7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Profilova fotka
market: jasně, že to zvládneš ;-) janca26: s tou hudbou je to fakt blby :-| My jsme si taky vybrali ze seznamu, co nám dali na matrice, zase jsme nemohli vybrat hudbu svou.
Profilova fotka
Jani, my máme hudebníky na obřad ( klavír+saxofon), zahrajou pochod, pak jednu písničku, kterou jsme vybrali z jejich seznamu a pak při gratulacích už to necháváme na nich, ať zahrají co chtějí, stejně je nebudeme vnímat a ani poslouchat, bude to jen jako kulisa :-)
ahojky no asi to nebudu nijak hrotit, nechám to teda na nich a dám si jen jednu svoji písničku na ty prstýnky :-) Starostí je i tak dost. Momentálně mě trápí nejvíc to, že jsem někde přistydla a ztrácím hlas a mám zvětšený i uzliny. Tak z toho jsem docela na nervy, já na ty hlasivky docela hodně trpim :-( tak nevim co z toho bude.
Profilova fotka
Ahoj holky, nas den je taky 7.6., včera jsem strávila celej večer vybíráním hudby na obřad a jde mi z toho hlava okolo. určitě vím, že tam chci mít Elvise - Cant help falling... a Armstronga, na nástup nevěsty Pannu a netvora, ale tím to zvadlo. Máte nějaký tipy?
Profilova fotka
Jani, tak mě pobolívá v krku, mám šílenou alergii ( oči svědí a jsou červené jak králík,kýchám, teče mi z nosu a lechtá mě patro) a z té alergie, jak pořád smrkám, tak se mi pod nosem udělaly 4 opary ale masakrový, tak doufám, že je zlikviduju a že se mi průběh alergie zmírní, páč jinak nevím, jak to ustojím :-(
Markét, na ty opary zkus do sebe hodit 3 tabletky b-komplexu a mazat si to kosmínem na opary. Mě to zabírá,ale teda na opary na ústech. Tak to snad nějak zvládnem co ?? :-)
Profilova fotka
jani, tak b-komplex koupím a kosmín na opary? To neznám, to se jmenuje KOSMÍNOVÁ MAST?
Markét, mám ji tady u sebe (pro jistotu) takže je to: Kosmín: regenerační mast na rty - s heřmánkem a kafrem, výrobce Aromatica. Je to taková žlutá tubička asi 10cm, myslím že ji budou mít v každý lékárně - nebo něco podobného. Je to na popraskaný rty a koutky, na opary a ošetření nosu po rýmě, to tady všecko píšou. Já už ji mám asi 2 roky :-D a všude to sebou tahám.
Profilova fotka
jani, díky za tip, dnes ji koupím, snad to pomůže!
Profilova fotka
spinkalinka>tak to máš dobré, že ti ty šatečky opraví tak narychlo... všem: jak to tak vypadá, tak nás tady přibívá.... To je super. marketas1: taky jsme na opary používala kosmínovou mast a vitamín B a pomohlo to.
Profilova fotka
Teda, já to vůbec neznala, koupím a budu se modlit, díkec, holky!
jasný, zkus to, určitě to pomůže ! Já už odhodila rolák, už mi je fakt hic :-) A ty uzliny se mi trochu zmenšily, tak to snad bude dobrý. Piju tady horký čaje ostošest abych to rozmluvila :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, na hlasivky je dobrá vincentka
díky za tip, no dneska doma vyzkouším veškerý recepty co znám, to si piš. Ale já na ty hlasivky trpim tak 2x ročně, a dávám čaje, bonbony vše možný, ale stejně to prostě musí odeznít, nic extra nezabírá hned. Tak to snad do příští soboty bude lepší....
Profilova fotka
Jani, no, snd se z toho rychle dostaneš! ;-)
ahoj holky, tak co, něco nového? jak jste na tom s přípravama, nervíkama???
Profilova fotka
ahoj holky, tak my teď řešíme trochu jiný starosti. Máme úmrtí v rodině a v úterý před svatbou je pohřeb :-( Tak je to teď u nás takový napjatý.
Profilova fotka
Spinkalinka, to je mi moc moc líto!!!!!!!!!!!!!!!!
To je mi taky moc líto! tak pevný nervíky. Svatbu necháte nebo odložíte?
Profilova fotka
Spinkalinka, někdo hodně blízkej?
Profilova fotka
Holky, díky za podporu. Svatbu odkládat nebudeme, to už bych vážně nezvládla. Umřel náhle mamčin brácha, můj strejda. Jenomže ještě máme strach o babičku, že to nezvládne, ještě jsme jí to neřekli a ještě k tomu je od včerejška v nemocnici a zakázali nám jí to říkat. Tak snad dneska jí to mamka řekne a mám strach, jak to dopadne. prostě to nemohlo přijít v horší dobu :-(
hm tak držim palce !! To bych taky měla strach o babičku, tak ať to dopadne dobře v rámci možností.... Já jsem přišla o babičku před 4 měsíci, takže je mi moc smutno z toho že nebude s námi a určitý přídech toho smutného tam bude. Tak se držte !!!
Taky držím palečky ať to všechno zvládnete !!! Já přišla o mamku před rokem, bolí to ještě teď a vím,že to bude bolet i na svatbě, že jí tam nebudu mít. Zkus si ten den i přesto užít, i když to bude těžké
Profilova fotka
Holky, moc vám všem děkuju za podporu!!!! Jste strašně hodný. janca, sabuse: je mi líto, že jste přišly o tak blízké lidi před svatbou. Vždycky je to smutný a těžký. Snad to čas spraví. Přeji vám hodně štěstí!!
Profilova fotka
spinkalinka to je i moc líto. Držím pěstičky ať to zvládnete. Musí to být pro vás všechny hodně těžké....
Profilova fotka
Ahojte holky. Tak za týden z nás už budou vdané paní.... Jsem hrozně nervózní... Ale už se i moc těším.... :-)
Profilova fotka
me to zatim ani nepripada ze se vdavam.. jen musim zarizovat jeste spoustu veci... zenichovu kravatu.. rozvezt kolacky, dojet z prahy do ovy..
Profilova fotka
Spinkalinka, moc mě to mrzí, je mi to moc líto! Úplně mě mrazí ;-( ! Holky, asi začínám mít nervy!
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zítra máme pohřeb a to jdu ráno na poslední zkoušku šatů :-( To bude den! Ještě k tomu mojí svědkyni v sobotu umřela prababička. To bylo strašný období. Ten květen byl úplně šílenej. Snad už to teď bude všechno dobrý. Všem přeju pevné nervy a co nejmíň stresu!!!! x-)
Profilova fotka
:-( ;-( , spinkalinka:-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?