8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
kajka_37 to bude do soboty OK uvidis... U me nervíky zatím nic moc ale myslim si ze brzy dorazi :D
Profilova fotka
no MUSI to být OK....
Určitě bude a i pocasi nam zase preje porad koukam na predpovedi protoze se chceme fotit venku tak uz jsou tam jen obcasne bourky vecer z tepla...
Profilova fotka
Ahoj, já dopekla ze soboty na neděli po tom největším horku, skončili jsme v půl jedné ráno....no to už na mě bylo moc.......tento týden bude hektická středa, jelikož už budu mít doma šaty, pak ještě jednou do restaurace a ještě ke kadeřnici.........v pátek pro dort a pro kytky a v sobotu už možná znervözním, poněvač stále nic.......:-)) až je to divné......
Profilova fotka
před chvílí jsme s přítelem trénovali náš první manželský tanec - bude to wlatz... Jsem na to zvědavá. Ještě musím vyzvednout čočky, na nástřik a ve čtvrtek výslužky v pátek pojedem pro kytky a dort. Jinak změna a kadeřnice k nám nedorazí - já pojedu k ní a budu vstávat už asi v pět. To večír padnu za vlast. Je mi celkem jedno, jak bude, ale nemuselo by být ani moc vedro ani déšť. No, necháme se překvapit. To už bude jen detail a ještě se stresovat počasím... To ne ;-)
Profilova fotka
Tak se k vám přidávám, počasím se stresuju čím dál víc a už mě párkrát napadlo že podruhé bych na obřadu netrvala :-) protože mám noční můry o dešti a příbuzných brodících se bahnem :-)
Anofelko :-) taky už jsem měla takové děsné sny :-) jako že jsem ráno zaspala a běhám rozcuchaná ve svatebních šatech, nejsem nalíčená a obřad je už za půl hodiny :-) Počasí mě taky docela trápí :-( hlavně aby nepršelo :-( nebo když už, tak jen malinko.
xvitk101: ten uces je krasnej moc ti slusi
Profilova fotka
xvitk: dneska jsme taky trénovali první manželský tanec, popravdě nevím jak ho nazvat, protože to bylo snad poprvé kdy jsem donutila nastávajícího tančit bez hladinky alkoholu v krvi :-). bude to pro něj peklo ale dušuje se, že se nějak přemůže :-)
Profilova fotka
holky vy trénujete tanec? my radši ne, aspoň máme trapásek zaručen :-)))) xvitk - účes je krásný ;) jinak drahému záda trocu povolila takže si začal zase vyskakovat, uěvdomil si že by se taky mohl konečně zapojit do příprav a rozhazuje mi už dávno hotové věci, grrrrrrrrrrr ještě mi ani neřekl klolik lidí z práce od ěnj dorazí, žabíííííííííít, ve špánkůůůůůůůůůůů .-))) holky kolik volna si berete? jen pátek? co vše máte v plánu?
ja jsem v praci dnes naposled a pak jdu az pristi stredu :) musime jeste udelat vysluzky neco malo cukrovi nazdobit pripravit stoly a tak my taky tanec netrenujeme tak to je dobre ze priteli zada povolila
Profilova fotka
díky za pochvalu, kadeřnice říkala, že na den D to bude ještě lepší :-) To jsme zvědavá ;-) Trénujem, pak nám to docela šlo... No jsem zvědavá. Do práce jdu ještě zítra. kajka_37: to je dobře, že drahému už je líp.
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě to není ideál, ale do soboty ješět čas... :-) tjo takovýho volnaaaaa :-) je nějaký volno na oblítání dokladů? asi ne co?
