8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Tak to já termín zamlouvala hned jak vypsali termíny,v lednu.Byla jsem první a když jsem pak za měsíc šla na schůzku tak už měli plno a poslední obřad prý mají v 18h.Docela mazec. Tak nám fotograf vybouchnul,takže jsem pěkně v háji,teď už nikoho neseženu :-(
Profilova fotka
asanaa... určitě někoho najdeš.. nám vybouchla hudba a taky pořád nic.... ale snad někoho najdu...
Profilova fotka
asanaa: drzim palce, fotografu je dost, jen nevybrat uplne nemehlo Ja nemam usite saty, 14 dnu jsem byla mimo a se svadlenou jsme se nesesly, takze se na to vrhneme pristi tyden a pry bude hotovo. Pak mi chybi doplnky, nemam vymysleny uces ani liceni. Zenich nema boty a kosili. Jeste mi chybi doladit spoustu detailu a zacinam z toho silet a zenich ze me ... tak drzim vsem palce a zadny stres. Mame si to uzit, ne?
Profilova fotka
Taky bych si chtěla užívat.... Ale těch nervů je kolem tolik!!!! :-(
pavlici-tak to tě teda obdivuju,já nemít šaty hotové tak zešílím,to bych nemohla snad ani spát. My snad máme všechno,jen ještě nemám srdce na auto,ale to budu vyrábět tak za týden,jsem zvědavá jak to dopadne.Z toho fotografa mám docela strach,protože buď nestojí za nic a nebo stojí absolutně nehorázné peníze. :-S
Ahoj holky potřebuju radu,zas řeším restauraci.Teď na mě majitel vybalil že nám flašku tvrdého bude počítat po panácích,tudíš nás jedna vyjde na cca 500,což se mi teda vůbec nelíbí.Můžu se zeptat jak to počítají vám??
asanaa: Tak to mi je líto co píšeš...prostě když nemůže být klid a vše hladké,tak to prostě není!! To je síla! Nám to počítají na litry.....Cenu dáváme za litry...s tím, když se načne láhev a nedopije,tak si ji můžeme vzít,nebo se to odečte...Třeba máme na litry i džusy....,což mě také zarazilo,ale hned víš kolik si účtují za skleničku a panáka. Potom je důležité jak velké mají panáky! Zda je to 0,4 nebo 0,5.....na to pozor...!
ahoj Kači ;-) my jsme pro jistotu tvrdej zakázali úplně - všichni to chápou a je to v pohodě. Není to kvůli penězům, spíš aby se nám tam chlapi neodbourali.... :-D ale jinak nealko nápoje nám počítají normálně po lahvích (0,33) a víno taky po lahvích..
Profilova fotka
My jsme se taky rozhodli, že tvrdý platit nebudeme, takže když si ho někdo chce dát, panáka si zaplatí... Ale takový přístup by se mi taky nelíbil.... Vždyť je to pro ně kšeft a měli by vám vyjít vstříc!!!!
Profilova fotka
tak my si můžeme vínko přivést své.... a tvrdé.... jsme domlouvali, že nám dají láhev do ledničky, kterou budeme mít v salonku a když dojde, tak se objedná další.... abych se teď ale přiznala, tak nevím, jak to budou počítat, jestli po pánákách nebo jako celou lahev..
Ahoj , ahoj všichni! :-) Já jsem tvrdý nezakázala, myslím, že každý je dospělý aby věděl kdy má dost, a pokud se někde zbourá v pět, nebo až v deset, tak to je opravdu na každém. A na druhou stranu, si myslím,že v rodině nemám ani jednoho člověka, aby tam šel s tím - : ,,mám to zadarmo, tak budu pít Hennesy atd..´´...A navíc u nás půjde spíš klasika co vím - vodka,jelzin, víno a pro babči místo vaječňáku baylais...Jinak víno které nám nabídli jsem odmítla a po dohodě si naši značku mohu objednat sama,oni to zaplatí a přidají si cca30,- ještě na láhev,což chápu.... Jinak jak píše ivana....., je to jejich kšeft a oni by také měli trochu ustoupit..... p.klara: a jak píšeš ty, přesně takto to bude i u nás...a ještě jsem určila osobu,která to bude povolovat a za kterou bude obsluha chodit. Jinak je dobré se na to zeptat,zda počítají na litry,panáky,nebo láhve za ceny hospodské.....!!!!
