8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
no já původně ani modrou nechtěla, ež to vypadá studeně, ale to ve finále i ta krémová... takže spíš vymyslet kombinaci... a ta modrá - uplakaná nevěsta, modriny, to se váže spíš na oblečení ne? si vem že i podvazek je modrý (třeba).... něco nového, půjčeného, modrého...
Profilova fotka
právě u toho modrého podvazku se to nějak promíjí či co :-D Já ho budu mít taky , aby bylo něco modrého....ale jinak do modra nejdu ;-) krémovo lososová bude působit teple, takže asi ta vyhrála, doufám, že už je to poslední rozhodnutí :-D
Profilova fotka
:-D já mám modré oči, to stačí ne? :-D
Profilova fotka
Si piš :-)
Profilova fotka
Browneye: Děkuju za ty stránky na ty botičky, jdu na to juknout, já tu u nás v Mostě oběhla už všechno a nikce nic. Pořád scháním ten závojíček, to je neštěstí, asi ho budu muset taky někde objednat. Jinak jsme si udělali radost a koupili jsme si poloprofesionální fotáček na ty naše momentky, ať máme hezké fotečky, sice budeme mít strejdu fotografa, ale co kdyby mu něco uteklo :-D
Profilova fotka
ahoj Lien :-)
Profilova fotka
Ahojky Lien: zkus ten závojíček pořešit v nějaké půjčovně, tam jich mají, aspoň uvidíš, který ti půjde k šatům a který ti sluší ;-) My teď s Kajkou hltáme krásu na ebay ;-)
Profilova fotka
jj, krása... :-)
Profilova fotka
to není féééér, já to chci v čechách |-|
Profilova fotka
co naděláš, já to přes ebay taky moc neumím...ale když to chci ;-)
Profilova fotka
No taky jsem byla před pár dněma na ebay, jenže ta moje angličtina, to je horor, slintám tam, prorože ty šaty, čelenky a závoje nemají chybu. Hlavně tam nejsem registrovaná, takže mám smůlu i kdybych tam něco chtěla. :-(
Profilova fotka
Lien: však zaregistrování jde zvládnout, i když já jsem s tím taky bojovala ;-) daleko horší je pro mě nákup, protože u násd to nefunguje tak jednoduše, jak venku, bohužel ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
já tam radši ani nechodím :-D
Profilova fotka
To je mi jasný proč, by jsi se zbytečně rozčůlila :-D
Profilova fotka
tak ňák... :-)
Profilova fotka
ale ty závoje tam
Profilova fotka
Ahojky holky, lien tak ti nezbyde, než si ten závojíček koupit na ebay ;-) Už to tak vypadá, že jsem se rozhodla si tam koupit i tu knihu hostů s perem a zdobenou krabičku na přání, jak jinak než v barvě sloní kost jako košíčky pro družičky...jen budu muset zase otravovat toho mého kamoša :-( Mně asi nebude fungovat ta má nová karta, speciálně pořizovaná kvůli ebay :-( ani nevím, co je u tebe teď nového...sem už tolik nechodíš...co Zuzik?už je zdravá jako řípa? ;-) Včera jsem byla na módní přehlídce v Boby centru a borec co tam líčil, tak mě bude líčit na svatbu, už jsme se domluvili, vyměnili čísla a v květnu půjdu na zkoušku :-) Tak se těším, že se ozveš, Kajka možná až zítra, ta má náročný rodinný víkend :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak s tím si asi sama neporadím. Jinak bych sem chodila častěji, ale nějak se na mě navalujou povinnosti, práce, babička v nemocnici v Ústí, práce na chatě. Když už najdu chvilku, kdy sem chci jít, tak je doma Michal, no a to je konečná. :-( Vůbec nemám šanci teď něco sehnat a zařídit, možná v týdnu v noci, že zase na netu něco najdu. :-) Jinak Zuzanka, ta už je v pořádku, chdí do školky k dědovi :-D a tam se má jak prase v žitě, berou jí na výlety do lesa no a po práci si pro ní jdeme. Já ti tak závidím, máš toho už tolik vyřízeno a já stojim. Potřebovala bych volno jako sůl.
Profilova fotka
Ahojky Lien, tak to je super, že Zuzik má takovou bezva školku ;-) Pamelka se taky měla u babičky jako v bavlnce...Dostávala to nejlepší maso, daleko lepší než bylo určeno pro nás :-D No jo, mazánek...S babičkou mě to mrzí, tak hlavně, ať je brzy v pořádku, držím palečky.... Něco zařízeného mám, ale začínám být ve stresu, že nemáme ještě vůbec oznámení...se to nezdá, ale čas strašně letí ;-) Jsem se tě ještě chtěla zeptat, kolik jsi pořizovala vývazků? a komu všemu se pořizují? Těm, co jdou na obřad, a potom i na hostinu? Nebo se dávají i těm, co jdou i jen na obřad?To bych se asi nikdy nedopočítala, kolik jich vlastně potřebuji..a ještě se nějak liší velikostí, že?Ty už je máš, tak jsi znalá, tak proto se ptám :-D Krásné pondělí... :-)
Profilova fotka
Ahojky, o stresu mi povídej, vždy když si tu dodatečně přečtu, jak jste pokročili, tak jsem na mrtvici. :-D Vývazky se pořizují, jen svatebčanům. Kolik máš pozvanejch lidí na hostinu, tolik vývazek potřebuješ. To tam budete mít takovejch lidí?
