8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky,sem tam si vás čtu a musím reagovat na Lien: vůbec si z toho nic nedělej, také mi kolegyně v práci řekla, že právě ty co jsem si vybrala jsou úplně hrozné :-( . Paní, která šaty půjčuje sto let i ségra mi řekly, že právě tyhle se jim na mě líbí nejvíc, i mě se strašně líbily a kolegyně mě úplně rozhodila. Fotky, které děláme na rychlo v salonu, nemůžou být podkladem pro to, jestli nám něco sluší nebo ne. Opravdu jde o pocit. ;-) Jinak já TAKÉ 8.8. ve 14h zámek Bečov na Karlovarsku x-)
Profilova fotka
Ahojky Nedy, vítám tě tu mezi námi ;-) Přesně, jak píšeš, z fotek nejde dělat závěry...V reálu je to většinou úplně něco jiného... ;-) Takže Lien nějaká holčina, co ti šatičky zkritizovala, tě přece nemůže rozhodit :-) Hlavně, když se líbí tobě... Nedy a jak jsi na tom s přípravami? ;-)
Profilova fotka
No tak nějak to furt nemám ucelené,ty myšlenky. Po vybrání svatebních šatů jsem taky překopala barvu svatby :-N Takže mám zařízené šaty, místo obřadu, místo hostiny a zřejmě fotografa a kameramana. Vůbec třeba nevím jestli jít ke kosmetičce, maluju si jen linku nebo stíny a řasenku a bojím se, aby to na mě příliš nekřičelo, myslím tím,že na make-up u mě nikdo není zvyklý :-S Výzdobu a veškerý servis si budeme kvůli penězům připravovat sami. Takže myslet i na jídlo a pití, nakupuji pomalu tvrdý alkohol.
Profilova fotka
Už jsme začali rozdávat oznámení, jelikož je to v době dovolené,tak si myslím,že je nejvyšší čas. :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, teď jste mě uklidnili, mě včera z toho bylo celý den na nic, ale nebylo to jen z toho, chtělo se mi fakt brečet. Ty paní v salonu i se sestrou se schodli na těchto a popravdě, když jsem je měla na sobě, tak jsem se v nich cítila dost dobře. Ale v květnu mám jít na další zkoušku, tak uvidím, třeba ještě něco zhubnu a nakonec si vyberu úplně jiné a nebo se přesvědčím, že tyto jsou úplně ty nej a zůstanu u nich. Možná mi totiž včera k mojí totální depresi dopomohli takové dvě opravdu ošklivé příhody, které jsem viděla. Jinak já už také roznáším oznámení, právě kvůli těm dovoleným. Lidi by mi mohli zdrhnout na dovču. Jinak dnes mi poslal fotky, ten klučina. co líčí na svatbu a je fakt dobrej, co dokázal udělat s tak ošlivou pletí, to jsem opravdu čuměla. Nedy: také si výzdobu a vše děláme sami, to kvůli tomu, aby jsme se z toho finančně nesložili, platíme si to celé sami.
Profilova fotka
Ahoj holky, jste teda rychlíci s tím oznámením ;-) Já teprve řeším podobu, ale je fakt, že většina našich hostů, už si datum 8.8. poznačila do diáře :-D Tak asi tak no...Jsem si říkala, že na to mám ještě dost času a dle vás asi ne...No, hlavně, že řeším svatební knihu,že??? :-D
Profilova fotka
Ahojky, a tu knihu už máš, já se jdu dnes konečně pustit do těch jmenovek, zítra jdu zase do salonu koupit nějaké ty organzy a blbůstky na stůl. Oznámení neni zatím potřeba, když už to od Vás všichni ví, to nemusíš tak pospíchat. :-)
Profilova fotka
Tak vědí to, všichni důležití a celá family :-D Ti, koho tam na stopro chceme mít :-) Tak sem zítra hoď zase nějaké foto z nákupu ;-) Knihu ještě nemám :-( Ty levnější, to není, co bych si představovala a ty drahé, se mi vždycky protočily panenky ]-( Slováci mají nádherné, daleko lepší než my, ale ty ceny :-S Jsem šla do kolen....Ale dneska jsem mrkla na ebay a jsou tam pěkné ceny, přijatelné, já se tam snad kvůli té knize zaregistruji, ale moc si s tím nevím rady :-(
Profilova fotka
Fakt jo, to já jsem žádné slovenské neviděla, to je mají tak vymakané, kolik ty jijech stojí, je to o dost dražší.
