8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
desi: to by byla škoda, nejít alespoň do jednoho salonu a vyzkoušet jim tam nejlíp všechny šaty :-D jinak v albu šatičky bohužel zatím nemám, protže ani na album nebyl čas:-) i teď píšu z práce ach jo... =-)
ahojky holka,můžu se k vám také přidat?já budu mít svatbu 8.8.2008 v Mariánské Týnici.Včera jsem se šla podívat na šaty a řekli mi,že je na to moc brzo at přijdu v únoru,tak jsem byla zklamaná a bojím se,že pak už ty hezké budou zamluvené...
Profilova fotka
haassinka: jj,si piš,vezmu holky a půjdeme zkoušet,určo to nafotíme a dám to sem ;-) ...ale ty z ebay stejně nemaj konkurenci,to ale v tom salonu nikdo vědět nemusí :-D . Jinak jsem na tom podobně jako ty,pořád v práci,denní,noční a když volno,tak minimální,no prostě hrůza... :-(
Profilova fotka
kaamiii:ahoj,vítej do klubu osmiček ;-)
Ahoj holky.Tak já taky budu mít svatbu 8.8.08..teda na sto procent se to dozvim v úterý.To si to zamluvim a asi příští pátek se to sepíše na matrice.Budu to mít nejspíš ve Vrtbovské zahradě ;-)
ahoj, tak ja se taky pridavam....8.8.2008 uz mam potvrzene...
Ahojky holky, ta já už mám datum 8,8,08 taky na 90% zamluvený. Ještě zajít na matriku a dát tam formulář. :-)
kdy zacnete neco uz resit? vyber satu...fotograf....
Tak šaty mi včera doporučili v salonu zamluvit brzo.Nejdřív že stačí tak 3 měsíce předem ale pak když jsem jim řekla o jaký datum mám zájem tak mi řekla ať si v tomhle případě pospíšim,páč to prý šaty budou mizet astronomickou rychlostí.Takže já to budu řešit tak v lednu.Fotografku mám z práce takže nic neřešim :-D
Zamlouvat zečnem asi od prosince. Šaty si koupím, takže času dost. :-)
Profilova fotka
Tak my taky začneme tak nějak od prosince :-) ,začla bych dřív,ale vůbec nevíme kde to chceme,tak musíme začít objíždět...Když ten můj chlap má na všechno spoustu času,ach jo :-| .Je a fotograf,tak to netuším,ten koho jsem chtěla původně už nechci,viděla jsem totiž jeho práci tady a slyšela jak je nespolehlivej ]-( ...
No já to taky nechávám na prosinec, už sice hledáme restauraci na hostinu, tak zatím připravuji seznam co vyhovuje. Spíš mě trápí, jaká hudba na hostině :-( . Vůbec nevím co máme objednat. Budete mít spíše živou hudbu nebo repro???
Článek se načítá
puckal: budeme mít živou hudbu :-) vrestauraci, kde bude hostina hraje každý pátek taková malá skupinka dvou chlapů, ale hrají moc pěkně a mají opravdu pěkný repertoár...no především supr zpívají, takže myslím, že v tomhle směru bude o zábavu postaráno..... ach jo, já už bych nejradši všechno zařídila, nakoupila... nevím jak to do srpna vydržím :-D
hassinka: Tak to se máš.... já znám dobrou živou kapelu ale ta spíš hraje country, což mému tátovi by se to líbilo ale co ostatní :-| Jinou dobrou živou kapelu jsem nějak u nás neslyšela. Tak doufám, že mi někdo ze známých poradí.....
