7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Profilova fotka
Dobré ránko holčiny, tak mám zase po dlouhý době z něčeho radost :-) Ve středu jsem byla za kamarádkou jí požádat aby mi byla po dobu příprav a následně na samotné svatbě pravou rukou ( především organizace)...tak mám obrouvskou radost, ona je strašně fajn :-) No a dneska jsem si po dlouhé době vzala do práce košili,která mi byla vždycky fest a ona je mi volnááááá. Hodiny strávené na rotopedu a změna stravy už začínají nést své ovoce :-) Jo a taky volala kamarádka, tohoto časuj žijící v Dubai a nabídla nám jet na svatební cestu právě tam...tak zvažujeme. Sice letenka je šílená darda (10tis za jednoho), ale až budou děti a hypotéka tak už se na to nezmůžeme. Ubytko zadarmiko a prý je to tam hodně levné... Co myslíte,letěly by jste? Tak jsem s tím fotbalem miláčkovi slíbila, že tedy zajistím aby jim to někdo nahrál na video a v neděli se na to můžou podívat hromadně :-) jija: Tak jak jste dopadli u faráře? Budu: my taky právě nemáme ty miliony na účtu, takže stavíme sice poctivě - z kvalitního materiálu, ale svépomocí nebo subdodávkami. Teda ale i tak je to drahota šílenááááá. Ten stav, kdy dáváte dohromady projekt je ale super..uplne si vzpomínám jak jsme si to malovali a měli z toho fakt radost. Jenže cesta za vysněným domečkem je fakt ukrutně dlouhá :-(
Profilova fotka
Ahoj Priorito, můžu ti z vlastní zkušenosti potvrdit, že jakmile přijdou děti, tak neušetříte ani korunu, natož na dovolenou. My pojedeme na svatební cestu do Řecka díky mým rodičům, kteří nám to zaplatí jako svatební dar. Bude to stát přes 30 000 a to bysme rozhodně nenašetřili, obzvlášť teď, když od nového roku snížili mateřskou o polovinu. Takže jeďte dokud to jde...... :-) Gratuluji k úbytku váhy :-) :-) :-)
Profilova fotka
Děkujíííííííííííííííí :-) Asi pojedeme, ale zkusíme vyčkat - jestli po Novým roce nebude třeba nějáká akce na letenky! A kam do Řecka pojedete len.z?
Profilova fotka
Pojedeme na ostrov Kréta, město se jmenuje Chersonissos. naši tam byli v loni s s bráchovo dcerou, je jí 7 a tak už víme podle fotek, že je to tam pěkné a jak to tam chodí. Hlavně je tam super vodní park, což je dobře, aby měl malý nějaké vyžití. Ležet celý den na pláži by ho asi nebavilo.A mě osobně taky ne, jsou tam skluzavky a pískoviště a různé atrakce a hlavně je to zadarmo.No stejně jsem na něj zvědavá, poprvé poletí letadlem a uvidí moře.
Profilova fotka
Jeeeee holky dovča,taky bych někam jela a i jsme chtěli,ale budeme muset doplatit auto,ať nemáme problémy s platbou hypotéky,dvě takové věci se snad ani platit nezvládnou :-( I když mamka říkala,že by nám jí chtěli zaplatit,ale budeme rádi,že nám zaplatí hostinu,dyť i to bude peněz :-N ,ať hezky šetří na budoucí rozmazlování vnoučátek :-D :-D
Profilova fotka
len.z : Kréta je pěkná, i když my máme oblíbené Chorvatsko :-) a Chersonissos je docela živé středisko. Určitě doporučuju si zapůjčit auto a jet se podívat na ty dvě jejich slavné pláže. Obzvláště ta úplně na východě (točila se tam reklama na Bounty) je přenádherná! Ferinka: nic si z toho nedělej. My původně chtěli jen na Slovensko a stejně si myslím, že tam by to byla ta nejhezčí svatbení cesta - nemusíš se zas tolik koukat na peníze, žádná jazyková bariéra a Tatry jsou krásný :-) prostě bejt bánem svýho času. já zastávám názor, že dovolenou nedělá místo, ale lidi, kteří na tu dovolenou jedou. Mě s miláčkem bylo vždycky hezky ať už u moře nebo na naší chaloupce :-)
