8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
jaanniinnkka: Já vím... :-( Nechci radit, radít umí každej......Ale podle mého se to změní,začnou pracovat i city...,a to potm půjde vše zlé stranou.... :-) Určitě!!!!
Profilova fotka
Snad jooo.. ;-) A btw - včera mi pochválila svatbní oznámeníí , že by změna ? ! :-)
jaanniinnkkaa-náhodou,tak to je opravdu úspěch.to mě ho teda nepochválí,protože jí to absolutně nezajímá.Ale co,kašlu na ni,její chyba. Už jsem zase pokročila,mám hotové svatební noviny a vymyšlené výhry do tomboly.ale že mi to teda dalo zabrat 8-( ale zase to bude doufám super a lidi se budou bavit x-)
Ahojky, tak už jsem po delší odmluce zase zpět. Ted jsem toho měla hodně na zařizovaní, ale ne ohledně svatby :-( Včera jsem si chtěla napsat jen krátký seznam co ještě musíme zařídit, ale když jsem skončila, zjistila jsem že až tak krátký není a už nám čas pěkně utíká, tak se do toho budu muset vrhnout...... hlavně nevím kde koupit boty, viděla jsem v salonu jich dost, ale žádný mě nijak nezaujaly...... no snad se zadaří jinde. Co u Vás nového, jak pokkračujete???? :-)
jaanniinnkkaa: no vidíš,první pochvala..tak to byl asi výkon,viď? ;-) puckal: Ahoj, já tě tady vítám zpět :-) Já už si s tím hlavu nějak nelámu...podstatné je zamluveno,tak bude zase chvilku klídek :-) Teď mi přišlo oznámení - korektura,tak myslím že do 14dnů bude doma...Jinak boty sháním také :-N Nikde mě nic nezaujalo,už jsem si udělala výlet,ale nepořídila jsem :-( Teď se chystám na podprsenku :-N :-N . Ale pořád se tak nějak uklidňuji,že tohle se dá třeba sehnat i 7.8. :-D :-D :-D
Tak jsem se dneska objednala u kadeřnice,měla čas až v 10:00h tak mám docela obavy aby se to stihlo.Obřad máme ve 14h.A po kadeřnici mě ještě čeká líčení,tak nevim nevim.Jak dlouho asi tak trvá vytvořit účes?3 týdny před svatbou jdu na zkoušku,tak doufám že to nebude trvat moc dlouho.Jinou kadeřnici nechci,tahle je opravdu profík.
asanaa: Myslím,že na desátou je to dobré a bude kadeřnice vše stíhat.Nakonec budeš mít zkoušku,tak bude vědět co a jak,tak to půjde jak po másle :-) Já mám obřad v 13:00,a kadeřnice s kosmetičkou přijdou mezi 7 -8,potom už to mají narvané,tak aspoň že tak.Jinak na zkoušku ke kadeřnici jdu myslím poslední týden v červenci,aby měla vlasy přesné a do týdne už se tolik nezmění.... :-) Už se na to těšííím jak si mě budou česat!!! :-D
Profilova fotka
Čau holky, já mám svatbu 9.8. :-D 8-)
okka-Jo to já se taky hrozně těším.Zkoušku jsem posunula na poslední týden v červenci a přidala ještě jednu na červen.To bude stříhání,barvení a první zkoušky účesů.Představu mám,ale myslím že kadeřnice vytvoří něco podle sebe.Dneska jedeme na Kunětickou horu,kde máme schůzku s kastelánem.Probereme vše potřebné a táák. x-)
Ahojky, přidávám se k těm, co stihli termín 8.8. a už teď stresujeme oba, jestli to všechno stihnem... i když oproti některým toho už máme dost :-)
Ahojky, vítám tě mezi nás :-) asanaa: Týýý brďo, tak to určitě potom napiš co jste všechno probírali :-)
Profilova fotka
Ahojda,koukám nás teda je-)) To je dobře-) A jak jste na tom s přípravami?Už máte všechno?My to máme na Karlštějně , to jediné je jisté,pořád nemáme 100% restauraci-chceme to s možností venku-)
Článek se načítá
Ahojky-tak schůzka proběhla a vše super.S autama můžeme až k hradu,k poslední vstupní bráně což je super.Domluvili jsme se že si hudbu vyberu sama-vyhrála to písnička od Hapky-motiv panny.Ta je prostě fantastická,ohromný doják x-) Hlavně jsem zaplatila za obřad,takže to mám z krku :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se take po dlouhe dobe zas zapojuji do diskuze. Je ted u mne silenstvi. Zacneme za 14 dni stavet ,tak honime spoustu veci kolem. Hruza. A kolem svatby jsme doresili temer vse. Dnes nam dorazila korektura oznameni, tak bude jeste tento tyden hotove. Uz jsme kompletni a jen chybi koupit pansky pasek. Zaciname uz resit za chvili detaily. Nechali jsme si take poslat predbeznou kalkulaci,tak to je take sila. Ale jeste budeme upravovat nejake veci,tak jsem na to zvedava. :-)
asanaa: Tak to je super,pokud můžeš přímo až k hradu....Zeptám se,jak to máte s vyhazováním rýže,okvětních lístků? U nás to třeba na zámku a v zámecké zahradě zakázali...,pouze venku před zámkem... :-( Docela mě to zklamalo....Za ten poplatek si myslím,že by to skousnout mohli.... :-D karkulinka: Už máte korekturu? Je to pěkný pocit,viď ...když se podíváš a tam tvé jméno....Já jsem na to koukala snad třikrát za den :-) Ale už oznámení máme doma...a snad jsem na něj koukla jednou :-)
Profilova fotka
Okka: mas pravdu, je to hodne zajimavy pocit. :-) Rikala jsem si, jak to zacina byt realne a ze se to tyka me svatby. Jen me obcas chytne pocit nervoznosti z toho samotneho dne a ze neco pokazim. Nebo ze se budu tak soustredit, ze preslechnu otazku pri obradu.?Jsem blazen, vim. :-) Jak jste na tom Vy? Taky mate nekdy takove chvilkove zachvaty?
