8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Jééé, tak to ti závidím. Teď píšou na netu,že má být na pátek tropická noc...tak to bude maso odpoledne v práci.... :-(
Profilova fotka
čau holky, tak už je to za bukem, jak jste na tom? ;-)
schnek: čau..., já si myslím,že jsme úplně v pohodě a vysmáté.... :-D A jak jsi na tom ty?? ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky..tak ja se pridavam..jsem z toho uz pekne na nervy.jak to nekdo dela,ze je v pohode,?? :-( :-) ja dva dny nespala a dneska v pohode,ale nervy zacinaji silene pracovat..A clovek porad nekde lita..Asi se z toho zblaznim nezbude po vsem... :-D
Profilova fotka
my jsme na tom dobře, probíhají poslední dodělávky a jinak ok ;-) ale aby to nebyla nuda, tak to vypadá, že k nám začátkem dubna přiletí čáp :-N tak jen doufám, že se bez problémů vejdu do šatů :-N
Na serveru aktualne.cz odpovídal meteorolog na dotazy... Otázka: Dobrý den, vybrali jsme si nejžádanější datum svatby 8.8.2008 a zajímalo by mě jako spoustu ostatních, jaképak bude počasí? Děkuji Tomáš Balcar: Asi Vás příliš nepotěším, zatím to vypadá, že bude převážně oblačno, s přeháňkami. Teplota by měla být celkem příjemná kolem 24 st. Otázka: Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak to vypadá s předpovědí na 2 víkendy, tj. 2.-3. 8. a 9. - 10. 8.? Děkuji. Tomáš Balcar: O nadcházejícím víkendu jsem již psal, předpověď na příští není příliš optimistická. Při zvětšené oblačnosti čekáme četné srážky, teploty jen slabě na 20 st. Doporučuji sledovat předpověď, bude se upřesňovat.
Profilova fotka
ahojky všem... mám takový dotaz... jak by mělo probíhat děkování rodičům..??? před odjezdem na obřad???
Profilova fotka
Ahoj, mám zas chvilku v práci čas, tak pro odreagování.... Stejně nejsem schopná přemýšlet nad nějakýma tabulkama. Je vedro, že asi chcípnu a přemýšlím a plánuju. Jinak modřiny neřešte - mám úplně celé modrozelené, trochu do fialova lokty - oba - vlastně teď se dívám, už jsou taky trochu do žluta. No možná to ještě změní barvu. :-N Doufám aspoň trochu vybledne - vypadá to strašně. Jinak udělám radost fotografovi - nějak se mu nelíbilo, že jdeme jako novomanželé oba celí v bílém a já blond vlasy - že to nebude na fotkách vidět a kontrast. Tak teď mám barevný aspoň lokty :-D A se ženichem jsem strávila nedělní noc na pohotovosti se zubem a on od podnělí leží doma s oteklou pusou jak papuč a má antibiotika :-D takže taky dobrý - prostě veselo. A počasí taky už neřeším. Buď se nám rozteče cukroví vedrem, nebo deštěm :-D Hlavně nestresujte -proč si ještě kazit zdraví. Jak se říká - ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. :-D :-D
Profilova fotka
hele, zub je dobrej, s tím to vydrží, já měla od pondělka od noci solidní střevní chřipku a měla jsem pocit, že neskončí :-D naštěstí ve čtvrtek to přešlo x-)
Profilova fotka
Když to tak čtu, tak jsem vlastně úplně v klidu.... :-D Škrábanec se začíná vybarvovat,a le zuby nás zatím nechytly (co není může být), počasí už je mi taky ukradené, já jsem vlastně šťastný člověk!!!!
