7.8.2009 - už je to za námi a jedeme dááál :o)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky budeme pokračovat tady ju?
Profilova fotka
janag: moc hezký fotky, jsem ráda že to tak dopadlo. holky se srazem....co takhle pátek 20.11 ? :-) dejte vědět a pište návrhy
Profilova fotka
tak holčiny já se s váma loučím, zítra večer jedeme na letiště a 29.10 v 00,35 odlítáme směr taba. tak papapapapapapapa :-)
Ahoj holky. Escab tobě přeji krásnou dovolenou, užijte si to, odpočiňte si a pracujte na mimi. Ať se zadaří. Jo a co se týká srazu, tak jakožto přespolní bych v pátek dorazila nejdřív ve 17:hod. a to jen odhaduji, nekoukala jsem na autobusy. a domů bych se potom těžko dostala...Holky, co spíše sobota????? Pusu všem
Teda holky, co je s váma???
Profilova fotka
A holky moje, omlouvam se dlouho jsem se neozvala, nemam zatim casik cist posledni zpravicky...Uz pres 3 tydny bojujeme s nemocena, Anetka mela prudusky a laryngitidu a ja to chytla od ni, tak se ted lecime... :-( Az budeme zase fit a bude chvilku casu, ozvu se Vam...PAPA ;-) Jeee dneska mame 3 měsíční vyročí :-)
Ahoooj ženušky šťastné. Dneska slavíme 3 měsíce, jupí jooou. Po dlouhééé době sem nakukuji, měla jsem docela frmol... Hodně jsem jezdila s kamarádkou po doktorech, má trablíky se zdravíčkem, tak jsem ji dělala osobního řidiče ;-) Jinak u nás vše v pořádku, koupili jsme si nějaké další věcičky do bytečku, tak jsem moooc ráda. Závidím Vám srazík, do Prahy to mám trošku dalejc. Tak pak ukažte fotečky ze společeného setkáníčka. Už se nějak připravujete na Vánoce? Já dnes objednala první dárek pro manžela, sice za nekřesťanský peníze, ale tak snad bude mít radost. Jinak plánuji rodině a přátelům udělat své oblíbené květináče s ubroskovou metodou. No taky něco objednám z Oriflame a samozřejmě i městské krámky neujdou mým nájezdům :-) Chci potěšit maličkostmi. Koukám, že Escabinka plánuje mimiško, krásný. Moje švagrová se teď stěhovala a dala nám asi 10 krabic plných miminkovského a dětského oblečeníčka, fakt krásný věcičky po jejich dětech, pak ještě autosedačku, "krmítko", nočník, takovou tu podložku do vaničky a další nezbytnosti. Tak jsme se s manželem smáli, že můžu začít rodit a rovnou dvojčata, aby se to všechno unosilo :-D Ba ne, plánujeme tak za dva roky - příští léto bychom ještě rádi na dovču, v plánu a snech je Kanada (bydlí tam manželův strejda) a když to finančně nedopadne, tak s přáteli Chorvatsko. Uvidíme, jak se to vše bude vyvíjet. Tak se mějte moc fajn, užívejte podzimních dní.
