7.8.2009 - už je to za námi a jedeme dááál :o)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky budeme pokračovat tady ju?
Profilova fotka
lucy: no s těma fotkama mě štvou, ale na koníkovi ti to určitě nesmažou a můžeš se tam radit a kecat s dalšíma maminkama, tak dej vědět kdybys je tam náhodou dala jsme zvědavé ;-)
Profilova fotka
No já koukám, že mi rovnou smazali i svatební ..By mě zajímalo jak na to přijdou.. Vždyť je tu tolik lidí...A je to docela i trapný, když ti tady někdo určuje jakou fotku si sem můžeš nebo nemůžeš dát...!!! Na koníkovi jsem, tak pošlu odkaz...
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... snad ten odkaz taky nesmažou... janag: právě toho se bojim.. miminka stejně prdíky mít budou. já slyšim jak Sam, když pije, tak jak poliká i vzduch..A ty střívka nejsou hotový..Jen některé miminko to zvládá líp, některý hůř...My naštěstí prdíme..jen jsem se bála, abych mu to nezhoršila..Tak jsem taky zvědavá, co mi sygy napíše.
Profilova fotka
lucynko: ten je krásnej :-) šmudla malej... a co to máte za hezký fotky, to vám někdo dělal nebo jste si hráli? myslím ty jako plakáty na autobusové zastávce a tak..
Profilova fotka
lucynka46 - co jist kdyz kojis?? No tak tohle jsem ze zacatku resila taky a pripadalo mi ze jim porad to same dokola...Urcite muzes jist skoro vse na co mas chut, akorat se nedoporucuje jist nadymave veci ( např. čerstvej chleba, lusteniny atd ), protoze to prechazi do mlika a ovoce a zeleninu ktera by mohla malymu udelat vyrazku, ( rajcata, pomerance, kiwi.... ) Clovek si to musi usporadat podle sebe a hlavne podle miminka, chytry knihy rikaj neco jineho, v porodnioci taky a maminky taky a pam aby se v tom clovek vyznal, urcite je fajn si vzit od kazdeho nejakakou informaci a pak to aplikovat na sebe....Me v porodnici ani nikdo neukazal jak kojit, nebo jak casto a a jak dlouho jen kdyz jsem poprosila o radu tak tam byla jedna sestricka ktera mi poradila....ale jinak jsem s tim musela bojovat sama...V porodnici jsme opravdu kojili treba po trech a 4 hodinkach a v noci treba i po hodine, kdyz jsem prisla pak domu kojila jsem presne po dvouch hodinach ve dne i v noci, byl to mazec, postupem kdyz anetka rsotla jsem intervali prodluzovala....Musis to vsechno zkusit a prijit na to co Vam vyhovuje nejvice....Snad jsem Ti alespon trochu pomohla, kdyztak se ptej.....Pa ;-)
Profilova fotka
A jak se jinak mate holky moje, doufam, ze dobre, a doufam, ze zatim bez manzelske krize :-D Jak se pripravujete na vanoce ??? Uz jsou za dvermi ;-) Zatim Pac a pusu
Ahoj nevěsty, Lucy ještě jednou gratuluji, prďola je krásnej, mrňavoučkej :-) tak ať Vám pěkně roste a jste všichni zdraví a šťastní, co víc si přát. Jinak holky, já už jsem zase teta. Jak jsem psala, švagrové daly vyvolávačku, porod byl komplikovaný, těžký a náročný a nakonec byl císař....ale Eliška se nám narodila v pořádku minulé pondělí a má se čile k světu. Jen je hrozně droboučká, nechce pít mlíčko, ale snad se to brzy zlepší...byla jsem se na ní včera podívat, už jsou holky doma, do porodnice nás nepustili, jsou zakázané návštěvy kvůli chřipkám, tak jsme si museli počkat....ale stálo to za to ;-) Dále co se týká Vánoc, tak jsem téměř připravená, už jen nějaké drobnosti...chodím o obědové pauzy nakupovat, tak to celkem jde...jen těch lidí všude kolem...cukroví mám napečené, jen ho dozdobit, ale to udělám v sobotu a hurááá můžeme slavit... :-D Leze na mě teda nějaká chřipka, což není moc příjemné, protože furt mám v ruce kapesník, už mám