8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Tak to tam máš, zajímal by mě tvůj názor, já to těžko můžu posoudit, nikdy jsem nikde takhle líčit nebyla, tak možná máš s tím nějaké zkušenosti :-)
Profilova fotka
Zkušenosti mám a bohaté...Dovolím si říct... ;-) Už jsem ti to vše popsala v mailu, kdyby jsi se chtěla poradit, klidně písni...
Profilova fotka
jj, už jsem ti tam písla, je vidět, že s tím máš zkušenosti, já jsem zvyklá si oči malovat to takové té bronz, říkám tomu tygří oči :-D , je to hezké, ale to si dělám skoro pořád, líbilo by se mi to, co mám v albumu, ale nevím, jestli bych to mohla mít, jsem hodně světlé pleti, tak nevím.
Profilova fotka
Fakt je důležitá zkouška, vytiskni si líčení, co se ti líbí, co máš v albumu...a poraď se s ním...Já si ale myslím, že by ti fakt ty kočičí slušely ;-) ale tak znám tě jenom z fotek, že? ;-) Rty se dnes namalují i do velmi jemných odstínů, z toho nemusíš mít strach nebo ´bezbarvých, spíš je toto vše jen o zvyku...Zkus třeba dvoje nebo troje líčení a v čem se budeš cítit nejlépe, tak to zvol...Hlavně nezapomeň pořádně nalíčit řasy...se mi zdálo, že ta jedna holčina na těch fotečkách je sice měla nalíčené, ale málo :-|
Profilova fotka
jj, určo si nechám zkusit více variant. Obrázek si vezmu, na těch fotkách, co mi poslal, je jedno jen běžné denní líčení, tak to možná bude ono. Jinak skočím na zkoušku k němu a ještě zkusím třeba nějakej salon, ať můžu porovnat. Pak se rozhodnu, nafotím si všechny varianty a dám si je sem na radu.
Profilova fotka
Fajn, těším se...Já bych taky chtěla, aby mě někdo krsně nalíčil, ale stejně to asi dopadne tak, že se budu líčit sama samičká :-S
Profilova fotka
Když jsi šikovná, tak to jde, je vidět, že máš pro líčení cit, to každej nemá. Já jsem hotová, piplám se tu s těma jmenovkama, to je něco, ještě, že těch lidí bude jen 25, jinak by mi z toho asi šlehlo. Budu mít červenej podklad, na to bílej obdelníček s jménem, ostříhaný kolem dokola zubatejma nůžkama. Na to, na jeden roh budu našívat dvoubarevnou mašličku, také bíločervenou. To jsem si něco vymyslela ]-(
Profilova fotka
Vymyslela, ale budou to nádherný jmenovky...Já jsem na nápady náramně chytrá, dalek horší u mě je je zrealizovat :-D Já jsem takový ten cit pro design a módu zdědila po mamce řekla bych....a taky jsem od ní měla řádnou školu ;-) Holt mám v povaze ladit vše do posledního detailu ;-) Jirka už se mi směje :-)
Profilova fotka
Může bejt rád, že bude mít tak perfektní manželku. Fakt se těším po Vaší svatbičce na fotečky, to bude jak z pohádky. Já jsem u nás v rodině neměla po kom zdětit cit, mamka se nemaluje a moc neparádí, neni na to, to spíš ségra, jenže jsme rozdílné, já sportovní a ona je na takové to společenské a elegantní. :-D Já jsem spíš zdědila pracovitost, jsem zvyklá makat a dřít jak chlap :-D , jenže to mi v tomhle nepomůže
Profilova fotka
Prosím tě, šílel ze mě i při zařizování domečku ;-) Jsem vždycky strašně těžce nesla, když mi řekli, že to nejde...ale já jsem se většinou nedala a stejně jsem si většinu věcí prosadila...Jsem věděla, že když to tak neudělají, ztratí třeba ta místnost úplně šmrnc...Někdy je ale ta má povaha blbá v tom, že se nemůžu rozhoupat, fakt váha každým coulem...Jirka mi vždycky říká, že se mnou by byl ještě u základů :-D Náhodou, pracovitost se dneska už moc nevidí, takže je fajn, že se jí můžeš pochlubit.. :-) Určitě budeš krásná nevěstinka, když se v ten den budeš cítit ok, bude to z tebe vyzařovat...a líčení doladíš...sestra ti určo taky poradí a ráda... ;-)
