7.8.2009 - už je to za námi a jedeme dááál :o)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky budeme pokračovat tady ju?
SAGY-s těma fotkama mě to mrzí nám je taky udělali špatně chtěli jsme rozměr všech stejný a nakonec některé byli menší než sme chtěli ale byli to jen přidělávky pro příbuzné tak sem to moc neřešila ESCABARAJOTO-v Benátkách muselo být užasně zavidím :-D (byla sem tam 4x) jinak u nás nic moc nového není hledám nějaký přivídělek k mateřské,čekáme na byt od města sme na 1 místě v pořadí,a už sme mysleli že bude 3 mimi naštěstí ne :-D
Profilova fotka
krejcirice: Naštěstí ne?! :-D Vždyť je to tak krásný! No vysvětlím-teď odešla kamarádka s dvouměsíčním chlapečkem. Vozila jsem kočárek, krmila, říhala.... :-D No úžasný! Ale chápu tě :-D S bytem je to super, že jste první, takže vás bude čekat stěhování jo? escabarajito: Kam vlastně frčíte na svatebku? My jsme včera vykrváceli na oknech, ale konečně bude další meta ;-)
janag-no doufáme že nás stěhování čeká co bydlíme tak je to hruza lidi si tu dělají co chtějí ve 22hodin tu bouchají kladivem atd.......... a halavně to aspon bude kousek od školky školy atd..... jinka mimi no myslím že stačí zatím ty dva čerti co máme :-D
Profilova fotka
janag: chystáme se do egypta na tabu a už se moc těšíme, po všechnom tom letošním kolotoči s barákem a svatbou se vážně moc těšíme na ten relax, navíc jsme u moře nebyli sedm let... holky o víkendu jsem vysadila HA, tak jsem na to zvědavá, jak to bude probíhat, jestli budou nějaký změny a tak... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky jak se mate??? janag - tak co uz mate fotecky?? Ja jsem jeste fotografovi nevolala, jelikoz az vcera jsem dala dohromady fotky ktery chci vyretusovat, ale nemuzu to vypalit na CD, tak az to bude hotovy tak mu teprve dam vedet....a uvdime... ;-) Escab - tak co jak jsi dopadla na kontrole, uz jsi v poradku??? Doufam, ze ano.. :-) Jinak my jsme bohuzel nejeli na zadnou svatebni cestu, ani ten vylet co jsme chteli, bohuzel nejsou penizky, tak doufam, ze alespon pristi rok nekam vyrazime... ;-) Tak at se Vam Egypt vydari a mate spoustu zajimavych vzpominek :-D Uz mate nekoho na zabezpeceni baracku??? Ja mam svagra a ten to dela taky, tak kdyby jste chteli muzu Vam dat kontakt, nebo muze zaslat na email i nabidky atd. ;-) A krejcirice - napadlo me to same co janag, vzdyt deti jsou stesti, ikdyz to nekdy zivotni situace nedovoluje a nekdy deticky jsou jak certici z krabicky, i tak je to velke stesti, nemam pravdu ??? :-) Jinak take schanim praci na RD, ale zatim nic, obalky a tak podobne to je zbytecnost, clovek si nevydela ani korunku....Tak uvidime jestli se neco najde... :-) A porad schanime barecek, nebo vetsi byt, ale zatim jsme nic nenasli, a na mesto s zadost davat nechci..muzu cekat treba 3 roky a nikdy nevis co dostanes :-|
Profilova fotka
escabarajito - a hodne stesti pri snazeni o miminko... :-D Urcite dej vedet pokud se neco zmeni .... :-)
Ahoj holky, tak jsem ráda, že to tu trochu ožilo ;-) jak se všechny máte??? Escab: tobě přeji mnoho štěstí při akci miminko a držím palce, ať to klapne, ať v tom baráčku nejste sami ;-) Jinak jsem ráda, že Benátky jste si užily a užívejte dál na svatební cestě v Egyptě. A zadělejte na čertíka jak říkaj holky ;-) Krejci: taktéž držím palce s bytem, když jste 1. v pořadí tak by to mohlo být nadějné...a ať vyjde nějaká ta práce při MD. Stejně tak i Sygy. Sygy: dej vědět, jak jsi dopadla s těma fotkama. Janag: a co ty a nějaký svišť?? Vím, že zdraví Ti to moc nedovolovalo, ale co teď?? Už je líp? Holky a co ten náš sraz, začneme pomalu plánovat ne?? Escab, řekni kdy jedete na tu dovču a potom bysme se mohly hnedka sejít, ne?? Co holky??? A kde jsou naše chomutovský holky?? taky se tu dlouho neobjevili... Tak se mějte hezky, pusu všem
