8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
ahojky všichni... to máte pravdu.... s počasím si už hlavu nedělám, však ono to nějak dopadne.... jinak teda koukám, jak někteří chlapi dokáží být v klidu a pohodě... ale u nás to tak teda není....
Profilova fotka
Fakt? To je divné, nám to nijak nevadí.... Už se to hrozně blíží, dnes jsem přišla do práce a už mám změněné loginy :-. :-.
p.klara: Ahojky... :-) , tak to máš dobré...aspoň máš soupeře a hlavně jste na rozhodování dva.....ale některé věci bych moc nechtěla řešit s partnerem...jako třeba kytka...např.... ;-) On může chtít Karafiáty a já ,,třeba Orchidee :-N a vznikne problém..... Tak změnu příjmení budu řešit opravdu až po svatbě..a možná ještě na staré poletím na dovolenou,když bude nějaký last.....
Profilova fotka
Ten můj chlap mi do ničeho nekecá, což je na jednu starnu fajn, ale na druhou stranu mě to někdy mrzní.... V manželství budeme taky dva...
Profilova fotka
no musím říct, že jsem to an nečekala, ale dost se shodujeme.... na kytici jsme se shodli, že bude z růží.... protože kaly by mě nezaručili, že budou světlounce růžové... a taky se nedají na památku usušit.... a jinak vše projednáváme spolu.... jedině, kdy nastalo, že jsme se neshodli byl předkrm... paní nám doporučovala kuřecí salát.... ale to přítel nechtěl.. tak bude klasika šunkové rolky s křenem... což nám naši řekli, že je to lepší.. že je to prostě klasika....
Já co uznám za vhodné,že se týká také jeho a měl by se také rozhodnout podle sebe,nebo říct svůj názor,tak se zeptám,ale třeba ohledně tabule a kytky....prostě jsem mu řekla jakou jsem si vybrala,z čeho bude jak bude vypadat,zda má lepší nápad,nebo to tak mohu nechat a je to :-) Oznámení jsme vybírali spolu....,vybrala jsem dvě, a jemu jsem řekla,ať jedno z toho vybere..aby se také podílel...a vybral... :-) Jinak dekorace na stůl a různé ,,cetky´´...to fakt po něm nechci...nechává to na mě... Jinak s tím předkrmem.....také nám nabízeli kuřecí salát...,ale dali jsme klasiku.....Protože i některé dietáře,by salát mohl nasytit...a potom by nejedli..a navíc kuřecí maso předrm a jaké maso hlavní??? Takže dvakrát maso???? ;-) Klasika je klasika...krom svíčkové...tu opravdu nemusíme!!! :-|
Profilova fotka
tak to my zase svíčkovou máme.... kromě jednoho hosta ji mají všichni rádi a ... kvůli jednomu čtrnáctilému nebudeme měnit oběd.... jinak u nás vybíral oznámení i prstýnky budoucí manžel a jsem nadmíru spokojená....
Profilova fotka
ja jsem poradne skrabla na noze od kotete.... takze holt asi nebudeme dokonale ;-)
tak to by byla zase blbost měnit hlavní jídlo kvůli jednomu člověku.....Ale my ji moc nemusíme, navíc bude zřejmě teplo...a ta smetana,potom na to pivo? A alko??? Nevim, nevim......... :-D Jinak prstýnky společně a oznamko přítel a jsem spokojená... :-)
Profilova fotka
Takže budeme všechny jako Bejrak... :-D
Profilova fotka
holky, chtěla jsem se zeptat... zítra jdu na nehty.. nemáte nějakou inspiraci, obrázky??? pořád různě prolézám, ale najít nic, co by mě padlo do oka, nemůžu...
Profilova fotka
My resime spolecne temer vse, dekoraci ja, ale s pripominkami. Akorat obvolam vsechny dodavatele sama. Holt mam na to vic casu :) mati: tak to se bude hodit hudba z angeliky, ne? Uz ji mate vymyslenou? Stale nad ni tapeme :(
Článek se načítá
p.klara: Já mám typ...zrovna včera jsem posílala obrázky jedné nevěstě a nemohla si ani vybrat....Mám to poslat do IP?
http://i.idnes.cz/06/083/cl/KLU152bd6... :-D :-D :-D
Profilova fotka
no, a nebo na mail.....
Profilova fotka
hm.. super odkaz...
http://foto.dama.cz/galerie.php?u=62940 .....tak tady je trochu inspirace ;-)
klara: Sranda...né? 8-)
Profilova fotka
hm.. to musí být... alespoň se člověk trochu uvolní...
Profilova fotka
takové nehty jsem si vždycky hrozně přála... :-D :-D :-D My necháme hudbu klasickou na varhany (ty nejsou klasické, ale elektronické)
klara: jasně že sranda musí být.....myslím,že jsme v napjetí všechny...,tak malinké spestření není škoda ;-) ivana: No tak máš obrázek, a utíkej do salonu!!!! :-D ;-)
Profilova fotka
Abych si pak nevypíhla oko... :-D Máš pravdu, to napětí je hrozný a toto je aspoŃ malá srandička... :-D :-D
Profilova fotka
díky.. něco jsem objevila.. a něco ještě hledám jinde.... uvidím, co na to zítra nehtařka..
Profilova fotka
p.klara: A ta nehtařka tam nemá nějaký vzorník? Ta moje má vzorníky (nalakované nehty) a i knížky (dvě)
Profilova fotka
jo má.... má toho dost.. ale já jsem v tomhle hrozná.... chci něco originálního, co by mě trklo a prostě na první pohled zaujalo....
ivana: Nó.....to by jsi byla pěkná nevěsta...jako pirát :-D Já už si píšu na lísteček co všechno dokoupit příští týden, do jakého krámu skočit.....vždycky když mě něco napadne,hned to napíšu....prostě pořád mám v hlavě co ještě a kdy a kde to shánět atd.....Musíme taky trochu vypnout!!! Nejsme stroje!!! :-) Jinak moje nehtařka má také plno vzorníků,ale já to říkám pokaždé...já jsem náročná zákaznice....má tam toho plno,ale já jsem si vybrala na prsteníček drobnou kaličku,kterou budu mít v kytce a tak se nehtařka zkusí pokusit ji udělat.... :-)
Profilova fotka
tak to je fajn.. já teďka taky našla jeden hezký vzor.. tka uvidím... no má nehtařka říkala, že by radši chtěla něco kreslit.. že nálepky umí udělat na nehtech každý... ale nakreslit to už je složitější.. tak jsem ráda, že si chce se mnou takhle pohrát...
Ano..., i to je můj názor....malovat, v tom je umění....A proto mě řekla,že to bude zkoušet a potom mi dílo ukáže a já se rozhodnu.... Holky, já bych šla do vody.....pařim se v práci...... :-(
Profilova fotka
já taky.. ale zítra mám volno, tak se po nehtařce zajdu někam vyčvachtatt....
Profilova fotka
Tak to ta moje se nebojí experimentovat a jhe šikovná, tak se toho nebojím, vždycky se mi líbilo co mi udělala (když jsem ještě měla gelovky...) Já jsem v práci až do soboty... :-( okka: taky si píšu vše na lístečky :-D pak většinou zapomenu lísteček doma... ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?