Profilova fotka
ahoj děvčata, zdravím po nádherné svatební cestě a koukám že to tu zase vázne. na ten srazík je zatím bídná účast, sobota je asi lepší, ale 21.11 jedu k babičce jelikož má narozeniny ;-)
escab: koukala jsem na fcb na fotečky - krásné, hlavně ten Jeruzalém... ;-)
Krásný dnešní den :-) Tak jakpak se máme, statečné manželky a maminky a čekatelky? :-) Mě má na víkend přijet maminka s přítelem a bráchou, tak gruntuji, aby se moje pořádkumilovná mamina nezrozila :-D :-D :-D V sobotu večer je tady plesík - myslivecký, tak snad půjdeme - už se těším x-) Mějte se moc faajn, opatrujte sebe, manžela i dětičky ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem pro srazík téměř kdykoli, ale vážně nás zatím moc není :-( Nechám na vás, kdy se to bude komu hodit. Přizpůsobím se. escabarajito: Co ta svatební cesta? Rozveď to trochu ;-) Jinak u nás nic nového. Na baráčku nám dělají střechu. Včera jsme byli na kontrole a už tam jsou okapy, je nalaťováno a zítra přijdou chlapi dávat tašky. Jéé a teď nám do okna narazil ptáček, chudák :-( No nic :-D Dneska se pokusím na netu zjistit, které firmy v okolí mi udělají návrh na kuchyň zdarma a vrhnu se na plánování. Jen jsem bohužel zjistila, že taková kuchyň, co jsem si představovala by stála snad 300tisíc :-( Když jsem si něco vyhlídla na výstavách nebo katalogu, tak jsem nekoukala na ceny. Třeba digestoř, kterou jsem chtěla tak stojí 55tis., trouba 50tis., varná deska 50tis.-takže to asi nepůjde :-D :-D
Profilova fotka
čauky, no janag: svatebka byla senzační, moře průzračné jak v Modré laguně, skvělé jídlo, příjemný usměvavý personál a k tomu nám svítilo sluníčko. Byli jsme se podívat v Káhiře spolu s Gízou, pak jsme byli v Jeruzalémě a to stálo za to. Stavili jsme se u Mrtvého moře a pak jsme ještě byli šnorchlovat a projeli se na velbloudech. Všechno krásný zážitek, určitě bude na co vzpomínat. Pár fotek mám na facebooku, ještě nějaké přidám až si je natáhnu do počítače. S těma kuchyněma je to fakt síla, co? Digestoř za 55? Panebože... :-N Můžu ti doporučit dřez, myslím že je granitovej. Vypadá dobře, je velkej a jen tak se neotluče... Tak už jste taky pod střechou?
Ahoj holky, tak to asi tenhle víkend tedy nevyjde co?? To je škoda. Nevím tedy kdy jindy, když je před těmi vánocemi a máme toho asi všechny dost....Ach jo, ale pořád doufám, že se sejdeme, ikdyž v malém počtu.... Jinak nám začnou dělat střechu tento týden, okna už jsou objednaná, záloha uhrazena a už se jen čeká až budeme mít střechu, až budeme mít tu střechu a pak se namontují. Jinak Janag, grafický návrh zdarma dělají v ORESI, také jsme tam byli a máme teď představu co a jak ;-) a obvoláváme truhláře, aby nám udělali cenovou nabídku :-) Jinak nic nového, v práci stále blázinec, ani se moc netěším na Vánoce, spíš kvůli tomu shonu atd...ikdyž nehodlám se nervovat :-) Ale štvou mě ty přelidněné ulice, obchody atd....jako by byl konec světa... ALe ještě vám řeknu, že jsem teta, narodili se nám dvojčata od jedné švagrové a od druhé čekáme přírůstek začátkem prosince :-) takže aspoň z téhle strany budou ty Vánoce hezké ;-) Posílám pusu a mějte se krásně. PA
Článek se načítá
Profilova fotka
jitul: mooooc gratuluju :-)
Profilova fotka
Ahoj holky... Jitulce gratuluju :D Jinak ja se omlouvam, ale dlouho jsem tu nebyla, Anetka je porad nemocna, a ja to zas chytam od nic, takze takovy zacarovany kruh :( Snad uz ale bude lip.... Minuly tyden jsem byla se segrou a s kamaradkama na akci, konecne jsem si po dlouho dlouhe dlooohe dobe povyrazila, hlidala mi babicka ;-) Zitra zrovna jedu do Prahy na narozeninovy den casopisu maminka, ale je to od 14 do 18hod takze bych srazik s Vami asi stejne nestihla :( Mejte se kraaasne Pac a pusu