já už mám zub za sebou, lezla mi osmička - minulý týden to vypadalo dramaticky, te´d už je to dobrý :-) ženichovi se odřený čelo už taky slouplo, takže má jen růžovej flíček, takže doufejme, že ten poslední týden zvládnem bez nehod 8-)
Profilova fotka
Takže to vypadá, že jsme všechny v pohodě a "ve zdraví" a štěstí se toho dožijem?!!!! :-D :-D Jen mi teď v práci nechcou dát od pondělka 4. 8. dovolenou, protože nemám účetně uzavřenej měsíc. Ale jak to mám asi udělat, když mi servisáci nedali všechny papíry a montážky ??? =-) Jak říkala moje sestra: přijeď hlavně v pátek 8. ve dvě na zámek, jinak je to jedno. Ale mám slíbený volno od úterý - takže za celý rok budu mít 2 dny dovolené a potom na čtvrtek a pátek je paragraf, potom mám víkend. Ze zákona mám nárok na 2 týdny dovolené v kuse. Tak se tady budou divit až tady nebudu od 4 - 18. Hlavně brát to s humorem :-D :-D Schnečku, tak střevní chřipku ti nezávidím, ale možná se z toho ještě taky nakonec všichni po....... Tak nenervuj :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
V období do 10. srpna by mělo být proměnlivé počasí. Meteorologové očekávají oblačno nebo polojasno, místy s přeháňkami a bouřkami. Přechodně ale může být i zataženo s četnějšími srážkami. Tak tohle jsem teď našla na Seznamu, už se z toho asi zblázním.... ]-(
Ahojky,já už počasí neřeším,stejně každý den říkají něco jiného. :-| Jinak já jsem docela v pohodě,dokonce zmizely i stresy,což se docela divím.Už máme vše zařízené,to je taky zázrak.No teď už jen relaxovat,těšit se a usmívat se 8-) Já mám volno od úterý,v pondělí to bude ale spíš taková oddychovka.Objednala jsem chlebíčky,něco sladkého na zub(malinkatou lahvinku :-p )a budem s holkama slavit a já se budu loučit se svým příjmením.Naposledy se podepíšu na dokumenty svým dívčím :-( (asi to opláču)
Profilova fotka
Ahoj holky. tak jak to tady ctu.tak sjme na tom jeste dobre.. Me taky chytla osmicka,ale jen me jeden de bolela. Ale u zubare sjme byli ted ve stredu tak snad se nam ty zuby nerozjedou.. taky jsem bourala tri tydny pred svatboua dostala limec,ale uz je pryc.A vcera jsme si zvrkla kotnik,ale je taky v pohode.. Co se pocasi tyce. tak ja se vylozene modlim.. |-| jestli bude prset tak to budou destniky, zacakene kalhoty. ja spinave saty a vlecku se neuziju..nehlede na fotky..Potom zadne nebudou venku..At je zatazeno,ale at neprsi.. Jinak ja to taky urcite obrecim.. :-( :-) ted sjem byla na zamku to doplatit ahned se mi chtelo brecet,kdyz sjem to tam videla..No na moje nervy je to sileny... :-) :-)
Profilova fotka
Holky, už se to blíží, kde jste všechny????????????????????????
Profilova fotka
Holky jsem tu dnes naposledy jako slečna (nemám doma net), tak ať nám to všem vyjde!
Profilova fotka
Holky tak pocasi ej dneska docela silene.. Sice neprsi,ale fouka vitr.. A koukala jsme na pocasi na patek. ma byt hezky a snad nema prset tak moc moc doufam,ze to tak bude. ;-)
ahoj něvěsty,tak se nám to blíží :-) a počasí snad taky vyjde. ve čvrtek mají přijít bouřky a v pátek má být příjmně, jen je špatné, že na Moravu darazí bouřky se zpožděním,takže hezký svatební den si užijí nejspíš jen v Čecháh ;-) a my to máme na Moravě. to abych nabalila sebou i deštníky :-( tak přeji všem krásné počasí a vydařenou svatbičku ;-)
Já byla dneska naposledy v práci jako svobodná slečna,byla fakt sranda.Naposledy jsem se podepsala svým příjmením a práci jsem samozřejmě neudělala žádnou,tak strašně se mi klepali ruce,že myš absolutně nestíhala :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak koukam, ze nejsem nervozni jen ja. Ja bohuzel nastoupila 1. do prace a hned mam 5. a 6. skoleni, takze budu mit jen zakone 2 dny dovci, takze vsechno budu dodelavat ve ctvrtek - sraz v restauraci, matrikou, dodelani novin, doladeni detailu a priprava vsech blbosti, se z toho asi zcvoknu. Akorat nevim jestli se tesim nebo uz chci aby to bylo za mnou. Jo jinak jsem se v praci hned nechala zavest do systemu s novym prijmenim, at to po tom tydnu nemusi predelavat a je tam celkem bordel, protoze to pulka lidi, co mi neco chteji nevi, tak mi moc nechodi emaily. Akorat jsem to prijmeni zmenila mozna ukvapene, protoze pritelik docela souhlasi s tim si vzit moje, tak porad nevim. Jo a jeste se mi dosivaji saty, pry budou ve stredu, takze jsem zvedava, jak to nakonec dopadne. Objednana bizu na zakazku bude pry ve ctvrtek, tak to mam akorat na svatbu :D Takze holky zadny stresik, bude nam prset stesti, jen at neulitnou zavoje a hoste, to by byla teprv svanda... :D
pavlici- :-. tak to tě obdivuju já mít tohle všechno ještě před sebou tak se asi zblázním.Já si ráda vezmu přítelovo příjmení,ale po tom mém se mi opravdu bude stýskat a budu si moc těžko zvykat.