Profilova fotka
ze zk. mas volno na 1 den před svatbou, pač my to máme o víkendu, na doklady by tě zaměstnavatel měl aspoň na chvíli uvolnit z práce, když všude mají tak vtipné úřední hodiny ;-)
Profilova fotka
uvidíš, do soboty bude dobře :-) myslím nastávajícímu
Profilova fotka
no ráno už si zase vyskakoval tak se to asi lepší :-))))
volno na oblitani dokladů ze zakona neni ale jak pise xvitk101 pokud je zamestnavatel alespon trochu rozumnej tak te na chvili pusti :) Já pravě mám volno v pondeli abych hned po svatbe dosla pro oddaci list a budu behat kolem dokladu a na pojistovnu protoze tam musim pry sama na socialce mi to zmeni zamestnavatel.. Pak banka a vse no bude toho dost a dost :(
Profilova fotka
tjo vidíš, jdu psát našemu účetnímu, bych na to zapoměla... :-)
no a zjistila jsem ze uz nerviky taky zacinaji pomalu pracovat uz jen takova chvile a prijde mi ze toho je potreba strasne moc udelat :-( ikdyz vim ze je vse zarizene a uz chybi jen malickosti ale i tak :) no za chvili to zapichnu v praci ted jsem psala jeste chlapikovi co ma u nas na starosti PC aby mi zmenil maila na nove jmeno - pak akorat is zvyknout na to nove jmeno :D Holky kdybych nahodou nestihala - i kdyz kazdopadne bych se tu jeste chtela ukazat tak at vam to dobre dopadne a krasne si to uzite (ale ja se urcite na chvilku jeste ukazu :)
Profilova fotka
nápodobně, kdyby sme se neviděly tak tfuj tfuj tfuj :-)
Ahojda holky máte opravdu kráááásnéééé datum,přesně před rokem v tento den jsem i já řekla ANO x-) Moc vám všem držím palečky,ať vše klapne tak jak má.Užijte si tento kouzelný den s plnou parádou a hodně štěstíčka do manželství ;-)
Profilova fotka
ahojky holčiny, mám toho teď nějak moc, to doladování je snad nejhorší, lítám jak družice. Kdybych se sem náhodou už nedostala, tak Vám všem přeju pevné nervíky, ať se Vám svatební den vydaří podle vašich představ a snů a do života Vám přinese jen to nej. ;-)
Profilova fotka
Zdraví všechny, do svatby jsem tu dnes už asi naposled ;-) Tak ať vám to vše vyjde a užívejte si to, žádný stres!
Profilova fotka
hooooj holky, tak sem si v tom presu ještě nakonec ty noviny stihla udělat, není nad to když mají šefici dovču :-) díky Browneye za spolupráci ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Kajko nemáš vůbec zač děkovat, hlavně, že ty noviny máme, že?? :-D Jinak holky všem Vám přeju, ať to zvládnete doladit dle svých představ, ať Vám svatební den vyjde, jak jste si ho naplánovaly (i když s tím zas tak nepočítejte :-D ), znáte to, jak to chodívá...Plánování je jedna věc a reál druhá... Já jedu za chvilku pro výslužky, pak je musím nazdobit, pak frčím vyzvedávat všechno oblečení pro mě, ženicha, družičky a mládence....pak jdu na nehtíky na nohy i ruce....a pak mě čeká ještě doma úklid :-| Jinak už to mám jakžtakž dozařízené, dokonce jsem domluvila pána, který v so přijede, nafoukne mi heliem balonky a nazdobí cellou restauraci dle pokynů a fotek....
Ahoj holčinky, jelikož vůbec nestíháme a nějak se nám to komplikuje, tak jsem tu dnes do svatby naposled. Přeji všem krásný svatební den, ať se vydaří a je nádherný a nezapomenutelný! :-) :-) :-)
Ahojky, zdravím, také mám za chvíli svůj velký den - 8.8.09 na zámku Dětenice ve 14h ;-)
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, přeju nám všem, aby byl ten náš svatební den jedinečný, překrásný a nezapomenutelný :-D Užijte si ho co nejvíc to půjde, vychutnávejte každou minutku, protože podle slov zkušenějších - uteče strašně rychle ;-) ... a do nového života VYKROČTE PRAVOU !!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj novomanželky, tak jak to probíhalo? Už máte někdo fotky? U nás vše na jedničku a manžel se "pochlapil"l - byla nezapomenutelná první manželská noc 8-)
Profilova fotka
brý tro novomanželky, jak se máme? jak se cítíme, jak bylooooooooooooooooo? :-))))))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?