8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Joo a ještě k tomu počasí,koukala jsem na předpověď,je do 7.8 a to má být 33°c :-o tak to je teda až moooooc,to se v těch šatech upeču.
Profilova fotka
tak to 8.8. bude -10°C!! :-N Těch 25°C by stačilo bohatě...
Profilova fotka
no takovy chute mi delate s tim malibu... mnam co se tyce nervu, tak se nervuju sama. Jeste se mi sijou saty, pritelovi chybi kosile, me dodelat dekorace, zamluvit kytky, vybrat hudbu, zorganizovat auta, nocleh a jeste domluvu v restauraci.... tak si oddychnu, az to bude vsechno OK :)
Mě nervuje akorát přítel,pořád měl na vše dost času,skoro vše nechával na mě a teď??Zjistil že prstýnek co si vybral se mu nelíbí a chce jiný,oznámení moc rozdávat nechtěl(jen pozvaným) a teď ho cpe každému na potkání :-D (ještě že jich máme hodně).Začal se mi montovat do výběru hudby na obřad a na hostinu zajistil DJ (což jsem tedy ocenila a docela příjemně mě to překvapilo).Asi se konečně dostal do té pravé svatební náladičky :-)
hm, my měli oba rozlučku a ženich si odřel čelo ]-( snad mu to do svatby sleze...
kacenka- :-D ježiš co dělal??
Krásné ráno malibanky.... :-D Tak co si dáme dneska? Nedáme dneska Pinakoládu,nebo Mojito????? ;-)
asanaa: co dělal??? Já bych to radši nekomentovala....tomu se nedá ani uvěřit :-D :-D , viď kacenka ;-)
asanaa - blbli s klukama v bazénu a spadl kamarádovi na zapálený doutník. Tohle dokážou jenom chlapi ]-(
kacenka: Tak se nečil.......než se ožení, tak se to zahojí.... :-D
já vim, ale je to trdlo - kladla jsem mu na srdce, ať si hlavně nic neudělá... no nic :-) svědek mě taky dostal - vzal s sebou na rozlučku terč a vrhací nože, na pobavení. Napadlo by vás to někoho??!! Objednat 50 litrovej sud, k tomu 10 flašek tvrdýho na 10 kluků a vrhací nože...
No...., tak to muselo být mslušné maso a dobrá opička.....bylo léčení?????? Takové věci nemají cenu říkat...,to samé jako kdyby jsi mu řekla,nelez opilí do řeky....,nebo bazénu....... :-N Jsou to kluci a zase jen klucí.....:o)
Článek se načítá
Pátek 8.8. oblacno 25/29° 19/15° .....holky ....tohle jsem teď našla :-) Já vím, že se to ještě může několikrát změnit...ale už je jisté že to snad nespadne pod 20°c......A ani jsem tam neviděla kapičky...pršet a bouřit má středa,čtvrtek...Tak snad to tak vydrží...........,prosíme...... ;-) :-N
no jo, já to zkusila a stejně to dopadlo tak jak to dopadlo :-) léčení asni snad ne, spíš spaní - celou neděli spal, viděli jsme se až včera :-) oblačno by nevadilo, klidně i 22 stupňů. ale hlavně ne pod 20 a ne déšť... ať můžem křepčit venku! Ale znáš ty předpovědi, ještě to asi tak desetkrát změní :-S
no..., uvidíme jak bude a co na nás počasí přichystá.......ještě se to opravdu může stokrát změnit..,ale musíme doufat.... ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak mně je jedno jestli bude vedro, ale ať neprší.... to bych byla celá od bláta a to je horší než nějaký roztavený makeup :-), to se dá vždycky přepudrovat a upravit.... jinak minulý týden mi bylo do breku, kocour mě omylem škrábnul přes obličej, takže jsem měla od oka až ke rtu škrábanec, vypadalo to na šití, ale docela se to spravilo. Přitel mi říká Peyracu :-), ale vyléčila jsem to 100% roztokem z aloe, hned se to zatáhlo a ani strup se neudělal. Teď už je to ve fázi, kdy se to snad zahojí a už to jde zamaskovat..... dnes jsem domluvila už květinářku, takže už jen doladit nějaké věci v nové restauraci a vypadá to, že se to zvládne.... ale opravdu, všechno nám vychází na podruhé, či potřetí. Teď už nám jen dělají problém hosté, kteří nejdřív že přijdou, pak že nepřijdou a teď že asi zase přijdou, kdo ma pořád upravovat ten zasedací pořádek a počítat lidi na párty a dávat je do aut.....
irisha-jo tak to pořád řešíme taky.ten přijde,ty zase nemůžou,pak že si to zařídili tak že dorazí atd.Pořád dokola a já už z toho šílím.Kytičky už máme také domluvené,v pátek jdu ke kadeřnici a jdeme do finále..... :-D holky to je mazec už jen týden a je to tu.
