7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Profilova fotka
No jo, to jsem já se Zuzánkem.Ale jinak jsme úplně normální. :-D Takže jak vidíš, řeší se tu všechno, nejen svatba,ale i vzájemné sympatie.... :-) :-) :-) Blanka.k co si taky s námi píše je také z Brna, tak jste sousedky. :-)
Profilova fotka
Blanka je zlaticko, vzdy kdyz napisu nejakou diskuzi ze neco potrebuji nebo hledam tak mi vzdy odpovi a pomuze. Jsme si mysleli ze jsme zezacatku ze vzdalene rodiny nakonec teda nejsme.
Profilova fotka
A jak resis pripravy? Kdyz si obcas ctu diskuze tak padam do depky ze ja treba saty nemam vubec vybrany a ze nic nestihnu, no v posledni dobe mam nejak ze vseho depku, ze se vsechno pokazi,..... :-(
Profilova fotka
Abych pravdu řekla, mi teď spíš řešíme Vánoce a až po novém roce se do všeho pustíme. My nemáme taky skoro nic. Jen zamluvený obřad a místo hostiny.Já mám jen pro přítele cylindr na auto, a pro našeho 3letého prcka kalhoty, vestičku a košili, jo a já si tady v bazárku koupila boty.Toť vše. A šaty mám objednané a snad by měli přijít do Vánoc.Takže myslím, že je pořád času dost....Kdybych už měla všechno doma te´d, asi by to pak nebylo takové vzrůšo a neměla bych se na co těšit...
Profilova fotka
Ja bohuzel Vanoce moc neresim, jsem v praci od rana do vecera, soboty nedele a bohuzel i Vanoce me cekaji pracovni tak jsem si rekla ze asi kazdymu dam nejaky penizky protooze kazdy rok to dopadne stejne co koupim tak stejne budto lezi nekde nebo to pouziiji ja.
Profilova fotka
marti na chvíli se loučím, musím jít vařit. prcek má hlad, ale budeme mít jen palačinky, tak za chvíli jsem zpět. zatím papa
Profilova fotka
V poho ja taky musim jit varit. Jo a mas nadherny saty :)
Profilova fotka
Kdes je viděla? V albíku? Nebo v červnu 2008
Profilova fotka
No cetla jsem si trochu cerven, tak tam. Jsou fakt nadherny a ty si je budes kupovat jak?
Profilova fotka
Já si je objednala od Arti, která je tady beremese, a objednává je z ebaye.Objednalo si nás více, protože ty šaty stojí stejně jako půjčovné v salónech a hlavně jsou ušité na míru, takže fakt padnou. teda zatím padli všem kdo si je objednal, tak uvidíme až přijdou, jestli sem se nechala změřit dobře :-D
Profilova fotka
A kolik tak stoji? To je kolekce jasmin? Nebo eee?
Profilova fotka
ja bych se celkem bala, zmerili jste se sami nebo nekde v salonu?
Článek se načítá
Profilova fotka
Změřily jsme se sami,to ještě není taktěžké apak to hlavně stojí za to :-D
Holky, Vy jste hodné :-) . Já to taky nechávám až po Vánocích. ale za 14 dní už budu zamlouvat termín, jupíííí x-) .
Profilova fotka
ferinka, i presto bych se bala, kolik se tak pohybuje ta cena?
Profilova fotka
jsem taky premyslela o tom ze si koupim radeji saty nez vyhodit za pujcovny.
Profilova fotka
ahoj Marti, super že ses zase ozvala :-) a co práce, náročná? neboj, taky ještě nic nemám, akorát debatujem co všechno mít a co nemít a už jsme eliminovali fotografa, video (angažujem rodinu) a hudbu (angažujem PC) ;-)
Profilova fotka
Ahojky jija, jo je to v poho, uz se to tam uklidnilo. Takze jsem spokojena. To jsem rada ze v tom nejsem sama. A co je u tebe novyho?
Profilova fotka
ty šaty co mas v albumu uz máš vybraný? V jednoduchosti je krása :)
Profilova fotka
marto, cena se pohybuje od 4 do 7000, záleží na typu a pohatosti a tak. Jaká je to zančka šatů netuším, ale ani mi to nějak nevadí... :-) ;-)
Profilova fotka
Omlouvám se, pohatosti znamená bohatosti :-)
Profilova fotka
ty jo tak to je fakt jak pujcovny, ja jsem si treba zkousela saty za 8tisic pujcovnyho :(, a jaka je adresa?
Profilova fotka
marta: tak ty jsem měla vybrané loni, uvidíme jestli se budou líbit i mamče, půjčovné loni bylo 2600 (levný salon) tak uvidím ty šaty jsou na e-bay.com nebo u artichoe a albech (doufám že jsem její jméno napsala správně ať se neurazí)
Profilova fotka
Marto, ta paní co to zprostředkovává se jemnuje ARTICHOKE a má v albech z přáprav 4 alba se šatama. Stačí si jen vybrat.........což je to nejtěžší.... :-) :-) :-)
Profilova fotka
ježiši já dnes píšu jak analfabet. Omlouvámse, ale vy si to určitě přeložíte, co? :-D :-D
Profilova fotka
děkuji moc, podívám se večer teď pojedu zachvilku s manzilkem do nemocnice :(, a vecer mam nocni :( a budu se urcite nudit.
len.z: A Ty už máš objednané šatky?
Profilova fotka
papa večer holky
Profilova fotka
Maničko já, už mam šatky objednané. tyhle: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
len.z: krásné šatičky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?