Profilova fotka
Hlavní je, že to máte doma hezký a podle představ, někteří chlapi jsou takový, že by jim bylo fuk, jak to doma vypadá, hlavně, že je byt zařízenej, to že to třeba neladí to je druhá. :-D Když jsem se nastěhovala k přítelovi do bytu, tak jsem myslela, že zešílim. :-D Spolu jsme postupně začali předělávat, už máme dost hotovo, jen mě rozčiluje ložnice a kuchyň. Na ložnici se chystám už brzy, s kuchyní budu muset chvilku počkat. Ségra určitě poradí, ale není špatné mít také někoho objektivního a nezaujatého. :-)
Profilova fotka
Ráda poradím, když to půjde...Víc hlav, víc ví ;-) Taky občas potřebuji slyšet ještě jiný názor :-) Však si to postupně určitě doděláte dle svých, respektive tvých představ :-) My jsme to ladili dle našich společných, vše je totiž o kompromisu...Mě spíš vždycky naštvalo, když mi dělnňoši oznámili, že to nejde, ale jenom kvůli tomu, že se jim nechtělo, ne že by to doopravdy nešlo...Jenže, já jsem na vysoké měla trošku i stavařinu, takže jsem jim vždycky řekla, ať ze mě nedělají idiota, že nejsem blondýna :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak teď jsi mě pobavila, tak to museli být pořádně vzteklý, když jim ženská dávala tahle zabrat. :-D Taky věci dělám ráda společně, ale Míša to tu měl každá mez jiná ves. Vůbec to k sobě neladilo, dokonce jsem i štukovala zdi, aby byli rovné a hladké. Koukám, že jsi také noční ptáče, u nás ve firmě je zítra volno za 80 procent z platu, takže budu mít čas skočit v klidu do salonu pro ty blbůstky.
Profilova fotka
Tak já díky hospůdce mám tak trošku obrácený rytmus...noční ptáče a ráno vyspávám :-D Navíc o půl jedné Jirka odjíždí na otočku do Švýcarska, tak ho mám vzbudit, už mám svačinku a pitíčko nachystané ;-) Teď pro změnu píšu meníčka na net ;-) Jako Ferda mravenec, práce všeho druhu :-) To jo, chlapi mě úplně nesnášeli, vždycky Jirkovi říkali, jak může být s takovouhle ženskou :-D Ale on mě zná a je taky, tak věděl, jak se na ně musí a nemohl tu být pořád...Já jsem studovala, takže jsem si to zařídila tak, aby u nás něco dělali, když jsem nemusela být ve škole nebo v hospůdce
Profilova fotka
Mazaná ;-) , takže budeš doma nejkrásnější, jako já se Zuzkou, Míša je na noční a já se tu rozčiluju, už aby to bylo hotové, možná že dám dneska pauzu a budu pokračovat zítra, abych to nezbabrala zbytečně, jen kvůli tomu, že už toho mám dneska dost, je to piplačka fakt. Měla jsem udělat nějaké jednoduché, třeba jako Mr. Bean ty jednohubky z cibule. :-D
Profilova fotka
Asi za nejkrásnější budu, když tu budu sama ;-) Však si odpočiň a zítra to dojedeš, vždyť máš volno :-) Zítra se musím s budoucí tchýňkou domluvit, kdy vyrazíme na tu látku na ty potahy....Už je totiž chce začít šít :-)
Profilova fotka
To je dobře, raději dřív, aby popřípadě mohla dělat různé úpravy, kdyby nebylo něco, jak má být. Moje mamka už šílí ohledně pečení, nakupuje si materiál, různá blbůstky a formy. Dokonce mě předběhla a koupila sama krabice na výslužky. :-) To, že se budu vdávat ví už celý barák, všechny její kolegyně a vykecala by to radostí i těm, co nezná. :-D Je to u Vás taky tak? Svatba je téma každé návštěvy.