Profilova fotka
escabarajito: Taky moc držím palečky, bylo by krásný se vrátit z Egypta ve třech viď? ;-) sygy: O fotkách mi ani nemluv. Pořád nic! Nevím co s ním mám dělat. Chtěla bych aspoň slevu, jenže ve smlouvě je pidi písmem napsáno, že se zakázky dělají postupně podle pořadí. ]-( Holt naše blbost, až se budu vdávat podruhé, tak si nechám napsat lepší smlouvu :-) jitul.ka: Díky za optání, ale u nás se zatím nic nemění. Můj zdravotní stav potřebude tak rok, je to holt na dýl. Ale já nijak nespěchám, manžel by sice moc chtěl, ale já mám ještě školu a taky si říkám, že by bylo fajn přinést miminko do hotového domečku ;-) Prostě to zatím nehrotím. Ale někdy kolem státnic v červnu bych chtěla začít. A taky musím přestat hulit jak darebný kamna :-S Na sraz se taky těším, ale chtěla bych vám taky přivézt fotky :-( Snad je nedostaneme pod stromeček :-(
Profilova fotka
holky děkuju... :-) necháváme tomu volný průběh, Olda ani neví že jsem konečně vysadila...nechci ho stresovat, kdyby to prostě zatím nešlo. doktorka mi říkala že hormony se z těla dostanou hned při prvním cyklu ale pak se každý tělo vzpamatovává jinak, říkala že to klidně může trvat i deset měsíců, že až po roce snažení se začíná s vyšetřeníma, takže nechci manžu zbytečně deptat :-D co se týče srazíku, tak s ním samozřejmě počítám, ale zatím nevím kdy přesně poletíme. chci to vzít na lastminute a počítám konec října, začátek listopadu, tak uvidíme, myslím ale že do půlky listopadu bysme měli být zpátky ;-) janag: s těma fotkama je to děs, to je vážně přístup, že by jeden zaplakal :-S ]-( a jak pokračujete s baráčkem?
Profilova fotka
escabarajito: S baráčkem je to na nic. Stále čekáme na dřevo na střechu. Na pile mají dovolenou. Ale myslím, že příští týden by mohlo být. Tašky objednáme v pondělí. Pak se dají okna a bude zazimováno. Já si zatím hraju s různými plánovači :-) Jojo, s fotkama bych zaplakala, ale vzteky! Teď mi psala nějaká mladá paní, že měli svatbu týden po nás a fotky mají už měsíc! Na video prý taky čekají, ale aspoň ty fotky. Bych blila! :-N No co mám teď kamarádky s mimískem, tak ty otěhotněly hned po vysazení ;-) Ale pak druhé je horší :-( Děláš dobře, že to Oldovi neříkáš, o to víc bude překvapený ;-)
Ahoj holky, nejprve všem gratuluji k 2měsíčnímu výročí :-D A jinak u nás nic nového, na svatební cestu asi ani nepojedeme - měli jsme po svatbě volný týden, ale byli jsme doma a užívali si nového stavu a našich kočiček :-D Pokud jde o miminko, tak nevím, kdy se začneme snažit. Mně je 27, manželovi taky. Sice když vidím nějaký rozkošný uzlíček nebo ty sotva chodící x-) , tak si představuji, že už bychom mohli mít svoje, ale zase na druhou stranu se na to ještě necítím a myslím, že ani on ne :-x Rodina už je nadranděná hoooodně dlouho (brácha se mě ptá už snad od té doby, co jsme spolu začali vážněji chodit, takže tak 4 roky), ale ještě počkáme :-) Escab: doufám, že vám to vyjde :) Janag: ty fotky mě mrzí, snad je už brzo dostanete :-(
Profilova fotka
janag: já zas nemusím otěhotnět hned :-D tak do půl roku stačí, no uvidíme olda už se na miminko těší tak tři roky a já... na jednu stranu se těším a miminko chci a na druhou stranu mám takovej ten strach, obavy...jaký to bude, jaká budu máma a tak... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no děvčata kde to vázne??? my máme konečně hotovou koupelnu, teda né hotovou hotovou ale tak na 85% jooo. :-D kde jste všechny???
