8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
tak jsem nadšená... ve schránce na mě čekala objednaný set pro mého budoucího manžílka... kravata, kapesníček a knoflíčky... objednáno na ebay.. jsem moc spokojená... teď ještě ty šatičky...
Tak Avon mi taky nevyhovuje,měla jsem od nich krém a po pár použitích jsem byla vysušená jako švestka.Mary Kay je dobrá značka,ale upřímě řečeno moc drahá na to abych ji používla pořád,takže jsem si tu řadu koupila půl roku před svatbou abych byla jako krásnější :-D :-D jinak bych si krém (opravdu malé baleníčko) za 800kč opravdu nekoupila.Zas tak dobře na tom opravdu nejsem :-N
irisha-A můžu se zeptat jaká je ta přírodní kosmetika??Taky bych to docela ráda vyzoušela :-)
Profilova fotka
Zkoušela jsem skoro všechno na mou pleť, hlavně po povodních 2002 se mi pleť tak zhoršila, a to jsem ji predtim měla jak miminko :-(. Nevím, jestli přidávali více chloru, ale dva roky jsem byla oteklá se zánetlivými pupinky - typ seberoické dermatitidy. Nejlepsi byla La Roche Possay z lékárny, cenove i prijatelna, akorat se posledni dobou nesnese s moji lupenkou a klimatizaci co mame v praci. Tak jsem presla na nektere vyrobky Lush, dekorativku mam od Dr. Hauschky (tedy samozrejme jeste mam jine stiny - Lancome, Dior, rasenky Lancome, Clinique a ted mam novou Estee Lauder) a na vlasy a telo pouzivam Laveru. Cenove nic moc, ale pokud teto kosmetice jednou podlehnete, tak uz se tezko budete vracet k levnejsi :-)
Ahoj...., tak koukám jaké známé značky tady lítaj....,ale já osobně se v tom vůbec nevyznám.....a s Avonem s Váma souhlasím!!!!! Jinak jsem si kupovala jeden čas kosmetiku v lékárně,ale na značku si teď nevzpomenu. A teď jak jsem psala,že mám novou sadu,ale ve skříni,tak to je přírodní kvalitní a myslím že dobrá kosmetika....
Profilova fotka
ahojky... já tedy pokaždé mám něco jiného... vždy něco dostanu, nebo chci vyzkoušet něco jiného.. to asi taky není dobré.. ale já jsem na to hrozná...
a já tomu nerozumím :-D :-D :-D
Profilova fotka
já taky ne... proto to asi pořád střídám.... :-D tak jsme dvě.... ;-)
Upřímě tomu taky moc nerozumím a tak si vždycky musím nechat poradit. :-N Joo botičky už jsou doma a jsou fakt nádherný,ještě krásnější než na fotce x-) x-) tak je večer vyfotím a hodím do albíčka.Jdu do bazénu,to vedro je šílenýý
já nic nestřídám a jsem věrná dětskému Batoleti :-D :-D Ještě by mě naskočila vyrážka.... :-N A radilů je dost...,ale nevěřím...,také bych radila,kdybych chtěla prodat :-N :-N :-N asanaa: Už jsem zvědavá,vyfoť to a zítra se podívám.........Hlavně že už jsou tvoje a máš je! ;-) A kam že jdeš????? Já chci také!!!!!!!!! Já si můžu tak akorát pustit klima, a makat :-(
Profilova fotka
no tak ja uz jsem dnes po dvou hodinach polstiny :-), tak uz se tesim na odpoledne, mam zkousku ucesu, tak jsem zvedava jak si s mymi vlasy nekdo poradi, uz je mam dlouhe skoro do pasu, a docela neposlusne. jedine, co s nimi umim vykouzlit jsou male drdulky, ale to mi mamka zakazala, ze bych na svatbu mela mit rozpustene vlasy.... :-) a pak si je uz necham konecne ostrihat :-)
irisha: Ty jdeš dneska na zkoušku? Já už jsem byla,ale jak na to pořád koukám,tak půjdu ještě na jednu a nechci to mít natočené....Dělá to starší.....A potom se také nechám ostříhat,už mám vybraný dlouho střich na který se moc těším...!!! :-) Nechávám to jen kvůli té svatbě...
Článek se načítá
Do bazénu jdu na zahradu :-D v práci už dneska konečná,zato zítra bude veselo,pokud se zase přižene nějaká bouře,tak se v práci nezastavíme :-| irisha-ty se učíš polštinu???Proč zrovna tenhle jazyk??Já se mořím se španělštinou,nádherný jazyk.
asanaa: To nevadí,klidně bych šla jen pod sprchu!!! Nebo do nějaké kašny! 8-) Už hlásili na dnešek odpoledne nějaké bouřky a přívalové deště,tak to mě zase potká cestou domů.... :-( Jak to,že se v práci nezastavíte? Pokud to smím vědět??? ;-) irisha: polština??? Hmmmmm, když začíná ruština, tak proč né polština....španělština? Tu jsem snad nikdy neslyšela...umím italsky a vím, že některá slovíčka jsou podobná francouštině,ale španělština.....hmmm... :-)
Profilova fotka
jsem zvědavá, jak ten účes dopadne, tu kadeřnici neznám, ještě mám v záloze jednu, ale mnohem dražší :-))) ta polština mě docela baví, je to takové povzbuzení v tom pracovním dni. Máme super učitelku, kdyby takové byly na angličtinu, tak už je ze mě rodilý mluvčí :-)))). Máme totiž polský management a spoustu dokumentů v polštině, tak abych tomu rozuměla lépe a nemusela se ptát na každou větu :-). Jinak samozřejmě v práci mluvíme anglicky.
okka-dělám v pojišťovně :-D no španělština je italštině dost podobná,moje první lektorka byla Italka-Rosa se jmenovala.Jestli posloucháš občas rádio tak jsi určitě nějaou španělskou písničku zaslechla.Manu chao-Me gustas Tu,nebo Juanes-La camisa negra.To jsou španělské songy.Nádherně se to poslouchá. irisha-a je polština těžká??
