8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Joo??Tak to se musím kdyžtak optat.Uvidím počkám do pátku,pak to budu řešit.Jsem takovým přístupem fakt docela dost zklamaná :-(
p.klara: Musím po pravdě říct,že to líčení je hezké,jemné výrazné i nevýrazné....k tobě akorát.Ale záleží na tobě,jak ses v tom cítila a jak jsi zvyklá chodit namalovaná,ale tohle k tobě jde! :-) asanaa: Je to síla! Já bych do těchto kšeftů nešla,bojim se toho...Přeci jenom můžeš narazit na solidního člověka,ale naopak můžeš narazit na podvodníka! Myslím,že tady v diskuzy varovali na pár jedinců odtud,jak dávají inzeráty a jak pobírají platby......Hlavně ať dostaneš botky,nebo peníze!!! Držím palce!!!
Profilova fotka
okka.... děkuji moc... na první dojem to bylo určitě jiné, než se normálně líčím.. protože já se líčím zlatavými stíny a jen řasenkou... a někdy lesk na rty... Ale toto mě upoutalo, že to není ani málo ani moc.. tak akorát... mám z toho radost... děkuji za názor.. moc si toho cením.... asanaa: toto nezávidím... já toto zažila také... ikdyž né tady v bazaru, ale paní jsem tolik bombardovala emaily a pak jsem jí i napsala, že to budu řešit jinak, že studuji právní obor.... nevím, zda se zalekla... ale poté mi šatičky poslala.. .ale je to už rok a půl zpět.... držím palečky, ať se to podaří... P.S. myslím, že to storno platby už nepůjde, jestli je to už pár dní....
p.klara: neděkuj....kdyby se mi to nezdálo,napsala bych to také. Podle mého je lepší vědět,než mlžit! Já si maluji jenom řasy,malinko růž a lesk.Teď Když jsem byla nalíčená na první zkoušce,tak ti můžu upřímně říct,že první moje slova byla: bože,jsem jako ku....! :-D Prostě ten nezvyk,ty linky na víčkách...prostě něco jiného...make up si nedává,prostě nic! A to je potom pěkná bomba! To jsem koukala,tak bude teď líčení číslo dvě,trochu jemnější....fakt nejsem zvyklá a chci být jemná a přirozená. storno platby se provadí do 24hodin........ :-S
Profilova fotka
no je pravda, že každá jsme jiná na jiné líčení... má kamarádka byla na svatbě nalíčená o hodně více jak já... ale tím, že se líčí výrazně i normálně, mi to zase tak moc nepřišlo... Je pravda, že já si linky maluji jen, když už se "někam jde" to pak je celkový vzhled trošku jiný.. než to mé klasické líčení do práce a na den... to jen stíny, řasenka a ten lesk...
Hm..a to teď nevíš co máš poslouchta,někdo ti říká,že je to vyjímečný den,tak musíš vypadat než normálně...ale já na to nejsem zvyklá a přijde mi to jako vejce zmalované :-N Já bych si ani linky nenamalovala :-D ,vypíchla bych si oko!!! :-D :-D :-N
Profilova fotka
jj..to jsem si taky dříve myslela.. ale jde to... teda musím mít na to klid.... a nikdo mě nesmí lézt do koupelny... :-D
Profilova fotka
a ještě jsem včera pořídila zařídit svatební kytici a veškeré květiny.... nakonec to dopadlo na růže... mám obavy, aby dopadla barva kal.... kterou mi nikdo nezaručí, takže jasně vyhrály růže... a ještě jsme byli domluvit dorty, takže teď už snad jen maličkosti.. ale můžu říci, že jak se to blíží, tak nervozita pěkně stoupá.... jestli je to vše a co by ještě mohlo chybět...
