8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Janca.mail: Ahojky, také má teď před dovčou, já už mám snad všechno, ale stejně je tu nějaká nervozita, že něco na poslední chvíli vybouchne. Škoda, že nemáš fotečky v albíčku, byla bych zvědavá na tvoje šatky, v Deltě mají úžasný. Měla jsem strašnou radost.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím ež první část rozluček mám za sebou, s babama sme yvrazily na Sázavu, ťapat, grilovat a pařit - využila situace a zajela si do svého kempu kde bude svatba s dekoracema (byl asi 500m od toho kde sme byly) :-) no a v pátek další... jdeme trsat na oldies party :-) jinak v albu je účes č.2 :-)
Profilova fotka
kajka: Ahojky, tak ten účes je skvělej, který budeš mít?
Profilova fotka
no hodně lidem se líbí ten první, ale u mě vede druhý.... :-) je takový... princeznovější :-) a není tak usedlý a jak řekla moje kadeřnice - styl Božka...:)
Profilova fotka
tak já s tebou naprosto souhlasím, mě se líbí taky víc ten druhý ;-)
Zdravím všechny,taky jsem jedna z Vás - 8.8.09 v 11.30 x-) Dny rychle utíkají, za chvíli je to tady.Přípravy skoro hotové,uz jen zkouška u kadeřníka a ještě mě čeká kosmetika :-) Doufám,že ten náš den zvládne i naše půlroční Terezka a my sní. :-) Držím Všem palečky a pěkně si ten den užijte.
kajka: ten uces je pekny a take se mi vice libi ten druhy
Profilova fotka
díky holky, mám radost :-) zatím víc lidi spíš hlasují pro jedničku... u mě skončil prvním pohledem na druhý... :-D
Profilova fotka
lien82: ahoj, fotku přidám, doma mi to ale zatím nešlo, a to jsem jí i zmenšila a přeformátovala :-( Souhlasím, že v deltě mají úžasné šaty, však to byl druhý salón kam jsem šla a měla jsem hned jasno....jsou překrásné......
Profilova fotka
Janca.mail: a ve kterém jsi byla ještě salonu, já chodím do květuše, tam mají spoustu ptákovinek na svatbu. Dnes jsem byla na poslední zkoušce šatiček. Jsou krásnné, už je mám připravené :-)
Ahoj holky tak jsem prave dorazila ze zkousky liceni. Fotky pak nejak dodam..
Profilova fotka
Lien82 ještě jsem byla v salonu Moona, víš jak vjíždíš do Mostu, je tam motorest a autosalon..je tam moc vstřícná paní, sympatická...mám od ní botičky, můj Jirka dokonce oblek a potom různé blbůstky na ozdobení stolu, budu si sama dělat svatební tabuli, takže i ubrousky, naprony.......všechno možný......já ještě nemám udělané jmenovky, ale ty si asi udělám doma a chtěla bych vytisknout meníčka.......já jdu na šatičky příští týden, naštěstí mi je upravovat nemusí, jelikož mi sedí......ještě jsem si tam objednávala květiny.....a těch tedy bude..........
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak se zase hlásím... ;-) Dneska frčím pro vývazky a večer se pusím asi do svatebních novin, pokud budu mít chvilku :-) Hrozně ten čas letí, jsem si myslela, co budu mít času... :-D Ale tak snad jinak vše potřebné je už zařízeno...a jak jste na tom vy?
Profilova fotka
Ahojky, to mi povídej. O víkendu jsme byli na Moravě vybírat víno na svatbu. Měli jsme ji oba, jak zákon káže... :-D Tenhle týden budu dělat zasedací pořádek. Jééé a na vývazky jsem málem zapomněla. Už jsem z toho nějak neroní. Holky, docela se nám to blíží, co? Dvanáct dní... je už je za chvilku...
