8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
ahojky gamal, jasně. tak povídej, co už máš ty a jak to probíhá u vás :-) ;-)
Profilova fotka
gamal ahojky, jasně že můžeš :-)
Profilova fotka
xvitk - my si jdem taky dneska koooonečně pro prstýnky x-) jinak se furt snažím dopočítat koláčků a furt bojím že jich bude málo nebo zas moc...uf uf... mě kytí vyjdou kolem 5tis - moje, korzáš, maminky, plus 2 svědkyně, družička, babička, myrty, kytí na auto...
Profilova fotka
Ahojky holčiny, co je s váma, nějak se nám tu konverzace zasekla, co je nového? Browneye: Co ty, tebe tu teď není vůbec vidět. Já jsem sehnala za super cenu svatební chlebíčky a mísy a teď přemýšlím, že bych koupila ten party stan, bojím se, že nám nevyjde počasí, protože zatím na léto nic moc. :-(
Profilova fotka
Ahoj Lien :-) Browneye měla hafo práce + běhání před dovčou, ale věřím, že až se vrátí, určo se ukáže ;-) jinak u nás máme už snad všecko ready, už čekám jen na všemožné zásilky zásilky (deko, boty) prstýnky už máme doma, v pátek jsme si odsouhlasili kapelu, O. se ještě zeptá v práci na DJ (nějaký kolega občas hraje) že bychom si ho na noc přivolali (záchrana pro mlaďochy) :-) už jen zajdu do cukr. objednat dort a zákusky a pak už jen budu čekat na sluníčko a den D jak u vás? co nového? :-)
Profilova fotka
Dá se říct, že já už mám vše doma a jen tvořím a vylepšuju, převážně už jen hledám inspiraci na výzdobu stolů. Zákusky jsem objednala jen do práce, jinak vejslužky a všechno budeme péct sami. Tento víkend jen domluvíme jak to bude s tou muzikou. Koukám, že vy jste s těma přípravama taky slušně poposkočili ;-) Jen mě trošku straší to počásí, zatím to vůbec nevypadá na léto.
Profilova fotka
mě to povídej.... taky jsem z toho jalová... už uačínám přemýšlet o nějakém bolerku k půjčení... v práci si dělají srandu že rovnou kožich, že už pomalu bude sněžit... :-(
Profilova fotka
No jo, ty řešíš jen ten kožich, ale co já, máme hostinu venku. Už čumim na aukru na ten velkej stan :-(
Profilova fotka
máte i hostinu venku? tjo ste odvážní...
Profilova fotka
No oběd máme jako každej klasiku v restauraci, jenže pak máme objednané prase na kurty, to je venku, je tam místo, kam by nás eventuelně mohli šoupnout pod stříšku. To budu muset ještě pořešit, protože to počasí mě teď opravdu rozčiluje.
Profilova fotka
no, mě to povídej, a to mě v podstatě o obřad a focení, zbytek už je mi šumák, i když bych radši trochu toho sluníčka, ať můžou děti i lidi lítat venku... na obřad nám event. dají ten stan, ale kde bysme se fotili když bude pršet, to nevím teda :-(
Profilova fotka
no někde v novinách jsem se docětla, že poslední týden v červenci a první v srpnu má být hezky, jenže víš jak, jednou napíšou tohle a pak je to úplně jinak.
Článek se načítá
Profilova fotka
no je to na h...o už sem si pro zichr domluvila bolerko a deštník.... když deštník nepoužijju, budu ráda, bolerko se může hodit na fotky
Profilova fotka
Ahoj všem tady. Určitě si každá z nás přeje, aby náš den "D" byl krásný, svítilo sluníčko a byla pohoděnka pohoda. Představte si ale, jak musí být teď nevěstám u nás na Novojičínsku, které mají svatbu tuto sobotu... Nádherná zahrada Kunínského zámku je naprosti zdevastovaná! Tu hrůzu, která se přes nás přehnala, bych nepřála žádné z vás na vlastní oči vidět, natož zažít !!! Holky, netrapme se tím, že by na nás mohla spadnout nějaká ta kapka deště. Buďme vděčné za každé nové a KLIDNÉ ráno...
Profilova fotka
Moni přeji Vám tam všem pevné nervy a mnoho sil ke zdolání toho všeho |-|
Profilova fotka
Ahojky holky, všechny Vás moc zdravím z dovolenky Z Gardy Z Itálie ;-) Jak psala Kajka před odjezdem jsem měla strašný fofr, vůbec jsem nestíhala....a stejně jsem vše ,co jsem chtěla nestihla....navíc v pa před odjezdem mi nebylo nejlíp... :-( naštěstí hned v so bylo vše ok....vše důležité máme už taky zařízené, když už máme i ta oznámka....jen ještě doladit dekoraci, upřesnit počet dortů a výslužek a takové ty drobnosti....to za ten měsíc snad zvládnu :-D Nakonec jsme zůstali u barvičky sloní kost se zelenou, žádnou lososovou do toho míchat už nebudu, všude je totiž jiná :-p No a doufám, že nám počásko vyjde, nejdůležitější ale je, aby nám vyšla naše volba, ne???tak pa a já se zase ozvu....jóooooo a fotila jsem se se Zorrem :-p si mě vybral.....