Profilova fotka
Priora:no aby tě to nepřekvapilo,jsme byli na Slovensku letos a ty ceny mě dostaly,to je snad levněji v cizině,strašně se nám tam líbilo,ale ty ceny znechutily všechno :-(
Profilova fotka
Fakt??? No to bych vážně neřekla...my bychom chtěli někam do hor (Tatry nebo tak něco). Uvidíme....třeba fakt pojedeme do toho Dubaie:-)
Profilova fotka
No byli jsme v Tatrách kousek od Liptovského Mikuláše a fakt nás to dostalo,2x jsme si museli vybírat a to jsme tam byli jen na 4 dny... :-N
len.z, priorita: pracuji v řecké cestovce...a mám na starosti Krétu... :-D je to krásný ostrov, ale mě osobně se víc líbí asi Rhodos...len.z: jestli však pojedete jen sami dva bez maličkýho/maličké, tak si myslím, že určitě nejkrásnější ostrov jak pro líbánky stvořený je Santorini...pokud všechno klapne, plánujeme líbanky na tomto místě...ale ještě uvidíme, jak nám vyjde ta stavba a vše okolo...i když v cestovce dělám, vím, že nás to bude stát....prozatím jsem vybrala studia bez stravy...."all inclusive už nechceme zatím" , s tím, že si půjčíme skutříka a budeme si jezdit křížem krážem...anebo to skončí tak, že vezmem stan a pojedeme do Lednice...tam totiž proběhlo naše 2. čtyřdenní rande :-D
Ahoj holky, tak jsem se konečně prokousala historií z 1.strany až sem a hlásím se do počtu na 7.6.2008! Mám šaty a šperky, svědky, tohle datum a jinak vůbec nic,jen promyšlené přípravy. Největší problém máme s místem pro obřad. Pořád přemýšlíme a vymýšlíme. Ale ted už jdu spát,tak zase brzo pa. x-)
Profilova fotka
ahoj holky, priorita: určitě leťte do dubaje, kolikrát se Vám podaří se tam dostat? my chcem jet do Paříže, najdem si nějaký útulný hotýlek a projdem si Paříž sami :-) takže u faráře jsme dopadli tak, že tenhle termín ne :-( nemá totiž čas, takže to máme o týden dřív 31.5. ale když jsme to řekli doma tak to hned bylo - ale to nosí neštěstí v květnu a nechce to posunout radši o týden dozadu? :-D ale zase nám to rychleji uteče ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
bubu...jéé ty jsi skorokolegyně...já taky pracovala v cestovce :-) Na Rhodosu jsme nebyla, ale slyšela jsem, že je hezčí - snad se tam taky někdy dostaneme! Kamarádka byla v létě na Korfu a prý tam plavala s želvama :-) to muselo bejt úžasný ! pajee: vítám Tě!!! jija: To je mi líto s tím termínem :( na druhou stranu...na datumu nesejde. Sice je fakt, že se říká, že květnové svatby nepřináší štěstí, ale jsou to jen pověry. My se byli v pátek podívat na prostor, kde budeme mít hostinu (chceme to dělat ve vlastní režii). Pronajmeme si takovej malej "loveckej zámeček". Naši maj hospodu, tak nádobí si půjčíme, navaříme a nachystáme všechno den dopředu, problém bude sehnat nějákého číšníka (servírku), ale na to je čas, tak se snad do té doby něco povede. Je to tam moc hezky - na konci vesnice, velej prostor jako parkoviště, grilování, sál tak pro 70 lidí, velká kuchyň...fakt paráda. Tak máme radost...