Profilova fotka
http://www.svadobnysen.sk/index.php?a... Tady je najdeš, mrkni i na jejich gratulačné schránky a svadobné sety, to je mazec, ty ceny ]-(
Profilova fotka
se mi líbí, jak mají knížku, pero i třeba truhličku na příná se stejným vzorem, krása :-D
Profilova fotka
přání :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já jdu na to juknout, já teď jedním okem čučim na výměnu, druhým do pc a oběma se snažím vykouzlit jmenovky na ten stůl :-D
Profilova fotka
teda, to jsou krajky, krabičky, ozdoby, no já slintám. Budu si muset na to udělat pořádně čas, abych to tu proštrachala. Ty peníze, to je něco, no jo no, eura. :-(
Profilova fotka
Tak já totéž bez jmenovek ;-) PC a manželky,drsný,co?Jako fakt je to nádhera na těch slovenských stránkách, ale ta cena...Ještě tyhle české nejsou špatné...rychle si je ulož, admin to beztak zase smaže :-( Mi smazala ty holoubky z alba, tak jsem si je tam dala znovu, by mě zajímalo na jak dlouho :-D http://svatebnistranky.cz/shop/index.... pak napiš, která se ti schválně líbí ;-)
Profilova fotka
jj, už to mám uložené, po skončení manželek na to juknu a písnu ti, které se mi líbí
Profilova fotka
mě smazala také Zuzanku, asi si jí tam dám a napíšu k družička, aby to mělo něco společného se svatbou :-D
Profilova fotka
Ten ředitel byl idiot,co?Bych hnala takovýha chlapa, chudák ženská :-S Napiš, družička Zuzanka :-D Tak ti moji holoubci snad svatební jsou, ne?Ale je faktr, že na té fotce, je nějaká fiirma, tak možná kvůli tomu, ale mně se tahle fotečka líbí :-) Nevím, co to má co mazat...Jestli to udělá, tak ji normálně napíšu do IP ]-(
Profilova fotka
To jo, té ženské mi bylo líto, to si nezasloužila, ale asi se málo věnovala tomu svému klukovi, viděla jsi, jak byl nadšený z té druhé pani. Možná, že název té firmy, ale zase já jsem u jiných taky viděla na fotkách název firmy.
Profilova fotka
Právě, že jsou fotky s názvy firem v hodně albech, tak nevím, proč zrovna smázla to moje, proto bych ji to v IP řádně vysvětlila ]-( Možná by se tomu klukovi věnovala víc, kdyby on ji tak nerychtoval..Ještě mě dorazil, jak prý, jsem ti napsal manuálk s sebou :-D kretén...
Profilova fotka
Tak jsem koukala na ty oznámení. líbí se mi dvě, jedno je podobné tomu mému, to najdeš ve svatební s obálkou-kód 40728 a druhé najdeš v setech a to je-GL1O7
Profilova fotka
Mrknu na to, ale já jsem ti poslala knihy hostů ;-)
Profilova fotka
aha, tak já juknu i na to, to je tím jak čumím jedním okem na telku :-D
Profilova fotka
hodně se mi líbí to druhé, jen škoda, že to neni něčím ozdobené a máš ty nějaké, co se ti tam líbí
Profilova fotka
JJ, to oznámko, je vážně podobné tvému ;-) Já si asi nějak nevyberu z nabídek :-( Chtěla bych něco ,co máme společného, takže už mám nápad, ale musím sehnat nějakého super grafika, kamoška mi snad někoho dohodí..Chtěla bych, aby oznámko bylo ve tvaru porsche, a my dva, možná foto hlav nebo nějaké karikatury našich hlav, jalk třeba máváme a píšeme, že vyjíždíme na společnou cestu životem dne....tam a tam...takhle nějak bych to chtěla, ve světlejší, krémové barvě.... :-) Tak jsem zvědavá...
Profilova fotka
Myslíš tu z brokátu? Není špatná, ale právě, že není zdobená a k mým barvám tmavá :-( Špatná není hned ta první, pak se mi líbí elegance, ta krémová (bohužel toto foto nejde zvětšit ]-( ), pak je ještě pěkná ta krémová střední srdíčko :-) Tak nevím...Já váha, to musím zvážit, že :-D
Profilova fotka
To se mi na té druhé právě nelíbí, že je chudá, ale ten vzor je pěknej. Ta první je také hezká, ale elegance se mi líbí víc. Je to těžký, skoro vše je hezké, pak si má člověk vybrat.
Profilova fotka
máš mejlíka? Mohla jsem ti poslat, to, co mi poslal ten kluk, co líčí na svatby, potřebuju to s někým zkonzultovat.
Profilova fotka
Jasný, píšu do IP
Profilova fotka
Taky se mi víc líbí ta mašlička na eleganci, jen škoda, že to nejde zvětšit :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?