Profilova fotka
escabarajito: No joo, kde jsou všechny mladé paní? Že by si už zvykly a tyhle stránky jsou nuda? :-D Tvoje obavy jsou asi normální ne? Nechci bejt teda chytrá, ale říká se to :-D Ještě jsi Oldovi o těch práškách neřekla? ;-) Jsem zvědavá, jestli to vydržíš :-D Jéé, koupelna. Tak je super. My máme pořád nějaký problémy. Střechu budeme dělat asi v prosinci. No snad ne. Manžel jel zrovna něco kolem toho řešit, tak jsem zvědavá s čím příjde. Kdy budeme moct začít. Přes zimu vymyslím kuchyň a koupelnu kvůli zásuvkám a bude se moct dělat elektrika. Jinak foto nic! Ale už mě to nevzrušuje :-)
Profilova fotka
janag: Olda neví že jsem vysadila. ví o tom jenom moje kamarádka a mamka. O těch vím, že to neprokecnou. A já osobně...Myslím že to vydržím. Nemám problém udržet tajemství, pokud je fakt důležité. V tomhle ohledu jsem taková vrba a ví to i moje okolí. Heslo dne: "vím, ale nepovím" :-D dneska jdu zaplatit zálohu na svatební cestu a taky podepsat cestovní smlouvu :-)
Profilova fotka
zdravím dámy :-), já ybla na dvou služebkách a pak rovno na dovolenou, našli jsme si úžasnej last minutte, ja nikdy nikde nebyla na dovoleny, tejden v kuse volna jsem nemela od r. 2002, takze jsem se těšila jak malá... (omlouvám se za střídání diakritiky...). První chvíle byl děs, letadlo 5hodin zpoždění a když se mělo letět v šest ráno, tak si to představte, od jedný na nohou a totálně mrtvý... místo ze začátku děsivý, ale užili jsme si to jak jen to šlo :-), parádní. akorát teda když se někdo ptá, jaká byla svatební cesta a já řeknu že paráda, tolik knížek jsem nepřečetla za rok, tak čumí jak péro z gauče :-D, ale bylo to úžasný,. ten návrat byl děsivej šok... práce, rodina, bydlení, vše se sere ještě víc než předtím, ale tak porád doufáme... jinak k tématu, my mimčo neplánujeme vzhledem k okolnostem, ale kdyby se náhodou přihodilo, tak by bylo a určitě by "to šlo" :-), prostě se uvidí... jinak se přidáváme ke ztrátě snubáku :-D, manžel hned první den dovči... věřte nevěřte, po prvotním šoku jsme ho ale našli na dně bazénu kousek od filtrační výpustě... doteď nechápeme, jak mohl sklouznout, když nejde někdy ani dobrovolně sundat...
