8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
To jsou celý oni, já strašně ráda tancuju a blbnu, nedělalo by mi problém, do něčeho se převlíknout a zatancovat, jenže v tomhle můj Míša je trošku konzervativní, takže mám smůlu. :-D Mohla bych opřášit moje indické sárí a hodit bollywood a nebo břišní tance, ale tohle u Míši fakt nehrozí.
Profilova fotka
Ale vypadalo by to dobře, kdyby jsi tam hodila nějaký taneček... ;-) Nic si z toho nedělej, já jsem závodně tancovala a vždycky jsem říkala, že musím mít chlapa, co nekouří a tančí...tak se mi povedlo jen to první ;-) Nekouří ani nepije, vůbec...Rytmus má, ale na tancování ho musím vždycky zlomit....a já jsem ten typ, že když se dostanu na parket, obvykle odcházím po několika hodinách :-D Tak mi právě došla natočená svatba na DVD od kameramana, co mám rozjednaného...tak na to jdu mrknout...aspoň na kousek... :-)
Profilova fotka
Tak v tom jsme si podobné, ty alespoň toho svého občas zlomíš, jenže se mnou Míša ještě nikdy netancoval, takže náš svatební tanec bude asi první a poslední. :-) Tak ať se ti to líbí a jsi spokojená, já jdu zase na jatka, možná, že už zítra budu bez práce, tak uvidím. Tak se měj hezky, já zase písnu. :-D
Profilova fotka
No, tak moc často ho nezlomím ;-) Jsou to opravdu jen vyjímky...Chápala bych, kdyby neměl rytmus, že nechce, ale on ho má :-) Tak dneska jsem si ještě nechala potvrdit kamoše profíka fotografa, že s námi teda na 100 % počítá, tak jsem hned klidnější ;-) S tím kameramanem to bude asi horší...Jsem asi moc náročná ;-) ale uznej, za ty peníze co chtějí, to nechci mít natočené, jako bych si to točila sama :-D Krásný večer....
Profilova fotka
Tak to chápu, je to dost peněz, my jsme dnes byli ještě ohledně hostiny, nakonec to uděláme trošku jinak, prase u známejch v hospodě zůstane, ale oběd uděláme v restauraci u Švejka, nechají nám tam salonek, je to tam moc hezká, mají ten salonek v podkroví a je to udělané ve dřeve, moc hezké. Za chvilku zase poletím do práce, ale večer tu budu na sto pro, tak můžem zase pokecat. :-)
Profilova fotka
Ahojky, jsem si myslela, že dneska máš ranní ;-) Právě si vypisuji s DJ z Hradce Králové, vypadá, že umí, dokonce tady na stránkách ho holky taky chválí...Jen ještě neví, jak to bude s naším termínem :-( dá mi vědět...ale je i cenově dobrý oproti kapelám :-) tak se těším, že pokecáme :-D
Profilova fotka
Ahojky, tento týden jsem měla celý odpolku, příští týden mě čeká ranní. Budu ti držet palečky s tím DJ, snad bude mít tento termín volnej. Tento týden jsem nic nestihla, měla jsem jít pro prstýnky, ale časově jsem se nesešla se salonem, takže musím vydržet do pondělí a to jsem se na ně tak těšila. Teď řeším líčení, nikdy jsem nikde takhle nebyla, vždy jsem se líčila sama a teď nevím, kde jsou tady u nás dobrý, jednou takhle ségra byla a přišla, oči měla zmalované jako blatníky a ty hrozné barvy. Máš s tím nějaké zkušenosti?
Profilova fotka
Ahojky, prstýnky budou určo nádherné, pak je dej do alba, ať můžu nahlídnout ;-) DJ hraje i karaoke, má přes 4000 písniček na to karaoke, takže by to bylo fajn...tak jsem teď napnutá, jak to dopadne s tím termínem :-) Líčení taky řeším, chtěla bych nějakého profíka...ale je to problém...dneska se za profi považřuje každej.... :-( Já se vždycky líčím sama a myslím si, že pěkně, vždycky mi to všichni chválí, mám školu od mamky :-D Vždy, když jsem byla na nějaké přehlídce nebo někde, kde mě mohl nalíčit nějaký profík, zmalovali mě, že i taťka mi řekl, jak to vypadám a to už je co říct :-D Takže taky vůbec nevím :-| Krásnou dobrou noc....
Profilova fotka
Víš jak, na těch fotkách bych prostě chtěla vypadat pěkně, přirozeně ;-) Já bych se i nalíčila sama, ale mám strach, jestli si nervozitou tak trošku nevypíchnu oko :-D I když u státnic jsem to taky zvládla na jedničku ;-)
Zdravím všechny :). Browneye, jsem také z Brna a svatba pochopitelně stejný den :).
