8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
Asi jsme moc náročné, nebo já už nevím....
Profilova fotka
hm.. asi ano.. ale člověk pro sebe chce to nejlepší... že... :-D
jasně... ;-) , teploučko,ale takové akorát..... :-) Já si myslím,že to bude ok...., že nám to vyjde..... ;-) ivana: Nejsme vůbec náročné,ale je to náš den....tak si přejeme.... :-D
no mě by max těch dvacet vyhovovalo :-)
Profilova fotka
Hlavně je nás tolik, že to prostě MUSÍ vyjít!!!! Ale takovéhle pařáky bych chtěla až v Maďarsku...
Profilova fotka
no kdyby svítilo sluníčko, tak i těch 20 stačí.... ale já bych to viděla tak těch 22-24...
Profilova fotka
Jj, to by mi taky vyhovovalo... :-D Jsme vážně skromné.... :-D :-D
Ještě že v tom máme tak jasno holky :-D
Profilova fotka
Já jen doufám, že už jste to některá tam nahoře objednala! Zatím jsem tam žádný mail neposílala... :-D :-D :-D
Profilova fotka
no doufejme, ze bude pekne pocasi, ale realitu pozname az ten osudny den ....
Profilova fotka
nestraš.... :-.
Profilova fotka
nechci strasit, ale pri mem stesti .... navic pritelovo obou brachum na svatbe lilo, tak proc pry bychom meli byt vyjimka :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
No třeba protože si všechny budeme přát pěkné počasí.... x-) Nebuď pesimista, od toho jsem tu já.... :-D
Nemyslete na to......Bude krásně, a hotovo!!! A jak ne, tak....... ]-( s tím nic neuděláme :-D pavlici: Tak vy budete mít opak,protože do třetice všeho dobrého.......a zase jen dobrého!!!!! Bude teplo........ a bude nám FAJN!!!!! ;-)
Profilova fotka
JO!!!! A hotovo!!! x-)
JAsně!!!!! Ještě se budeme nervovat,né??? :-) Prostě to máme s krásným datumem a k tomu musí být krásné počasí!!!!!
Profilova fotka
okka... souhlasím.... ale jak se to blíží, jsem čím dál více nervoznější... vy ne???
Profilova fotka
Já už jsem tak vynervená, že už vlastně ani nervy nemám, ale to ještě přijde...
Já to nějak nehrotím, neprožívám...,ale ty řeči kolem....to mě vždycky dostane,když se ostatní ptají....už máte všechno? A už se vám to blíží,co? Jste nervózní??? Atd...., tak tohle mě opravdu vždycky nahodí fakt nervovou náladu,že potom nad tím přemýšlím...Ale jinak když se nikdo neptá,tak jsem ,,zatím´´ v pohodě. Ale já si myslím,že to přijde ve čtvrtek večer.. :-D
Profilova fotka
okka: Tak to jsme dvě! Taky mě tohle celkem nervuje... Já asi ze čtvrtka na pátek spát nebudu...
Já ti ani nevím......,jak to udělat...zda jít spát v pět a radši vše zaspat a být fit,nebo si dát nějakého panáčka,to se usíná mnohem lépe,protože jak se znám, tak budu pořád přemýšlet a kalkulovat jak bude a co všechno....Nebo panáka a potom lehce do postele!!! :-D Určitě to bude,,čtvrtek´´ nééé jako klasický...... :-D
Profilova fotka
Jéé, ten panáček asi není až tak špatný nápad.... Myslím, že to malibu co tam teď mám zase pěkně rychle schovám.... :-N
Profilova fotka
;-) holky já mám svatbu 9.8. a zmocňuje se mě streeeeees!Diskutujete tady o počasí,máte nějaké aktuální předpovědi? i když ono je ještě brzy, věřit se tomu dá až tak cca 2 - 3 dny dopředu asi..... 8-)
Tak já nevím, ale já si asi něco na "usnutí" dám rozhodně :-D nevím teda jestli přímo panáčka, ale asi se svědkyní a kamarádkou třeba lahvinku vínka....přece jenom nějaké nervíky určitě budou a po lahvince se bude usínat lépe :-D
ivana: Malibu???? Tak to musí být aspoň dva,tři.....čtyři? ;-) Panáčci....to je šťáva....ale moooooc dobrá...Když je klídek,tak to mám nejradši s jahodovým polarem.....a ledík...to je potom ,,lepidlo´´.... :-D Já jsem koupila na čtrvtek Bayleas....,tak si dáme s mamčou a pokud přijde ještě nějaká ženská ... :-D A ráno na kuráž,asi něco malinko také dám.... Jinak co se týče počasí...,my už to tady neřešíme,prostě jsme ráno poručili, tak snad nám vše vyjde!!! Musí!!!! :-N A nebo....,osmého bude pršet...a určitě devátého bude krásně,protože se to vybouří osmého..a nebo naopak :-N
Profilova fotka
Malibu mám nejradši pořádně nachlazené s mlíkem, mňam mňam!!! Hmm, myslím, že dnes si taky dám trošičku.... mě stačí i panáček a už chrním, tak před svatbou bych to tipovala tak na dva... :-D Mńamky mňam Bayleas taky můžu...
Joo tak malibu s tatrou,to taky můůžu x-) Jo holky tak to mě dojalo už jen to,když bratránek nesl nevěstě kytičku.Vlastně ji viděl prvně a normálně to obrečel,to bylo fakt tak dojemný a tak kráásnýý.Jsem zvědavá na toho mého,jestli nějaká slzička ukápne :-D
Profilova fotka
Jéé, tak to jsem taky moc zvědavá!!! toho mýho nerozbrečel ani Armagedon, takže toho se asi nedočkám... :-(
No tak Malibu já můžu s ananasovým džusíkem, mňamky :-N
Profilova fotka
Hmm, s tím jsem to ještě nezkoušela... Vyzkouším a uvidím... x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?