Profilova fotka
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla..do příprav se pořád něco cpe:-(Jsme pořád tam kde jsme byli,až se mi to chce všechno odříct..Ale snad to nějak zvládneme..6.5.jdu na zkoušku účesu a líčení,tak se zase pohnu a do té doby jsem si vzala za cíl zařídit kytky a zarezervovat hospůdku..pořád tam toho svýho nemůžu dotáhnout,aby mi to odsouhlasil a bez jeho svolení to tam nechci zamlouvat..tak uvidíme..
Profilova fotka
Ahoj Leni, tak ať si nadiktuje co chce a co ne a pak tam zaskoč sama, jinak se nedočkáš... nevzdávej to... ;-) ber to jako relax od všech hnusotin kolem...
Profilova fotka
Ahojky, trošku jsem štrachala na netu a našla jsem nějaké ty závoje za solidní ceny v květuši, dala jsem je do albíčku, myslíte, že bych mohla takový nějaký mít šatičkám?
Profilova fotka
Ahojky holky, Lien: nejlepší by bylo, kdyby jsi si ty závoje zkusila, některé vypadají krásně, ale pak na hlavě nic moc ;-) Taky barevně by měly jít k šatům, ale ty máš myslím bílé, tak v tom by neměl být problém...Mně osobně se nejvíc líbí ten poslední, má krásnou krajku.... Lenileni: s hospůdkou si pohněte, to víš náš datum je docela populární, tak jako 6.6. ;-) a´t nemusíte ve finále slevovat ze svých požadavků...Vem drahého za pacinku a vyražte...Jak budeš mít po zkoušce účesu a líčení, tak hoď nějaké fotečky do albíčka, ať se můžeme pokochat.... :-)
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, děkuju za radu, zkouška bude asi problém, protože jsou na objednávku v salonu je totiž nemají. :-(
Profilova fotka
Tak dneska mam srazík s úžasnou paní květinářkou..je kousek od Plzně,ale zajede nám to nazdobit a ceny má fakt lidový co jsem slyšela..přítel jde se mnou..asi ho čapnu a hned zajedem mrknout po prstýnkách..ale je to divný..už jsme koukali a nikde nic..všude nám cpali bílý zlato nebo chir.ocel,ale za 300,-
Profilova fotka
Ahojky, Lenileni: Tak kytičky pořád ještě zajištěné nemám, říkam že na to mám pořád ještě čas. Budu držet pěstičky, ať nějaké ty prstýnky pořídíte. Jinak jsem pořídila botičky a mají podpatek jen 2 cm, tak mám strašnou radost, ještě sehnat ten závoj.
Profilova fotka
Tak květinářka je fakt úžasná,..levná,sympatická..prstýnky se nepodařilo zatím sehnat,ale už máme zamluvenou hospůdku na oběd..botky asi budu řešit dýl..myslim,že nějaké seženu bez potíží..
Profilova fotka
Ahojky holky, Lien: Botičky jsou fakt krásné ;-) U mě nic nového, teď jsem měla moc práce na zahrádce, jen toho vizážistu mám domluveného...v květnu půjdu na zkoušku a do 20.5. by jsme měli mít prstýnky, tak se těším, doufám, že výroba dopadne dobře :-) Já kytičky taky ještě nemám zařízené, asi vím už kam půjdu, ale řekli mi, že stačí přijít měsíc dopředu...Teď už musím vážně popohnat to oznámení :-( Nám to nějak vázne... Lenileni: to je super, že je paní fajn a sympatická, hlavně, když ti vše udělá dle tvého přání...záleží jakou máš představu o botkách, někdy je jednoduché je sehnat, ale pokud chce člověk něco konkrétního, obvykle to hned tak neseženeš, zákon schválnosti ;-)
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, no já jsem si říkala, co s tebou je. Dnes jsem koupila červenou košili a k tomu vázanku, tak jsem zase štěstím bez sebe. Už fakt jen závoj a kytičky a mám asi všechno. Alespoň tedy to nejdůležitější. Nezapomeň zase potom hodit fotečky, až budeš nalíčená a prstýnky. ;-) Jinak to oznámko už ti docela hoří :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?