Profilova fotka
už budu ráda, až to bude za námi a konečně si odpočinu :-) hned v neděli odjíždíme na dovolenou, dostáváme ji svatebním darem, takže relaxace je snad zaručená :-)
Krásné ráno holky :-) Tak už se nám to pomalu roztáčí,co???? A příští týden touhle dobou už budeme jen ladit takové ty maličkosti... irisha: Já bych to z hostama vyřešila stručně! Prostě kdo při pozvání váhal a ještě nevěděl,tak bych mu zavolala ať se vyjádří,že to potřebuješ vědět,aby jsi mohla nahlásit počet lidí a založení tabule....že je to docela podstatná věc a už je na čase to nahlásit. Takto jsem to udělala také...a to jsi měla vidět...ten fofr...a najednou jak každý mohl.... :-D Řekla jsem jim fajn,nebudu nikoho přemlouvat a ruším místo... :-N ,a najednou jak to šlo...lidi se rádi nechají přemlouvat..... ;-)
Profilova fotka
HOlky tak mě ženich moc v přípravách nepodporuje.Taky má na všechno pořád čas, všechno z něj musím páčit, včera jsme se kvůli tomu dost pohádali.....Nechápu to jinak je spolehlivý, žádný problém.Představte si že se na mě včera díval jako na vola když jsem mu řekla že v tom CD co napálil na obřad, konkrétně v písničce na nastup nevěsty je kaz,CD jakoby "prskne" v jednom monetě,no je to dost slyšet,tak jsem mu říkala ať to vypálí znovu.Udělal šklep a řekl mi proč řeším takové hovadiny..... :-| JAKO JE TOLDE HOVADINA?!?!?! sem myslela že ho zabiju FAKT!!10 minut se mnou o tom diskutoval PROČ je to pro mě tak podstatné....no co mám dělat?!?!?!??!
nevesta: Tak po tom přečtení.....jsem normálně v některých slovech a reakcí slyšela mého přítele... :-D Nic si z toho nedělej...já měla to samé....pořád jsem řešila hovadiny,a nakonec se to ukázalo jako docela důležitá věc....Ale prostě tohle nemá cenu,oni to prožívají jinak než my a navíc si myslím,že oni skrývají určitou nervozitu v sobě a nedokáží to vzhledem k své ješitnosti najevo.... ;-) Jinak co se týče tabule - výzdoba,tak tím ho nezatěžuji vůbec,neporadil by,a nemá to smysl...,kdybych tam dala zrní,tak je mu to jedno 8-) Ale píseň na obřad na CD a pokud je špatně vypálené, ten jeho klid...by mě také dostal...ale to jsou mužský!!! :-D Ber to z humorem.....,nebo se zblázníš!!!! ;-)
Profilova fotka
okka: máš recht, zkusím to hehehe :-)))Ale je to těžkééééééééééééééé !!Máš pravdu že ony ty věci jsou dost důležité, já prostě nechápu jak on nemůže chápat :-) že to JE důležité :-))))
:-D :-D Jak se říká......chlap -Merkur a my pocházíme z Venuše....každý to vidíme jinak,,,,... ;-) Neřeš to, myslím, že uzná,že je to podstatnější než výzdoba stolu co může jít klidně mimo něj..... ;-)
Profilova fotka
Nevíte někdo jaké má být počasí..........?Máme obřad venku tak jsem trošku nervozní..... :-|
Profilova fotka
Holky, mě včera na ruce tak blbě škrábnul pejsek drápkem.... :-( Jsem zvědavá co s tím budu dělat, všechno se mi hojí tak blbě.... :-(
nevesta: Včera jsem se dala počasí na osmého,které vyšlo včera a dneska jsem se na to koukala znova a bouřky a déšť co psaly na ST a ČT...,tak to posunuly na ČT a PÁ...,ale podle mého...se to ještě změní...a teploty se dnešní předpovědí zvýšili na 30°c.... :-) Takže to nemá cenu teď nějak brát,nebo smutnit... ivana: holky co vyvádíte? ;-) Jedna škrábanec v obličeji,druhá na ruce....ale já....já jsem zas poštípaná od komárů a po těle mám červené puntíky :-D ....neřeším to....:o)
Profilova fotka
Když mě se vždycky udělá modřina a tak pak střídá všechny možné barvy... :-( No, já už zase neřeším to počasí, protože už bych se z toho asi zbláznila.... Věřím tomu, že když se nás vdává tolik, tak to prostě vyjde bez deště! A hotovo!!! ;-)
ivana: Hm, modřiny chápu. Já jsem teď dostala dva štípance na ruku od komára a mám kolem toho pěknou modřinu která mění barvy jak píšeš...Nechápu jak může být z kousnutí modřina,ale asi jo,,,. :-D Jasně, počasí nebudeme prostě řešit.....Teď jsem třeba koukala na tuto sobotu,protože známá se vdává...a hlásí přívalové deště a bouřky...a myslím,že ta předpověď bude zítra zase jiná...
Profilova fotka
Tak poštípaná naštěstí zatím nejsem, máme doma nějaký ten krám do zásuvky a komáry nemáme... Jenom mouchy a těch je myslím do počty i za ty komáry... :-N Koukám na předpověď několikrát denně na Seznamu a mění se i z hodinu na hodinu... Takže si prostě budeme držet palce a necháme se překvapit...
Já ho mám doma také,ale nejde to zapínat každý večer.Mám po tom sucho v krku... :-( Přesně tááák,počasí už neřešíme!!!!! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?