6.6.2009 Konopiště

Profilova fotka
Krásný večer všem budoucím nevěstám. Najde se tu někdo, kdo bude mít v červnu svatbu na Konopišti? x-) Co jsem si pročítala loňská témata, v tuhle dobu už s termíny byl problém. Tak prosím, jestli se tu najde někdo, byli jste si už zamluvit termín? Matrika v Bene má jen po a středu do 17:00 a to absolutně nestíháme. :-( Tak jestli mám být v klidu, nebo ne. Nevím, jestli první zamluvit termín obřadu a pak shánět místo na hostinu, nebo obráceně. Díky za diskuzi všem dopředu. Pěkný večer, holky :-)
Ahoj, my máme stejný termín ale obřad ve Vlašimi. Nejdřív jsme si byli zamluvit termín na matrice a až pak hledali místo na hostinu, protože tak kde jsme chtěli tak už měli obsazeno. Ale já být tebou tak si na matriku zajdu co nejdřív, a zvlášť u toho Konopiště bych se bála, že už bude obsazený. Kamarádka se vdávala na Kačině na kutnohorsku a měla ten termín zamluvený asi 3/4 roku dopředu.
Profilova fotka
Díky, Lili. Snad bude ještě volno. :-( Máme možnost provést obřad i v restauraci, tak to nechceme zamlouvat a platit na matrice, dokud to nebude jisté. Vypadá to, že jsem se opravdu probudila pozdě a máme co dělat, abysme to všechno stihli zajistit. A v kolik hodin to máte? K
My jsme byli na matrice někdy začátkem prosince a mohli jsme vybrat obřaduž jen buď v 10 hod nebo ve 13, takže to budeme mít až od jedné. Žádnou zálohu jsme ale neplatili, matrikářka si jen napsala termín a třeba až v dubnu tam půjdeme znova teprv sepsat definitvní žádost a složit zároveň i zálohu.
Profilova fotka
Tak jsi měla pravdu, je pěkně pozdě :-( . Na Konopišti máme rezervaci na 6.6. v 11:45, to je pěkná hodina, ale zase máme problém sehnat místo na hostinu pro 60 lidí. :-( Všude, kde jsme to chtěli, je to obsazené jinýma svatebníma šťastlivcema. :-N :-N :-N Takže sháníme, zatím bezvýsledně. Kvůli hostině asi přesuneme termín svatby. :-(
Ahoj, zkusili jste třeba restauraci Bedrock, nebo tu druhou u zeleného stromu?
Profilova fotka
Díky moc. Koukám na netu, že v Bedrocku mají salónek pro 15 lidí. Nás bude 60 a chtěli bysme večer terásku s grilem na prasátko. :-( Zelený strom nám moc nezaujal. :-( A Benica je beznadějně plná :-( Snad se uvolní nějaký termínek. :-(
salonek sice jo ale normálně restaurace má hodně míst ;-) byla jsem tam na svatbě s 80 lidmi ;-)ale terasa tam taky není...:-/ leda zkusit něco v okolí
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?