5.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, máte někdo svatbu 5.6.2009? :-)
Na Bertramce je to moc hezky ;-) me to nad to docela pred tou maturou uklidnuje :-D a jake mas saty?
koukam mam tam preklep :-D pisu tady projekt a nesoustredim jsem. Chtela jsem napsat, ze me ty pripravy docela uklidnuji :-D
Profilova fotka
tera, my to máme všechno pod širákem na zahradě jedné čajovny. Šatky chci přez boky úzké dole mírně rozšiřené v barvě champagne. Zatím se mi nejvíc líbí ty první co mam v albíčku,ale ještě nejsem rozhodlá. A kde ty jsi vybírala šatky? Nechceš je dát do albíčka? zuzi, já si myslim, že čas máš pokud nechceš něco extra. Nakonec nejdůležitější je to místečko obřadu a hostiny.
Bohuzel je nemam vyfocene :-| ale ty tvoje jsou moc hezke ;-)
terezkap: šaty mám v albu ;-) kaci: no jen trochu blbý, že nemám to místo hostiny, ale snad si do konce února vyberem :-D
Profilova fotka
zuzi, určitě najdete něco pěkného.-) Hlevně aby jsi měla všechny zkoušky a byla v poho.-)
Jo já se tou svatbou vůbec nestresuju, ta škola mě momentálně trápí víc :-o . Navíc svatba, to bude taková odměna :-D
ahoj holky nejste tu nahodou :-)
Profilova fotka
ahoj terez.-)
Profilova fotka
Tak co je novýho?
Tak jsem taky tu :-D
Profilova fotka
Zdravim zuzi.-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky jak jste na tom se šatkama? Já se teď rozhoduju mezi prvníma a posledníma co mam v albíčku,ale vypadá to nakonec na ty poslední.Přítel je z nich unešenej a ty první bych si musela dát ušít, protože mi nesedí přez prsa.
ahojky holky, tak jsem zase tu, ale jen na skok, nejak nestiham :-D kaci mne se libi nejvi ty prvni :-)
Profilova fotka
šla bych stejně nejradši v džínách.-))))
Profilova fotka
terez, ty už máš vybráno?
kaci jj uz jo :) akorat je nemam na fotce :-| jsou bile po tele vcelku bez raminek, nahore zdobene, vzadu rasene s dlooooouhou vlecko + rukavicky ;-) jsem malinka, takze mi velke saty moc neslusely a pritel ma radsi jednodussi, takze zvitezily tyhle ;-) ale ty se mi moc libis v tech prvnich :-)
Mě se zase hrozně líbíš v těch Kleinod, ale ty poslední jsou taky moc krásný 8-)
je tu nekdo :-D
Profilova fotka
terez, já su tu.-)
ahojky kaci, ja tu pak vcera zase uz nebyla :-) jsme se nejak minuly :-)
Tak ajký si si nakonec Kaci vybrala šatičky? A jak jste pokročili holky?
ahoj zuzi
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vybrala ty prvé,ale vršek bude vypadat, takto: http://www.nevesta-svatby.cz/userfile... Samozřejmě bez toho hábitu.-) Teď jedu na týden na hory a až se vrátim tak se jdu domluvit do Marry salonu. V pátek jdu ale ještě na veletrh, tak bůh ví jestli si to ještě nerozmyslim.-))) Nemam teď v práci moc práce,tak plánuju svatební cestu. Jak jste na tom vy?
ahojky, ty jsou moc hezke, slusi ti ;-) ja makam do skoly, takze se nenudim ikdyz mam tyden volno :-( to se mas, taky bych planovala, a kam razite na svatebni cestu? ;-)
Já taky makám do školy a nějak na zařizování teď nemám moc času. Kam se chystáte na svatební cestu? My pojedeme do Irska na deset dní. Teda poletíme a bude to můj první let v životě, tak se už těšim jak malá :-D Ten vršek je fakt nádhernej 8-)
zuzi irsko, to ti moc zavidim tam bych jela hned, skotsko, irsko to me vzdycky lakalo :-)
Profilova fotka
Původně jsme chtěli Skandinávii, nebo Velkou Británii,ale nakonec vyrazíme po Itálii. Zatím mam trasu (Benátky-Verona-Florencie-Pisa-Maremma-Řím-Pompeje-Alberobello-Assisi-San Marino-Ravenna). Přemýšlíme, že by jsme si ještě předtím projeli na motorce Rakouské Alpy. Uvidíme.-) Irsko, to je paráááda!
to je taky parada kaci :-)
Profilova fotka
terez a vy si něco plánujete? My právě chceme vyrazit ještě v červnu, protože ze zkušeností to je takový super měsíc na cestování.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?