8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Lasinek: Ahojky, tak jsem ti koukala na účes, je krásný. Já jsem byla na zkoušce včera, s těma mejma vlasama, to byl horor, mám je strašně jemné, ale v práci se to moc líbilo, měla jsem totiž zkoušku těsně před přesčasem a tak jsem hned od kadeřnice běžela makat. Fotečky jsem hodila do albíčka, takže můžete juknout.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem po delší době zase tu;-) Přidala jsem Vám pár fotek do albíčka, aby jste věděly, co je nového ;-) Jinak účesy Vám všem moooooooc sluší :-) Lien: Ty ozdoby do výslužek jsi si dělala sama nebo jsi je někde koupila? Nevíš, kde se dají sehnat ty prstýnky? Já jsem psala tady jedné kočce, co prodává cca 50 ks, ale já mám pocit, že budu potřebovat 60 ks, tak že bych je někde ještě dokoupila.... :-)
Lien82: taky moc pekny uces... no my uz zacneme za chvili pect a pristi tyden me jeste ceka zkouska u kosmeticky :)
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, ty blbůstky na ozdobu vejslužek jsem koupila po částech a pak jsem to jen dala tak nějak do kopy. Zvlášť prstýnky, zvlášť tu růžičku a k tomu jsem normálka udělala mašličku, aby to nebylo tak chudé. Jinak se to vše dá koupit v internetovém obchodě studiokvetuse Lasinek: No o pečení mi nemluv, teď v pátek před dovolenejma nesu vejslužku do práce, pro 50 lidí, takže taky masakr.
lien: to verim to musi byt masakr ....
Profilova fotka
lien82: máš pěkný účes, jen já bych si takový krásný závoj nechala dát nahoru nad vlasy... ale to je jen můj názor :-) Mně peče vše sestřička, taky už začala. Byla jsem na zkošce nehtíků, mám fotky, ale nebyla jsem schopná to sem hodit. Se polepším... Jo a taky přítel mi koupil popůlnoční šaty, to mám za promoci. Šli jsme do krámu a že mi něco koupí, tak já se nebránila :-D
Profilova fotka
xvitk101: Ahojky, máš pravdu, asi ho dám nad ten účes, stejně ho budu mít jen na obřad a focení. Koukala jsem na nehtíky, vypadá to dobře, něco podobného si představuju taky. Jinak popůlnoční šatičky jsou hezoučké, takové elegantní.
Ahoj holky... xvitl101 popůlnočkyj sou hezke a veřím, že ses nebránila když přítel kupoval to se taky nikdy nebranim :) No my vcera uz zacali pect no holky uz seto blíží :))
Profilova fotka
lasinek: o pečení mi nemluv, mamka dnes dělá 4 harlekýny, máme asi 150 koláčku, dva druhy cukroví a 50 minizákusků a to je jen to, co nesu zítra do práce
No my včera pekli a nasledne zdobili 300 pernicku :( byla to fuska
Profilova fotka
Tak to musel bejt taky masakr, hlavně to zdobení, na to bych neměla nervy, nejhorší je, že mamka mi zakázala účastnit se pečení, tak vyřizuju alespoň ty věci okolo. Prý to nosí smůlu, tak mě od toho vyhnala.