Profilova fotka
p.klara: musim říci, stejně jako okka, že ti to líčení moc sluší. Je takové jemné, ještě záleží co k tomu budeš mít za šaty. Možná bych zkusila ještě trošičku jemnější barvu rtěnky, více přirozenější. Budeš si nějak barvit ještě vlasy? jsme hodně podobné typy :-)) pošlu ti odkaz ze soutěží do IP, ale tam se líčím mnohem kontrastněji :-)
irisha: Já chci také ten odkaz ;-) ,prosím.... Já mám docela strach z toho líčení,protože jak už jsem psala,nejsem na to zvyklá a zvykat si nechci.... :-N
Profilova fotka
irisha.. moc díky... už na to koukám... budu dělat s vlasy.. mám clip in.. takže budu dobarvovat do tmavě hněda mé přírodní barvy a plus melír....
Profilova fotka
no ja prave se licim tak, ze si delam linky a kourove stiny do ztracena a pak stinuji hodne svetlymi stiny, jak mam oci zapadle a tmavé, musim zesvetlovat a tim se oci krasne zvyrazni. Pořád se rozhoduji, jestli se mám líčit sama, zkušenosti mám, ale zase přemýšlím, že bych se také někdy mohla nechat nalíčit. Riziko je, že když se mi to nebude líbit, tak se budu znova malovat :-)))
Článek se načítá
irisha: Hele, já bych se nechala nalíčit....dopřej si jednou hýčkání a starání o tvou osobu,kdy se ti to poštěstí ;-) Jinak koukám, jaké máš jasno co se líčení a stínů týče,já jelikož stíny nepoužívám, tak ani nevím zda bych si nějaké měla dát......Určitě by mě seděli světlonce modré,ale budu to mít zeleno bílé,tak nevím jak by vypadala klasika modrá..... ;-)
Profilova fotka
no mě kosmetička včera líčila dle barvy kytice.... tudíž do růžova... ale musím říct, že je to fajn pocit, když mě líčila... a pak jsem viděla, že to za to stojí.... já mám oči sama o sobě dost výrazné... a včera mě v tom utvrdila i kosmetička... a hlavně ta kosmetička opravdu poradí... byla jsem až včera překvapená... ale chce to zajít na zkoušku... a pokud se ti něco nezdá, tak to předělá... aby si viděla více možností... tedy alespoň co já vím...
Přesně tak,souhlasím s tebou! Takže já mám zeleno-bílé...takže líčení bude na vodníka,nebo ropuchu :-N :-N
Profilova fotka
tak může být jenom lehce do zelenkava... s kombinací perleťové bílé... myslím si, že by to vypadalo dobře.... a šatičky budeš mít bílé??? Kdyby třeba šammpaň, tak by nepoužila bílou ale odstín šampaň a zase by to bylo jiné....
já vůbec nevím.., jak se nemaluji, tak nevím co mi bude sedět a po jaké barvě sáhnout. :-( Šaty mám bílé,bílé kaly a zelenkavé mini růže a bílé frézie......bižu štrásovou bílou.....do zelena nic moc nemají.....
Profilova fotka
tak by to mohla ladit do nějakých odstínů perleťové bílé.. a zjemnit kontury zelenkavou.... uvidíš.. kosmetička si s tím určitě bude vědět rady.... nebo se budeš líčit sama???
Bože, sama------nikdy!!! Ještě bych přišla o oko :-D :-D Už mě líčila,a já jsem ji teď poslala pár obrázků podle mé představy,tak říkala že není problém,že to klidně zjemníme....Už mě jednou líčila na focení a to se jí zrovna povedlo,bylo to takové jemné.....ale teď....teď se rozjela.. :-D
Profilova fotka
aha, tak to uvidíš.. je lepší mít nějakou představu.... mě zase kosmetička radila, že je lepší být sladěna s oblečením, s bižuterií a s květinou.... Tak uvidíš, jak se to tobě vydaří.. ale tím, že máš vše bílé.. jen trošku do zelenkava kytičku.. tak bych v tom neviděla takový problém....
Holky tak sláva,slečna mi dneska napsala že botičky už jsou na cestě,ale dla mi teda pěkně zabrat...uf ;-) No a líčení??Nejdřív jsem byla nadšená,pak jsem se doma mrkla na fotky a vůbec se mi to nelíbilo.Připadala jsem si děsně zmalovaná a o 10 let starší :-S tak nevím,líčí mě kamarádka kosmetička,tak ji musím nějak opatrně naznačit že to není ono.Jo a přítel mi řekl že na diskotéku super,ale na svatbu že se to moc nehodí(jeho matince by se to určo nelíbilo,ta by mi dala) :-D
přesně tak,ještě něco vyzkoušíme a uvidíme...hlavně jemně!!!! :o) To poprvé bylo skoro jak né na diskotéku jak tady píše asanaa,ale k silnici!!!! :-D Asanaa: HURÁ!!!!! Je to vyřešené,tak je potom hoď do albíčka....
