8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
Ahoj, o pocasi mi ani nemluvte. Take jsem zvedava. Sice mame take vse uvnitr, ale je tam take terasa spise dvur, kde se da posedet venku. Na sobotu take mame v planu grilovat. Musime doufat, ze nam to vyjde vse skvele a uzijeme si ten den. :-) Pripraveno nebo zarizeno: saty,podvazek, pompandurku, silonky, tanga,naramek na ruku,kadernici,nehtarku, prstynky na ceste, fotograf predbezne zamluven (do pristiho tydne se musime rozhodnout),kapela, restaurace, dort, ted se rozhodnout zda na aute medvidky MTY nebo panenku - mam doma oboji. Oznameni budeme v nejblizsi dobe resit take. Pomalu se to zacina davat dohromady, ale jeste toho hodne musime dozaridit. Pritel jeste se musi rozhodnout, zda svetly nebo tmavy oblek. Vyzkousel oboji, takze pak ho celeho obleknem a obujeme najednou. :-)
Ahoj holky, tak jak jsem rychle začla tak i skončila :( Mám stále to samé tzn. šaty, termín, ženicha :), restauraci a prstýnky. Sháním kadeřnici, kosmetičku, fotografa, kapelu. To nemluvě o tom, že nám teď volali z restaurace, kterou jsme chtěli, že budou mít volno na 8.8.. Takže možná budeme ještě řešit prohození restaurací :( No hrůza! Začíná to na mne nějak padat. Tak uvidíme co bude. :-S
Ahoj holky :-) Koukám,že nás tady je docela málo.., nebo mrtvo.... 8-) rutty: o restauraci mi ani nemluv.., měla jsem vybranou nádhernou v přírodě,velkým sálem a velkou terasou-prostě super...,ale to nám spadlo,pač se změnil majitel který ani do konce neví co z toho sám udělá....:-( Tak znova kolotoč a hledání náhradního místa. Jelikož nás bude cca 60,tak to hledání je těžší...Jinak vše zamluvené,nebo už koupené...prstýnky nádherné z kolekce CRISTIN, doporučuji! Je to pouze ruční práce!!!
Ahojky, tak mi jsme málem taky měnili restauraci, volali že jim odpadla svatba, ale nakonec jsme nechali tu zarezervovanou, protože v té druhé měli ještě 1 svatbu, a mi chceme mí vše pro sebe 8-) No jinak nijak nepokračujem.... zatím šaty, restaurace, fotograf, místo, kapela.... to je vše. Teď se vrhnem aspon na prstýnky a oznámení s pozvánkama.... tak uvidíme. snad na nic nezapomeneme. ;-)
ahojky :o) Jak je místo a kapela, tak potom vše ostatní se vždycky sežene. Ale když máš něco rezervované a počítáš s tím,tak potom je to mela :-) Pak začne znova kolotoč kde a co jiného a aby vařili dobře a aby bylo dost místa a aby bylo soukromý.... Oznámení máme vybrané,jen musíme objednat,kytka je také vybraná,dortík také.Teď dáváme dohromady papáníčko ;-)
Já rezervací myslím sepsanou smlouvu.... naštestí. No a chtěla jsem se zeptat, v restauraci mi řekli, že jídlo stačí domluvit tak 2 měsíce předem no a hodně už lidiček píše že to mají domluveno tak nevím, jestli už na ně nemám taky naběhnout?? :-S No kytku mám už vybranou taky, spíš teda vím z čeho bude, v květince, kde ji budou dělat jsem domluvená, ale domluvit se jdu až v červnu. Dort, představa by byla, ale kde ho tady udělají to fakt nevím.... a myslím si že asi nikde, tak budu muset vybrat něco jiného. O oznámení už máme představu ale musíme to dopracovat. Na prstýnky jsem už koukala ale u nás nemají velký výběr tak se chystáme do Prahy.