odřený nos, atd...ale musím chodit do práce a to tomu taky moc nepřidá :-( Na baráčku už nám konečně dělají střechu, trochu jim to trvalo, než se rozhoupali, ale dáli nám slevu, tak aspoň něco, ale zase jsme přišli o čas, furt kvůli tomu lítáme a manžílek je z toho nějaký nervózní a je věčně v práci na přesčasech :-( tak už nějaká ta hádka taky byla, ale to spíš těma nervíkama. Bude to dobrý, to vím :-) On nemá rád stres, ale kdo ho má, že?? Jen on to prostě neumí tak snášet když je toho na něj moc....už aby to bylo za námi.... Kočky, mějte se krásně, přeji krásný ještě předvánoční čas!! PA A PUSU
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu holky... Sygy, tak to bych si nedikázala představit být v porodnici na to úplně sama...Já jsem se rozhodla začít jíst vše, kromě kysaného zelí, čerstvéhopečiva a fazolí...A ovoce zkoušim..zatim nám nevadí mandarinky..pak se vrhnu na pomeranče a uvidíme.. Escab, ty fotky jsem si udělala na netu...
Profilova fotka
http://www.loonapix.com/cz/ to je ta stránka na foto...
Profilova fotka
Holky přeju všem krásný první svátky v manželství. Hlavně do novýho roku hodně štěstíčka a zdravíčka. Ať nikdy s manželem nezapomenete, jak jste byli tohle léto šťastní a když se objeví nějaký mráček, ať si vždycky vzpomenete, jak moc se máte rádi ;-)
Profilova fotka
Láska a radost na Vánoce, také štěstí v novém roce. Ať Vás láska stále hřeje z upřímného srdce přeje Simča, Michal a Anetka Soukupovi :-)
Profilova fotka
tak co holky jaký byly vánoce? co plánujete na silvestra? každopádně vám přeju hezkou oslavu silvestra a do nového roku přeju hlavně zdraví, spokojenost, příjemné lidi na které se můžete spolehnout a lásku, to ostatní už záleží jen na vás. Tak šťastný a úspěšný nový rok 2010 přeje Míša a Olda ;-)
Článek se načítá
Ahoj holky, doufám, že jste prožily krásné Vánoce a do nového roku Vám přeji jen to nejlepší, splnění všech snů, a ať se vydaří vše co si přejete. A hlavně to zdravíčko ať nám slouží. Mějte se krásně, pusu Jíťa
Profilova fotka
Ahoj Holky, jak se máte v Novém roce ??? Doufám, že nejste zapadané sněhem :-D Pa Pa
Profilova fotka
Tady to zase vázne... :-x Jak jste strávili vánoce a silvestra a jak vám začal nový rok???? U mě je to zatím docela divoký. vánoce i silvestr byly fajn. příjemně strávené dny :o) nový rok ale...tento týden jsem naposledy v práci, dostala jsem výpověď, snižování stavu :-| :-| :-S byla jsem taky na kontrole po tom mým gama noži a tady to vypadá nadějně, na rok mám zatím klid, za rok se uvidí jak to bude vypadat. zase ale pro změnu zlobí oko, abych se nenudila. takže mě moje doktorka poslala do nemocnice na karláku, kde mají specializované pracoviště - rohovková ambulance. tam mě vyšetřili a druhý den (to bylo ve čtvrtek) jsem šla na menší operaci. jmenuje se to "transplantace amniové membrány do defektu" a znamená to že mi našívali do oka nějakou blanku, snad z placenty, přes rohovku, prostě mi tam udělali takovou záplatu. no nic příjemného ale obavy byly děsivější než skutečnost. teď už jen doufám že to pomůže, na kontrolu jdu příští pondělí. co se týče sněhu, tak na zahradě máme tak 50 čísel, tak kam odhazujeme máme tak metr...až to bude tát asi se odstěhuju, než to uschne, protože mi tam budeme mít bahnité řečiště :-( :-( ]-( TAK A CO VY????? :-D
Ahoooj, po xxx týdnech se opět ozývám... Tak první manželské Vánoce máme všechny za sebou... to to letí... V únoru budeme mít půlroční výročí / a my s manželem 3roky vztahu/ :-) Doufám, že se vám všem daří a máte se fajn!
