5.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, máte někdo svatbu 5.6.2009? :-)
Profilova fotka
zuzi, tak to jo.-) Držim palce,ať to jde samo, ať máš čas na svatbičku.-)
ahoj holky, je tu nekdo? :-D
Profilova fotka
Ahoj terko, já tu ještě chvilku budu.-)
Profilova fotka
Frčim dneska na ten veletrh do Diplomatu a pak dobalit věci na hory.-)
ahojky kaci ;-) jee tak si to moc pekne uzij ;-) ja sedim u uceni :-S
Profilova fotka
No, tak to ti nezávidim,ale já jsem zase ráno plavala v novym programu na PC! Mam to úspěšně za sebou a teď se můžu jen a jen těšit na dovču.-)
Profilova fotka
Terez, ty nezajdeš na ten veletrh?
tak si ji moc hezky uzij ;-) nn na veletrh nepujdu, to co jsem chtela koupit mam, akorat prstynky nam chybi :-)
Profilova fotka
Děkuju, určitě užiju.-) Tak to máte super!!! My tam teda jdeme hlavně kvůli prstýnkům. Máme vyhlídlé od Rýdla a doufáme v nějakou slevičku.-) Pak uvidíme podle lidí, když z toho budeme otrávení,tak se na to vyprdnem.
no to mi povidej, ty prstynky jsme z toho dost nastvany kolik za to chteji...mame to tady rozbourane a potrebujeme prasule :-(
Profilova fotka
teri, tak si zatím kupte jen nějaké stříbrné, obyčejné a pak si časem koupíte nové, pořádné.-) Jinak mě šokuje cenově celá ta svatba! Doufám, že je to poprvý a naposledy! .-))))
vubec nevim jak to udelame no...jako penizky na to jsou, ale znas to, clovek za tim vidi (to uz je asi nejaka deformace ci co) napr. nadobi nebo kus sporaku :-D :-D jj hele nam pomahaji s placenim moji a pritele rodice a jsem za to rada, jinak bychom tolik lidi nepozvali...kolik vy vlastne mate lidi?
Článek se načítá
Profilova fotka
Jojo, znám.-) moc dobře.-))) My budeme mít 40 lidí a 50% nákladů nám hradí rodiče. Zatím se nám rozpočet pohybuje kolem 100.000,-!!!! Hrůůůůza!!! Taky jsem vděčná za podporu rodičů, protože potřebujeme udělat terén kolem baráku a to nás taky nevýjde zrovna levně.-(
tak to jsme na to podobne, my mame 30 lidi na hostinu - chtela jsem klasiku svickovou a polevku kafco a dort, takze to je celkem v pohode. Potom nam prijde jeste asi 20 kamaradu na zahradu, kde budeme grilovat a delat prasatko. Nejaky ten sud a tak. Dort upece tchyne umi nadherne pect jak od cukrare, coz jsem rada, kolacky pece pritele babicka i se zakusky na vecer. Jenze stejne se to nastrada...myslim, ze ke 100 000 se snad nedostaneme ale stejne...je teda vyhoda asi, ze neplatime zadny sal nebo tak..ze to mame na te zahrade, kolik vy platite v te cajovne?
Profilova fotka
terezko, my taky žádný pronájem neplatíme a pořád doufám, že to nebude tak vysoká částka,ale raději počítám více než méně, aby jsme pak nebyli překvapený. Budeme mít rautík a pak grilovaný pochoutky. Počítáme i s pitím 1000,-Kč na hlavu. Zatím mam jasno, že fotografka bude stát 6000,-, kapela na hostinu 6000,-, hudebníci na obřad 3500,-, poplatek církvi 3500,-,vizážistka 2000,- a 4000,- svatební dort. Moc jsme se neomezovali,ale koukala jsem že jsou tu daleko náročnější nevěsty.-)
to urcite, je lepsi pocitat vic a byt prijemne prekvapena :-) ;-)
Profilova fotka
Tak já pomalu vyrazim.-) Měj se krásně a když bude na horách čas,tak písnu a když ne,tak po horách zase budeme vesele plánovat .-))) pááááááááá
urcite :) uzijte si dovcu ahojky ;-)
haloooooooo je tu nekdo? :-)
Ahojky holky, tak už mám šaty!!!!! Hurá! Ty tam na mě čekaly. Původně jsem šla úplně pro jiné, a vůbec jsem něchtěla korzetové. No nakonec je mám. Sedly mi jako žádné. Na netu vypadaly noc moc, ale v realu jsou boží. Jednoduché a přitom šik. A ještě jsem dostala jarní slevu tisícovku. No mám dneska šťastný den :-)
Profilova fotka
Ahojkyyyy, tak co je nového? Ivčo, tak to je paráda gratuluji! Já jsem si celý týden na svatbu ani nevzdechla. Na horách to byla úplná pohádka.-) Jinak holky v Diplomatu na veletrhu to byla hrůůůza!!! Bylo tam fakt těsno a těch lidí. Prakticky jsme se k ničemu nedostali. Úplně nás to otrávilo.-(
Ahojky holky. Tak jestli nebude vadit, tak se k Vám přidám... Svatbu máme 5.6.09 :-)
bjondo: A jaké pak ty šatičky jsou? Jakou mají barvu, jsou celé bílé? :-) :-) Já jsem si ze začátku vyzkoušela jedny a hned jsem věděla, že je musím mít, ale přišla jsem tam za 14 dní na zkoušku a měly tam nové šaty a ty byly ještě hezčí, takže vyhrály nakonec ty druhé... :-) Jsou celé bílé, takže nádhera. Už se tam nesmím chodit dívat, jinak to budu pořád měnit :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj eliško, to budeme rádi.-)
Eliško, šaty mám nakonec šampáňo. Právě, že takové jsem nechtěla, ale když jsem je oblékla, tak jsem v nich vypadala líp než v těch bílých. Jsou úplně jednoduché, protože máme svatbu venku v altánu a nějaké moc zdobené by se tam ani nehodily. Už mám i boty, bílé saténové se špičkou a volnou patou. Z Deichmanu za 600 Kč, taky super cena. Když je protancuju, tak mi to nebude líto. Jinak na šaty se můžete holky kouknout na můj album. Iva a Jirka 5.6.2009
Tak důležité je, že se v nich cítíš dobře... ;-) :-) Budeš je mít na sobě Ty celý den.. :-D ;-) Nikdo jiný....Mně musely šaty taky padnout. :-) x-)
To je fakt, zkoušela jsem jedny, byly nádherné, pošité perličkami, jak mi je dala na sebe, málem mi klesly kolena. Měly tak 20 kilo. To nosit celý den na sobě, tak z té svatební noci nebude nic ;-)
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jak se máte? Já jdu dneska konečně do Marry, tak snad se už rozhoupu a objednám šaty! nebo půjdu nahá.-) Jinak zrovna řešim oznámka, tak snad už jsme konečně rozhodlí. Budou to ty keramický pro pozvaný hosty a pro ostatní příbuzenstvo a známý ty papírový (viz.album).
Ahoj holky, tak jak pokračujete v přípravách? Zítra jdeme za floristkou, tak držte palečky. Drahý je přesvědčen, že stačí jedna kytka ve váze. To zas bude boj :-| Ale papáníčko musí být to nej, na tom šetřit nehodlá. Ach jo ti chlapi!!!
Ahoj,to je náhoda, já se taky zítra chystám za květinářkou. Doufám, že to se mnou nešlehne, až mi řekne cenu :-| . Já chci kytku pro sebe, svědkyni a mojí maminku, tak doufám, že se vejdu do 1500 max 2000 :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?