8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem teď na dovči, jak se vrátím, nějaké fotečky vám sem teda vložím, jste mě ukecaly, když je takový zájem...Ale pozor, Kajka nás moc vychválila, fotečky jsou normální...tímto jí moc děkuji za pomoc s některými úpravami a barevným doladěním...páčko a mooooooooooooooooc Vás všechny pozdravuji ze slunné Gardy.... :-D
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, tak si dovču pořádně užij a až přijedeš, tak dej o sobě vědět a nezapomeň na nějaké ty fotečky. Jinak kajka ví proč vychvalovat :-D když vám to opravdu sluší
Profilova fotka
Kajka: Můžu se zeptat, v jakém programu jste upravovali fotečky?
Profilova fotka
Ahojky Lien: díky, neboj nezapomenu,ale fotečky čekej fakt normální...Jinak upravovaly jsme v Irfanview a Photoshopu, to už jen Kajka, ten zatím nemám ;-)
Profilova fotka
hoj holky :-) jj Photoshop :-) úpravy zkoušela i xvikt ale stli to dělala v picasu nebo zonerovi, to netuším... :-) kdyby ste chtěly něco provést s fotkama, sem s tím :-) Brow zdravím na Gardu, opět...:-) sim tě domů 1/ nepospíchej, já na ty koláže ještě ani nešáhla a nevím kdy stihnu, tento týden mám jakýsi zasekaný nebo co... 8-) :-D 2/ pospíchej pač si nemám s kým psát... 8-)
Profilova fotka
kajka_37: dělala jsesm to v picasu :-) musím se pochlubit, už jsem skoupila 3 svatební alba pro rodiče a nám ha už objednala... další fotky už se nám chystají... hm a my máme od známých asi přes 2000 foteček, to bude fuška to vybrat ;-)
Profilova fotka
Ahojky všem, zdravím z Gardy ;-) Kajko já taky domů nespěchám, ale to víš, hrozně to tu letí....zrovna snídáme....Máš deficit s psaním jo? No já taky :-D Uvidíš, jak ti to vyjde, ale pravda je, že na tvé výtvory se mooooooooooooc těším a počkám si na ně.... Xvitk101: taky máme moc foteček a jen projít to a nakonec vybrat je teda dřina, to pořád nemám :-(
Profilova fotka
já ty své už mám jakžtak probrané, ještě mě čekají úpravy těch stínů, koláže, dvojbarevné... doufám že to nějak brzo spáchám... :-) ale už mám nový photoshop, k tomu další dvě knihy, snad to bude rychlý :-)))
Profilova fotka
Kajko, tak já doufám, že se ti to podaří brzy nastudovat a vytvořit ;-) držím palečky...Ke mně se pořád dostávají nové fotky, tak finální výběr ještě nemám...však víš.... :-) :-) čeká mě to všechno hned po návratu... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, ňák nám to tu "umřelo". Jinak tenhle týden jsem zjistila, že jsme přišli o všechny profi fotky :-((( Na DVD už prostě nejsou. Naštěstí manžela napadlo si celé dívko zkopírovat do svého PC. Ale i tak mě to mrzí a vůbec nevím, proč to tak je... browneye: kde je album? :-x
Profilova fotka
Ahoooj všechny fotky v čudu?? jejda.. a co fotograf, nenašel by je ještě někde u sebe? tjo my naštěstí všecko zálohujeme... zkoušeli ste i DVD na jiném PC?
Profilova fotka
Jojo, zkoušeli i tu variantu, že se mi třeba porouchala mechanika. Ale jak říkám, DVD sice nefunguje, ale fotky jsou snad zazálohovaný v PC. Spíš jsem to napsala pro případ, co se může stát... Jako přijít o všechny profi fotky, tak to brečim ještě teď...
Článek se načítá
Profilova fotka
to věřím... já vřu ještě 2 měsíce po svatbě co se snažím něco udělat s fotkama... :-/
Profilova fotka
Ahojky, jj, fotky je potřeba mít uložený na více místech ;-) ale je fakt, že ještě dneska je s pomocí Kajky taky ladím ;-) A jak se jinak holky máte?
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, no já jsem na tom pořád pracovně, makáme na chatičce, jak se dá a k tomu práce nic moc, už mě to fakt štve. Otěhotnět se zatím nedaří :-( a to neberu prášky už od února. A co ty a vy ostatní, jak se máte.
