8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
browneye: Ahojky, tak už mám foto zařízené, předtím mě foto mělo vyjít 171 kusů 1170 a nyní budu mít 426 kusů za 860, tak alespoň něco pozitivního, jen se teď nemůžu dočkat, pak si budeme dělat plátno do obýváku, je to moc krásné.
Profilova fotka
Lien: tak to je super, to je moooooc dobrá zpráva ;-) Jako plátno myslíš, z fotky jo, chápu to dobře? nemáš někde nějakou ukázku, jak to vypadá?
Profilova fotka
jj to mě taky zájímá.... ;-)
Lien: jestli můžeš, řekni více o tom plátnu :)...........jako koláž nebo jednu velkou fotku?
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu s tím odkazem, aby jste měli představu, jak to vypadá. Nechala si to dělat jedna holčina, co se vdávala u nás v Mostě a hodně mě tím inspirovala. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Lien, tak to je bomba! :-) :-) Moc krásný!!!! :-)
Profilova fotka
Lien to je nádhera!!!!
Profilova fotka
tjo tak to je božííííííííí x-)
Profilova fotka
Chci si to nechat udělat, už jsem na to koukala, kolik to vyjde, jen si teď ještě vybrat fotečky
Profilova fotka
A kolik to vychází?Budeš si to nechávat dělat v takové velikosti?
Lien: tak to je pecka :).....musím říci, že jsem měla podobnou představu. Ona mladá paní mi navíc sloužila tak trochu jako hrubá předloha pro účes :).
Profilova fotka
JJ, přesně takovou velikost chci, vychází to asi 2600
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to není tak hrozná cena...Říkala jsi, že necháváš dělat u Vás ve fotostaru?Má to nějaký spešl název, takové dílko?
Profilova fotka
Browneye: Objednávám vše přes net do jednoho fotolabu v Mostě, je to pohodlné.Dej si do vyhledávače Fotolab Fotosvět 3 a jukni tam na plátna. Jsou tam i ceny všechno.
Profilova fotka
na ty fotky už jsem před časem taky koukala... promyslíme to ;-) jinak se chci zeptat, máte už klasické fotoalbum?
Profilova fotka
já už ho mám :-)
Profilova fotka
xvitk101:Fotoalbum jsem měla ještě před svatbou, ale nemám fotečky :-D Pořád na ty profi čekám, snad už zítra :-) i s videem....a jedno jsme dostali taky jako svatební dar :-D A ty, už máš? Lien: Děkuji za info....
Profilova fotka
browneye: To jsi trpělivá, já jsem tak zvědavá na ty fotečky, každej den, ti chodím čučet do alba :-D
Profilova fotka
browneye: Máš teda trpělivost! Já chtěla vybrat album až podle fotek (styl a velikost), mám fotky i DVD s videem, ale album zatím ne. Žádné se mi totiž moc nelíbí, ale objevila jsem jedno moc pěkné (cena též - 700,- Kč, ale obětuju to), ještě ho zajít koupit :-) Jo a včera jsem byla v Tescu a maj tam docela pěkný z recyklovanýho papíru, tak se pro něj dnes asi stavím. Si říkám, že je zatím čas. Co jsem tu tak četla v diskuzích, tak jsme ještě docela rychlé - někdo nemá album rok :-) My se stěhujem, tak absolutně nestíhám...
Profilova fotka
ahoj, kde jste všechny? taky chodím a koukám, jestli browneye má už album a ono pořád nic...
Profilova fotka
hoj hoj... Brow na nich furt maká, já jí prásknu, ale můžu vám říct, že jim to moc sekne, hlavně jíííííí x-) x-) x-)
Ahoj holky vubec nestiham mam toho moc v praci :( A taky hledame dovcu.. jedeme ale az koncem rijna tka shanime teple krajiny egypt apod :)
Profilova fotka
ahoj holky, tak už sme měsíc vdané, letí to co?.... :-) jak se máte měsíc po ukončení všeho toho zběsilého zařizování? :-)
Profilova fotka
ahojky, nějak nám to tu umřelo, co? Zrovna, když jsem ráno přišla do práce, říkám si, tak už měsíc... Jinak nemám ještě jediný doklad - pouze zažádáno o občanku. Co vy a kdy budou fotky browneye? ;-)
Profilova fotka
občanku taky ještě nemám, prý až 16. :-( no Brow sem tam nějaké fotky upravuju, chjo jim to taaak slušííííí... mě štvě :-D teď jede do 19. na dovču takže na netík asi jen tak ěnco nedá a hlavně dokud nebudou dokonalé tak je nikam nedá... takže holky strpení... :-) jinak už máme rozestavěný baráček...resp máme založenou stavbu a včera jsme zjistili, že asi zabijem projektanta... :-( ale to je na dýl, dneska to budou chlapi řešit, tak jsem zvědavá s čím manža večer přijede...
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se těch fote nemůžu dočkat, Browneye nás napíná. Jinak já už nějaké ty doklady mám hotové, občanku a řidičák mám, pojištovnu mám taky vyběhanou, jen čekám, až to přijde. Taky jsme si udělali radost a koupili jsme si chatičku, je tam sice hafu práce, ale je krásná. Kajka_37: Jůj, no vy se máte baráček ;-) neboj problémy se vyřeší
Profilova fotka
Ahoj Lien, chatičku? jéé a pochlubíš se? :-) jen vyčkejte, fotky jsou fakt parádní :-) i když ani nevím stli je sem chce dát :-D 8-) kdyžtak vám natajno jednu pošlu :-)
lien82: tak chaticku moc zavidim :) taky nejakou malinkou shanime ....
Profilova fotka
kajka: no pošli ;-) ale pssst musím se pochlubit mám už doma novou kartičku pojištěnce :) teď je prý výhodné kupovat nemovitosti, my plánujem za cca koupit v Pze byt...
Profilova fotka
Kajka_37:Zkusím sem dát nějakou fotečku do svatebního albumu. Je celá dřevěná má nahoře pod střechou dvě ložničky a dole je obývací místnost, kuchyňka a špajzka. Je světlá, zrovna se pracuje na nátěru na hnědo.Jink se taky hlásím o tu tajnou fotečku. Lasinek: Teď je na koupi nemovitosti opravdu nejlepší doba. Určo nějakou chatičku pěknou seženete.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?