Profilova fotka
Bubu, na dovču pojedeme s malým. Utrhlo by mi to srdce nechat ho doma. :-) Na Rhodosu jsem byla s mamkou 2x. Ve městě Rodos. Bylo to úžasné. Staré město mě přímo uchvátilo. Mysleli jsme že tam pojedeme i s malým, ale pak nám došlo, že ty památky by pro 3leté díTě asi nebyli zrovna zábavné. Santorini je sen mého miláčka a já bych se tam taky ráda podívala.Řecko je prostě IN.... :-D
Jija: já chtěla taky svatbu v květnu a poslední termín jsme daly 31.5.,ale v rodině mi to neprošlo, tak mame toho 7.6. ;-) Tchýně mi totiž kecá uplně do všeho a je to už na kudlu,ale to je zas diskuze do jinýho tématu. Tenhle náš nový a konečný datum je taky krásný. :-)
Profilova fotka
ho 7.6.08 je krásné datum, proto jsme ho taky vybrali :-D ale co se dá dělat, člověk míní ..... :-D
priorita: skoro kolegyně? no, super ;-) už jsi to vzdala? Já absolvovala svoji první sezónu...myslela jsem, že mě práce s lidmi baví...ale normálka jsem začala lidi nenávidět ;-) Říkám si, jestli jsou tak opravdu hloupý nebo to jen hrajou, ale pak jdu někam a zeptám se na tu samou hloupůstku jako oni, takže jsem zjistila, že to lidi mají asi vrozený....přeci o sobě nebudu říkat, že jsem hloupá, že? :-D len.z: na Santorini jedině ve dvou ;-) on ten ostrůvek právě pro ty prťata není moc vhodný, takže Kréta super volba...vlastně jí musím vychválit, když se o ni starám...a nebo zkuste Samos, ten je taky úžasnej. jija: závidím...chtěla jsem taky květen....strašně moc...je to můj nejzamilovanější měsíc a pak vždy v květnu se mi přihodili takové zvlášní věci a řekněme i trochu osudové...hlavně v datumu 25.5., jenže to nevychází na sobotu, tak jsem měla vybráno 10.5. (miláčkovi to bylo jedno)....no, neprošlo to. Mamča se postavila na zadní, že mi na svatbu nepůjde...a nejbližší možný byl 7.6. Škoda, že taky nemáme faráře, třeba by neměl čas a my to mohli udělat v květnu...jenže kdybychom měli faráře, tak by zas na svatbu nepřišel taťka mého drahého...tak si vyber :-D pajee: no, nám do toho taky paní tchýně povídá....ale jen za našimi zády...moc se jí nelíbí místo našeho obřadu, ale mladší brácha mé polovičky už ji to vysvětlil...že je to naše svatba a že nám do toho nemá kecat...mám chuť si vzít jeho, páč tohle by Pája nikdy mamce neřekl....a proto budeme mít dorty ve tvaru srdce a podkovy, které strašně moc nechci....snad udělají ústupek v tom, že se nebudou přehnaně zdobit...anebo řeknu Pepovi, aby zas maminku zpracoval :-D
Profilova fotka
budu: jo tak všichni taky říkali ať to radši posunem o týden dozadu až na 14.6. ale to jsme vysvětlili, že bysme nemohli na svatebku a navíc 31.5. je skoro červen :-D já s tchýní už několik let nemluvím a chvílemi ani Honza takže v pohodě, prý už teď všude vykládá, že na svatbu nepřijede, což by pro mě byla úleva, ale nevím jak pro Honzu, ale když tak tam bude mít babičku a ta ho více méně vychovala takže to bude snad v pohodě. mamče se taky kostel nelíbí, prý na hradě tak jsem jí vysvětlila, že nebudu platit takové prachy za pár minut a navíc nechci být jedna z mnoha na běžícím pásu ;-)
Profilova fotka
Bubu: jj, skorokolegyně, teda bývalá. Práce s lidmi mě bavila, ale penízky nic moc a taky docela buzerace...takže jsem to po roku a půl zabalila a šla raději do bankovního sektoru :-) Nicméně ta doba byla moc hezká..každou chvíli někde v teplíčku, u moře...nádhera! jija: to je fakt...vždyť už je to skoročerven :-)))) Teda holky s těma tchýněma vám to fakt nezávidím. Já mám tchyni v tomhle uplne super - sice se do určitejch věcí taky ráda plete, ale vždy respektuje to jak si to uděláme. I když nevím jak se bude chovat na samotné svatbě...zato tchán, to je dílo:( prostě si ho nevšímám a hotovo. Ale to je uplne jiný téma... My máme teď dilema...chceme to naše zasnoubení a svatbu oznámit rodičům, ALE... naši jsou rozvedený - táta má už svoji partnerku a mamka má taky partnera přítele rodiče jsou sice spolu, ale ta situace tam není moc růžová a buhvi jestli se do svatby ještě nerozvedou... Původně jsme jim to chtěli říct všem dohromady, ale to jsme odvolali, aby se mi tam naši náhodou nepoprali :-) Pak teda, že jen biologický rodiče - to zas mám strach, že se urazí mamky přítel=manžel, protože ten pro nás z těch všech rodičů dělá nejvíc-ať už na stavbě nebo v životě. Tak teď teda zase máme verzi, že jim to řekneme na etapy - tátovi s přítelkyní, mámě s manželem a pak tchýni a tchánovi...JÁ FAKT NEVÍÍÍÍÍM!!!! Nejhorší je, že to musíme říct do Vánoc, protože jsem letošní dárky vymýšlela už v návaznosti na tu naši svatbu a jakmile to pod stromečkem rozbalí, tak jim to všechno bude absolutně jasný! No to jsem se rozepsala, ale fakt nevím co s tím...