Profilova fotka
Ahoj holky, já řeším líčení už dlouho. Bohužel, po mamnince, akné jako hrom a tak u mne líčení sama doma nepřipadá v úvahu. Musím s vámi souhlasit, dnes najít někoho dobrého je opravdu problém. Mě se to podařilo a tak již teď chodím ke kosmetičce si nechat trochu zhojit pleť. Žádný super make-up nezakreje šílené červené pupínky a tak se již teď snažím hojit a hojit a hojit. Termín mám stejný jako vy a tak uvidíme zda čas je můj přítel či nepřítel. P.S. Nezachrání mne jen závoj???? :-D :-D
Profilova fotka
Browneye: V pondělí už konečně pro ty prstýnky jdu, až je budu mít doma, tak je vyfotím a přidám do alba. S tím karaokem to máš super, jestli ti to vyjde, občas na to se ségrou zajdeme, když jsme byli naposled, tak zpívali jak o život, je to bomba, alespoň by jste měli nějaké vzrůšo. A líčení, taky chci být přirozená, nalíčená decentně, né zmalovaná jak ....... berkutka: Ahojky a zkoušela jsi make-up od VICHI, když jsem si ho teď naposledy byla kupovat, tak mi nabízeli jeden, co je na hodně problematickou pleť, prý hodně kryje.
Článek se načítá
Profilova fotka
lien82 : Ahoj, děkuji za radu. Zeptám se své kosmetičky, zda mi ho doporučí. Já mám opravdu těžkou formu akné tedy akné jen kolem pusy jinak mám čelo nos tváře čisté.Bohužel mi zůstávají jizvy a tak pleť nemám rovnou, ale s důlky. Mám to po mamince a tak hojím hlavně tuhle část obličeje. Určitě se na tento make-up zeptám. Jsem z toho trochu zoufalá, ikdyž mne kosmetička uklidňuje, že může být hůř.
Profilova fotka
Ahojky holky, to lien82: Tak to jsem zvědavá na ty prstýnečky ;-)napnutá jako struna :-D Doufám, že nám ten DJ vyjde ;-) Jinak včera jsem přes kamošku domluvila páreček holoubků, co budeme vypouštět :-DNejdřív jsem vůbec nevěděla, kde je budu shánět, no zmínila jsem se před ní a ona, že její tchán má známého, co je půjčuje na svatby známým :-)Takže o starost míň... to berkutka: Jak říká lien, VICHY by ti mohl zabrat, ale každá forma akné je trošku jiná....A nezapomeň na to, že lidi, co tam budeš mít, tě znají, ví, že máš takovýhle problém, tak to nikdo nebude řešit...A určo se to vždycky dá trošku zlepšit...Dneska už jsou make - upy, sice třeba dost dražší, ale do takové věci by se mělo investovat...Navíc já být tebou, budu mít takového profíka fotografa, aby mi ty fotky potom vylepšil :-D vyretušoval...a na nich nebude nic...dneska už jsou machři ;-) to lollia: Ahojky Loli, vítám tě tu :-) A kde se bude konat ten váš den D? ;-)
Profilova fotka
browneye: Ahoj, díky za potporu. Okolí to moc netrápí, ale já jsem trochu z toho nešťastná. Peníze nejsou problém, jen co nato dát. Fotografku jsem si vybrala tak, aby retušovala a ratušovala. Jde mi vlastně hlavně o můj pocit a o fotky. Přece jen bych si přála je ukázat i za 10,20 let. Díky moc za rady. P.
Profilova fotka
berkutka: Kamoška měla stejný problém jako ty, vím, že jí zůstávaly velké boláky na tváři :-( ale když si dala záležet, tak se to dalo zjemnit a nevypadalo to vůbec špatně ;-) Můžu se ti zeptat, co na to dává...Ale neboj, i tak budeš krásná nevěstinka...Jenže my nevěstinky řešíme samé blbinky ;-) tož chceme to mít dokonalé :-D to je jasný :-)
Profilova fotka
browneye : Máš samozřejmě pravdu. Řešíme malé blbinky a tak. Bohužel, kdykoliv se podívám na svou fotku z dovolené z vánoc, můj obličej je vždy opupínkovaný a je to na fotce vidět. Což mi vadí, ale moje okolí to naštěstí přechází. Budu ráda, když se své kamarádky zeptáš. Třeba konečně najdu něco, co jsem ještě nezkoušela a pomůže mi to vady skrýt. Svatba by měla být dokonalá, ale slovo dokonalá je velmi relativní..... :-D :-D Jak jsi na tom Ty se svatebními přípravami, ať tu neřešíme jen moje starosti??????