copak naše strana... ale strana ženicha :-N tam jsou chlapi jako hora, zvyklí na slivovičku, a když se slaví, tak to pořádně zapít. Ne, že by vyváděli, to ne, ale prostě se pak seberou a jdou spát třeba v 6 večer :-D tak aby nám dýl vydrželi :-D myslím, že celkově restaurace na svatbě vydělá dost a dost, tak by mohli slevit a nechat tvrdý za cenu lahve, samozřejmě s jejich přirážkou, ale počítat to na panáky je dost šílený...
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, tak puvodne jsem premyslela o tom alkohol neplatit. Ted asi zaplatim par flasek a zbytek si holt hoste budou kupovat sami. Aby se nereklo...
taky nápad :-) jen aby tě pak nepomluvili, že toho bylo málo...? vždycky se najde taková "dobrá duše" :-)
ahojky, tak se nám vyskytl taky první problém ohledně kapely a potřebuji poradit od Vás!!!! Máme obřad v 11, oběd počítají na půl 1, a počítali jsme s kapelou na 3, ale ted jsem s nima mluvila a dřív jak ve 4 tam nebudou a nevím co s tím. přítel mi řekl že pokud tam nebudou aby nám zahráli náš první taneček, tak at prý už nejezdí..... že věž tam bude..... tak nevím co ted s tím, nebo mám sehnat někoho jiného, že tam nebudeme čekat na ně jako trubky. Jak to máe časově vy???
Profilova fotka
U nás je ten problém, že otec od přítele je alkoholik.... :-( proto ať si to platí sám a doufám, že u sebe moc peněz mít nebude, protože mu to dopředu neřekneme... Je schopný udělat ostudu a vše pokazit... ;-( ;-(
Profilova fotka
puckal: souhlasila bych s přítelem.... my kapelu nebudeme mít vůbec....
Profilova fotka
dobra duse se najde vzdycky, staci, ze mi rodice vycitaji, ze k jidlu nebude klasika svickova nebo knedlo zelo vepro... pokud se neco nekomu nebude libit, tak ho asi odkazu do patricnych mezi...
Já nevím, ale podle mého se v takovém velkém počtu nemůže vyhovět každému!! A vždycky se najde nějaká osoba.která bude mít výhrady, s tím se musí počítat. Nad tímto bych vůbec nepřemýšlela!!!! puckal: Je mi líto co se děje...a prostě když člověk potřebuje,tak se najde problém..., nebo někdo kdo vám ho vytvoří - viz.kapela....Já bych ji zrušila,já platím a já nebudu čekat a doprošovat se někomu,ale záleží jak moc co upřednostňujete,zda živou hudbu,nebo sehnat člověka který bude dělat dj.... Jinak je to vaše svatba, a vy si to musíme zařídit a udělat podle svého, jak vám to vyhovuje a chutná atd.... pavlici: Jinak pár láhví bych nedávala,buď komplet, nebo nic.....Co znám já.,tak když se platilo tak se pilo a pilo se i z drahých vín atd...,jak došla záloha, tak se lidi sbalili a odešli, nebo pěkně pili najednou obyč.alko.....,protože to šlo z jejich kapsy...a to se potom pozná člověk...Já bych zvolila buď vše,nebo nic..... A nebo pokud je možnost, tak vybrat určitý druh alkoholu a ten platit a ostatní co nebude v nabídce a někdo to bude chtít,tak ze svého! My nebudeme dotovat třeba cigarety! Ale budou tam k dispozici,zas aby lidé nemuseli odjíždět na benzinku,nebo jinam,ale platit se budou na místě personálu!