Profilova fotka
Ahoj ženy... už dlooooouuuho jsem tu nebyla. Nebyl čas a už ho ani moc neni... Měsíc před termínem porodu jsem musela nutně na císařský řez. Takže ani nevim, co to jsou porodní bolesti.. Zato ten císař teda neni moc příjemný.. Ale jizva nebude vůbec vidět... Tak tu máme na světě naší píš ´talku. Narodil se 7.11. Přesně 3měsíce po svatbě. Roste jak z vody a pořád jen papá, tak jde vidět, že je zráv a má se k světu. Jinak byla tady řeč o dárkách...Já jsem naštěstí dárky pro manžela koupila ještě před narozením syna, tak pro něj mám..A pro rodinu to stíháme tak v prosinci...Ale rodině asi dáme letos jen maličkosti...Proč se nervovat...Jinak na srazík nedorazím, pač bych musela vzít malího a takovou dálku se bojim jet... tak ať vám to vyjde...papa
lucynko, gratuluji k narození maličkého!!! ať se Vám všem daří ;-)
Profilova fotka
Luci i já moc moc gratuluju!!! To je skvělí, že jste oba v pořádku. Tak přeju hodně zdravíčka. Ten datum je určitě znamení ;-) Když budeš mít chvilku, tak sem dej fotku, ať se pokocháme :-)
Profilova fotka
:-D .........A taky teď myslím i na další důležitou věc a to na moje 9ti týdenní těhotenství. Tak chodím k doktorce a sbírám další informace.... Tohle nám Lucynka napsala 6.května 2009 - to to letí :-D
Profilova fotka
Tak Lucinko, porad jsme cekali kdy se nam ozves a ja jsem porad vzpominala, kdy asi mas termin a ze uz nekdy ted by to melo byt a on uz je chlapecek na svete :-) Takze velka gratulace ;-) A jak se malinkej jmenuje a kolik vazil a meril ??? A jak zvaldas materstvi ?? :-) A co Vy holky, co plany na miminka ???
Profilova fotka
Lucynko: taky velikááánská gratulace, přeju vám jen to nejkrásnější a nejdůležitější :-) ať jste všichni zdraví, šťastní a spokojení.
Ahoj kočky! Lucy: také se připojuji ke gratulacím. Už jsem si říkala, jak to s Tebou asi je a už je malej na světě. Tak ať Vám přináší jen samou radost. Mě jde dnes švagrová do nemocnice, aby byla pod kontrolou. Má těhotenskou cukrovku a v pondělí termín, tak si jí chtějí ohlídat, aby bylo vše v pořádku, takže očekáváme každým dnem také přírůstek do rodiny ;-) Bude to Eliška :-) Janag: no já se úplně lekla, když jsi opsala ten text od Lucynky, že těhotná jsi ty!!! Už jsem si říkala, že jsi se ani nepochubila :-) Tohle mi nedělej ;-) No a co ty a zdravíčko???? Holky, mějte se krásně. Pěkného Mikuláše a hezký předvánoční čas. J.
Profilova fotka
janag: měla jsem stejnou reakci na tvůj příspěvek jako jitulka a měla jsem z toho takovou radost....a pak jsem si přečetla ten dodatek :-D jitul: tak dej vědět až se vám do rodiny narodí ten dáreček, držím pěsti a přeju hodně zdraví elišce i švagrové :-) jinak holčiny taky přeju hezkého mikuláše a užívejte tohle krásný adventní období. já dělám na mikuláše takovou malou kolaudačku (né že by bylo všechno hotové) jak jste na tom s pečením a výzdobou?
Escab: také jsem měla radost, úplně mi projel mráz po zádech a říkala si jak je to super...no a pak ten dovětek. četla jsem to ještě asi třikrát, jestli to tak opravdu je :-D A díky za držení pěstí a určitě dám vědět ;-) Já budu péct komplet všechno až příští víkend (nestíhám dřív), furt někam jezdíme a výzdobu udělám asi teď o víkendu :-) Nejsem nějaký extra fanda do Vánoc, takže mě netrápí,že už první advent byl a mělo to být hotové...Dárky už sháním a nakupuji a spoustu věcí už máme, tak to bude jen o dokoupení drobností.... PA
Profilova fotka