Profilova fotka
Ahojky holky, je jasný, že každá nevěsta chce být v ten den krásná a bez chybičky. Určitě nám to bude všem slušet, každá z nás je nečím zajímavá a krásná. Někdo pleť, někdo uši, někdo je holt silnej. Já mám problém s tloušťkou a kašlu na to, co jsem koukala na ty nevěsty baculky, tak i ty byli krásné. Jinak já jsem také nechtěla utrácet za kvalitní a drahej make-up, ale od té doby, co jsem si koupila ten Vichy, nepoužívám jinej, mám s ním tak hezkou a hlaďounkou pleť, fakt paráda. berkutka: A zkoušela jsi třeba jít na laser, moje kamarádka měla takové ty fialové boláky po akné a hodně jí to pomohlo, jinak s laserem mám zkušenosti i já po bouračce, měla jsem šitej obličej a krk, moc mi to pomohlo. Jedno sezení mě stálo 50 korun, měla jsem jich 10 a zabralo to.
Profilova fotka
Ahojky holky, berkutka: tak jsem se ti poptala a nejlepší by bylo, aby jsi měla make-up nějaký mastnější dohromady s pudrem...hlavně si nedávej samostatný pudr, to prý není vhodný, když máš takovéhle problémy ;-) Jinak já už mám zařízený obřad, hostinu, fotografa, šaty, botky no a dneska jsem byla na svatebním veletrhu, kde jsem si objednala černou limuzínku :-D Taky jsem tam získala kontakt na borce, který váže nádherné kytice, je taky snad dvojitý mistr republiky či co :-) ale fakt to byla nádhera :-D DJ mám rozjednaného, čekám, jak na tom bude s naším termínem ;-) Kameramana pořád řeším ]-( No a včera mi kamoška řekla, že mi sežene holoubky ;-) a pořád řeším ty moje potahy na židle ]-( a co vy holky, jak jste na tom? :-)
Profilova fotka
lien82 :Ahoj. I o tom jsem přemýšlela. Jenže já mám zánět hlavně v podkoží a laser vyhojí povrch, ale opětovně se mi udělají nové boláky. Jste na mne hodné díky. browneye: Ahoj mastný make-up musím mít určitě a bez pudru ani ránu. Líčit mne bude kosmetička tak ta to snad zvládne( tedy určitě lépe než já) :-D Máš toho zařízeno hodně, tak to abych přidala,co????? Já teď řeším jmenovky na stůl. Tedy můj mužíček se né a né k tomu dokopat. Tak budu muset asi prochu pomoci s dokopáním.... :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, já jsem si dnes donesla prstýnky, sedim tu nad nima a slintám, jsou nádherné. Nejraději bych se hned běžela někomu pochlubit, mám z nich takovou radost, jak malé dítě z hračky :-) Oznámení mi dnes také přišlo, tak ho tu vážu dohromady, myslela jsem, že to přijde zkompletované, ale je to na části, tak si tu s tím hraju. :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, lien82: Tak kde mám foto těch tvých nádherných prstýnků? ;-) Se těším, že se na ně juknu a nikde nic :-( Jinak dneska mi potvrdili ty mé holoubky, že na 100 % budou :-) Ale DJ psal, že mu termín potvrdili, takže můžu hledat znovu, prý ale zkusí obvolat kamoše, co se tím taky živí a umí to a dá mi vědět, jak jsou na tom v tomhle termínu...Já jsem taky získala kontakt na jednoho brněnského DJ, prý je dobrý, ale nevím, kolik stojí a jestli má karaoke, tak mu musím písnout ;-) A jaké máš oznámení? Já si snad nevyberu :-( asi ho budu muset navrhovat sama nebo nevím... berkutka: co máš zařízeného ty? když už teď řeším jmenovky, tak na tom musíš být líp než já ;-) Neboj, s tím líčením to určitě vyřešíš...Jen jsem ti chtěla říct, že ten make-up by měl mít pudr už v sobě...neměla by jsi používat pudr samostatný, ten tyhle problémy více zvýrazňuje... :-) To je jen taková menší rada...