puckal: ano, jídlo přesně a tabule stačí dva měsíce předem. Ale vyžádala jsem si předběžnou kalkulaci,jelikož nebude večeře ale raut,tak nějaký výběr jídla a čeho kolik budu chtít a potom kolik to bude koštovat.Aby nás to nezaskočilo =-) Kytičku také mám vybranou, a od té se odvíjí výzdoba a barva všeho.Stačí mít obrázek,nebo představu a je to :-) Dortík je také vybraný,teď jsem jen musela zjistit zda to zvládnou a moc mě potěšili,protože krémový dort jsem fakt nechtěla! :-S Píšeš že dort asi neseženeš podle představ, já si pro dort také pojedu jinam,protože u nás to také neznají :-D Já jsem na prstýnky ani u nás nekoukala, byla jsem na veletrhu v Diplomatu a tam jsem koukala. Jinak mám plno slevových kupónů na různá zlatnictví v Praze,tak jsem to alespoň v jednom uplatnila :-)
okka: no tak to jo, mi budeme mít taky oběd a potom raut, předběžnou kakulaci nám udělali, ale to opravdu byla jen předběžná protože co přesně bude k jídlu to nevíme :-) Já budu mít kytku z červených růží tak bude celá výzdoba do červena(nebo spíše bordo), a jsem ráda že si můžu udělat výzdobu sama...... na to se těším..... Na veletrhu jsme byli taky, prstýnky jsme zkoušeli ale úplně nevybrali. chceme kombinaci bílé a žluté zlato, lesklé ale jakou kombinaci...... to je ve hvězdásh :-p ale doufám že né už na dlouho. No slevové kupony nemám, ale co mě zaujme a bude trošku cenové dostupné tak to vyhraje( nechali jsme si na veletrhu jedny krásné prstýnky spočítat a cena po slevě byla 28 000, tak to fakt ne.) Jo ještě mám zařízenou kadeřnici, nehty a líčení....jsme zapoměla ;-)
puckal: tak to vám měli předložit, co nabízejí vlastně v rautu,protože né vše třeba jíte :-p Můžou tam být nadívaná holoubata,šnečci.....atd. :-D To jsem radši chtěla vědět, a potom jsem chtěla nějaké melounové koše. Hmmm, také pěkná volba kytičky...já jsem si vždycky přála mít svatbu do zeleno bílé barvičky. Tak to budou bílé kaly a drobné jemně zelené růžičky :o) Výzdobu mám už zajištěnou,svícny,kytky,lístečky atd...ukážu jim představu den předem, a musí to zvládnout...Tam jich bylo těch prstýnků,až jsem měla strach,že z toho množství nevyberu,ale omyl...sotva jsem vybrala :-N Také máme kombinaci bílé a žluté.Lesklé jedině!!Ono to pískové vypadá chvilku krásně.... :-( Týýý br´dáku 28??? Tak to je síla! nám to spočítali na 12 000,-.Kadeřnice je také zařízená,nehtíky ne...to je ještě čas,chodím na ně pravidelně,tak během dubna se objednám na srpen.A líčení mám také zajištěné. Zeptám se, ty jsi z Mělníka přímo? Co salon Jasmine??? Viděla jsem tam nádherné šaty,a chystám se asi na změnu.....,ale nevím zda se to vyplatí.Je to docela z ruky.