Ohledně hostiny jsme to vyřešili jednoduše- všechny velice dobře známe a už jsme byli i na jejich svatbách tak trošku víme co se pilo, a že by někdo chlastal se nestalo. Nechali jsme skoro vše bez omezení, alko nealko i tvrdý, ale vína, ty tam mají hodně archivní, ty vybereme a budou k dispozici jen ty. Budou tam i z Moravy tak u nás poteče hlavně slivovice, a pro ženský spíše víno. Samozdřejmě to budu radči hlídat tím, že pití bude zvlášt a při určité hranici mi to vždy sdělí, a pokud tu hranici překročí více krát, tak to budu řešit po svém.... :-p. No s tou kapelou uvidím, ale takhle na poslední chvíli řešit někoho jiného se mi nechce..... živou kapelu chtěl hlavně táta a domluvil jí....... a zase jen dj, to by se k tomu hrnul hned ten můj, protože ho to baví a jinému by do toho kecal ;-) No uvidím, uděláme doma poradu a něco z toho vyplyne, je to trošku i moje vina, že jsem se s nima domluvila na termínu a místu, ale časově jsem je neřešila, nenapadlo mě že můžou až tak pozdě :-(
Vzhledem k tomu,že je to pátek, tak moje kapela jde i do práce....Obřad sice máme v jednu,než se vyfotíme,než přijedeme cca 20km na místo,než se to usadí a nají....Je to sice dlouhá doba,ale kapela také není přímo z místa,tak si prostě vzaly nějaké volno, nebo dřív jdou z práce,prostě mě řekli ať si řeknu čas,že si to v práci zařídí a prostě tam budou! Také jsem chtěla,aby bylo vše připravené, například aby netahali nástroje při obědvání atd...
Profilova fotka
My jsme téměř jenom rodina, ale i tak se prostě každému vyhovět nedá! taky nebudeme mít klasiku - svíčková, ale kuřecí gordon blue a hranolky, protože hodně lidí nejí vepřové, jiní zase omáčky a objednávat každému zvlášť? By se tam z toho asi zbláznili... souhlasím s okka - moje svatba, moje rozhodnutí a komu se to nelíbí, ať si udělá svatbu vlastní....
ivana: A nebo ať si odskočí jinam na oběd :-N Je to tak....,nemůžeš přemýšlet zda tohle jedí on, a tohle ona...a jestli to je dobré na alkohol a jestli ona jí maso neboje vegetarián!!! To prostě nejde! Takže jednotný oběd a potom z rautu ať si každý vybere dle chuti!
Profilova fotka
asi tak! A to nás bude jenom 20 celkem!!! A takové problémy!!! nechci vidět svatby s 90 lidma... :-.
No, a nás je 55 na oběd a potom 65.... :-D Tohle jsem neřešila!! Akorát tu svíčkovou,vzhledem k pivařům atd....nevim, zda by ta smetana dělala dobrotu lidem...... ;-) :-N
Profilova fotka
mati: souhlasim, budeme mit podobne jidlo, akorat jako prilohu asi opec. brambory a ryzi a spoustu zeleninky ... mnam
Profilova fotka
Ježiši, tolik lidí!!!! Bych se asi zbláznila! Snažím se vyhovět všem, ikdyž vím, že to nejde a pak mě to trápí... Už z těch 20 mám nervy... =-) Jj, zeleninka bude, budou ovocné mísy a chlebíčky, takže si snad nikdo nebude moct stěžovat.... Ikdyž... Vždycky se někdo najde (bohužel...)
Profilova fotka
nás bude 25... a máme klasiku polívku s knedlíčkama, svíčkovou.... a pak raut... kuřecí a vepřové řízečky, kuřecí a vepřové ražniči, sekaná... salámová mísa, sýrová mísa, ovocná a zeleninová mísa... sladké, chlebíčky... myslím si, že si každý najde to své....
Profilova fotka
Mňam, sbíhají se mi sliny... :-D Polívku máme stejnou, ale pak není raut. Budou ty chlebíčky, sladké, chipsy, tad. a v 18hod. je večeře. jelikož druhý den odjíždíme na dovču, nemůžeme pařit moc dlouho...
Profilova fotka
mno tak my plánujeme, že to jídlo na raut nanosí kolem 17. hodiny....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?