Profilova fotka
Ahoj holky..teda paníí Tak vánoce byly prima a takové provizorní..Neměla jsem čas na pečení, protože ten náš brouček chce být neustále u mě nebo u prsa...Taky krásně roste na váze. :-) Takže jsme cukroví měli od maminek a výzdobu dělal manžel. Tak se těším na ty letošní, to už Samovi bude rok..Silvestr jsme trávili samozřejmě doma a kousek po půlnoci jsme to zalomili.. Escab, doufám, že ten letošní rok budeš mít lepší než celý leden... Dřžím ti palečky, ať už tě nic netrápí a najdeš ještě lepší práci než jsi měla.. kerak, my koncem ledna taky budem slavit tři roky:o)
Profilova fotka
Ahoj holky.... ;-) Escab - tak co jak Ti dopadla kontrola ??? Drzim pesticky, at je zase dobre :) Jinak hoky my budeme mít 1.unora už 4 roky :-D No už, počkejte až budete říkat už jsme spolu 20 let :-o Ikdyž nevěřim tomu, že to tolik let vydržím .... :-| :-(
Profilova fotka
ahoj simčo, našla jsem si diskuzi vašeho data...my měli 4 roky 3.1. A jak je možný, že nevěříš, že to vydrží takhle dlouho? Uvidíš, vydrží to ještě dýl!!!!!
Profilova fotka
pellu - no my vlastně přesné datum nevíme, někdy mezi lednem a unorem, a tak jsme si stanovili 1.2. :-D Ale známe se asi tak 5 let ;-) A ted uz zase mame přece druhé datum výročí 7.8. :-D No ono je někdy dost těžký žít s Mišákem, ale uvidíme jak dlouho nám to vydrží :-)
Profilova fotka
Ahoj holky taky zdravím první kontrola moc good nebyla, říkali že se to nehojí a hrozilo mi že mi to oko úplně zašijou :-( :-| Druhá kontrola byla lepší, vypadá to že se to začíná hojit a na další kontrolu jdu za 14 dní. Zatím ¨ze mě teda kyklop není, snad ani nebude ale vyhráno ještě nemám. Já to prostě nemůžu mít jednoduchý.. Jinak se ale máme fajn, všechno je v poho a to je hlavní ;-)
Profilova fotka
sygy: tak my se s Petrem známe vlastně od malička, bydleli jsme vedle sebe na sídlišti a můj brácha a petrova ségra nás společně vyzvedávali z družiny atd. :-D Tak ono není lehký žít s žádným chlapem, co si budeme povídat a ještě když si na mateřský, mám pocit, že všichni mají pocit, že je to jen flákárna a oni jsou ti chudáci co chodí do práce!!!! Ale vždycky se to zlepší a chce to jen vydržet...