Profilova fotka
Ahojky, tak se take radim mezi 8. Termin jsme vybirala s pritelem asi o ledna, nekdy zacatkem unora jsem rezervovala klaster v Kladrubech - a byli jsme prvni svatba!!! Restauraci mame zamluvenou, sice tam bude min. jeste 1 svatba, ale je to dost velky a soukromi mit budeme. Ono v te oblasti zas takovy vyber neni. Jeste nam chybi spocitat lidi, co budou nocovat a domluvit nocleh. Najit kapelu - s tim jsem ani nezacala, vubec netusim co a kde. Obleceni ma jen zenich - a to oblek, ktery uz ma, tak pak akorat doplnky doladit k mym satum. Ty si doufam necham usit, protoze chci zelenkavou barvu a urcity model. Kadernik a liceni - absolutne nemam potuchy. Protoze vsechno chci zvladnout kolem Stribra a tam to bohuzel neznam :( Dort a zakusky pry zvladnou s hostinou, takze na to je casu dost. Prstynky mame predbezne vybrany. Tip na kvetinare jsme dostali, tak jenom se tam juknout a zkusit domluvit. Fotografa taky mame. Ta vase diskuse me opravdu desi - vsechno planovano min. 1 rok dopredu.... ja bych se z toho asi zblaznila.... Tak doufam, ze nam to vsem vyjde :)
Okka: na raut nám dali možnost výběru a my jsme si vybrali a udělali kalkulaci, ale asi nějaké položky určitě změníme :-) K těm prstýnkům.... máme představu taky cenu okolo 15000 maximum, tak snad seženem..... jo k té matné... rpávě že s matnou to vypadá tak nevýrazně :-( No z Mělníka přímo ne ale mám to tam asi 10 km, a na Mělníku je radnice pěkná tak tam..... Jo v Jasmine jsem byla jako v 2. salonu, zkoušela jsem 4. šaty a jedny hned vybrala, ceny mají slušné, okolo 6 000,- ale potom jak jksme s kamarádkou jezdily ještě po Praze, tak jsem se zakoukala do jiných a to bylo vyhráno. Sice jsou dražší, ale cítila jsme se v nich báječně a to je důležitější než peníze....Pokud by jsi jela na Mělník tak písni, já mám snad ještě 5% slevičku k nim, tak kdyby jsi něco vybrala tak aspon ještě pár kaček dolů..... Pavlici: Vítej mezi námi, no je pravda že já jsem tento termín měla vybranej tak 11 měsíců dopředu :-N ale jinak to holt u nás nejde. Chtěla jsem svatbu v červenci, ale známý s eberou v červnu a bylo by to hned po sobě, tak jsem koukla do kalendáře a trfil mě do očí tento termín, a řekla jsem si pročč ne, když mám spoustu času.....a aspon si to přítel bude dobře pamatovat ;-)
Ahoj Pavlici :-) Vítáme Tě. S tím termínem já jsem třeba plašila v prosinci 2007, řekli mi ať zavolám hned v lednu,tak jsem tak provedla. Volala jsem na matriku dopoledne a už mi nabídli pouze dva časy v tento den. Nevím,třeba je to jinde jiný,tady to bylo dost našláplé.....Ještě k tomu je to na zámku a tam oddávají pouze dva víkendy v každém měsíci..... Puckal: Jasně že rautík se ještě vybere a doladí :-) Miluju rauty.....,sice na to nevypadám,ale už se těším :-D Také jsem říkala za prstýnky max.15 000,-,myslím že i takové jsou pěkné. Já jsem na salon koukala na netu,mají tam pěkné z kolekce O.Mucha......Já už mám sice na šaty rezervaci,ale....prostě koukám,koukám a dělám chybu, to by se mi asi pořád dokola nějaké líbili...Zkusím tam zavolat,zda mi řeknou do telefonu aspoň zda mají moji velikost a potom uvidím,jinak děkuji ta nabídku.. :-) Já mám tolik slevových kupónů,že bych je nejradši někomu poskytla,jsou tam slevy v pražských salonech třeba až 2 500,-,sice to moc není,ale aspoň kapánek ;-) Jo,málem bych zapoměla...ještě budu objednávat čokošky pro svatebčany..., pytlíčky na rýži už mám a sehnala jsem v pěkné zelenkavé barvě.