Profilova fotka
browneye : Ahoj, díky za radu s make-upem a pudrem. Co mám zařízeno já??? No tak termín svatby a místo konání svatby. Pak také místo na hostinu a zároveň i pokoj na zámku na svatební noc.Ubytování hostů v podzámčí. U zlatníka máme už zadanou výrobu prstýnků. Svatební šaty jsou zamluveny , jen ty boty ne a ne sehnat. Čekám na jarní kolekci. Kadeřnice je moje kamarádka takže také zařízeno a kosmetička jak víš, už zařízeno také. Chybí mi termín na nehty. Fotografka předběžně zamluvena v pátek jdeme do ateliéru vše ujasnit a dohodnout napevno. Nemám zatím svatební menu a kytičku pro maminky( vymyšlené). Já budu mít žluté růža a tak pro maminky vymyslet něco ve žluté mimo růží je trochu prekérka :-D Nemám dorty, nemohu sehnat domácí dortíky. Hodba bude půl na půl. Mužíkovi kamarádi přijedou zahrát na kytaru a basu. Druhá polovina bude CD všeho druhu. Jmenovky na stůl mužík pořád nic o víkendu na tom musím zapracovat....... Oznámení nechávám tak na duben. Není to pozdě????? Jak jsi na tom Ty??????? P.
Profilova fotka
Browneye: Jůj ty holubice ti závidím, to bude fakt krásné. S tím DJ se netrap, najdeš jiného. Jinak už jsem napravila ten svůj rest, fotečky už jsou v albumu, ale prstýnky nejdou moc dobře vyfotit, odráží se mi na nich blesk a bez něj nejsou tak krásné jako ve skutečnosti. :-( Svatební oznámení mám takové jednoduché, ale jsem s ním spokojená.
Profilova fotka
Ahojky, lien82: prstýnky i oznámko máš krásné ;-) Já mám už o prstýnkách představu, nechám si je vyrobit u toho pána, co zásnubák ;-) aspoň budu mít zásnubák a snubák podobně zdobený, aby se k sobě hodily :-D Pán je ale strašně šikovný :-) S oznámkama je to u mě horší, všude převažují taková, že vypadají jak přání k narozeninám a to nechci :-| mám určitou představu, ale už mi to tak přijde, že si ho budu muset navrhnout asi sama :-( berkutka: tak to toho máš už hodně domluveného, asi víc jak já, jsi šikulka :-) ale taky záleží, odkdy to holky plánujete, že? U nás je to zatím chvilička ;-) Oznámení taky nechávám na později i jmenovky atd.Vždyť ani nevím, kdo vlastně dorazí :-D Tak daleko ještě nejsem...S botičkama ti poradím, je super salon v Olomouci, mají i svůj web, pošlu ti to do IP.Myslím, že je i posílají, kdyby ti neseděly, tak je můžeš poslat zpět a oni ti je vymění...Nejsem si jistá, ale myslím, že mi to slečna původně říkala...My jsme si tam nakonec udělali výlet na Valentýna a já jsem si ty vybrané z netu hned odvezla :-D už jsou doma...nádhera...nikde jinde, jsem takové krásné botičky neviděla :-) Však uvidíš...
Profilova fotka
Browneye: No doufám, až ti budeš pak mít vše doma, že to taky nafotíš a pochlubíš se, jsem zvědavá, já teď řeším tu výzdobu stolu. Čučim, co kde mají a inspiruju se.
Profilova fotka
Lien82: Ahojky, slibuji, že nafotím a dám vše do albumu:-)) Jak to, že už nemáš v albumu Zuzanku?Dneska mi přišlo domů DVD, od jedné kočky tady z beremka, prý měla dobrého kameramana, tak to zítra doma shlídnu a uvidíme. Doufám, že to nebude jak ten první...ale dle referencí prý ne...on do toho natáčení nekecal....Zitra by mi měl přijít zkušební potah na židle, pokud bude ok, tak si je vezmu všechny, jsou za super cenu ;-) Tak na tu výzdobu se taky inspiruji a už jsem se asi rozhodla, že bude čokoládová fontánka :-D
Ahojky holky tak se musím taky přidat máme svatbu 8.8.2009 v 10:30 měla jsem zamluveno na 12 hod ale přítel řekl že už bude mít velkej hlad a bude teda protivnej,takže jsem musela všechno zamluvit znova ]-( No chlapy :-) a držme si všechny palce at máme krásný počasí z toho mám největší obavy...
Profilova fotka
Ahojky Ellen, vítám tě tu ;-) No já doufám, že budeme mít krásné počasíčko, ale nikdy nevíš, tak je lepší mít vymyšlenou variantu, kdyby pršelo ;-) To já bych s časem neustoupila, aspoň by jsi nemusela tak brzy vstávat.... :-)
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, no Zuzanku mi smazal admin, prý to sem nepatří, jedinně, že bych jí navlékla do svatebního modelu :-D. Snad už toho kameramana seženeš, já se teď zaměřuji na výzdobu stolů. Pořád někde čučim a inspiruji se. Snad už sem něco přihodíš, jsem fakt zvědavá. Ahojky Ellen, vítej mezi dalšíma šťastnejma, jak jsi na tom s přípravama, máš toho hodně zařízeného?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?