4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
No, my budem šlapat zelí pač přítel o tom nechce ani slyšet :(
Profilova fotka
Z toho si nic nedělej...každej chlap na to není no...a my ještě taky netančíme, takže Bůh ví jak to dopadne...
Profilova fotka
Carry, ahojky... jak jsi dopadla s agentkou? už jste měly sraz? Holky, my budeme šlapat zelí taktéž... :-) k větším tanečním výkonům asi přítele nedokopu... :-) to nevadí - i tak to bude fajn! Jen přemýšlíme, co si necháme k prvnímu tanci zahrát... těch melodií je tolik?! :-)
Profilova fotka
reni a co budete mít jako první tanec? valčík? nebo něco moderního?
Profilova fotka
I přesto, že bych si ráda něco takového zatančila, neboť jsem 16let závodně tančila.... :-) tak na to nedojde.... :-) Přemýšlíme, že budeme ploužit na Prefect day nebo Can you feel the love tonight či v pomalejší verzi na Stand by me! :-) a poslední nápad je U2 - One, to je srdcovka! :-)
Profilova fotka
aha, tak to jo. jsou to hezké písničky...:)
Profilova fotka
Jj, bude to nejspíš jen s kytarou.... prostě jen pro nás! Tedy ta první, pak budeme moc rádi, když to rozjedou i všichni ostatní.... u obřadu se pokusíme taky pouze o doprovod s kytarou, tak to budeme ladit do jednoho stylu.... uvidíme! :-)
Profilova fotka
Reni: Slečna tu byla a byla moc sympaticka...urcite stokrat lepsi nez ta minula. A rikala ze si mysli ze to nebude problem s tim Slavkovem, ze se to da vzdycky domluvit... a zitra tam zavola a dohodne to s nimi. Takze snad to bude. Jinak ja jsem taky zavodne tancila, ale pritel nechodil ani do tanecnich, takze mi to je na prd...a budeme se na svatbe jen plouzit...protoze ho k tomu nedokopu. My uz mame taky vybranou pisnicku, je to nase zamilovana :) Takze prvni tanec bude urcite na tohle. http://www.youtube.com/watch?v=oZGE-Y...
Profilova fotka
Tak to je super carry! Tak vidíš, že to půjde :) Písnička je krásná :D...romantika :)
Profilova fotka
carrynka- budou u toho vsichni brecet jako zelvy :) je to krasny.. My mame radi (mimo jine) damiena rice, tak asi neco od nej.. ale nevim nevim. K obradu budemem mit asi jenom kytaru-kamarad se nabidl a me to prijde ze k ty stodole by pomalu ani nic jineho neslo
Profilova fotka
Já teda ještě vůbec nevím co za hudbu na obřad. V tomto to máte jednodušší. Ale třebas v kostele mají nějaký repertoár...chtěla bych i varhany...prý to je s varhanama krásné...
Profilova fotka
Efe: Mně se taky nejvíc líbí kytara... akorát neznáme nikoho kdo by tam mohl zahrát...ale ještě jsme se taky nerozhodli... Přítel zbožňuje rokovou hudbu, tak preferuje taky ty kytary...jen nevim kde je splasit, uvidime. Ale do zámecké zahrady se to smyccove trio celkem hodi, ale jak rikam, uvidime.
Článek se načítá
Profilova fotka
Carry: super, gratuluju! :-) určitě se to domluví, přeci to není takový problém, aby byl obřad takto později a ještě přes agenturu, to by v tom byl čert, aby to nešlo! :-) jsem zvědavá, co se dozvíš....?! Jinak písnička je nádherná.... dojatá jsem skoro už teď a to tu sedím sama v plátěných gatích a mikině a ne v těch nádherných šatičkách, které na nás určitě někde čekají..... :-) Nám bude hrát kamarád, tak uvidím, dá nám třeba playlist a my budeme zběsile vybírat.... ale ta tvá písnička fakt bere dech!
Profilova fotka
Kazdopadne slecna mne mile prekvapila. V te prvni agenture nemeli zadne vlastni napady, a kdyz jsem chtela neco trochu jineho tak se tvarili divne a neochotne. A nechali si zaplatit skoro za nic. Slecna se hned nabidla ze vsechno pujde, docela mne uklidnila a ze ona je od toho aby to zaridila a hotovo...tak jsem si predstavovala praci svatebniho agenta. Pochopi tvuj styl a nenuti ti nic klasickeho...a ma svoje napady...
Profilova fotka
to je pravda, ale ja mam i trochu spatnou zkusenost. my ted byli ted na svatbe v libochovicich(zamek) a tam byla otresna hudba na (mini)varhany. Znelo to jak v saturninovi,kdyz se vdavala teta katerina :-D a. ALE UPLNE! museli sme se tomu smat. Ale myslim, ze je takovy vyber a urcite muzete prijit i na nejakou zkousku, tak budes presne vedet co by bylo nejlepsi. A navic v kostele je to uplne neco jinyho nez kdyz to vyhravaji na zamku. Ikdyz ted mame idealni misto, stejne me trochu mrzi, ze nam ten nas kostelik (mam ho v albu) nevysel. Bylo to tam tak nadherny a uvnitr krasne "prosty a cisty" stejne jako ten tvuj..
