8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, lien82: Admin už mi leze na nervy :-( Maže vše podle nálady, jak se jim to hodí ;-) Mně to určo taky teď smažou, tak si to rychle přečti :-D Jsem chtěla Zuzanku včera ukázat mamce...Jsme se bavily o Pamelce, tak proto...a já jsem se ještě den předtím na malou dívala... :-) princezničku...Dneska mi přišel zkušební potah a nesedí :-( Tak ho musím poslat zpět...možná ale mamka od přítele nám je nakonec ušije, pokud je zvládne...když jsem jí ale řekla, že 50 kusů, tak jsi měla vidět ten pohled ;-) ale nabídla se sama... :-D Měla bych aspoň o starost míň...
Ahoj holky taky mám termín 8.8.2009 tak si hlavně držme palce at vyjde počasí... :-)
Profilova fotka
Ahojky, Ellen: a jak jsi na tom s přípravami? ;-)
Ahoj no pořád jsem měla pocit že mám čas ale najednou mi všichni začaly říkat at si pohnu protože pak už jsou všichni zamluvení.Takže hotel už je zamluvenej obřad taky a oznámení na cestě šaty pořád nevím chci si v brně nechat ušít ale pořád nevím mám strach aby vypadaly jak na tom obrázku ale jinak pořád hledám a hledám...Vždycky něco vyberu a pak zas uvidím něco jinýho a zase to změním :-) hruza no...
Profilova fotka
Taky jsem si říkala, je to až za půl roku, no ale pak mi došlo, že 8.8. je celkem oblíbené datum a začala jsem bláznit :-D Dá se říct, že většinu z těch nejdůležitějších věcí jsem si domluvila za 5 12 ;-)
Profilova fotka
Browneye: Tak kdyby jsi chtěla juknout na fotečku Zuzanky, tak jí mám i na profilu na lidech na seznamu, najdeš náš tam jako Lenka.gyty, mám tam i pejska, co jsem měla před Zuzankou. S těma potahama mě to mrzí, snad to nějak vyřešíte. Šít 50 potahů, to se nechá. Ellena.camelia: Taky jsem měla pocit, že plašim moc brzo, ale když jsem byla v salonu, tak už přede mnou bylo na týž den objednáno spoustu šatů, člověk pak jen paběrkuje. Také jsem si původně chtěla šaty koupit, teď jsem nakonec ráda, že jsem to neudělala, zjistila jsem, že ty které jsem původně chtěla mi vůbec neslušeli.
To je pravda mužu si koupit šaty a pak v nich budu vypadat jak v pytly no pořád nevím co s nima,holky a pořád řeším ještě jednu věc jestli si mám stul udělat sama ozdoby a tak nebo to mám nechat na firmě co mi dělá kytku a td..Celkem mě takový věci baví aranžování a tak a firma je zas drahá,ale nevím když si to udělám sama jestli to nebude stát stejně prostě nevím...Tak jak to řešíte vy????
Profilova fotka
Ellena.camelia: Ohledně těch šatů ti můžu poradit to, aby jsi první zašla do salonu a zjistila si jaký střih atd. ti bude slušet, to že jdeš do salonu na zkoušku, neznamená, že si je musíš vzít, hodně lidí si to nafotí a třeba si pak doma v klidu vyberou a třeba taky ne. A ohledně toho aranžování si to budu dělat sama, kdyby jsme to měli nechat udělat firmu, tak se nedoplatíme, celou svatbičku si financujeme sami a tak na to musím také koukat. Jmenovky, ubrousky, organzy a podobně si můžu nakoupit tady u nás v Mostě v jednom salonu, prodávají zde veškeré doplňky, mají i internetový obchůdek, jestli chceš, tak ti můžu poslat odkaz a můžeš na to juknout i když asi u Vás v Brně bude tak 20 krát lepší výběr. :-)
lien82: Máš pravdu s těma šatama asi to tak udělám některý holky teda říkaly že je v některých salonech nechtěly nechat fotit ale uvidím zkusit to mužu.S tím aranžováním teda pořád nevím svatbu nám sice platí rodiče,ale samozřejmě musíme taky co nejvíc ušetřit to je jasný.Nevím totiž co pak s tím budu dělat když všechno nakoupím a pak co s tím já vím že se to dá upotřebyt nebo prodat ale i tak.A hlavně si říkám že takhle to nazdobí oni a zase uklidí a já nebudu mít starosti co a jak mám špatně.Už ted toho mám nad hlavu protože všechno zařizuji já znáš to jak chlapy nebo aspon ten muj teda řekl at si to všechno udělám jak chci a pak ho zavezu jen na obřad :-) takže mám strach abych pak nelítala jak hadr na koštěti no nevím a ty stránky mi pošly ráda mrknu tady v Brně toho bude dost ale bydlím na vesnici u Brna a hlavně mám dvouletého syna takže když mužu něco zařídit po internetu jsem za to ráda takže díky moc..... :-)
Profilova fotka
Ellena.camelia: No já jsem s focením v salonu neměla problémy, je jasný, že to je na jejich přístupu, ale jde jim o pověst a kšeft. Když jsem tam přišla, tak jsem se jich hned zeptala, jestli si to můžu nafotit pro maminku, která nemohla přijít se mnou, že bych byla ráda, aby mi řekla svůj názor, které se jí líbí a tak. Byli moc příjemný a ochotný, většina lidí chodí do salonu k nim. Máme tu v Mostě tři a v tom jednom se vyplatí nakupovat právě ty blbůstky, z druhého mám šaty. Tady máš ten odkaz studiokvetuse snad se ti tam bude něco líbit. Já tam budu kupovat organzy atd. Už od nich i něco mám, korunku do vlasů, oznámení, prstýnky.