Profilova fotka
ahoj holky, mám se dost hekticky tak nestíhám co bych chtěla... s miminkem začneme až příští rok, až dostavíme baráček....:-)
Profilova fotka
Kajka_37: Také nějak nestíhám, nemám ani dodělané album, mám hotovou tak čtvrtku a neni čas to dodělat. Chtěla bych si také s fotečkama pohrát a poupravit jako vy. Baráček, to bude paráda, to se budete mít, my bydlíme v paneláku máme sice veliký byt, ale stejně nám něco chybělo, proto jsme si hned po svatbičce pořídili tu chatičku.
Profilova fotka
jj přesně, není čas na fotečky... snažím se přednostně dělat ty od Browneye...sem si říkala že se snad hodím i marod 8-) :-)
Profilova fotka
kajka_37: tak nad tím maroděním přemýšlím taky, v práci nám nařídili povinně soboty, takže mám volný jen jeden den, to že člověk nestíhá nic, nikoho nezajímá, ani to, že máme třeba nějakej svůj osobní život atd., je to fakt síla, navíc u nás v práci dávají vytýkací dopisy o sto šest.
Profilova fotka
cože, povinný soboty? a kde děláš... no mě by mohli něco ještě o víkendu ]-( ]-( ]-( to už bych nestíhala lautr nic :-((((( a na jak dlouho to máte?
Profilova fotka
Kajka: IPS Alpha, výroba LCD panelů, nařízené to máme do konce listopadu, dnes jsme se dozvěděli, že nám seberou litra příplatek a od ledna budeme místo 8 hodin dělat 10,5 nějaké bulharské šichty, no šla jsem do kolen
Profilova fotka
se asi po... :-|
Profilova fotka
Ahojky, Lien: to mě teda mrzí, že musíš chodit i v so ]-( To je super, že vyrážíte na chatičku, ale je mi jasný, co tam máš práce...To z nám z našeho baráčku....Než to dokončím, můžu začít znovu :-| Jinak u nás blázinec, nějak nic nestíhám....Jo, a chystá se u nás další svatba, bráška se v dubnu žení :-D
Profilova fotka
Browneye: No jo no, holky co nadělám, jsou to u nás vydřiduši. Jinak chatičku budeme už pomalu letos zazimovávat. Počítám, že od jara, tam budeme pořád. Udělali jsme hodně práce, ale dost nás toho ještě čeká. Jůj, vy se máte, takže Vás čeká další pohádková svatbička, no to bude nádhera. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se máte? ;-) Co je u Vás nového? :-)
Profilova fotka
browneye: Ahojky, já se mám dobře. S manželem nám to klape perfektně, změnila jsem před týdnem zaměstnání, protože to, co se děje v naší bývalé firmě, je už nesnesitelné. Od mimča jsme už upustili, zkusíme to zase za rok, teď dáme pauzičku. Budeme vylepšovat na chatičce. A to vy? Jak se máte? Co Vánoce, jak jsi na tom? Máš vše hotové? Já už mám dárečky pod stromečkem a už čekám jen na ježíška.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, že asi každá z nás už má jiné povinnosti :-)
Profilova fotka
Ahojky Lien, jsem nějak nezvládala teď PC ;-) Jsem ráda, že se máte dobře a že jsi vyměnila práci ;-) a co teda teď vlastně děláš? Jinak my se máme taky fajn...S naší svatbou se roztrhl pytel se svatbami, takže letos už jdeme oficiálně na 3 svatby, neoficiálně na 5 :-D Takže svatební rok :-p Přeji vše NEJ a jen to krásné do nového roku 2010 :-)
Profilova fotka
To je hezké, tolika svatbiček Vás čeká, jé hnedka bych na nějakou šla, možná že tak do roka se dočkám u starší sestry, tak uvidíme. Jinak teď dělám olejové filtry, je to jednoduchá práce, netahá se tam nic težkého a také tam mám možnost postupu, takže možná i uplatním konečně to moje strojírenství :-) Svatky jsem měla taky nabité, nevěděla jsem, co dřív. A co vy, nového pejska jste si nepořídili. Já jsem z naší Zuzanky na mrtvici, zvykla si chrápat a roztahovat se se mnou a já se teď nevyspím. Potvora jedna, má to tři kila, ale zabere to půl postele :-D Jinak také dodatečně přeji vše nej v novém roce, hlavně zdravíčko.
Profilova fotka
Ahojky Lien, tak to je dobře, že v práci jsi spokojená a nenadřeš se tam jako v té předchozí ;-) Nového pejska jsme zatím nepořídili,ale tak třeba časem....Je fakt, že bobek moc chybí....A s tím, že ač jsou malí, zaberou půl postele, máš naprostou pravdu :-) Dej za mě Zuzance velkou pusinu ;-) a přeji krásný víkend...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?