NO to uz jsem taky slysela ale ruku na srdce kdyby ses mela starat o vsechny povery tak nemuzes nic :) me peceni strasne bavi ale ne v takovymhle mnozsti :) jj mela jsem pul dne dovoleny a pekli jsem a pekli jsme :)
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych se na to taky vyprdla, jenže mamka je rozvedená a tak na to trošku věří
Lien82: jo tak to je mi jasny... No a jak se tesis? Ja jdu pristi tyden jeste na jednu zkousku ucesu a uvidime jen doufam ze mi vydrzi moje nehtiky nechci si je nechavat delat..-.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vy takhle pečete? To já bych vůbec neměla kdy...při mých směnách ;-) Dneska jsem si byla domluvit dortíky a objednala jsem si vývazky a okvětní lístky pro družičky...i bublifuky už jsou doma... :-D Ještě musím nechat udělat jmenovky, ale už to mám domluvené u kamoše...a jak se těšíte? :-)
Profilova fotka
Ahojte holky, pridavam se do vasich rad! 8.8. ve 14:00 na Svatem Kopecku u Olomouce! Uz se nam to bliiiiziiii! 8-)
Profilova fotka
ahoj holky, jdu se na vás taky podívat :-) my už máme obejdnáno snad všecko, už i oblek pro ženicha máme... :-) pořád čekám kdy přijdou ty stresíky, zlé sny a tak, a... nic... ono to přijde den před :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, Adulinko vítám tě tu mezi námi ;-) Dneska už mi přišly objednané prstýnky na ozdobení výslužek, jsou krásný :-D Sice dorazil pidi balíček, ale spokojenost ;-) Kajko, já taky pořád čekám, kdy ty stresíky dorazí, ale zatím jsem v klidu, spíš mám strach, abych vše stačila objednat a na nic nezapoměla :-) Takže nemám čas přemýšlet o tom ,jestli dělám dobře nebo ne :-D Tak holky, ať to jde s přípravami :-)
Profilova fotka
lien82: chtěla jsem něco jednoduchého, jen doufám, že se mi do svatby žádný nezlomí. Kdepak, bránit se :-D Chtěla jsem nějaké světlé, vybírala jsem si i takové vyloženě letní, ale přítel říkal, že když on bude v obleku, ať mám taky něco elegantnějšího, tak nám padly do oka tyhle. Vypadají, že budou i na normální nošení. Jinak díky za pochvaly. Mně peče sestřička a u nás se taky povídá, že nevěsta se nemá účastnit. Mně to vyhovuje, že napečou... Já se zapojím, až se bude vdávat ségra:-) My jmenovky budem řešit těsně před, protože jsou z živýho břečťanu, tak aby to nechcíplo. Jojo, už to máme za pár:-) To je děsný, jka to uteklo... U mě taky zatím žádný stresy, nic. Si taky říkám, kdy to přijde. Adulinko: vítej u nás.
Ahojky, také se přidávám....svatbu máme v Litvínově a protože už se to doooost rychle blíží, tak už mám motýli v bříše :o))
Profilova fotka
Ahojky Alcah, vítej mezi námi ;-) Jak jdou přípravy?
ahojky, ženich už má nakoupené vše, v čem půjde k oláři, já už také :o)) výzdobička je také vybraná, dortíky objednané, restaurace zamluvená, pozvánky rozeslané, prstýnky jsou schované v šuplíčku, takže vlastně jde všechno dobře :o)) Ani to není možný, že od soboty za dva týdny už si budu moct obléknout ty moje šatičky....