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooooooooojky holky... nakonec koukám že na ten termín bude víc nevěst než jsem si myslela... Sháněla jsem nějakou nevěstu, která se brala na zámku Zbiroh, ale nějak se mi nechce poštěstit. Jinak už jsme si Zbiroh zarezervovali i s obídkem :o)) Co se příprav týče, tak si nikdy nejsem jistá zda už na některé věci není pozdě či zase příliš Brzy... Koukám že všichni budoucí toberou stejně :o)) nikdo to moc neřeší... a takto je i u mě.. :o
ahoj jaanniinnkka :-) Také tě vítáme do ,,klubu´´ ;-) Podle mého přípravy a rezervace se dělají podle toho čeho se to týká....kapela,fotograf,hostina asi jako první..kytku,dort,prstýnky seženeš vždycky :-D
Profilova fotka
Ahojky, koukám, že se s 8.8. roztrhl pytel. My jsme původně chtěli 1.8., ale byl problém s ubytováním svatebčanů, tak nám na matrice nabídli 8.8. ve 13,30, jsme poslední a to jsme po tom ani nějak zvlášť netoužili, nato, že jsme tam volali na konci březn, tak dobry. S tou rezervací hostiny buďte opatrné, my měli po telefonu zamluvený penzion (já tam volala dvakrát a přítel taky dvakrát) s tím, že se tam před Velikonocemi zastavíme a domluvíme podrobnosti. Jaké bylo zklamání, když nám paní po našem příjezdu řekla, že tam na 14 dní ubytovali radši Němce a ani neměla tolik slušnosti zavolat, že to ruší. Jelikož máme svatbu 130 km od místa bydliště, tak je pro nás zařizování dost obtížné, naštěstí jsme sehnali něc jiného a stačí zaplatit zálohu až ke konci června, tj. dva měsíce předem. Mám z toho dost hrůzu, nikde nemám nic potvrzené (kromě mailu), v červnu bychom už as nic nesehnali, tak vám držím palečky. Jinak my jsme ztroskotali na prstýncích, nemáte tip, kde v Praze koupit hezké prstýnky z bílého zlata, oběhali jsme spoustu zlatnictví a ne a ne najít ty pravé :)
Okka: Odkud máš prstýnky??? Já koukala na Retofy nebo Rýdla.... ale je v nich velký cenový rozdíl a nevím proč??? No na šaty já už radči nekoukám, ještě jsem potom byla 2krát s kámoškou, která scháněla taky, ale nic jiného jsem nenašla a už to neřeším..... Jo s těmi poukázkami, já jich měla taky hodně z veletrhu, ale když jsem věděla, že je už nepotřebuju, tak jsem to sem šoupla na bazar pro jiné nevěstinky a po nich se jen zaprášilo:-) Tuhle jsem našla nedávno zase v časopise o svatbě, který jsem si vzala na MěÚ. jaanniinnkkaa : No to jsem si myslela taky. termín jsme už měli brzo zamluvený, ale restauraci jsem začala řešit v lednu, kdy mi to přišlo tak akorát, ale co?? Měli jsme vybraných asi 7 restaurací, které připadaly v úvahu, ale 5 z nich už byly obsazeny a skoro se vysmály že to už bylo 1 rok dopředu zarezervovaný..... Naštěstí s těch 2 jsme jednu vybraly a doufám že to bude OK. Jo a ted mi volali z té jedné že mají volno, ale já jim řekla že už nemám zájem já 8-) ......
puckal: Ahoj :-) Prstýnky máme z krámu který se jmenuje ráj snubních prstenů, mají tam plno kolekcí,akorát tu kolekci CRISTIN,nemají na stránkách,protože je to jejich vlastní výroba a chrání si to. Volala jsem tam,protože jsem to tam nenašla,tak mě pani ujistila,že to mají na krámu. A opravdu moc pěkné..bílé,žluté,červené,nebo různé kombinace.Mě se líbilo jak je to ručně a jemně provedné. Jinak v sobotu v devět jedu nach Mělník :-) .Máma už ze mě roste!!! :-D Na bazárek? Tak já to tam zkusím šoupnout,dík.