Profilova fotka
Ahoj holky, ja jsem sem take parkrat nakoukla, ale nehnul se tu ani listecek, tak jsem vlastne nemela ani na co reagovat....ale chybi mi tu nase "stara" diskuse kde to zilo...Tak holky sup sup povidejte co se u Vas deje, kdyz uz to nebude o svatbe a pripravach tak o zivote... :-) My jsme ted momentalne nemocne, ja i Anetka a Michal zacina taky, takze jsme ted rodinka marodu... :-| Nejak rychle odeslo leto a z niceho nic je zima...musim Anetce vymenit satnicek, a ja taky nemam co na sebe, tak az se uzdravime vyrazim na nakupy.... :-) Hezky den Vam preji :-D
Profilova fotka
a zase to tu vázne, teda ženy že se nestydíte ]-( ]-( ]-( já budu mít ode dneška zajímavý dny. Vezu si od mamky svýho starýho pejska. Je mu třináct. Už ale neudrží moč ani hovínka. Takže jsem sse rozhodla koupit mu dětský plýnky a snad to pomůže. No bude to asi víc než jen zajimavý. A co vy jak se máte? My jinak docela dobrý. Už mě ale zase zlobí oko a silně mě to nebaví. ach jo :-(
Profilova fotka
escabarajito: Ježiš to je hrozný, chudáček malej. No máš teda pěknou přípravu na mimi :-) Ale ne, nechci zlehčovat. Neprodávají se náhodou spešl plíny pro psy? I když ono je to asi jedno. Stejně bude zajímavý, jestli si je nebude strhávat. No držím palečky,ať to zvládneš. Všechno. My jsme včera vozili dřevo z pily na sřechu, tak jsem celý den sříkala tím zeleným sajrajtem. Teda ten pak došel, tak zbytek bude hnědý. Super, budeme mít dvoubarevnou střechu, to bude krása :-D Musíme to pak rychle nechat pokrýt, no chvíli budeme za exoty :-D Zítra mě čeká dosříkat ještě zbytek a v pátek se na to chlapi vrhnou. Už aby to bylo.
Profilova fotka
escabarajito: Jéé, teď mi to došlo! Všechno nejlepší ke včerejšímu svátečku ;-)
Ahoj holky, také zdravím :-) my s domečkem také pokračujeme, už máme zalitý strop a postavené patro + štíty a příští týden se začně dělat střecha. V přízemi máme udělané už i příčky...a někdy za 14dní nám namontují okna :-) a začínáme rozvrhovat, kde budou jaké zásuvky na elektřinu atd....je to hezký, když to takhle roste :-) no a už začínám okukovat ty kuchyně, ať jsme na to připravení :-) Escab: také přeji dodatečně vše nejlepší k svátku ;-) hlavně ať se zadaří "zadělat" na toho mimíska ;-) držím pěsti. Jo a kdy frčíte na tu dovču? Ať potom naplánujeme ten srazík, protože já s ním fakt počítám!!!!!! A dál přeji pevné nervy s pejskem! A jak vůbec vycházíte s mamkou? Tehdá jsi říkala něco o nějaké hádce atd... Janag: hlavně že ta střeba bude dvoubarevná jen dočasně ;-) to je důležitý ;-) Jak jste na tom s těma fotkama?? Mějte se krásně a přeji krásné dny. Jíťa
ahoj holky moje :-) já jsem na tom pořád stejně :-D zatím jsem jméno změnila jen v práci, na Facebooku a ve VZP :-D zbytek příští týden, máme s miláčkem dovču :-) escab: chudák pejsek :-( njn, už je starý, tak co se dá dělat :-( To my máme nácvik na mimčo už asi 1,5 roku :-D máme 2 mainské kočky, což je extrémně mazlivé a komunikativní plemeno, napůl takový pes, pořád za námi chodí, když nás nevidí a vědí, že jsme doma, tak řvou, dokud se neozveme nebo si pro ně nedojdeme :-D nádobí ihned schovávat (x talířů a skleniček rozbito), ostré předměty odklidit nebo olepit do kulata, já mám v noci několikrát budíček, protože se chtějí mazlit nebo si ke mně prostě jen lehnout :-D takže já už jsem v podstatě připravená :-D Jo a teď se nás na mimčo ptá snad každý z rodiny - moje mamka už taky začala, protože viděla stejně starou sestřenku a její asi 2měsíční holčičku :-D takže prý kdy už bude babička :-D no... zatím se nám s manžílkem nechce, ještě budeme chvilku užívat a šetřit penízky ;-) Tak zatím pa