Profilova fotka
polština je docela lehka, dobre je, ze vzdycky kdyz neco nevim jak se rekne, tak popolstujeme ceska slova, tzn. ze tam dame spřežku a bud to vyjde nebo ne :-). španělština je moc krásná, původne jsem ji chtela studovat, ale prihlasilo se nas malo, tak jsem vyfasla francouzstinu, tu jsem jeden cas ovladala lepe nez anglinu, ale kde jsou ty casy...
Profilova fotka
dobré ránko... tak jsem se těšila na botičky... že se pokochám.. ale bohužel jsem je v albíku nenašla.... jazyky.. hm... já dělám ve škole jako druhý jazyk ruštinu a musím říci, že s tím docela válčím... když zbyde po práci čas a chuť, tak do toho občas mrknu... ale upřímně.. hrůza...
Krásné deštivé ráno slečny :o) asanaa: Je jasné,že tyto songy znám..ale spíš posloucháš komplet písničku,tak nepřemýšlíš nad slovama,protože ti ani jedno slovíčko nic neříká :-) Jinak děkuji za info....nejsi likvidátor pojistných událostí???? ;-) Teď to zas bude co? A najdou se i lidi,kteří toho určitě využívají a tahájí z vás penízky...,viď? ;-)
Ahojkyyy.....jáse teda stydíííím :-N nějak jsem nestihla botičky nafotit,hned jdu na to. Ruštinu jo,teda to musí být docela zajímavé,ta azbuka,no fuj,s tím bych taky bojovala. okka-likvidátor 8-( to bych přišla do blázince :-D Naštěstí nee,s lidmi naštěstí do styku nepřijdu,dávám dohromady dokumenty z různých poboček a od klientů po celé ČR.Je to taková pohodička,naskenované dokumenty přijdou k nám a my zjišťujeme co klient žádá.No a když se nám to podaří zjistit(a že to teda je někdy opravdu zázrak,třaba přečíst dopis od klienta),tak to natypujeme a pošleme dál na zpracování.
Tak botky jsou v albíčku :-D
Profilova fotka
asanaa... tak botičky vypadají opravdu super.... trošku nervů se možná vyplatilo, že....
:-D díík,jojo vyplatilo.Možná jsem přehnaně nedůvěřivá........ale v dnešní době se snad ani nikdo nemůže divit.
Profilova fotka
Jj, to máš pravdu.. já už jsem se taky párkrát spálila, takže jsem už dosti ponaučená...
Profilova fotka
já jsem také docela dost nedůvěřivá a proto jsem uvítala, že se u nás prosazuje čím dál tím víc placení zboží přes paysec. jinak pro nákupy ze zahraničí používám paypal, ale to je to samé.
irisha- :-D absolutně nevím o co kráčí Přítel si dneska konečně koupil košili a kravatu.To byla doba než si vybral,horší než ženská fakt.Čekala jsem že bude vybírat nějaké bílé a podobně ale úplně mi vyrazil dech a vybral si nádhernou růžovou..občas mě ještě opravdu dokáže překvapit :-.
Profilova fotka
asana - večer jsem ti odepisovala, ale omylem se mi to smazlo, tak uz jsem pak nic nepsala :-) jak jsem byla ve ct na zkousce ucesu, tak to dopadlo katastrofalne, po trech hodinach jsem odesla se stejnym ucesem jako jsem prisla.... tak jsem objednana uz do draheho luxusniho salonu, tak jsem zvedava, co se mnou provedou.....
:-o fakt jo,?????tak to je šílený,docela se začínám bát.Já mám zkoušku až 1.8.Ale v super salonu,ta kadeřnice má nějaké diplomy ze soutěží a školil je ten kadeřník z vypadáš skvěle.Taky dělají proměny,koukala jsem na fotky co mají na webu a fakt super.Tak doufám že budu spokojená.A co ti na hlavě vytvořili???????To neměli žádný nápad nebo co??
Profilova fotka
chtěla jsem totiž mít vlnité vlasy, mám je hodně husté a dlouhé asi do pulky zad a nepodařilo se jí to, takže jsem odcházela s rovnýma vlasama. tak ted zkouším pravě ten salon, kde dělají i proměny, tak snad si se mnou poradí. Nechávají si na mě asi čtyři hodiny včetně konzultace, moc se mi ten přístup líbí, ale nevím, kolik to bude ještě stát. Svatební líčení včetně zkoušky u nich stojí 1500,-
:-p OPRAVDU KRÁSNÁ CENA Já do toho salonu chodim i na solárko a jsem moc spokojená,i když ceny nejsou taky zrovna lidové.Ale zase je to opravdu kvalita.Když k ní jdu na stříhání a barvu tak tam nechám cca 1200kč. A kolik tak počítáš že dáš za účes??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?