Profilova fotka
Tak holky, vývazky už mám doma i okvětní lístky pro družičky a na výzdobu stolu :-) Došly i pro budoucího manžílka tělové boxerky ;-) Nadlidský úkol je sehnat...naštěstí podařilo se :-D Taky se tento týden musím pustit do zasedacího pořádku a těch svatebních novin....Jen teda pořád nevím, kdy to zvládnu :-) Tak ať se Vám všem daří při dokončování příprav ;-)
Ahoj holky no tak vcera jsem byla na finalni zkousce satu a super.. No a bylaj sem uz i na meliru no tak uvidim jak to bude v pondeli jdu zaplatit zalohu na kytky a uz finisuje i peceni :) Vyzdoby na stoly taky dorazili akoratn ejak nestiham dodavat fotecky
Ahoj holky tak jedna pozitivní zpráva v dlouhodobé předpovědi hlásí na 8. kolem 27 stupnů a bez srážek tak jen doufam, že to vydrži
Profilova fotka
jupíííííííííííííííííí, taky jsem to včera slyšela :-)
Jen aby to zase nezmenili... No uvidime a co nervy uz pracujou? U mne zatim ne ale u tchyne uz zacali
Profilova fotka
mě už je to jedno, hlavně ať kolem poledne neprší!! ať se pak děje co chce :-)
presne tak ja říkám at je hezky do3 a pak je mi to taky jedno :)
Profilova fotka
neee, já nechci vedro... v těch šatech se upeču :-S
Tak to v dlouhodoby predpovedi zvedli na 32 :( to uz je fakt moc stacilo by min hlavne at neprsi
Profilova fotka
Ahojk holčiny, tak jsem se vrátila z dovči, teď už jen pár dní do svatby, začínám být nějaká nervózní, doma mám už ozdoby na autí, jsou krásné, budu je muset nafotit a přidat. To počasí, to bude masakr, jestli bude 32, tak mě odvezou, holky v těch šatech se upečeme.
Ahoj všem :-) tak jsem koukala na to počasí a už je to trošku níž na 29 stupních :-) Jinak vás všechny moc zdravím, ještě jsem tu nebyla, tak snad nevadí, že se přidám :-) Dnes to na mě tak nějak začíná doléhat, zítra máme finální zkoušku oblečení, tak se moc těším, ale zároveň začínám mít takové to mravenčení v bříšku :-) Jak jste na tom vy?
Ahoj holky tak ja se hlasim po vikendove rozlucce se svobodou :) byla super moc sme si to s holkama uzili... Zatim na me nervozita nijak nedolehla alemyslim si ze to prijde.... Lilinka vubec to neva... a kde to budete mit? Holky uz se nam to silene krati :)
Profilova fotka
Ahojky taky se hlácím po rozlučce, která proběhla o víkendu. Šaty, závoj , boty a šperky by měli být OK. Proběhla taky zkouška učesu, tak jsme něco vybrali:-) Vymyslela jsem si líčení na svatbu - úplně něco jiného než běžně nosí, ale vypadá to hezky. Fotky súčesem dodám. Sestřička napekla cukroví - vše zdokumentováno a fotky taky přidám. Od čtvrtka mám dovču - budem dělat vývazky, zasedací pořádek, výslužky a pátek bude už jen organizační a trochu rozlítaný. V úterý jedem k notáři podepsat předmanželskou smlouvu. Holky, těch 5 dní mě trochu děsí... Jinak vše v pohodě.
Lasinek - svatbu máme na hradě Bouzov :-) včera jsme tam právě byli ještě dovyřizovat nějaké formality a asi proto, když jsem to tam viděla, tak to na mě nějak dolehlo :-) taky nám chybí ještě pár organizačních věcí, zasedací pořádek, výslužky a tak, jinak už je všechno připravené na náš den :-) synek už se nemůže dočkat :-) už dnes tu chodil, jestli je svatba už dnes :-)
No ja saty, boty, sperky ok..Peceni uz tky finisujeme jen dozdobujeme vyfotim ale nevim kdy dodam fotky zapomela jsem kabel od fotaku u nasich :( A tam jedu az ve stredu.. Já mam dovcu od stredy ve stredu poklidim ve ctvrtek udelame vysluzky a patek bude pripraveni stolu a tak no snad nam klapne to pocasi zmenili predpoved a maji byt prehanky
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už se nám to krátí... :-) musím přiznat, že nervičky začínají pracovat, se budím dřív a furt přemýšlím, jak co doladit, zda mi neco nechybí.... :-) a aby toho nebylo málo, můj drahý nastávající si zablokl záda, skvělý.... :-( snad bude do soboty ok...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?