karkulinka: Je to opravdu hezký pocit,ale přitompocitu mi to tak nějak trochu i docházelo,že je to tak..... Že už se to blíží...... A ty pocity..., to jsem řešila...,ale teď.....neřeším to.....co se má stát se stane a to neovlivním...Strašně jsem také přemýšlela o počasí...co účes,kdo ponese deštník,šaty.......co když si na ně šlápnu,zakopnu...Neřeším už nic. Akorá jsem se musela zeptat,jak se tam vlastně podepisuji... :-D , já bych se podepsala za svobodna :-D :-D , tak jsem si to radši ověřila od skušených...,protože na tohle jsem ,,tele´´. Jinak to neřeš,nemá to cenu!
Profilova fotka
Je to vzdycky chvilkove propadnuti, ale take si rikam, ze co se ma stat, tak se stane. :-) Myslim si, ze cim vic bych tomu propadla, tak se mi to stane opravdu. Snad bude vse ok. :-)
určitě...., neřeš to. Ten den si můsíme užít a né být našponovaný,stačí že se budeme šponovat v těch šatech!! :-D :-D
Jo to mě zatím nejvíc děsí počasí.Mám strach aby nepršelo,protože velkou část párty máme venku tak nevím nevím.Ale snad to klapne a bude hezky.Joo a s tm šlapáním si po šatech--tak to mě je úplně jasné že si je pošlapu a budu brkat a tak protože mám dosti dlouhou vlečku a nějak mi to všeude překáží.A už vůbec teda nevím jak v nich budu tancovat,to bude sranda :-D asi budu doma zkoušet,teda pokud nebude přítel doma,šatičky mám zamčené,nesmí je vidět!!!
asanaa: Ty máš už šaty doma?? Jůůůůů,ty se máš...já bych na ně pořád chodila koukat... :-D Já si vlečku spustím až půjdu na obřad...družička mi je přidrží a potom jen na foto..jinak si ji vezmu,nebo připnu. To bych neřešila,ale to počasí.....A pokud to máte venku..,tak to bych kapánek nervözní bylä. Asi bych se dala na modlení :-D
okka-Joo já si šatičky koupila takže na ně pořád tajně čučím :-D S vlečkou je to menší problém,protože ji odepínací nemám,je součástí šatů.ale je náádherná. Holky do jaké barvy chystáte svatbu??
No jo....,já se na ně chodím dívat do aslonu :-D Já vlečku nemám odepínací,ale dá se vzdau přichytit,eventuelně navléct na palec..
Hmm tak to máš dobrý,já bohužel.Ale snad to nějak zmáknu.Rozhodla jsem se pro svatbu do zelena,tak jdu zkoumat na netu,co všechno koupím na výzdobu. x-)
asanaa: Chceš svatbu do zelena??? Tak to jsme dvě :-) Já už mám skoro vše pokoupené,nebo zamluvené.....Od kytky až po tabuli a dort...vše bílo-zelené :-)
Profilova fotka
Ahoj,ja jsem taky porad cucela a cucim na fotky satu ze zkousky. :-) Porad koukam na vse a snazim se vychytat ruzne mouchy. Mame svatbu do bordo bile. Sice jsem zmenila saty, ale nechame kytku,serpu na hostinu a na auto v bordo. Neterim nechavam plest kosicky a budou mit pripevnenou bordo maslicku. Asi zatim to bude vse, protoze mam strach, aby to pak nebylo preplacany. O pocasi ani nemluvim. Kdyz jdu neco zarizovat ohledne svatby, vzdy je osklive a prsi. Takze to snad je nejaka predzvest. :-| Ale nechci strasit, snad to bude trochu vesele.
Zelená se mi moc líbí.ženich bude mít světle zelenou košily a já kytičku do zelena,jen ještě přesně nevím jakou.No jinak chci vše do světle zelena,organzu,kamínky zelené a bílé mušličky.Do skleněných váziček dám zelený a bílí písek.A do skleněných misek zelené průhledné krystaly,vodu a plovoucí svíčky.To je asi vše,aby to nebylo přeplácané.Jo a náš Matýsek nám ponese prstýnky,koupila jsem si krásný zeleno-bílí polštářek. :-D
Ahoj holky,jestli znáte nějakou kámošku nebo prostě někoho kdo by se chtěl vdávat a nezbylo na něj tohle krásný datum tak já mám jedno k dispozici. Jestli se někomu zamlouvá Vrtbovská zahrada na Praze 1 datum 8.8.2008 ve 13 h,tak se mě ozvěte
pavcik-copak rušíš svatbu?? =-)
Já ne, to moje drahá polovička se rozhodla :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?