Profilova fotka
Ahojky holky, teď jsem tu chvilku nebyla, bylla jsem mimo svět internetu a PC ;-) Takže lien82: potahy nám nakonec opravdu ušije maminka od přítele, prý je zvládne ;-) Takže jsem si vydechla a mám o starost míň..Jen teď musím někde splašit materiál, za nějakou rozumnou cenu, asi bílý polyester..Na Zuzanku mrknu hned, jak Vám tu nechám zprávičku :-) Chtěla jsem ti udělat radost a vložit sem nějaké fotečky, no zjistila jsem, že v našem novém PC nemáme program na zmenšování fotek :-( tak ještě vydrž, už jsem to doma nahlásila, ať se s tím něco provede :-D Já jsem tu na beremku četla, že to studio květuše je nějaké špatné, jaké máš zkušenosti? Představ si, teď o víkendu jsme jeli k babičce od přítele nahlásit svatbu, přišla jeho sestřenka, stará jako já, a té jsme trošku vyrazili dech, taky se bude brát v srpnu, naštěstí si nevybrala oblíbené 8.8. ale 29.8. ;-) by byl mazec, kdyby to měla ve stejný den, by mě zajímalo, jak bychom řešili už zaplacené nevratné zálohy :-| a bez velké části rodiny to nejde :-( Ellena: co se týče výzdoby, tak si různé věci nakoupím, objednám květiny, ale chystat si to budu sama, i tabuli, je to naše hospůdka, tak jim do toho budu zřejmě kecat, jak si to představuji atd...každopádně to taky ošéfují naši, kteří budou mít ode mě přesné instrukce ;-) na takovéhle věci nikoho nepotřebuji... Jsi z Brna, takže ti můžu doporučit salon paní Damborské na Svoboďáku, je to v Omeze ve 2.patře...až potom, co jsem si tam zamluvila a zaplatila šaty jsem zjistila, že v salonu Bella by mě stály minimálně o třetinu až půlku víc...což je teda dost...fotit u ní můžeš, dokonce mě přímo fotila slečna od nich :-) a ne jednou...prostě už jsem ani nikam jinam nevyrazila :-D je fakt, že jsem šaty hledala dva dny na netu, pak jsem šla přesně na jistotu ;-) Já osobně bych si nenechávala šaty šít, nakonec ti nemusí úplně sednout, nebo nebudou úplně přesně podle tvých představ...
Profilova fotka
Lien82:Tak jsem na Zuzanku opět mrkla a i ten první pejsek byl krásnej ;-)
Článek se načítá
Tak se přidávám k nevěstám 8.8.2009. Karvinsko. Sice jsme se báli, že sál, kameraman i kapela budou na ten termín už zamluvení, ale kupodivu to vyšlo. Teď akorát řeším, jestli si šaty půjčit za 8-10 000 kaček nebo nechat ušít od Asapa za +-6000,-
Profilova fotka
Ahoj Darkmadame, vítám tě tu :-) Tak to jsi měla kliku, já když jsem vše začala domlouvat, tak jsem skoro vše stihla tzv. za 5 12 ;-) Fakt, tenhle termín je takový oblíbený...I šaty jsem si zamluvila tak akorát...Já mám teda půjčené, já ani nevím, co by ch s ušitými šaty doma dělala, už bych je nikdy nepoužila...navíc, kolikrát ty šité nejsou potom přesně podle tvých představ nebo tak nesednou...v půjčovně jich pár vyzkoušíš a vidíš přímo, které ti sednou, v kterých se cítíš a vidíš, co ti sluší...u šitých nevíš předem, jestli to bude ono...ale tak je to můj názor...a jak jsi tedy na tom s přípravami?
