7.6.2008

Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
1
2
15
Ahoj přidávám se do data 7.6.2008 x-)
Holky, šup sem :-) .
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám... Akorát není to trošku stěhování z června 2008, stejně jsme tam skoro všecky sedmičkový... :-D
Profilova fotka
Tady jseeeeeeeeeeeeeeeeeem! :-D
krijin: To ne, to nechci :-) . Já tam budu pořád chodit. Akorát pak se to stejně rozdělí a budeme to mít zvlášť... ;-) . Už teď jsou zvlášť data... ;-)
Ahoj bety :-) !
betule007: Ta korunka, co máš v albíčku, je nádherná :-) .
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, jsem tu 7.6.2008
Profilova fotka
manicka: jasan, to chápu :-)
Holky, já jsem ráda, že jste tu :-) .
Profilova fotka
Jo, to my tu jsme taky rády... :-) Ted jsem ale vydřená z těch našich potenciálních voleb :-|
Profilova fotka
Já jsem taky ráda, že je nás tu tolik,ale já jsem určitě jediná, která má jen termín, zaplacenou zálohu na hostinu, fotografa, video, a cylindr a tyl na auto. Jinak vůbec NIIIIIIICCCCCC! :-( Jak jste na tom vy?
Článek se načítá
Jo já četla, ale to snad nebude takový, to by museli vědět už dopředu. Přece nezarezervujeme termín a pak nám neřeknou, že nic nebude...............? :-|
Profilova fotka
Len.z: neboj, já nemam zaplacenou ani tu hostinu, chcem, aby nám vařila škola, takže je to zatím v řešení...
Já nemám nic holky, jen představy, ale taky dobrý... ;-) .
Profilova fotka
manicka: no to doufám, já tim uplně žiju a teď bych to snad měla odložit? To by bylo na odstřel...
Profilova fotka
holky víte co jsem právě udělala? Napsala jsem email webmasterovi do Senátu, a normálně se zeptala jak to jako bude.Tak jsem zvědavá, jestli se vůbec někdo bude obtěžovat a odepíše. A pokud jo, budete první kdo se to dozví :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
teda Leni, ty jsi fakt sqělá... :-D Tohle bych si netroufla, já ani nejsem schopná zavolat si na tu naší matriku, abych to zjistila...
Teda, koukám, že ste daly košem "Červnu 2008"....teď tam nikdo nezbyde (kromě mě) ;-( Len.z - to si šikulka ;-)
Profilova fotka
blani, 6.6.to je skoro jako 7.6.den sem den tam Jsi prostě NAŠE!!!! :-D
Profilova fotka
Manicko,která? :-) Já mám jen zamluvený obřad,jinak vůbec nic.Ale mám v plánu do prosince vyrazit na šaty.
Profilova fotka
Teda holky, to Vám musim sdělit. 10.listopadu (po mojí státnici) si jedeme do Prahy vybrat "Vánoční dárky" totiž prstýnky. A ten muj šmudla se ptal, jestli ho už může nosit. No neni k sežrání? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Krijin,to je krááása,to ti závidím,s tím mým "šmudlou" a jeho rychlostí rozhodování je budeme kupovat nejdřív 6.6. a ještě bude remcat. :-D
Profilova fotka
betule: to je v poho, ten muj si taky myslí, že jsem hroznej plašan, a že do svatby je moře času... :-N
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem tady taky, ale doufám že nám "neumře" téma červen 2008, ale zase by mě zajímalo, kolik je nás nakonec na ten termín 7
Profilova fotka
jija: chceš to vědět přesně? no spousta přeci... :-)
Profilova fotka
holky jak jste se ptali kolik je nás na ten červnový termín, tak jen tady v bereme se, je nás 90!!!!!!!!!
Ahoj, taky jsme chtěli termín 7.6. 2008, nakone z toho vyšlo 26.4. 2008, takže abych začala s příparava.......... moc se těším...........
Profilova fotka
Noooo pěkně jsme se tu už vyskládaly,holky to bude mazec to datum :-D
Profilova fotka
jo tak to je slušné číslo, zajímalo by mě jestli nás budu víc než 8.8.08 no asi se na to podívám ;-)
1
2
15

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?