8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
ahojky, tak jsem pochodila a k šatičkám, které jsem sehnala v úterý, přibyla i restaurace, kterou jsme si včera zamluvili. A dnes dorazili snubní prstýnky,které jsme si objednali na veletrhu v Diplomatu. Takže už jen fotografa, kytku, dorta, muzikanta atd. atd.... 8-)
Ahojky, tak se taky přidávám. Svatbu mám 8.8.2008 na zámku v Liblicích, okr. Mělník. Má někdo zkušenost, fotky s tímto zámkem? Byla jsem se podívat na obřadní místnost, krása. :-) Znáte dobrého fotografa z okolí ? Děkuji za radu.
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem neodolala a sla jeste kouknout do jinych salonu na saty a ted nevim. Nasla jsem si jeste dalsi hezky. Sice mam zamluveny jedny saty,ale nakonec z nich upustim a vezmu si jiny. Kazdopadne az to budu mit pretahnuty do pocitace,tak si udelam album. Kdyby byly mozna jedny saty, tak to bude jednoduchy. :-) Jinak si rikam,jak to pomalu zacina utikat. Uz se tesim az ten den, ale prijde. Budu si ho uzivat naplno.
No proto ja jsem si saty vybrala a uz po jinych nekoukam, aby me to nelakalo :-) to by clovek vzdycky nasel nejake dalsi, ktere se mu budou libit :-D
no, já už také raději nekoukám 8-) Moji mladší sestřičce bylo líto, že se mnou nebyla vybírat šaty, tak jsem ji navrhovala, že se můžeme jít podívat ještě po Praze, i když se mi moc nechtělo, přesně z důvodu, abych neviděla nějaké hezčí :D Naštěstí měla dost rozumu a odmítla to, že se mnou půjde vybírat jiné věci :)
Profilova fotka
Ahoj holky. Po dlouhé odmlce zase tady. Já už mám šatičky také vybrané.Asi mám štěstí, že u nás není moc půjčoven.Když koukám do některých alb, tak by se mi líbilo minimálně tucet dalších šatiček. Už jsme pořídili spoustu věcí a přesunuli se z fáze snů, do fáze reality.Ale ty sny byli pohodlnější, realita je docela drahá záležitost ;-) :-D . Přeji úspěšné přípravy a 8.8.2008 hodně štěstíčka. Papa
Profilova fotka
ahoj holky krásný datum, já už chytla 9.8....ach jo Už aby to bylo...:)
Profilova fotka
Ahoj holky,tak uz jsem se temer rozhodla pro saty. Duvod proc jsem se rozhodla podivat na jine saticky, je nasledujici.Byla jsem se podivat na saty, ktere jsem si vybrala a byly trochu ojety a zatrhany na korzetu.Jak by vypadaly za 5 mesicu, nevim. :-| Nicollka: Drzim palecky. Nesmutni z toho datumu. Kazdy datum svatby si myslim je hezky.Co pripravy?
Nicollko, rozhodně nesmutni. Já už nyní trochu lituji, že jsem si nevybrala jiné datum, protože všechny ty přípravy musíš dělat s předstihem a stejně tě občas někdo předběhne :-( Nám se to stalo s rezervací na hostinu. Chtěli jsme ji v jedný zajímavý restauraci a už začátkem ledna byla obsazené na náš termín. :-|
karkulinka: no tak to mě trochu strašíš...to samé mě totiž napadlo...šaty mám zamluvené a říkala jsem si taky jak budou asi vypadat za půl roku... :-(
Nicollka nás to taky potkalo, jelikož chceme obřad na zámku, museli jsme tohle krásný datum oželet a máme svatbu o den později. Ale to neva, jak říka Karkulinka, všechny datumy svadby jsou hezký, kór pokud je to datum tvojí svatby :-D
No já už mám šaty taky vybraný, a radči už po salonech nejezdim. Ted jsem musela udelat vyjímku, kamarádka se vdává taky tak chtěla at jedu s ní, a ty nervy co má..... jsem šťastná že to mám už za sebou. No už chci vybírat oznámení a prstýnky, tak snad na něco narazím, co se nám bude líbit. Koukám, že nás je dost z Mělníka, kde to máte??
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty, 8.8. 2008 nás ten den také čeká, šatičky mam zamluvené (tak snad nebudou poškozené do té doby),místo hostiny rezervováno,fotograf je taky zajištěný, oznámení dorazilo dnes, prstýnky jsou objednané a do týdne by měli také dorazit, jen mam problém s kadeřnicí 5x už jsem byla odmítnuta s tím že už mají jinou nevěstu nebo nemá čas. No tak budu hledat dál a doufam že snad úspěšně. Jinak přeji všem štěstíčko při tom zařizování ;-) a ještě šťastnější 8.srpen.
Profilova fotka
Nechtela jsem nikoho vydesit s tema satama. :-( Urcite to chce ale obcas zajit a jen tak na ne mrknout, jak vypadaji. Nedokazu si predstavit, ze prijdu pro saty a ony budou jak kus hadru. Jinak jsem rada,ze nejdulezitejsi veci mame zarizeny.A ze nam vse slo docela hladce a vyslo nam vzdy co se nam libilo. Oznameni a prstynky tak dlouho netrvaji nastesti.