Profilova fotka
no holky tak se mi to líbí, jsem ráda že si spravujete reputaci :-D děkuju za přáníčka :-) s pejskem je to zajímací. plínky jsem koupila. koupila jsem nějaké na 9-18 kg. princ váží kolem devíti, jenže mi nedošlo že má "sedlo" jaksi větší než děti, takže jsou mu krátké. abych těch 72 nemusela vyhodit, tak mu lepím d vě k sobě izolepou. no vypadá to fakt dost srandovně. pátrala jsem na internetu...psí plínky samozřejmě jsou ale jedna vyjde asi na 25 kč, zo nesjsem magor. sháněla jsem tudíž nějaké dětské maxi a po pár hodinách u netu došla kýženého výsledku. dneska jsem je objevila v hypernově, tak jsem na to zvědavá. jo a jeden kus vyjde asi na 6 kč. docela rozdíl co? kupodivu princ ani nijak nešílí teda zatím. chvíli kňourá ale pak ho to přejde. na dovolenou letíme příští čtvrtek a vracíme se večer devátého listopadu. na srazík se těším ale upřímně jsem si nebyla jistá zda se s ním počítá, když tady ta naše diskuze vázne. jinak mě zase zlobí oko, zase defekt na rohovce. ach jo :-S ale do týdne musím být v poho.... v pondělí jdu na kontrolu. všem stavícím gratuluji k pokrokům. ta hrubá stavba jde tychle a hlavně je to vidět. práce uvnitř baráku už pak tak vidět nejsou....tím myslám rozvody, zásuvky.... janag: z dvoubarevných trámů si nic nedělej, hlavně že to splní účel a navíc....to jen tak někdo nemá :-D tak holčiny pa pa a pište ]-( :-)
Ahojky, no tak holt nás na tom srazu bude asi o trochu míň, protože už sem holky moc nechodí, ale když se nás domluví aspoň pár, tak to bude fajn. Já s tím teda počítám :-) Escab: ti povím, že to je teda mazec s těma plínkama pro psa. TO je fakt dost. ALe aspoň že jsi našla náhradní řešení. JInak máš pravdu, že ta hrubá stavba roste hezky a je to hned vidět. Už se na to právě připravuju, že ty menší záležitosti nebudou tak rychlé a tak dobře vidět. Ale moc se těším! a jak vám se bydlí? Janag: jak jde škola? Mějte se fajn, pa
Janag: tak jsem koukala na Vaše fotky, tak už máte i ty profi???? Máte v albu nějaké koláže atd...tak podle toho usuzuji. Super ;-) !!!!!
Jů, sraz! Kdy? Kde? Taky chci! :-D
Evelyn: sraz někde v Praze a plánujeme ho, až se Escab vrátí z dovolené, ať je nás co nejvíc :-) Jé já se těším, že vás konečně poznám :-)
Profilova fotka
zdravim damy... ja chodim obcas kouknout, ale ani nestavime, ani nedetime, a fotky poradny jeste porad taky nemame :-(... takze jsem spis klasicky outsider... ja obcas koukam na fotky co uz jsou a porad se usmivam... ale jinak je ted ta blba doba, ze budte rady, ze nepisu...
Profilova fotka
escabarajito: Já s tím srazem taky počítám! Až se vrátíš, tak se domluvíme. No nakonec jsou trámy dokonce tříbarevný :-D Dneska na tom chlapi začali dělat, takže nakupuju dobroty, vařím kafe a dělám zásobovače když je nějaký materiál dokoupit. Rozvody budeme dělat v zimě a v létě se zase vrhneme na takový věci, ze kterých budeme mít radost ;-) jitul.ka: Jojo, fotky jsou!!!Jupíííí :-D Musím říct, že se to vyplatilo počkat. Video i svatební kniha jsou fakt skvělí. Byli jsme si pro ně ve středu večer, tak jsem je sem hned hodila, ale nějak mi tyhle stránky blbnou, tak je ještě musím seřadit. Teď jsem ještě nějaké doplnila, ale seká se mi to ]-( haribenka: A kde se sekly ty vaše fotky?
Profilova fotka
janag - my si nedohodli termin a ja nemela ted vubec cas a mit jeste nebudu.. ale snad se neztratej :-), treba budou pod stromecek... kdyz bude stromecek kam dat...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?