7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Profilova fotka
Spinkalinka:to je moc líto ;-( Bude to těžké,ale odložit svatbu by ani nikomu nepomohlo,přeju hodně síly
holky taky pevné nervíky všem, začíná se to všecku stupňovat !! Já se tedka dozvěděla, že teta se strejdou nepůjdou, pak ještě jedni nevědí, a kámoška že asi nedorazí odpoledne, poněvadž její kluk s partou si popletl týdny a taky si naplánovali prase. Takže se mi to jako všecko bortí a lidi co jsem tam chtěla mít, mi odpadají.... :-( Tak jsem z toho nějaká posmutnělá. Marketas: co opary?? Já si dala v pátek studený pivko a v krku mě už nebolí :-D Kdo by to řekl ??
Profilova fotka
Janca:hlavu si s tím nelámej,nám taky někdo na poslední chvíli odpad a někoho nebudem vědět do poslední chvíle,ale s tím nic nenaděláme :-( Holky včera se u nás peklo a dělaly výslužky pro sousedy a vzdálenějšírodinu,kuk do albíčka ;-)
holky my jsme včera (teda chlap :-) ) vraždili prase na tu grilovačku, no byl u toho bordel a blázinec... Jinak já nevim co dřív, potřebuju ještě něco píct, a uklízet a chystat.... no už aby byla sobota !!!! Dneska jdu zkoušet šatičky tak se těším !! Nevíte jak má být počasí?? My tu měli včera hrozný liják a kroupy, ale teda až navečer.
Profilova fotka
Hlásí něco jako teď,teda ne takové horka,ale přes den hezky a na večer místy bouřky a tak,takže to docela jde :-D
Profilova fotka
Holky myslím,že 7.6. paráda... ;-) http://pocasi.zacatek.cz/#dlouhodoba-...
Profilova fotka
Feri, Kačí, dík za to počasko, sna to teda klapne!Jinak nám zatím odpadl jen jeden člověk, tak doufám, že víc jich teda nebude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Holky, kéž by to počasí vyšlo!!!!!!! Dívala jsem se i na ČT a tam to bylo taky tak. Tak doufejme. janca26: nic si z toho nedělej, nějak to dopadne. Snaž se si to užít, je to přece náš den!! x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tak nervózní, že jsme se dnes v práci vůbec nesoustředila na práci, tak když mně šéf viděl, dal mi už od zítřka dovolenou.....a 14 kolegů mi přišli přát a předat dar ke svatbě....bylo to hrozně dojemný, že jsem se rozbrčela.....tak nevím, nechtěla jsem na svou svtabu brečet, ale po dnešku vím, že budu bulet jak želva....tkže make-up bude v čudu ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
tak já jsem dneska taky naposledy v práci a holky mi chtěly dát svatební dar. Ale nesměla jsem se na něho podívat, až ve svatební den. A to bych asi nevydržela, tak mi ho dají až v pátek, protože to jim povezu cukroví. Ale dojatá jsem byla taky...
Profilova fotka
Holky, tak já jsem poslední den v práci až dnes, ale v pátek tam pojedu zavézt cukroví, trochu se nám to zkomlikovalo v reastauraci - oznámili nám,že nemají tolik lednic na cukroví, že něco nám tak dají, ale všechno určitě ne, tak jsme na nervy, páč nevím, co teď. A taky nám řekli, že po 22:00 by jsme se měli hodně ztišit, že jsme na hotelu. Jako, kdyby mi tohle řekli před 3/4 rokem, kdy jsme s něma všechno domlouvali atd.,tak tam tu hostinu vůbec neudělám, jsem pěkně vytočená ]-( , úplně na nervy, naštvaná jak sviňa! ]-( počasí má být hezký, tak ať nám to všem vyjde! :-D
jé vy se máte, že už jste v práci naposledy, já jdu ještě ve čtvrtek dopolko i když už mi to vůbec nemyslí. Marketas: to se nedivím, že zuříš, mají dost zvláštní přístup v té restauraci, že mají malé lednice nejspíš předtím nevěděli a o hluku nejspíš taky ne. Místo aby byli rádi, že jim uděláte kšeft ještě si budou diktovat podmínky...Pokus se na to nemyslet a užít si to, oni vás snad nevyhodí když jim tak o půlnoci uděláte humbuk...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj taky se hlasim na posledni chvili do klubu ;-) Uz zasinam byt trochu nervozni, tak hledam ty, co jsou na tom stejne :-)