Ahojky,já jsem si dneska konečně vyzvedla šatičky.nakonec jsem si je radši koupila a jsou fantastický x-) Hned je hodím do alba,teda až se v nich vyfotím :-)
Profilova fotka
ahoj holky , tak já už mám šatky zamluvený, jsou v albu, už je záloha zaplacená. taky jsem se ptala na co kdyby, paní řekla že malý chybičky zpraví že to není poznat, větší už musí nevěsta zaplatit, a proto mají v rezervě připravené další. Tak snad to tak bude, ještě jsem neslyšela, že by si nevěsta přišla pro šaty a byli by zničené. Jinak nic jiného kromě šatů nemám, hlavně ne peníze :( tak čekám ještě tak měsíc dva a pak teprve začnu nakupovat a shánět. restauraci a termín v kostele je zamluvený, oznámení dělám doma sama...
téda holky, jak slyším, že některé už máte i oznamko a prstýnky, mám pocit, že jsem pozadu :-( Vůbec nemám představu o oznamku, s prstýnkama to je lepší, už jsem pár viděla a měli bychom na ně jít v dubnu. Jinak já už "jsem celá oblečená", ženich taky, družičky šatky mají (možná se ještě vymění za novou kolekci), termín a zámek zamluvený, pár drobností na výzdobu taky, sál, fotograf i kadeřnice.
Ahojda holky, konečně jsem se sem probojovala :-D Taky mám termín 8.8.08 na Kunětické Hoře. Tak si budu přát aby vyšlo počasí x-) Šatičky jsou zamluvené, cukrovíčko zajednané, fotograf taky, ale to je prozatím všechno. Takže ještě toho dost zbývá - času dost, snad na nic nezapomenu :-)
martinako-Ahojky já mám také termín 8.8.08 na Kuňce,ve 14h v kolik ty?? :-)
Holky..najde se tu nějaká,která má v tohle nejlepší datum 8-) svatbu ve Vrtbovské zahradě??? Zatím jsem nenašla ani jednu nevěstu :-(
asanaa: už ráno v 10h, takže mám trochu obavy, jak to všechno postíháme :-o , ale snad to bude OK :-D :-D
Ahoj holky, tak já mám taky svatbu 8.8.2008... Budeme s přítelem brát na Zámečku Doubí v Karlových Varech v 11h... Když to tak tady čtu, tak bych asi měla trochu máknout s přípravama, než bude pozdě... Zatim máme zamluvený jen termín a restauraci... :-o :-)
Profilova fotka
Nazdarek holky, tak jsem dnes byla s mamkou zamluvit jine saty. Puvodni,ktere jsem mam zamluveny rusim a misto toho pujcim pro me netere saticky pro druzicky. Jsem spokojena a jsem rada, ze se libi i okoli a neni to jen muj zaslepeny dojem. :-) Jinak pomalu budu pokracovat s pripravami. Jeste je preci par veci, ktere nemame zajisteni. Drzim palecky vsem. :-)
Profilova fotka
Ahoj všem-) koukám že je nás hodně co si vybrali tento termín...Já se k vám s dovolením také připojuji-) My to budeme mít na Karlštějně,ve 12hod...Budeme to mít netradiční,v historických kostýmech,se stedověkou hudbou a tak...už se moc těším!Neznáte náhodou v Praze nějakou levnější kadeřnici?Ráda bych si nechala poradit,žiju v Praze teprve druhý rok a zatím jsem ji nepotřebovala...děkuju za tipy! :-)
Profilova fotka
xxleninka: Gratuluji. Chodim uz par let k jedne kadernici. Uz nejaky rok je na Ladvi v obchodnim centru. Nemuzu si stezovat a bude mne take cesat. Nevim jake je tva predstava o ucesu a cenove relaci. Ale ma hodne nabito, takze je dobre se objednavat vcas. :-)
Ahoj dámy, ráda bych se k Vám připojila, mám také termín 8.8. na Konopišti... Docela se těším, ale mám hrozný strach z počasí, jelikož máme oslavu víceméně venku.... jak jste daleko s přípravami? To xxleninka - máš také svatbu na Konopišti?
to xxleninka: promiň, špatně jsem si přečetla tvůj příspěvek a už vím, že to budeš mít na Karlštejně...
Ahojky,to já mám taky docela strach z počasí,máme sice oslavu uvnitř ale i venku,kde se bude dělat prasátko a bude venkovní sezení na večerní párty.Jinak s přípravami jsem malinko pokročila.Už mám návrhy na svatební oznámení,konečné menu,zajednané dorty a všem pozvaným už jsme oznámili termín aby si udělali volno.Jo a taky jsem si nařídila cvičeníčko,je to trošku potřeba,přez zimu jsem se jen válela.A kdykoliv jsem u našich tak se chodím kochat do skříně,kde mi odpočívají šatičky. :-D
Ahojky, já taky doufám že bude hezky, sice máme všechno uvnitř, ale je tam terasa tak aby jsme ji mohli využít. A potom v sobotu bude grilování na zahradě a nemáme stany. Co jinak? Máte už vybrané prstýnky? Koukám, že máte už někdo i menu a oznámení, to ještě nemáme ale v dubnu se na tom snad začne pracovat. Jinak s cvičeníčkem souhlasím..... potřebujeme ho oba dva a už na tom také pracujem :-)
Ahoj nevěstinky 8.8.2008 :-) Já se k vám také přidávám. Já si myslím,že nám určitě vyjde počasí a potom i vše okolo....Ale jak tady čtu ostatní tak jsem pěkně po zadu....Prstýnky vybrané sice máme, ale musí se jít koupit (nejsou lidi) :-D Oznámení máme vybrané,ale není čas tam zajet.... :-D :-D Jinak kytí,dortík,restaurace foťák už je zamluven!!! A místo obřadu už od prosince 2007....Ahoj.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?