Okka: Ráj snubních prstenů jsem na ně taky koukala tak tam určitě zajedem a potom fi. Rýdl mě zaujala.... no uvidíme ;-) No uvidíš jestli vybereš, ceny mají slušný, kdyby jsi chtěla ten kupon tak dej vedet je to 5% sleva ale oni to mají levné tak to by bylo jen pár kaček..... dej vědět. A ty už máš jinak šaty rezervované???
puckal: Určitě tam zajděte, nemusíte nic brát,ale myslím že opravdu tam mají tak nějak od každého. Fa.Rýdl jsem také slyšela,ale už jsem měla vybráno,tak jsem nechtěla opakovat dlouhé vybírání a zkoušení,potom bych nevěděla který a zbytečně bych si dělala starosti :-) Já ti můžu zase poskytnout slevový kupón na ten ráj prstenů a myslím i od Rýdla...,mám to vše doma na hromadě,a něco snad bylo do konce března, musím to přebrat a asi dát do bazaru. Jinak šaty mám zamluvené a dala jsem i zálohu. Mám zamluvené šaty i pro družičku a jsou úplně stejné :-) Včera jsem ještě na to koukala a rozmýšlela,zda tam oprvadu v sobotu vyrazit,ale v tom mi přišla smska ze studia co mám vybrané šaty,že jim dorazili troje nové šaty anglického stylu v mé velikosti. Tak mi hned pani poslala fotky a řešila jsem dilema!!! Jsme hrozná!! Tak jsem se rozhodla,že ten Mělník odřeknu...A už nebudu vymýšlet :o)
okka: Už nikam nejezdi, protože to by jsi už opravdu nemusela vybrat. Já taky váhala jestli nemám ještě sjed do jednoho salonu v Praze co jsem slyšela, ale mě by tady už nic nevrátily a to je dost peněz, tak už nikam na šaty radči nejedu. to je dobré že ti dali vědět, tak napiš jestli jsi vybrala jiné. Prosím a podívej se po nějakém tom kuponu na prstýnky, ty by se mi hodili :-) Já by ti poslala obálku se známkou :-D
Hmmm, také jsem došla k tomu názoru. Navíc budu mít kloubouk a ktěm šatům z Mělníka by se nehodil, a přítel má přes dva metry a bude mít frak s kloboukem,ta družička má stejné...,všechno bych narušila.Ale ty nové co přivezla ozkoušíííím :-) :-) Dám ti určitě vědět a pošlu ti fotky a poradíš, ju? ;-) Zítra si je vezmu do práce a přesně ti napíšu které mám! Jinak na ten ráj mám asi tři a navíc majitel je známej,tak ti je dám klidně všechny :-D :-D Jasně , na té obálce TRVÁM!!!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
|-| Teda lidi to je, ale boj... konečně jsem snad sehnala kameramana a fotografa, ale bylo to o fous... To by mě zajímalo jak dopředu si to teda představujou zamluvit,když 4 měsíce jim je málo :-D A jak jste na tom vy?
Okka: tak se podívej a dej vedět. Jo poradím ;-) Ale pokud už to máš tak hezky všechno sladěné tak bych to neměnila. jaaniinnkkaa: Já fotografa zařizovala už v lednu, a 2 mě už odmítly, 3 vyšel. Kameramana nemáme, bude jen domácí video pro vyvolené 8-)
puckal: Já si to také myslím...Ještě vyzkouším ty nové a uvidím. jaaniinnkaa: Já jsem objednávala v únoru , někdy těsně před půlkou kapelu, a měla obsazeno až do konce září. Druhý den mi volala,že zrovna ten datum je volný,tak jsem byla šťastná! Přes léto jsou svatby,zábavy...a různé akce - poutě atd. Potom jsem volala fotografce, ta už měla plno, tak mi zamluvila hned její kolegyni a zároveň doporučení na kameramana a nebyla si vůbec jistá,jestli ON bude mít volno...,naštěstí měl..Ale....měl to tam zamluvené někdy od prosince a říkal,zda se ty lidé neozvou,tak že mi zavolá....a zavolal,ale trnula jsem! ]-( Potom další věc s kadeřnicí, ta byla v pohodě...,ale kosmetička na ten den plno,tak jsem přistoupila na to,že holt budu mezi prvníma a docela bryz ráno...Tenhle datum je žádáný.... :o)
Naštěstí na kadeřnici a kosmetičku jsem měla štěstí, obě dvě přijedou ráno ke mě domů. Kadeřnice bude česat celou rodinu a kosmetička že radči přijede, kdyby něco při oblíkání šatů..... ;-) No pokud bude o víkendu takhle krápat jako dnes, tak místo pracování na pozemku by jsme se vyjeli podívat na prstýnky..... no hned objednávat nebudem, já si to vždycky musím nechat proležet.... :-N
Tak já to mám už také zajištěné....,až do domu :-D je to ,,snad´´ jednou za život, tak pěkně i se službama :-) Jasně, jukněte promyslete a potom uvidíte. Hlavně si pište ty typy,ať potom víte...Je to lepší...,pokud budete mít jasno,že se tam vrátíte. A já ti potom dám ty kupóny. Je to na Vysočanské ulici....adresa je na netu.