Profilova fotka
To víš, že jo, každá mamča se ráda pochlubí ;-) Jako krabičky na výslužky mamča nechá na mě, ale myslím, že je se mnou zase bude vybírat :-) I když, já je asi vyberu a ukážu ke schválení :-) U nás je totiž problém, že já jediná jsem se narodila na moravě, takže naši jsou zvyklí na tradice z čech a Jirka je zase z Moravy, že...takže co se týče výslužek, je to trošku jiné a já nevím, jak to skloubit do nějakého kompromisu :-( Pořád to nějak řeším...ale ještě jsem to nedořešila...Tak já jdu vzbudit Jiříka, tak pa zase zítra ;-)
Profilova fotka
Tak to by mě zajímalo, čím je to na Moravě jiné, jestli se to liší hodně. Měj se zatím hezky, pokecáme zase příště :-)
Profilova fotka
Ahojky Lien, to byl teda dneska spánek :-( Na Moravě je prý zvykem nosit drobné cukroví den předem...a pak ze svatby ani nevím, jestli se něco dává...Naši jsou z východních čech a tam je zvykem drobné cukroví nosit týden až 14 dní předem, kde se dávají malinkaté svatební koláčky a vím, že podle toho, do jaké rodiny tu krabičku neseš, tak tam dáváš i tzv. rohové, to je pro svobodné holčiny, aby se vdaly...myslím, bych se musela přesně zeptat mamky...ale jako děcko si to nějak tak pamatuji ;-) Takže já to budu muset nějak skloubit, ale ještě teda nevím jak...Navíc ty koláčky budu muset nechat udělat i čechách, tady mi je nikdo neudělá :-) A jak je to u vás, ve vašich končinách? Jo a co vím, tak mamča pak dávala výslužku, jako dorty, i ze svatby...
Profilova fotka
Tak Lien, právě jsem se s tchýňkou vrátila a koupily jsme skoro 70m polyesteru čistě bílého na ty potahy, dobrý že? :-) Už se teda začne šít :-) a co ty, jak jsi dneska pořídila? ;-)
Profilova fotka
No u nás se nesmí dávat výslužka po, dává se jeden den před, po a ze svatby se nesmí dávat kvůli tomu, že by to byli jako zbytky, jinak rohové koláčky svobodným, to je stejný. Věřím, že jsi nadšená, že máš o starost míň s těma potahama, já jsem byla nakoupit ty blbůstky, teď jsem to vše fotila, takže během chvilky, to sem přiházím. A rovnou se i přihodím jmenovky, sice je nemám všechny hotové, ale vrozek ukážu. :-)
Profilova fotka
To nejsou zbytky, to je taky všechno čerstvé a ne ze stolu ;-) Prostě dává se to dvakrát :-D To jo, radost mám a velkou ;-) Fakt je zase o starost míň.. Těším se na fotečky :-)
Profilova fotka
Ahojky, teprve dnes jsem se sem dostala, včera mi chlap internet zatrhl, takže jsem nemohla sem přidat ty fotečky, teď jdu na to. ;-) Musela jsem se věnovat jemu. Ach jo, to je něco, jak dokážou být chlapi žárlivý.
Profilova fotka
Ahojky, já jsem včera byla doma pořád samotinká, tak jsem čekala a ono nic :-( Ale víš, že mě to napadlo, že máš zákaz ;-)
Profilova fotka
Jéééééééé, no krása, já si taky snad musím něco už objednat, jen se pořád nemůžu nějak rozhoupat co vlastně :-D A kde máš ty jmenovky?? :-)
Profilova fotka
Ahojky, ty jsi je tam nenašla, už tam jsou, ale je jen jedna dodělaná do celkové podoby
Profilova fotka
Míša mi dal zákaz, včera ho bral rapl :-D Takže sem budu chodit, když bude v práci ;-) , aby nemusel žárlit
Profilova fotka
lien tak ty jmenovky vypadají jak od profíka,to sis teda asi dala ;-) já nějak do ničeho nemám chut,nás bude 70,tak si myslím,že bych to minimálně ve čtvrtině vzdala :-) ale jsi šikulka. O tom žárlení na počítač, tak to mám doma to samé.
Profilova fotka
Nedy: Ahojky, tak to jsem ráda, že nejsem sama, když mám chlapa doma, tak se na net nemůžu ani podívat. A přitom tu mám tolik práce :-D S jmenovkami jsem si vyhrála, baví mě takové piplačky, i když chvilkama, už jsem měla z toho oči šejdrem. Dělala jsem je od 20.00 do 4.00, pak jsem odpadla jak mimino. Teď už doma jen dodělávám ty mašličky, ještě jich musím pár udělat a mám to. Pak už se tu na ně budu jen smát. :-) Z každé maličkosti mám totiž děsnou radost.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?