Profilova fotka
:-S :-S :-S holky to počasí je jakésik vrtkavé grrr...já má svatbu v sobotu 9.8., od pátku hlásí jakési deště to je pech :-(( Taky vám na tom počasí tak hodně záleží?Sakra mám domluvené kluky s motorkama a tak...fakt by mě to asi HODNĚ mrzelo kdyby pršelo.Obřad naplánovaný venku ( samozřejmě je i zakrytá varianta ale přece jen...) Co vy jak to máte?Já když je hnusně mám i špatnou náladu ach jo ;-( ;-( :-( Jak to vnímáte vy??
ahoj holky, neděste se. každý pak říká,že počasí je to poslední, co vnímali. ale je pravda,že většina z nás má v létě naplánované oslavy venku. já našla, že ze zákona máme nárok na den placené dovoloné ( tj. na svatební den) a druhý den je jen neplacené volno,takže to si radši vezmu dovču :-) nevíte prosím,jak to tedy přesně je? přeji pevné nervy a krásné počasí,ať nám to všem vyjde!! ;-) :-)
Profilova fotka
8-) 8-) no tak uvidíme :-)
sune-je to tak jak píšeš.Jeden den máš placený a druhý neplacený,takže je opravdu lepší vzít si na ten jeden den dovču. Já taky doufám že bude hezky,nemusí být vedro,to bych se asi upekla,stačí mi když nebude pršet.nerada bych se někde brodila blátem s deštníkem.To by mě asi fakt dorazilo ]-(
Profilova fotka
tak vás zdravím... souhlasím.. klidně chladno, jen ať neprší.. to by byly fotky na nic.... jinak u mě taky nervozita stoupá.... je to prostě hrůza.... ale už se těším, až řeknu ano... a vše to ze mě spadne...
Profilova fotka
čau holky, tak na mě dolehlo svatební cvokatění :-D dneska se mi zdálo, jak jsem si v hotelu oblíkla šaty a byly flekatý a roztržený :-D fuuuj, bylo to pěkně hnusný :-p :-D
Profilova fotka
Ahoj holky...tak se nám to pěkně blíží....hrozně moc se těším ale nervozita se někam shovala....cítím se bezvadně.Přeji vám aby se vám vaše svatba vydařila a byly ste šťastný a stále milováni druhou polovičkou. Smaikii :-)
Ahoj holky, já si včera trochu pořezala palec ve cvíču o rozbytou dlaždici :-D Ženich je nervózní a bolí ho třetí den břicho :-p Nejvíc v pohodě je pes, netuší co ho čeká ;-) Odpoledne nás čeká cesta z Bruselu do Brna a od zítřka doháníme co se dá :-) Přeju vám všem pohodičku a nenechte se nervovat, všechno už určo máte připravené, budete nejkrásnější nevěsty a vaše svatby ty nejkouzelnější ;-) Užijte si to ve zdraví, pa.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?