Já jsem ještě kadeřnici nezamlouvala,ale snad bude mít čas.Pracuje v super salonu,tak stejně mám takový pocit,že svatební účesy tam tvoří jeden úžasný kadeřník.Ten má talent větší než kdejaká kadeřnice.Holky jak to máte s tchýní??já nestačím zírat,než jsme jí řekli že se budeme brát,tak jsem ji u nás měla každý den.bydlí totiž v bytě pod námi.Ale jsen jsme jí řekli o svatbě,už se u nás skoro neukáže,jen když něco přinese prckovi.Ne že by mi nějak chyběla,ale přijde mi to od ní docela neslušný a trapný.Dělá jako že jsme jim nic neřekli a když náhodou něco řeknu o svatbě tak dělá že mě neslyšela.Vůbec nevím proč to dělá
Profilova fotka
asanaa: tak to ti celkem závidím...Přítelova maminka to zase pojala jako svou druhou svatbu a snaží se mi všechno přeorganizovávat.. A když řeknu A tak ona snad na všechno řekne B. Je to docela síla... Někdy bych si přála aby o tom nevěděla a já měla klid.. :-( Řekla jsem že budu dělat jmenovky na stůl (organizovat 70 lidí prostě lehce nejde) a ona hned že už je to zastaralé... Není to nic moc a věčně mě topak jen sžírá... Na jednu stranu buďráda že si to můžeš dělat po svém... Myslím, že kdybys něco potřebovala tak by jí to stačilo říct a ona by ti pomohla... Nebo alespon moje maminka taková je, sama se do ničeho neplete, nechává mi naprosto volnou ruku, a teprve když něco potřebuju a řeknu si o pomoc tak ráda pomůžeee. :-) Neboj ono se to se stoupajícími přípravami zintenzivní ;-)
Ahoj holky :-) Docela dlouhá pauzička...,to máte všichni tolik práce??? :-) Nebo už rozjíždíte přípravy?? jaanniinnkkaa: Nic si z toho nedělej, udělej si to podle svého,je to Váš den, a hlavně Vy musíte být spokojený. A jmenovky bych neřešila,nikdy není nic zastaralého,pokud tomu dáš originalitu ;-) asanaa: podle mého co píšeš, tak tvá tchýně zřejmě s tím nějak moc nepočítala,pokud se teď chová takto...zřejmě jí to zaskočilo,ale to chce čas..... Já tchýni teda nebudu mít,nevim jestli bohužel,nebo bohudík....,ale tatínek přítele(zatím ;-) má pani,a musím říct ,že je fakt super,někdy až kámoška! A moje mamka je zlatá..,někdy je ze mě hotová,ale vidím jak si říká,že to asi prožívá každá a nějak to stráví ....:o)))
Profilova fotka
okka: Když ono se to strašně lehce řikáááááááááá ;-) Ale už na tom pracuju :o))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?