8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
no nás včera taky napadlo oznamko... oba se potápíme tak nás napadlo něco z podmořského světa, třeba koníky... :-) nejsem moc na klasiku holoubky, prstýnky....
Profilova fotka
Já si nemůžu pomoct, ale 90 % nabízených oznámení vypadá jak přání k narozeninám :-) Chápu, když se to někomu líbí, ale já na to moc nejsem...Přemýšleli jsme, co máme společného....a našli jsme, milujeme vodní skůtry a sporťáky ;-) ještě nevíme, jestli to bude fotka nebo kreslený obrázek, a kdyby to byl obrázek, tak vodního skútra moc lidí nepozná :-) Takže jsme se domluvili, že použijeme porsche a z něj budou koukat naše hlavy, buď fotka nebo karikatury a napíšeme tam něco jako vyjíždíme na společnou cestu nebo tak něco...Já myslím, že tohle nás dostatečně vystihne :-D a svatební prstýnky nebo holuby můžeme dát klidně na kapotu, když by jsme chtěli ;-)
Profilova fotka
to může být taky dobrý... nás oba ještě baví focení... ale to nevím jak bychom vrzli na oznamko.... takže dáme naproti sobě dva koníky, kdo má fantazii uvidí i srdíčko... :-)
Profilova fotka
jéééééé,to bude nádherný ;-) Budeš to tvořit sama nebo máš pomocníka?
Profilova fotka
no, zkusím na webu pohledat nějaký koníky a ty buď dám ěnjakýmu grafikovi ať se snaží.... čoveče teď mě napadla sestřenka... dělá ve studiu... :-) jdu se hned zeptat... ale návrh zkusíme zpatlat sami :-)
Profilova fotka
To my si s tím taky pohrajeme, ale pak to na vylepšení vyfasuje kamoš grafik ;-)
Profilova fotka
hlavně že na to máme lidi, že :-)
Profilova fotka
asi tak no ;-) Ten kamoš to ještě neví, ale tento týden mu to oznámíme :-D
Profilova fotka
jo tak ať při tom sedí.... :-) sestřenka už je ready a čeká až pošleme pokyny, jupí :-)
Profilova fotka
:-D asi tak no....Stejně si to určo ve finále udělám zase sama, jak se znám :-) No vidíš, zase další věc vyřízená...Jsem si říkala, že bych s tím asi měla pohnout, že je nejvyšší čas...
Profilova fotka
já už našla i hezký obrázek koníků, tak na to večer sednu... :-)
Profilova fotka
Browneye: Tak to je nádhera, budeš krásná nevěsta, ten účes ti fakt sedne. Sama o sobě máš krásné vlasy, jak havran. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Kajko tak ho hoď do albíčka, ať se pokochám ;-) Ahojky Lien, děkuuuuuuuuuuuji moc ;-) Se mi úplně protrhl pytel s dotazy v IP :-D Ale asi fakt dobrý, každý zatím chválí :-) Co Zuzanka, už je ji líp? ;-)
Profilova fotka
jj, až s tím popojedu, hodím to tam... :-)
Profilova fotka
Tak už jsem napnutá ;-)
Profilova fotka
Browneye: Tak se nediv, je to fakt krásný. Zuzanka už vypadá líp, ale pořád chodíme na injekce, asi si dovedeš představit, jak na nich brečí. Ale už nezvrací, tak to vypadá, že se vrací do normálu, zítra před veterinou jdeme stříhat, tak alespoň bude u veterináře fešanda.
Profilova fotka
Lien to mě mrzí, že Zuzka pláče, naše Pamelka byla tak srdnatá, ta nikdy ani nepípla a jak ji to kolikrát muselo bolet... :-( Jsem si včera večer zase pobrečela...bobek malej mi strašně chybí :-( Já nevím, bych asi malou netrápila ještě stříháním, když jde na další injekce, bych to asi odložila...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak košíčky pro družičky už mám od včerejška koupené přes ebay, tak už jen čekám. Musel mi je koupit kamoš y Německa, protože u nás jsou tak rychlí v bankách, že by mi je dřív prodali ;-) Jinak krásný aprílový den přeji :-D
Profilova fotka
ahojky :-) košíčky pro družičky? ukaaa :-) ať se inspiruju :-)
Profilova fotka
Mám v albíčku, už dávno ;-) Jsou krásné, přesně k šatičkám, co mám já i družičky...Taková ta sloní kost.
Profilova fotka
jůůů :-) koukám i prstýnky ti tam přibyly x-)
Profilova fotka
jj, hodí se mi k zásnubnímu, já jsem takový s kamínkama chtěla, ale chtěla jsem taky, aby byl taky zdobený trošku i ženichův prstýnek ;-) Tak už je jen nechat vyrobit, to zvládneme asi během příštího týdne
Profilova fotka
tak můj ženich chce co nejjednoduší a já chci kamínky, aspoň tři (mé šťastné číslo) - tak uvidíme co najdeme... až se vykurýruju, tak vyrazíme na lov... :-)
Profilova fotka
na jedny prstýnky jsme koukali, líbily se oběma... ale 30 tis. za to dát nechceme... :-( kurnik teď je nemůžu najít... :-(
Profilova fotka
Já se teda osobně vždycky inspiruji na netu, a pak si obrázek jen vytisknu a řeknu zlatníkovi, takhle přesně to chci. Zásnubák mi dělal ze dvou obrázků, na každém se mi líbilo něco :-D to jsem celá já ;-) Tak šťastný lov
Profilova fotka
o víku budeme v Ostravě, tak třeba najdeme něco i tam... :-)
Profilova fotka
Zkus si i pozjišťovat ceny, ten můj zlatník vychází daleko levněji, než kdybych si prstýnky nechala dělat jinde.Nebo poslat přes net... ;-)
Profilova fotka
dík za tip ;)
Profilova fotka
Nemáš vůbec zač ;-) Na to si člověk holt musí nějak přijít ;-)
Kajko, tu hostinu budeme mit v jesenici u kohouta na zahrade, tak doufam v nedestive pocasi :) jinak nemame zalozni plan :)))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?