Profilova fotka
moni: ať vás éšť už netrápí... musí to být příšerné ;-( tady u nás jen prší. Já budu asi výjimka, já bych chtěla, aby na svatbu bylo zima. Moje šaty váží snad 15 kg a je v nich děsný vedro..nedovedu si představit, že bude 30 stupňů ve stínu, tak by mi ani ošklivé počasí nevadilo. takdy jednou budu drřet basu se svým miláčkem, ale sundat sako má už zakázené ;-) lien82: my v květinové výzdobě máme - květina pro mě (11 a více kal), květiny pro maminky, pro svědkyni, korsáž pro ženicha, svědka a tatínky - všichni budou mít ozdobnou, pak hlavní květina na stůl (mám ji v albu), malé květiny na stoly, květinu na auto, výzdoby aut, ogirinální "polštářek" pod prstýnky + výzdoba doma. Barva je do zeleno smetanové a hlavní květinou jsou kaly. Tím cena trochu roste, ale co jsem se dívala v Pze, tak za kytici pro nevěstu chtěli "jen" 4000,- Kč, tak si myslím, že mám dobrou cenu. browneye: hezkou dovolenou! Už mám doma šaty... konečně. Máme vlatně už všechno zařízené.
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, no mě bylo divné, že tě tu nebylo vůbec vidět, koukala jsem do alba, prstýnky jsou nádherné. Dovča určo taky super, co? xvitk101: No tak to na to kvantum, co máte objednané, to je fakt super cena. Šatičky máš krásné, taky jsem koukala na závoj, vybrala jsi si dlouhý jako já. Akorát, že já ho mám trošičku jinačí, ale nad tímhle jsem taky uvažovala.
Profilova fotka
Ahoj. Kajko a Katko moc děkuju za útěchu. Včera jsme byli pomáhat při odklízení zničených domácností. Člověk by brečel... Ve srovnání s tou hrůzou vám pak připadají všechny ostatní starosti a problémy naprosto malicherné a nicotné... ;-( Docela vám závidím, že už máte ke svatbě všechno připravené a doma. Nám ještě spousta věcí chybí, ale určitě to stihnem ;-) Potřebuju už jen sehnat boty, skoromanžílkovi vestu a kalhoty a do kempu půjčit pípu :-D Příští sobotu vyrážíme na předsvatební cestu, tak doufám, že nebude lít. Přidávám se ke Katce - taky by mi na svatbě nevadilo chladnější počasí ;-) Mám půjčené i bolerko a šaty nejsou taky žádné peříčko. Ale zase nemusí být 10°C; stačilo by slušných 20°C :-D
Profilova fotka
moni8: ještě je času dost, to se stihne, musí to být opravdu hrozný :-( Ano, slušných 20°C je ideální... holky, že mně "nezabíte" :-) lien82: koukala jsem se do Tvého alba, že máme podobný závoj, já jsem chtěla trochu jiný - úpůně bez entlování, ale paní to popletla a poslala mi tenhle, ale on se mi vlastně líbí... a společně se šaty to vapadá docela dobře ;-)
Profilova fotka
AHojky holky, tak se hlásím pač mám novinky... včera jsem se byla nechat nalíčit a učesat, tak se můžete juknout do alba...a dneska jdu domluvit dortíka a minizákusky... ještě musím vymyslet, kde seženu klasické moravské koláče - chci je na dobu před obřadem a na dobu kdy se budeme fotit...
Profilova fotka
kajka_37: Ahojky, tak to já jdu hned juknout, mě to čeká teď v pátek, to jsem domluvená s kadeřnicí a líčení na neděli, tak jsem zvědavá.
Profilova fotka
Kajka: Tak jsem tu zpět, je to nádhera, sluší ti to. Jak dlouho trvala zkouška?
Profilova fotka
Lien ahojky a děkuji :-) trvalo to vč. líčení necelé dvě hoďky - natočila mi vlasy a během sušení líčila a pak sme se vrhly na účes, ukázala jsem co se mi líbí, chvíli sme debatily a pak sme se na to vrhly.... chvíli jsem se bála co z toho bude, pač mám řídké vlasy a aby to trochu nabylo objěmu tak tupírovala o 106, ale výsledek myslím dobrý :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se po návratu z dovči rozkoukávám a začínám si dávat dohromady, co mám ještě vyřídit, ještě toho mám dost a to nevím, kam dřív skočit v normální práci ;-) Jinak Kajko moooooc ti to sekne a Lien držím palečky, a´t zkouška vyjde ;-)
Profilova fotka
Browneye vítej zpátky, tak s chutí do toho a půl je hotovo :-) a díky za pochvalu :-)
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak zejtra jdu, našla jsem tu jeden účes, který se mi moc líbí, jen nevím, jestli bych to mohla mít. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
lien82: proč ne? Myslím, že by ti šel. ;-) Jak u vás pokračují přípravy? My jdem tenhle víkend už konkrétně domluvit restauraci (kolik přesně čeho a kdy... a tak), pak taky výzdobu do kaple. Příští týden matrika a konečné sezení s farářem a je vše ready :-D Zkoušku účesu mám až 31. 7., nehty den před svatbou a rozhodla jsem se, že líčit se budu sama.
Ahoj holky po dlouhe odmlce vas znovu zdravim... Ja uz byla taky na zkousce ucesu a tak nejak uz vse finisuje a zacneme pect cukrovi :)
Kajka_37 - ten učes ti moc slusi :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?