Profilova fotka
sabuse ]-( , přitom tam ty svatby mají každej týden, fakt úžasný, že?! ]-( . Já se snažím na to nemyslet, ale nějak mi to nejde :-(
Profilova fotka
Jeeeeeeeee holky teď jsem zjistila,že tu má Vítek spolupracovníka,který se žení ve stejný den,kdopak máte přítele,který dělá ve Forte Beroun,prý jsi tu taky často??? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Feri, to jsou náhody :-D
marketas1: no možná právě proto aby lidi neodradili, naslibují hory doly a realitu sdělí týden před svatbou kdy je téměř bez šance sehnat něco jinýho. To je nějáký velký hotel a budou tam mít v tu dobu ubytovaný i jiný hosty? To celkem taky nechápu, musí přece počítat s tím, že svatebčané to nezabalí ve 22h. Udělala bych jim tam prostě bugr, až vám bude jedno, že vás vyhoděj, pořádně bych to tam rozjela. My máme kliku, že máme pro sebe i celý penzion co patří k restauraci a široko daleko nic není takže nám naopak řekli, že můžem křepčit až do rána, že lišky si zatím nestěžovaly:-)))
ahoj holky, tak já jsem taky dnes naposledy v práci ;-) Myšlenkama teda jsem už dávno někde jinde... Ve čtvrtek sem teda ještě zajedu s cukrovím. Kdy mi budou holky gratulovat to netuším. Včera jsem zkoušela šatičky, no vůbec se mi z nich nechtělo :-)
Profilova fotka
Sabuse, to je jednání, co? Prostě jobovka - a já je tak vychvalovala. No, jiné hosty tam asi mít budou, jka vidno. Ještě se zeptám v tu sobotu na recepci, kolik tam bude spát lidí
ferinko: zahlídla jsem ve tvém albíčku ty úžásné obrovské koláče od tvé mamky, úplně se mi sbíhají sliny !!! Ty musí být dobré :-)
Profilova fotka
my budeme mít taky frgály, pravé valašské, mamka doveze z valach :-) Už se těším, mńam!
Markét: co to je frgály? to jsou ty koláče ?? U nás to neznám.
Profilova fotka
Frgály jsou koláče, něco jka má Feri, ale v každém kraji se dělají trochu jinak, my budeme mít tvarohové a pak hruškové, nejsou zdobené, jako má Feri, ale jsou výborné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marketas: díky za info, no vypadají nádherně teda. U nás se to nedělá, my tady děláme úplně ty malinké koláčky, je to teda piplačka, ale jsou výborné. Holky jinak jsme tady dneska dostali v práci dar od holek, je to ohromná 2m krabice :-) vůbec nervim jak to narvem do auta. Prej stojací hodiny :-D Tak jsem zvědavá. Byla jsem teda hrozně překvapená, ani jsem neměla slov.
Profilova fotka
Jo jo mamča je moravanda a její koláče jsou v okolí vyhlášené se v poráci o ně poprali :-D My zatím dostáváme od kolegů penízky,tak se do auta naštěstí vejdou :-D
Profilova fotka
taky jsem dostala z práce měšec penízků (delam v bance:-)). lidičky, ja zacinam byt nervozni.. včera jsme zjistili, že nám někdo píchnul pneu u auta, kterým se musíme dostat z Prahy do Ostravy. Snad nam bude přáno a autíčko nás doveze tam kam chceme:-)
Profilova fotka
Holky, tak už jen 2 dny a je to tady... :-D Já od kolegyň a kolegů dostanu ložní povlečení(musela jsem si ho vybrat, tak to vím) a pak prý ještě překvápko... Tak snad to nebude nic velikého :-D winterska:s tím autíčkem je mi to moc líto, snad to dobře dopadne. budu držet pěstičky... ;-) ferinka:já jsem taky moravačka a u nás taky jdou hlavně frgály. Je to mňamka :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, Janča, my budeme mít mini svatební koláčky i frgály :-)JInak všem přeji jen to NEJ NEJ NEJ, HODNĚ LÁSKY, ŠTĚSTÍ A SPLNĚNÍ VŠECH TAJNÝCH SNŮ A PŘÁNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Holky všem přeju na sobotu jen hezky a ať to všechno vyjde,asi se už neukážu,tak všem držím pěstičky :-)
Tak se také přidávám..Mám termín také 7.6.2008.jsem už také nervózní a zároveň se těším..Tak i vám všem hodně štěstí a super počasí-máme to také venku ;-) ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?