Profilova fotka
priorita: jak to říct rodičům to Ti neporadím, my jsme taky nevěděli jak to říct rodičům a to jsou všichni spolu :-. asi na etapy, ale bacha aby ten, komu to řeknete jako první hned nevolal tomu druhému dřív než mu to řeknete, protože by se pak urazil že nebyl první a tak :-S
Profilova fotka
To je přesně ono...aby se jeden, druhej nebo třetí neurazil! Ono je to ještě mnohem složitější, ale to by bylo na celou povídku :-) No nějak to vymyslet musíme...největší strach mám z toho, že se to v těch Vánocích tak trochu ztratí!
no, u nás se zpočátku trochu urazili...protože moje strana to věděla první a jako druhá byla Pavlova strana a jim jsme to řekli až po týdnu po našich, až když jsme tam jeli....ale zlobili se jen chvilinku a naoko. A pak byli všichni nadšení, no, alespoň někdo...z mý strany totiž byli trochu šoklí, takže se moc neradovali. Já myslím, že jestli se to dozví někdo jako druhý a pak třetí a bude se zlobit, tak jen naoko... 8-) A jako dáreček k Vánocům je to dobrý nápad ;-)
Profilova fotka
tak kámoška říkala, že u nich se urazila rodiny přítele, že jim to zavolali, jenže on má rodinu daleko tak nechtěli jim to říkat až za měsíc až tam pojedou, ale chtěli se o to podělit hned, člověk se prostě nezavděčí :-(
Profilova fotka
Ahojte holky. Tak toto se stalo i mě. Moji rodiče jsou rozvedení a první jsem chtěla mamce oznámit, že se budu vdávat a pak taťkovi. Jenže u mamky byl ten den i bratr a to bylo trochu nešťastné. On je s taťkou jedna ruka. Říkala jsem mu ať mu to neříká, že mu to oznámíme později(na Vánoce), ale on to vyžvanil. Otec mi hned volal a udělal mi scénu, že by snad měl můj chlap přijít a požádat jeho o moji ruku. Na to jsem mu řekla,že je staromódní a že jsme mu to chtěli říct vhodněji a bratr mu to neměl co říkat. Takže teď jsme spolu na nože. Mrzí mě to. Je to přece jen můj den.... :-(
Profilova fotka
daniela: to je fakt blbé :-( u nás taky dělal tatík scénu že se snad žádá otec a neoznamuje se datum ne? tak to byla taková fraška, protože Honza odmítl prosit o mě takže jsem se ptala na obědě já jestli mě teda může dostat a nakonec doma hlasovali :-D
Profilova fotka
Danielapro: nedělej si z toho těžkou hlavu!!! Tyhle věci jsou vždycky těžký...každý rodič chce aby jsi ho měla radši než toho druhýho. A když jsou rozvedený, holt to nejde udělat jinak, než že jeden bude první! Bratr měl držet pusu, ale to už je teď asi jedno...Rozhodně si to neber jako svoji vinu, oni byli ti, kteří se rozvedli a postavili Tě před takovouhle věc, že to musíš každýmu říct extra... No snad to nedopadne u nás podpobně! jija: no taťka je v tomhle docela v pohodě, jak ho znám tak si z toho bude dělat srandu...že mu za mě ještě zaplatí :-)))))
Profilova fotka
Ahoj holky, jste nektera na prijmu? Marketa
Profilova fotka
Ano :-D
Profilova fotka
no prima, uz jsem si rikala, ze budu v ty histerii sama :-D vsichni me popichujou, ze uz bych mela zacit neco organizovat, ale ja chci zacit az tak v pulce ledna. Kolik toho mas zarizenyho ty? :-)
Profilova fotka
Ahojky, jsem tady po stráášně dlouhé době a zjistila jsem, že 7.6. 2008 už má samostatnou diskusi. Tak se hlásím taky. Skleny: u mne je to naopak.Já bych něco zařizovala a všichni mě odrazují,že je ještě čas. Tak nic nezařizuju :-D Máme jenom zamluvený termín a koupený figurky na svatební dort. Toť vše :-N Možná se budu po Novém roce divit, až se mi spoustu věcí nepodaří zařídit. No, uvidíme. Závidím holkám tady, že už mají spoustu věcí hotových.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?