5.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, máte někdo svatbu 5.6.2009? :-)
Aha, tak mi to máme až tam... :) Budeme dávat výslužky a možná pár minizákusků... 8-) Jj, taky si říkám, že je jěšte času dost, ale ono to fakt letí"!!
To mi povídej, taky bych si přála aby bylo krásně!! Ale prý má celý červen pršet 8-( Tak snad se spletli!!! x-) Aspon doufám, protože chci mít krásné počasí!!
Profilova fotka
My to hlavně všechno máme venku!!!! .-))) O dešti v červnu jsem zatím nic neslyšela?
Mně to říkala mamina! tak nevím co je na tom pravdy!! No, tak to my to máme zase celé uzavřené akorát večer se bude venku grilovat!! x-) x-) Já se už těším!! ;-)
Profilova fotka
Ono se tomu stejně nedá moc věřit. Tyhle dlouhodobé předpovědi.-) Nám se to určitě vyhne.-) Taky se strašně těšííím! Co rozlučku? budeš dělat?
kaci: Rozlučka nebude! Chtěla jsem, ale spousta kamarádek nemá ani chvíli čas, takže jsem se nasrala a řekla končím! Nikdo si nechce udělat čas, tak proč bych měla něco plánovat!! ]-(
Profilova fotka
:-o , tak to je od nich opravdu milé! Kámošky za všechny prachy,co? To mě teda moc mrzí:-( Tak si otevřete šampíčko spolu s drahým a užijete si to spolu.-) Eliško a chystáte se na nějaké líbánky? A co mimi, plánujete? My by jsme chtěli trochu procestovat Itálii a jestli mi dobře dopadne vyšetření, tak na mimi hnedka skočíme.-)
Ahoj eliskko, tak tě taky vítám:). My už máme všechno, jen ještě vytvořit nějakou jednoduchou ozdobu naauto :-) . My zase děláme rozlučku společnou, protože máme společný kamarády a mezi nimi jsou jen dvě holky, jinak samý kluci :-N . Sem slíbila, že s ním půjdu na diskotéku i když ndiskotéky jinak nesnáším :-x
kaci: na mimi už pracujeme od března, ale zatím se mu moc nechce ]-( no uvidíme... Líbanky bychom rádi, ale nevíme jak vyjdou penízky
kaci: kamarádky za všechny prachy!! Nečekala jsem to!!
Profilova fotka
Já už taky prášky neberu víc jak rok, nijak se nehlídáme a žádný nečekaný překvapení se zatím nekonalo. Uvidíme co bude až se začneme opravdu snažit.-) Taky líbánky budou podle peněz,ale doufám, že někam vyrazíme aspoň na pár dnů.-) Eliško a kamarádky jdou na svatbu?
kaci: Jde jenom jedna moje zlatíčko, který nemůže na rozlučku, protože končí vysokou, ale jinak nikdo další nejde..:akorát se asi přijdou podívat
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak tě to nemusí aspoň tak mrzet.
Kaci: Sice mě to tolik nemrzí, ale je to na prd! Nečekala jsem, že se na mě takhle vykašlou... jsou to ještě moc velké děti!! 8-(
Ahoj holky. Tak včera jsem si složila 20 ks krabiček na výslužky!! x-) x-) udělala jsem krabici na přáníčka... x-) x-) Povedla se!! ;-) 8-)
Profilova fotka
Ahoj eli, tak já jich složila 22 na výslužky a 45 na koláčky.-))) Jinak ta krybice se ti teda fááákt povedla.-) Já se zase piplám s těmi kytičkami na auto a pokaždý to udělám jinak. ]-(
ahoj nevesty, tak my uz jsme skoro ready, akorat z toho pocasi mam rozmrzelou naladu, obrad je naplanovany ven :-(
My taky budeme mít obřad venku a s jiným než krásným počasím nepočítám! :-N
kaci: Děkuju za pochvalu!! x-) x-) Dneska budu dělat pytlíčky s rýží... :-D x-) x-) Já doufám, že všem nám vyjde počasí!! ;-) 8-)
Ahoj holky, tak právě páchám svůj první příspěvek do diskuse :-) Teď jsem přečetla všech 7 stran téhle diskuse a chci se zapojit. Už na mě lezou takový ty nálady typu "nestíháme". Jste všechny v pohodě nebo pod tlakem?
Ahoj beruszko, taky se ti blíží termín 5.6. :-) Myslím, že tady jsme opravdu všechny v pohodě. :-D Aspoň teda já. Pominu li klacky pod nohy v práci kvůli svatbě, ale to neřeším. Je to moje svatba a já si ji zkazit nenechám. Holky, která máte taky obřad venku. Jak to máte s hudbou. To jediné nemáme dořešené. Mám hudbu při nástupu ženicha, pak je hudba pro družičky, pak jdu já. A te´d nevím, dává se i nějaký hudební podtext při tom řečnění? Eliško, o jiném než hezkém počasí snad ani neuvažujem :-D :-D
Ahoj, já jsem pod tlakem akorát ze školy, protože za týden státnicuju, jinak ze svatby vůbec. My máme obřad venku a bude nám k tomu hrát klavírista, ale při řečnění asi ne, to by sme nic neslyšeli. ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak my máme úplně všechno venku!!! Tak musííí být prostě hezky! Při obřadě nám bude hrát živé trio a jelikož mají zkušenosti, tak vědí co a jak. Při řečnění se nehraje. Až při prstýnkování.... Jinak my jsme zatím úplně v poho. To nejdůležitější už máme,ale já mam stejně pořád pocit ,že je dost času. Včera jsme slavili tchánovi 65 a přítel měl 31.To jsme se pěkně ......-))) Samozřejmě všichni žijou svatbou, tak si to asi dovedete představit.-))) Prý trénink.-)))
ahoj holky, tak ja se musim priznat, ze jsem jeste v pohode, zadnej stres, my to mame taky venku. s hudbou to mame tak, ze mame trio, budou hrat uz kdyz budou prichazet hoste a pak po cely obrad jen tak zhlehka, jedine kdy se hrat nesmi, tak je kdyz se oddavajici pta a vy odpovidate ano..u pusinky, prstynku a podpisu uz zase ano. takze jsme si vybrali 7 pisnicek plus jednu moji oblibenou, kterou se nauci a je to.. musim rict, ze to je uplne jina atmosfera nez z CD :-) naaadhera
Tak to Vám tu pohodu docela závídim(a samozřejmě přeju!) Já už to vidim v živejch barvách-děti budou nemocný, zapomenem prstýnky, nenastartujeme auto...prostě klasika:-)
Profilova fotka
beruzska.-)))) Určitě nám to všem dobře dopadne. Hlavně,aby nás všechny oddali a o to přece jde.-)
taky koukate kazdej den na predpoved pocasi??? :-N nebo jsem balzen jen ja :-N
Profilova fotka
verisek, nekoukám! Neovlivníme to ! Navíc to nemá cenu, protože předpověď počasí je opravdu jen přeďpověď.-( Příroda si udělá stejně co bude chtít.-) Snad budeme mít štěstí!
Já na počasí taky nekoukám. Však ono nějak bude a my s tim nic nenaděláme ;-)
Tuhle předpověď jsem teď úplně náhodou potkala na netu: Mezi 1. až 10. červnem bude nejdříve převážně oblačno s občasným deštěm nebo přeháňkami a bouřkami, postupně polojasno a srážky jen ojediněle. Ranní teploty 15 až 10 stupňů, denní vystoupí na 22 až 27 °C, přechodně až 29 °C.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?