7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky no ty oznámka budu rozesílat někdy koncem dubna,to by mělo být akorát,všichni pozvaní termín stejně vědí,tak je to ok ;-)
ferinka: konečně někdo udal přesnou informaci :-) tak se holt budeme opičit ;-)
Ahoj, vite o tom, ze toho 7.6. zacina Mistrostvi Evropy ve fotbale, a ze Ceska repubika hraje jeste ke vsemu zahajovaci zapas? U nas se toho doma vsichni chytli a uz planuji, ze si pusti na dve hodiny televizi. Muj tatka, bracha a hlavne i zenich jsou velky fotbalovy fanousci. :-( Prej zavedou novou tradici - svatebni fotbalek.
Profilova fotka
Misko, fakt? No to je teda síla, to jsem nevěděla, doufám, že tam nikde žádná televize nebude, ještě aby čučeli na fotbal. Ach jo... :-S Bude tam pár fotbalových nadšenců :-|
Profilova fotka
Já jim to prostě zatrhnu a bude,naštěstí,ženicha fotbal moc nebere,ale pár až moc extrémních fandů tam bude,tak je budu muset předem zneškodnit alkoholem... :-D
Profilova fotka
ahojte holky. Jak pokračujete s přípravami? :-)
Profilova fotka
Holky myslíte že nám vyjde počasí? Doufám že jo protože obřad bude venku....
Profilova fotka
Holky vyjít musí,hlavně ať neleje,to mi stačí... :-N Jinak je nás tu se 7.6.2008 přihlášených zatím 132 :-D
Profilova fotka
Máš recht, hlavně nééééé dééšť. To je dobrý score 132....
Profilova fotka
ahoj, tak se k vám také přídávám:-). Přitel byl dnes na matrice a máme zamluvený termín 7.6. v 11.30.
a jak jste na tom s pripravami?
Profilova fotka
Máme už skoro všechno jen na veletrhu zařídíme prstýnky a můžeme válet šunky... :-D Pak už se bude jen doma péct a péct :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky! tak už mám konečně vybraný šaty a zařízenou restauraci. Zase o starost lehčí x-)
Profilova fotka
tak my nemame vubec nic.. |-| , ale hlavu nevěším, při minulé svatbě jsem si zarizovala termin asi 14 dni predem, ale to byla svatba jen se svedky.. Tentokrat to bude vetsi - i s rodinami.. :-)
Profilova fotka
halo, chodi sem vubec nekdo?
Profilova fotka
Všichni jsou asi na veletrhu :-D Já se akorát vrátila s krásným pocitem,že teď už mám opravdu všechno a mám havaj 8-) :-D
Profilova fotka
a já mám zatím jen podprsenku bez ramínek a podvazek:-).. Ale taky favoritky šatičky.. Pravda, že jsme si termin potvrdili před týdnem a zasnoubili se před měsícem - a teprve tehdy jsme začali o svatbě nahlas vůbec mluvit.. :-)
Profilova fotka
Ty bláho tak to jsi docela kliďas :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se sem k vám hlásím taky. Datum 7.6.2008 je opravdu pěkné, minulý týden jsem si ho zamluvila na radnici. Obřad budeme mít ve Chvalském zámku v Horních Počernicích. Ale to je zatím vše, co máme zařízené. Doporučíte nějakou dobrou restauraci v Praze 9 nebo na Praze východ? Nechceme žádný dlouhý přejezd, už takhle stačí, že polovina hostů přijede z Německa... Hledáme místo, kde je i zahrádka a kde grilují prasátko. Předběžne jsem napsala do hotelu a restaurace Svornost. Jaké máte zkušenosti s přípravami? Tak pa pa a pište.
Profilova fotka
Ahoj Lucko, tak trochu jsme přesunutý do diskuze ČERVEN 2008. Sem zabloudíme občas některá.....tam je nás více.... :-D Ale moc rády Tě mezi sebe vezmeme a za mou osůbku Tě vítáme. já mám svatbu také 7.6....Lenča
:-)
Profilova fotka
Ahoj, taky plánujeme svatbu na 7.6.2008 na Křivoklátě! Co všechno už máte zařízený? Já snad kromě kytice vše...teda aspoň myslím, abych pak nebyla vyvedená z rovnováhy, .... :-D
Profilova fotka
Ahojte holky. Tak už se nám to pomalu blíží... Už máte vše nachystáno? A co nervozita? Já už z toho mám i noční můry. Mám strach, že na něco zapomenu, nebo se něco pokazí... Přeji pěkný den.pa
Profilova fotka
krásný první máj všem - doufam ze jste vsechny dostaly poslední svobodnou pusu pod rozkvetlou třešní:-) co mám nachystáno, mam v albu:-) Ale tady to je tak trošku mrtvé:-(..
Profilova fotka
Ahooooj holky tak se nám to teda pěkně blíží :-D Rendo,tak to se budeme vdávat ve stejný den a kousek od sebe :-D :-D :-D
za pět týdnů a necelé dva dny....... :-o
tak už jen 36 dnů, začíná se mě zmocňovat trochu nervozitaaa :-D nějaká z Vás co se vdává na vsetínsku?
Profilova fotka
hellunko, nejsi v tom sama, já už si začínam okusovat i nehty na nohou..... :-)
já bych si nejraději ukousla těch pár kilo navíc co mi dělá pěkný faldy na břiše...a to jsem si říkala že do svatby je moře času a něco s tím provedu. Místo toho jsem po prá letech dvakrát po sobě na nemocenské
Profilova fotka
Ahojte holky. Já jsem hrozně nervózní. Za necelý měsíc to propukne.... :-) Jediné co nám zbývá je: sestavit konečné menu, říct konečnou úpravu dortů(všech tří), koupit ubrousky a svícny, udělat jmenovky,sestavit zasedací pořádek a snad už je to vše....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?