Profilova fotka
tak jestli to bylo až tak, tak to si spletla trošku příležitost, ke které se to líčení mělo vztahovat ne.... na každopádně přeji, ať to další je dle tvých představ..... ;-) asanna... těším se na fotečku...
Profilova fotka
clovek si odejde na obed a pak to tu nestiha cist :-) no, vím co mi slusi, mam i palety se stinama, trvanlivyma, a pouzivam barevne stiny podle obleceni. Tedy hlavne k tanecnim satum :-). ted mam novou kazetku od Diora a to je uzasny, ty stiny a lesky jsou perfektni, mam k tomu i tuzky na oboci, linkovacku i konturku a je opravdu videt ten rozdil v cenach, to si to liceni uzivam :-) ale je fakt, ze se asi necham hyckat, dostala jsem od pritele dva certifikaty na liceni mary kay, tak to asi vyuziji, jen doufam, ze kosmeticka bude zkusenejsi nez ja :-), abych to potom nepremalovala. Mary kay ma pry docela dobre mineralni makeupy, jeste jsem je nezkousela, ale pry jsou fakt hodne trvanlivy. Hlavne abych se na fotkach neleskla jak prasatko... :-) take doufam, ze pouzije nejaky fixator na ksicht :-)
Profilova fotka
irisha.. no vidíš... jen se nechej hýčkat... v ten den na to máme všihcni nárok.... my je taky někde dostali... ale nakonec jsem je nějak založila... a už nevím kde... takže smůla.. teď si mi to připomněla....
irisha: Nějak dlouho jsi byla na obědě,ne??? 8-) Aspoň vidíš, o co přicházíš..... :-D :-D p.klara: Nevim zda si to spletla,nebo co to mělo znamenat,ale pořád mi říkala,že to musí být líčení výrazné,že to jinak vypadá ve skutečnosti a jinak na fotce. Ale můžu říct,že když mě viděl přítel,tak první jeho otázka byla: máš pusu jak havajský domovník :-D ....Já používám lesky bezbarvé,nebo lehce růžové ale tohle byla červená! :-N
Já sama se nalíčit neumím,prostě mi to nejde.Kámoška právě pracuje s Mary kay a fakt super.Chodím k ní na kosmetiku a vždycky si tam fantasticky odpočinu...masáž obličeje,to je prostě bomba.Já mám od MK make up,masku na smíšenou pleť a nemastný krém na smíšenou pleť a je to fakt kvalitka,ale ta cena........ :-o to je největší síla.To kdybych řekla doma kolik jsem dala za krém,tak by miláčka odnesli nohama napřed :-D
Jási maximálně udělám řasy,růž a lesk a razím.....Je to během pěti minut,ale nějaký make-up a nějaké masky....to mi nic opravdu neříká. Používám krém Batole :-D :-D :-D Zatím to nepotřebuji. Ale už mi kosmetička objednala nějakou růžovou řadu,která je i s faktorem......a to byla darda. Zatím to mám ve skříni :-N :-N
Profilova fotka
musím se přiznat, že ani nevím, jak se cenově pohybuje Mary Kay, ale používám také dost kvalitní a v poslední dobou přírodní kosmetiku a ta také není moc levná. Od té doby co jsem v praze, tak trpím různýma dermatitidama a posledni rok mam i lupenku, takze se vzdy tesim, az odjedu domu a vykoupu se v nasi vode a vse se mi razem zklidni..
Profilova fotka
hm, tak to věřím... já si tedy kupuji kosmetiku v drogériích... maybeline, astor.. jak kdy a co se mi líbí.... a občas mi mamča koupí něco od avonu, ale s tím moc spokojená nejsem....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?