Už mám hotové svatební noviny, teoreticky připravenou tombolu a teď pracuju na oznámení. Chudák budoucí manžel, už je ze mě na prášky. Ještě že se tady na těch stránkách toho hodně dozvím. :-) Jinak my jsme počítali s tím, že ten termín volný nebude, tak jsme si tak nějak říkali, že to zase odložíme o rok jako loni. Ale zatím nám hvězdy přejí, tak do toho praštíme letos :-)
o těch šatech mám právě podobný názor, ale hodně nevěst tady ty šaty chválí, tak si říkám, že bych i já mohla mít štěstí. A strašně ráda bych ty šaty měla doma déle než jeden víkend. Jsem totiž občas strašně sentimentální a pokud bych se rozhodla, že je neprodám dál, tak bych si je schovala na památku pro děti popř. vnoučata :-D
Profilova fotka
Tak to jsi rychlík já ještě ani nevím, jak naše noviny budou vypadat... ;-) Jak to plánujete s tombolou, jak to bude u vás probíhat?Že by u nás také nějaká proběhla? ;-) Kolik máte věcí do tomboly, se nechám inspirovat :-D Já jsem tak trošku pověrčivá a asi bych doma svatební šaty mít nechtěla...ale tak to je každého osobní věc...Já mám ty půjčené od středy do pondělka dalšího týdne, takže si jich myslím užiju až až... :-)
s tombolou i novinami jsem se inspirovala tady na beremese, akorat si nejsem jista jestli tombolu prodavat nebo darovat listky. Neco to urcite bude stat, tak aby se to trochu vratilo. Na druhou stranu si rikam, ze je to lepsi nez vybirat do strevicku apod. Cen bude zatim 20, pokud me neco nenapadne a priznam se, ze temer vsechny ceny nebo napady na ne jsem okopirovala od vtipnejsich nevest :-) jen si rikam jak to udelat, aby vsichni videli, co je to za cenu, kdyz to predtim budu tajit. Kdyz si ten jeden odnese cenu, tak to nebude moc vtipne, kdyz to ostatni neuvidi. Uz me napadl nejaky promitac nebo neco podobneho, ale zatim je to ve fazi premysleni.
Profilova fotka
Svatební noviny jsem tu na beremku taky studovala ;-) Tombolu jsem nějak neřešila právě proto, že nevím, jestli by se darovala nebo ne...přesně jak píšeš, zase se mi zdá divné, když už nám budou přispívat nějakými penězi v přáníčkách jako svatební dary, tak ještě od nich vybírat peníze do tomboly :-( by asi vypadalo divně..
no právě, ale na druhou stranu se prý počítá s tím, že ještě se něco vybere přímo na hostině, tak nevím. Švagrovce a švagrovi se taky příspívalo ještě při zatarasení cesty. Tak mám dilema.
Profilova fotka
No, to my asi dělat nebudeme, nechci, aby měli hosté pocit, že z nich taháme peníze...Na svatební dary se ptají, tak všem říkáme, že nechceme nic, hlavně, že dorazí, a pokud přece něco chtějí darovat, tak raději příspěvek na líbánky ;-) Byla jsem kamošce na svatbě, ta z lidí dolovala peníze fakt zvláštním způsobem a vím, že tam byly negativní názory, to bych nechtěla, o tom přece svatba vůbec není...aspoň pro mě ne... ;-)
Profilova fotka
Ono taky v každém kraji je to trošku jinak, někde se s tím opravdu počítá...ale tady u nás bych to tak neviděla ;-)
nastesti mam hodne casu si to rozmyslet :-)
Profilova fotka
Tak to je pravda, na takovéhle věci máem času ještě dost :-D
představa, že by svatba byla příští měsíc, tak se o mě pokoušejí mrákoty a všechno ruším :-|
Ahoj holky tak je toho na mě tolik že nevím na co všechno jsem se vás chtěla zeptat už z toho blbnu :-p browneye: zrovna jsem na stránky paní Damborské koukala a říkala jsem si že tam mají krásný šaty a v tom jsi mi napsala ty ten salon takže to tam určitě pujdu zkusit a taky jsem se dívala na stránky Orfea v brně nevíš jak tam mají tam taky krásný šaty tak nevím říkám si že budu tak dlouho vybírat a přebírat že nakonec pujdu nahá. lien82: děkuji za ty stránky jsou tam pěkný věci tak ted se jen rozhodnout co koupit a jak to pak udělat už se mi o tom v noci i zdá jak blázním :-) . darkmadame: tak gratuluji vybrala sis krásnej termín ;-) na svatbu jen jsem tě chtěla poprosit jestli bys mi nemohla poslat odkaz na ty stránky jak sis chtěla nechat ušít šaty nemužu to najít taky jsem si chtěla nechat ušít ale pak jsem dala tady na holky a prvně něco vyzkouším a pak uvidím tak když mi to pošleš budeš moc hodná a díky moc... :-)
ellena.camelia: necham si je usit od Asapa pres ebay. Holky to tady docela chvali, tak to asi risknu.
darkmadame: díky hned to jdu hledat,našla jsem i nějaký český výrobce co šijí šaty a na obrázku jsou krásný ale pořád nevím aby to bylo jak na těch fotkách tak váhám :-| ...
ellena.camelia: taky se bojim, ale odvaznemu stesti preje :-))
Profilova fotka
Ellen,salon Orfea by měl dle referencí snad být taky dobrý, ale osobní zkušenost nemám...Jak říkám, u p. Damborské jsem byla nadšená přístupem i šatičkami, nebyl důvod, chodit ještě jinam ;-) Ale moc se šatkama neotálej, já to stihla tak tak...takže, aby na tenhle termín nebyly dost vybrané ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?