8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Tak máme hotovo!! :-D To je snad zázrak.Teď už jen to krásné čekání a napětí.
Profilova fotka
holky všem moc přeji abyste si ten svůj den maximálně užili ani nevíte jak Vám všem závidím ;-) nejraději bych se vdávala znova!!Tak hodně štěstí nevěstinky těším se na další albíčka
děkujime za přání!!!!! :-)
;-) dííííííííííííííík snad vše dopadne tak jak si všechny přejeme.Já se strašně těším,zvláštní je,že mi to přpadá strašně neskutečný.Pořád nemůžu uvěřit tomu,že už v pátek budu nevěsta se vším všudy. :-N
Profilova fotka
asanaa: tak to gratuluju, ja nemam jeste spoustu veci, takze ve CT budu vse honit a domlouvat na posledni chvili. Bohuzel nejak nevychazi terminy me ani dodavatelum ... :(
pavlici-Ty musíš mít snad nervy ze železa :-o Jediné co musíme ve čtvrtek udělat je toto: vyzvedneme pro chlapy obleky,nakoupíme pití a tvrdý na připíjení před odjezdem na svatbu a na přípitky po obřadu. Jéééééé holky teď mě napadlo.úplně jsem zapoměla na přípitek s oddávajícím,dokonce jsem se na něj ani nezeptala. jak to vlastně funguje????Předpokládám že šampus si máme přivézt a skleničky?? :-N
Profilova fotka
ahojky... my to máme tak, že na zámku zajistí přípitek sami pro oddávající, novomanželé a svědky a jestli chceme ještě pro někoho, tak se to musí doobjednat...
Profilova fotka
čau holky,jsem se včera pohádala skvěle s našima. Končilo to výkřikama o zrušení svatby, fakt paráda. Už se nemůžu dočkat :-( fakt se těším, jak budou nakrknutý nejenom za tuhle hádku, ale až jim řekneme o miminu, bude to definitivní katastrofa, já se normálně na tu svatbu netěším ;-( ;-( ;-(
p.klara-hmm tak to jsem teda pěkně nahraná.protože vůbec nevím,zapoměla jsem se zeptat.Ale raději si něco na přípitek vezmem,kdyby náhodou(kdyžtak se vypije potom no :-D )
schnek- :-( tak to je opravdu smutné.A můžu se zeptat,to jste se pohádali kvůli svatbě??A s tím miminkem,to jako když budete mít druhé mimi tak to je jako špatně???Nějak to nechápu,je to přece vaše volba no ne??
Profilova fotka
máma mi volala vzteklá, že neberu telefon celej den, že švadlena má horečku a ona se musela stavět z práce u její dcery v krámu a donést ženichovo oblek, kterej měla na upravení a jaká jsem hrozná a že oni se moří se svatbou a já udělám tohle, tak jsem se naštvala (podávala mi to jako konec světa, že chudák nesla oblek) a řekla jí, že už mě to se svatbou nebaví, že je stejně všechno podle nich. Pak mi volal táta, že jsem jí přehluboce dotkla, že brečí a že se snaží a já jí řeknu tohle, ať jí zavolám a prej jestli to nechci, tak to zrušíme. Takže následoval další telefonát mámě s tím, že jsem to teda tak nemyslela, kterej končil tím, že jsem podle nich k nim sobecká, to zase dostalo mě, domluvili jsme pár věcí a skončily jsme. No a mimino je jasná katastrofa, pže přeci není normální mít 2 děti, nedodělanou školu a příjem do rodiny jako kdyby nic. Pořád jenom peníze, já už jsem z nich kolikrát tak znecháucená... nechápu, z jaký rodiny to valstně jsem a kde jsem se v ní vzala...
Profilova fotka
schnek.. tak to je mi moc líto... nadruhou stranu si člověk příbuzné nevybírá.... ale nevěš hlavu... vše bude krásné a podle toho, jak budeš chtít, si to také užiješ... mám prosbičku.. nevíte ten odkaz, kde jsme tu sledovaly počasí... nemůžu ho tu nikde najít... předem díky moc...
Článek se načítá
Profilova fotka
už jsem se trochu srovnala ;-) uvidíme zítra večer po oznámení :-N ldyž se budu moct připojit, tak napíšu, takže se, nevěsty, mějtë a užijte si to!!!! :-) pa v sobotu :-)
Ahoj holky..., tak koukám, že nervičky pěkně pracují....Já mám za sebou také malé hádky,dokonce i s přítelem,protože jsem nervózní a potom beru všechny hlava nehlava.....Ale to chce klid,nemá to cenu...ať si každý mluví...je to těžké mlčet,když se chcete bránit,ale jinak to nejde... Hlavně ať si to všichni pěkně užijeme a potom si písneme a fotky ukážeme...ale to počasí nic moc,co??? :-|
Profilova fotka
Holky tak koukam,ze nervy jsou fakt uz asi i na miste..Nam vcera vypadl odvoz lidi na vecer.. takze i jeho rodina uz na obed. A taky pritelovo brachovi odeslo auto..A taky pritelovi auto nejak zlobi..no hruza.. A k tomu v utery jsme se pohadala s pani v salonu.. dala mi jinou obruc a tu kterou jsme mela zamluvenou ,ze dala jiny neveste tak sjme byla vzteky bez sebe,protoze ty saticky uz vypadali strasne s tou jinou obruci.. No nervy pracujou..Ja ted uklizim. prevlekam postele a tak.. No dneska jeste budou honky.. :-)
Profilova fotka
Ahojky, vsem preji pekne nervy, nenechte si to nikym zkazit a uzivejte si to :D vzdyt je to den pro vas a ne pro ty, co do vas furt rejou :) ja musim dneska na matriku, do restaurace, dokoupit par vecicek a budu doufat, ze budou saty uz hotove, svadlena ma nejake zpozdeni :D tak at nam to zitra vsem vyjde !