Profilova fotka
Ahojky, to jo, je to mazec, už se nám to blíží :-D a já pořád čekám, kdy na mě přijdou ty strašné sny a nervozita, jak mi všichni říkají :-N Já ještě zítra půjdu poladit kytičky a dneska ještě objednám nějakou dekoraci... ;-) Jo a zítra jdu k jené holčině pro lampionky, překvápko pro ženicha ;-)
:o)) já jsem pro něj nechala vyrobit ručně dělanou cedulku na dveře s naším společným příjmením :o) Ty fakt ještě nejsi nervozní? Já přes den taky ne, ale jakmile si večer lehnu do postele, tak se mi všechno začne honit hlavou a nemůžu spát :o)) Kytičky jedu poladit tuhle neděli......Určitě se mu lampionky budou líbit....:o))
Profilova fotka
Ahojky, snad nebude vadit, že se přidám......8.8. se taktéž vdávám, ovšem v severních Čechách - Klášterecn nad Ohří, jestli to někomu něco říká........psali jste o nervozitě...mám takový dojem, že bdu nervózní až v oný den, protože to zatím nijak neprožívám, pak ani nebudu schopná oddávajícímu odpovědět, zda se vdávám dobrovolně....:-)))) =-) No nic, už máte vše připravené? Já přemýšlím jestli mám někde mezi kytkami započtené i stuhy na ozdobení aut :-) budu mít na kapotě nevěstu a ženich cilindr :-)) Ještě mi chybí výslužky, ale ty bude péct známá mé nastávající tchýně.....přemýšlím, na co jsem ještě zapomněla.....jinak vám závidím zkoušku vlasů, tu mám totiž domluvenou ža na příští týden.....jste v tomhle dosti v předstihu "SLEČNY" :-)) Hezký večer ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, no to mám radost, konečně někdo z mého okolí, Most a Chomutov, no to je bomba. Srdečně Vás t zdravim. Já jsem si dnes donesla domu šperky, také jsem se jukla, jak se nám venku staví pergola pro 50 lidí, čeká nás dovča, k tomu prodáváme byt a kupujeme chatu, no je to takové hektické. Teď ve středu mě čeká poslední zkouška šatiček. Vizážista mi vypadl těsně před svatbou, tak mě bude líčit ségra, je také moc šikovná. Jinak jsem měla rozlučku se svobodou, no byla to pecka, přišla jsem ráno v 5. Vyřádila jsem se s kolegama, moc se to povedlo, dorazili lidi z Chomutova, Žatce, Havraně a Mostečáci.
Profilova fotka
Ahojky holky, Janča.mail,: to víš, že to nevadí, aspoň nás bude zase o jednu víc ;-) Vítej :-) Jinak já bych nemohla nechávat zkoušku účesu takhle na poslední chvíli, bych byla na nervy, co kdyby nebyla kadeřnice šikovná, abych na to datum ještě někoho sehnala, se znám, ne?? ;-) Alcah: Fakt nejsem nervózní, si říkám, jestli teda nejsem nějaká divná :-D ale ono, jak pořád přemýšlím, co ještě nemám, co doobjednat atd. tak asi proto nejsem...Každopádně si myslím, že den předem to na mě padne, tak jako když jsem chodila na VŠ na zkoušky ;-) O to to bude pak silnější....Lien: Tak to je fajn, že jsi si užila rozlučku, my jsme se nakonec dohodli, že žádnou dělat nebudeme, protože všichni ti kamoši, co by na ni byli, budou už na svatbě večer na grilovačce....a dělat vše dvakrát se nám teda nechce ;-) navíc nemáme ani kdy ji pořádat, pořád jsme o víkendu někde a v týdnu to není ono..
Ahoj holky, ja zacinam mit takovy ty starosti co se zapomene ale jinak nervozni nejsem dnes jdu doladit kyticky ve ctvrtek na zkousku liceni a v pondeli na satky, jinak pecu o 106 :D Ale u mě je vyhoda ze me to fakt bavi :) No a v pondeli vecer jdu jeste na jednu zkousku ucesu a na melir :) No a jinak uz se mooooc tesim
Profilova fotka
lien82: jéé, to je náhoda......víš, já jsme od rána do večera v práci a dovolenou mám až od 1.8., takže, co se nestihlo do teď, budu dohánět, právě v tom týdnu před svatbou, říkám si, že to jsou věci, které se dají zvládnout......to nejdůležitější už mám........půjčovala sis šaty a nebo sis je nechávala šít...já mám šatičky z mostecké Delty a jsou vážně bombastické.............. jinak rozlučku taky nepořádám, jen si jdeme tento pátek po práci s holkama z Chomutova sednout, tak už se těším, jelikož jsem měsíc na jiné pobočce.........:-) ;-)
Profilova fotka
lien82: ha, koukla jsem do fotoalba a už je mi jasné odkud máš šaty :-)))))))))) No COMMENT :-)) ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?