ahojky nevestinky, take se bereme 8.808, a termin uz na matrice mame zamluveny od leta. Uz se tesim, az to vse bude zarizene, hotove a ja si s manzelem budu spokojene a v klidu prohlizet svatebni fotky. Zacinam se vsim uz radeji ted, protoze je to opravdu dalsi magicke datum a vsichni uz vysiluji :-)
jinak saty uz mam, budou se sit, oblek zamluveny, termin, fotograf, misto, jen ta kapela mi chybi a na tu je cas, tak me zase tak netrapi :-)
Tak já už od včera mám rezervačku tohoto data a v pondělí jdu na matriku něco sepsat a zaplatit poplatek a už to bude jen a jen moje.Mohla jsem si vybrat z 5 času,tak jsem si vybrala 13h.Už se těšim až bude jaro a ta moje Vrtbovská zahrada bude krásně rozkvétat x-)
Koukám, že už všichni koukáte po šatech? To už bych měla asi taky začít, ale já se bojím, že by mi do té doby nebyly, ale na zkoušku bych už mohla vyrazit :-)
Profilova fotka
puckal: tak já zatím fakt jen koukám po šatech,aby mě zase někde nevyhodili :-N :-) ...Nám bude hrát asi náš kamarád Dj - má vše co potřebuje a v pc spooouustu písniček :-), můžu mu říct co chci a vymyslet si cokoli a on to zahraje, ještě o tom neví,ale myslím,že bude jen rád :-D
Profilova fotka
Jee, já vůbec nevím na kolikátou hodinu obřad,ale myslím,že v jednu by to bylo akorát, mno ještě uvidíme ;-)
Holky mi to plánujeme asi taky na 08. ale co jsme zjišťovaly bude to blázinec už nyní je problém s dobrým fotografem či video o kapele ani nemluvě a dobrá restaurace to už je taky malý problém tak by jsme měli asi všechno zařídit natvrdo abychom nezaváhali.
Profilova fotka
Taky jsme si vymysleli tohle magické datum a já si pořád říkala času dost a teď jsem zjistila, že nebýt kamarádky a rodičů, vdávám se nahá na ulici a bez fotek...
Profilova fotka
tak nám tu ty osmičkový nevěsty a ženichové pěkně přibývají :-D , jen tak dál ;-)
Profilova fotka
No, ten termín vlastně taky vymyslela kamarádka :-D Má z toho všeho větší horečku jak já... :-D :-D :-D
Ahoj..taky máme datum 8.8.2008. Už zamluvený termín v Pelhřimově na zámku pánů z Říčan v 11:00... :-) u nás to bylo jasné.Narozeniny mám 7.7., dali jsme se dohromady 9.9., takže 8.8. ideální... :-D
Profilova fotka
jeeee..vas tady ale pribylo :-) My uz mame zamluveny penzionek na hostinu a muziku. Stale hledam strevicky, ale moc se mi nedari, jeste , ze mame jeste spoustu casu... eeeviko: jeee, tak to jsi racice, jako ja, mam kamaradku a pritel od mamy, taky maji narozeniny 7.7. ;-) a ten 8.8. je pro vas fakt idealni ;-)
Profilova fotka
Ahojky,taky se pridavam-chteli bychom 8.8.2008,ale jeste vubec netusim kde-jsme oba z prahy a prichazi v uvahu bud praha,nebo okoli,kde by nebylo tolik lidi????mate nejaky tip,nebo tip na dobre stranky,kde by se to dalo dobre najit????Diky moc za tipy x-)
Profilova fotka
megan2: my budeme mit v nove meste nad metuji, byl to posledni volny termin, okoli phy bohuzel moc neznam, ale ta znama mista uz asi budou obsazena :-| I tak hodne stesti pri hledani ;-)
Tak můj tip je Vrtbovská zahrada :-D tam vlastně budem jen my.Takže soukromí ale já sama ještě nemám ani páru o hostině.Jsem pražačka od narození ale o žádný slušný restauračce nemám ani páru. :-(
Profilova fotka
teda koukam,jak uz tady vsechny zarizujete =-) my si vymysleli termin,ale porad nemuzeme vymyslet misto-pry mam neco vybrat,hahaha :-( :-( dokonce uz rekl,ze to udelame tady na radnici

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?