Profilova fotka
taky přeji všem, ať se zítřejší den vydaří podle vlastních představ a hezky si to užijte....
Profilova fotka
Milé mladé paní.......... Moc jsem na vás myslela, sama jdu na 2 svatby...Držím palečky, aby vám vše vycházelo v manželství............
Profilova fotka
tak v plzni v noci lilo a blyskalo se, ted je zatazeno, ale nedostivo, pry behem odpoledne by se melo vyjasnovat. Tak doufam, ze to na tu 3. hodinu uz stihne a bude svitit :)
Profilova fotka
To víš, že bude nádherně, alespoň nebude takové vedro.Tady v Praze svítí sluníčko, držím ti palečky
Profilova fotka
Milé nevěsty,přeji vám,ať se vám ten dnešní den "D" vydaří,ať si ho pořádně užijete.Taky vám přeji hodně štěstí a lásky do manželství! Loňská "sedmička"
Profilova fotka
Dneska je krásný den na vdávání...všem hodně štěstí :)))
Profilova fotka
Tak a je to hotovo :-) Hodně štěstí mladé paní!!! A jaké to bylo? U nás krásné, vše vyšlo na 100%, počasím počínaje a svatební nocí konče. Kdybych si měla vysnít dokonalou svatbu, tak to nikdy tak nádherně a romanticky nevymyslím, budu mít celý život na co vzpomínat, byl to jeden z nejšťastnějších dní v mém životě.
Ahoooooj tak jak mladé paní :-D :-D Tak to máme za sebou,povídejte jaké to bylo?? U nás prostě super!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Take zdravim vsechny nove mlade pani. mame to za sebou. bylo to nadherny a nezapomenutelny. ikdy na to nezapomenu.Je jeste nemame fotecky. budou az ve stredu,ale dneska jsme nasli dovcu.Svatebi cesu takze dneska vecer odletame do Tunisu.Takze dam fotecky az se vratime. Jinak krasa a pocasi bylo super.. :-) :-) :-) :-) Nejkrsnejsi den nseho zivota...Jen vsichni breceli,ale urcite stestim.... ;-) :-)
Profilova fotka
Hojky, tak pocasi bylo super. Rano sice lilo a byly louze, ale odpoledne svitilo slunicko, na foceni obcas mraky, takze uplny ideal .... Naplanovani bohuzel nevyslo - 2hod foceni jsme si uzivali, ale ten skluz byl poznat. Nestihlo se vse naplanovane, ale bylo to super ... Bohuzel dovca nebude, ale nejaky vyletik urcite ....
Ahojky tak nám taky pár věcí neklaplo,ale to už je jedno,svatba byla krásná tak proč to řešit.No my na dovču taky nejedem,mysleli jsme že vyrazíme do jižních čech,ale den před svatbou se nám autíčko rozhodlo stávkovat,takže odpočívá v servisu ]-( Ale na jaře si to vynahradíme,manželův kámoš a můj dvorní svatební šofér nám daroval svatební cestu dle svého výběru na 12 dní x-) x-) To jsme absolutně nečekali a manžel dar odmítnul přijmout,že prý se kámoš zbláznil,ale ten trval na svém a tak pojedem(mallorca,kanáry....uvidíme,necháme si od něj poradit) :-D
Krásné ráno dámy :-) Už jsem si myslela,že jste všichni odcestovali na líbánky..... ;-) asanaa: Tak to máte dobrý dárek, koukejte si vybrat něco opravdu krásného!!! Jinak máš krásné fotečky.... Přeji všem hodně štěstí a lásky!!!!!!!! :-)
okka- :-) dííík a co ty kdypak uvidíme tvé album ;-) A jaký byl svatební den??
A dneska je to přesně týden,to to uteklo co??No my se dneska vracíme na místo činu ,tak si zavzpomínáme x-) Pod Kuňkou se totiiž koná motorkářský sraz a tam my nesmíme chybět,tak si to tam pořádně užijeme.No už se fakt těším.Stanuje se pod hradem,který je v noci osvícený.To je romantika,sednem si u stanu,otevřeme šáňo a budeme vzpomínat na náš velký den x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?