Ahoj holky! To jsem vám způsobila takový šoky?! :-D :-D :-D No je to škoda, že tohle ještě nemůžu napsat já :-( Nedávno jsem byla na kontrole a řekla jsem doktorce, že se chci zaměřit na to, abych se dala do kupy, abychom se někdy příští rok mohli začít snažit. No zatím to prý určitě nejde, ale bude líp. Z nemocnice mi pak půjčí přístroj, který mi bude nonstop měřit cukr a normálně stojí 40tisíc. Zlatej Motol. Jsem ráda, že se fakt snaží pomoct. jitul.ka: Těhotenská cukrovka je hnus, ale snad to naštěstí s porodem přejde. Jsem ráda, že já se jí nemusím bát :-D Tak držím pěsti, ať je všechno v pořádku. A plánují přirozený porod? Co se týká Vánoc, tak mi si uvědomili teprve včera, že nějaký budou :-) Byli jsme nasát atmosféru na Staromáku. Ještě nemám ani adventní věnec :-D a péct nebudu, protože to stejně doma nikdo nejí. Manžel si už zvykl na život s diabetikem :-) Pořád nemáme zazimovaný barák, tak jsou jiný starosti. Ale střecha je hotová a do dvou týdnů budou okna. Ve čtvrtek jedeme do Oresi si nechat navrhnout kuchyň, tak se těším. Jitulko díky za tip! Tak si užívejte předvánočního času, nebo možná stresu ;-) Pa
Profilova fotka
Děkuji holky za gratulace.. Měřil 49cm a vážil 2860g. Jmenuje se Samuel. Mateřství se snažim zvládat. Ze začátku to byla fuška, než jsem se naučila s malým zacházet a trošku se otrkat... A do toho ty poporodní blues.. No, ale už je lépe.. Už nejsem tak nervózní když začne plakat. Prdíky nás trápí, ale má sílu na zatlačení a někdy to jsou rány jak z děla.. Tak aspoň, že si umí ulevit. Jinak začíná víc sledovat.. Je to krásný pocit, když mě chytne za prst a je spokojený...Fotečky dám.. Janag, taky jsem už myslela, že čekáš mimčo..:o)
Profilova fotka
Fotky jsou v albu
Profilova fotka
lucynka46 - jejej ten je nádhernej, roztomiloučej.... ;-) Kde jsou ty časy,kdy Anetka byla takhle malinka =-) Strasně rychle to utíka.... Tak Vám přeji mnoho sil do začatku a hlavně zdravíčko...kdybys něco potřebovala, stačí říct :-D
Profilova fotka
lucynko já ty fotečky nemůžu najít :o( kam jsi mi je schovala? :-(
Profilova fotka
Sygy děkuji...určitě bych se chtěla zeptat..teď řešim otázku co jíst..kojící ženy nesmí skoro nic.. Ale mamka mi říká, ať jim vše na co mám chuť, že ty prdíky má stejně a on dostane jen ty vytamíny a v tom mlíku to neni tak nadýmavý.. v porodnici zas říkaj opak.. je pravda, že v porodnici mi říkali ať kojim jednou za tři hodiny a to nám nestačilo. a když jsem přišla na kontrolní vážení po hodince, tak mě vyhodila, div nevynadala, že to je moc brzo...taky jsme v porodnici měli problém s přibíváním a teď rostem jak z vody...takže tam nejsou zas tak chytrý...A když jsem se ptala naší dětský doktorky, jestli mu pomáhám, když piju fenyklový čaj. tak říkala, že pomáhám spíš sobě než jemu.. tak to tak bude asi stejný i s jídlem ne?? jak to máš ty? protože já skoro nic nejim kvůli tomu a bojim se, abych nepřišla o mlíko... utí ká to.. te´d u nás byla známá s 5ti měsíčním klukem a je to velkej rozdíl.. tak jsem viděla jak to uteče... escab, měla jsem tam složku, ale asi mi jí smazali, tak jsem teď foto dala do svatebního... papa
Profilova fotka
lucynka46: Koukám, že ti je asi smazali znovu. To moc nechápu. Copak miminko nesouvisí se svatbou? :-( Stará fotka s přítelem nevadí a Samuel, který byl vlastně taky svatebčan jo ]-( ;-) No tady je to známý velkou cenzurou. A já byla tak zvědavá ;-( Musel být jak žížalka, když se narodil :-D No jsem zvědacá, co ti Sygy odpoví. Švagrová taky nic nejedla, pila fenyklový čaj a malý měl stejně hrozný problémy s prdíkama a švagrová brzo přišla o mlíko. Což teda možná nesouvisí, ale někdy maj naše mamky pravdu. Ony to mají zase od svý mamky a tak dále, takže to jsou letité zkušenosti. V porodnici se řídí novými výzkumy. Teď mě napadlo, že ty fotky můžeš dát na koníka, tam je snad nesmažou :-D Teda když budeš mít chvilku ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?