Profilova fotka
my jsme spolu byli v listopadu 8 let ;-)
Profilova fotka
Peto, tak ted si me rozesmala :-D Nemluvis nahodou o mem manzelovi ??? :-) Jo mam to presne tak, jak pises, on chudak chodi do prace a ja jsem prece cely den doma, tak proc neni umyte nadobi a tak dale.....Nerikam, ze nadobi nemeju, nebo neuklizim, ba naopak, snazim se delat vsechny prace v dobe kdy Anetka spinka, jenze ta mi toho pres den moc nenaspi, takze mam co delat abych do hodinky udelala vse co je potreba, no ale kdy si clovek ma odpocinout, ze ?? :-| No nemame to jednoduchy, ale ja jsem strasne rada, ze Anetku mame ;-) escab - teeda 8 let, to uz je taky pekne dlouha doba :-) Jen tak mimochodem holky, slavíte výročí nebo si počkate až na první srpnové :-)
Profilova fotka
my za tu dobu co jsme spolu už slavíme výročí v den, který na to padá. takže určitě budeme čekat až na 7.8. :-)
Profilova fotka
escab - ted jsem zjisila, ze jsem prodala cylindr holčině kterou máš na facebooku v přatelích ;-) To je náhoda :-D Jinak holky mam docela dost zajemcu na saty, ale do teto doby se nikdo nerozhodl je koupit, až ted dva zajemci najednou a se stejnym prijmenim, jsem si rikala, ze to bude nahoda, ale neni ;-) Jedna pani chtela vedet miry a cenu, a kdyz jsem ji to vsechno napsala, neozvala se. A druha mi rovnou napsala, ze se ji saty libi, a kolik mi je schopna dat za ne penez...Kdyz jsem ji napsala, ze se muzeme domluvit, tak mi hned napsala adresu, a ja jsem tu druhou holčinu nahodou nasla na FB a zjistila jsem, že maji stejnou adresu... :-o Prijde mi to trosku nefer :-| Co myslite Vy, co by jste delali, prodali by jste je ??? Na jednu stranu jsem rada, ze je prodam, ikdyz za min. cenu, ale pripadam si tak nejak podvedena :-| A co jinak, jak Vy jste na tom s prodejem svatebnich vecicek ??? :-)
Ahojky holky, tak jak jste oslavily půlroční výročí? My chtěli jít s manžílkem do restaurace, kde jsme měli svatební hostinu a někdo celou tu budovu koupil, takže museli restauraci zrušit :-( ach jo, bylo to tam super :-( A co miminka? Nerozrůstáte se některá? :-D My zatím ne, ale v práci je to děsný babyboom, za 2,5 roku, co tam jsem, se tam narodilo 10 dětí :-D Já vám nevím, nějak se na to ještě necítím... sice když vidím miminko, tak bych si ho strašně pochovala, ale asi ještě nejsem připravená na tu zodpovědnost :-) zatím mám dvě morčátka a dvě mainské mývalí kočičky a ty jsou samy o sobě jako děti (hlavně jedna - párkrát za noc vzbudí, že chce, abych jí šla dělat společnost při jídle nebo chce pomazlit, ostré věci hned schovat, nádobí taky, atd... :-D) A jak vypadají vaše prstýnky? Trochu jsem se bála, aby se mi brzo nezničil (píšou o tom holky tady v jednom klubu), ale prstýnky máme zatím krásné - i s pískováním, neodřené, prostě krásné (ťuk ťuk ťuk) :-) Těším se na zprávy od vás, pa pa
ahojky holky tak sem opět po dlouhý době tady a jak se máte mladé paní ;-)
Ahoj holky taky se hlásím po delší době není čas......... Tak prstynky máme jako nové nenosíme je jen když nějkam jdem.Do práce je neberu když dávám do schránek dopisy tak se bojím že mi tam spadne je mi trošku volnej zhubla jsem 6kg...manžel ten taky v práci by ho musel sundavat a jak vím ztratil by ho. Jinak věci po svatbě sem prodal pomalu všechny kromě šatu a čelenky tu si asi nechám. Jinak naše rodina se nerozrusta ani není v planu 2 děti stačí bohatě. Jinak výročí oslavíměe až v srpnu jinka v září budem spolu už 9let tak to dáme dohromady v srpnu :-D escabarajito -držím palce at se ti to zlepší..... :-D
Ahoj holky, jak se máte??? U nás se momentálně děje to, že dokončujeme baráček, tak aby byl rychle k nastěhování. Jinak se máme pořád skvěle. Letos v květnu spolu budeme 9 let, a oslavíme si to teda na dvakrát. A to spíš z toho důvodu, že to květnové datum je prostě to, které máme raději....to je prostě náš den. No a na výročí svatby spíš zajdeme na véču...No ještě uvidíme. Ikdyž je ta svatba taky den D. no, ale důvod k oslavě se prostě vždycky najde :-D Začínáme přemýšlet, že vysadím HA a začneme pracovat na mimču, takže uvidíme. Prstýnky máme pořád hezké, já ho nosím každý den, manžel přestal. Prý mu vadí (spíš není zvyklý a ani si nestihl zvyknout :-) ). Escab: přeji Ti, aby zdravíčko sloužilo a bylo vše jen dobré!!!co miminko, zatím se nezadařilo??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?