Profilova fotka
jo to moje vyse bylo pro nanyska
Profilova fotka
carrynka : my taky milujem rokovou muziku (spis ale tu starou a grunge),oba sme byli basaci a tak sme se i poznali :D
Profilova fotka
Holky, to je pravda... hudba dělá strašně moc.... Dokáže celý obřad pozvednout do výšin nebo naopak celý trochu pokazit.... všichni sice říkají, že to není ani čas vnímat, ale zpětně si člověk asi uvědomi úplně nejvíc, videa toho jsou pak důkazem....
Profilova fotka
efe: a proc ten kostelik nemate? nevim jestli jsi to uz psala a prehledla jsem to... ja jen doufam ze jestli zamek vyjde, tak jestli bude prset...museli bychom to presunout dovnitr, a nelibi se mi ty malovany naskrobeny saly na svatby :( jeste je tam takova aula, ktera je bez maluvek a vyzdoby, tak tam by to mozna slo kdyby bylo skarede..
Profilova fotka
A proč vám to efe nevyšlo? to mi nějak uniklo... No ten kostel je celkem velkej, takže chci ještě sehnat bílej (krémovej) koberec aby se to trochu zabydlelo. Je to sice jen na půl hoďky slávy...ale stejně...přítel si myslí, že jsem se pomátla :)
Profilova fotka
Carry: Nebude pršet, člověk si to nesmí připouštět! :-) díky agentuře se dá všechno zvládnout pohodlněji, pokud by Vám padalo štěstíčko, tak se to přesune do zámku, kamkoli, kde se Vám to líbí.... ale pokud nebude vyloženě přívalový déšť, vždy se to dá v pohodě zmáknout i venku...... :-)
Profilova fotka
nevyslo to z jednoho uplne obycejnyho duvodu a tim je, ze ani jeden nejsme pokrteny :-D skoro cela moje rodina je(presto ze do kostela nechodi),ale mama to chtela nechat na me jak se rozhodnu-a je to tak spravne. Slysela sem, ze se to da vetsinou ukecat. Ale u katolickejch kostelu nikoliv =-) A ja sem clovek jehoz "vira" je laska a smyslem zivota- byt dobrej clovek. Zni to asi blbe, ale je to tak,takze kuli svatbe chodit do seminare nebudu :-D Nahodou me by prisel koberec hodne dulezitej! nenech se tim ovlivnit a stuj si za svym..
Profilova fotka
nany: vsak koberec si muzes jen pronajmout pres agenturu ne? To zas neni takove drahe... ja chci taky koberec, + zidle a potahy a mozna nejaky altanek od te zahrady... reni: jasne ze nebude prset :) ty budes volat do slavkova az koncem mesice? Vy chcete obrad venku nebo vevnitr?
Profilova fotka
Aha, no tak já nemůžu říct, že bychom chodili pravidelně do kostela a tak. Já jsem sice pokřtěná římsko-katolická, ale před pár lety jsem se nechala myrhovat (jinak biřmovat) v pravoslavné církvi. Ony se uznávají, takže to není nic proti. Chtěla jsem teda na obřad svojeho "otce", ale ten je tady v Praze. A podmínkou svatby bylo, že bude v Litomyšli. Tak jsme v římsko-katolickém. Na knězi totiž strašlivě záleží. Ale taky smýšlím, tak že děti chci vychovávat v duchu desatera. Kostel je pro mě spíš místo duševního odpočinku, kdy se zastavím a mám čas nad sebou přemýšlet...takže úplně naprosto chápu proč nejsi pokřtěná :).
Profilova fotka
Carry: volala jsem do Slavkova uz dvakrat, ale spis jen kvuli terminum obecne... nejdriv bychom to opravdu chteli v tech trinact hodin... jenze se bojim, jak to dopadne... doufam, ze dobre! budu tam volat toho 27.9. Trochu se obavam, ze treba nebude vypsany vubec ten nas termin, nebot me strasili stejne jako Tebe s tim, ze se budou vyskrtavat terminy svateb... ale take jsem slysela, ze se vypisuji tri soboty v mesici na kapli, jedna na Rubensuv sal a ti, co to chteji mit jinde, jdou v dany termin az jako posledni, aby se to vsechno stihlo prezdobit a nachystat, coz je pro nas trosku vyhoda... snad tomu tak jeste bude! nejradsi bych uz vsechno vedela ted, nebot bez daneho terminu se nemuzeme v pripravach moc posunout dal.... alespon zarezervovat misto hostiny..... :-( Jinak my bychom to chteli mit v Divadelnim sale primo v zamku... mne se moc libi, neni tak zdobeny, je krasne svetly a kapacitne tak akorat! :-) letos mel braska svatbu venku na louce, bylo to nejserednejsi pocasi v celem cervenci a ty nervy bych nikomu neprala..... takze po zkusenostech volime jednoznacne zastresenou mistnost! :-) ale tim te nechci odrazovat, clovek musi verit, ze bude hezky a pokud vam s tim vsim pomuze agentura, je to bez problemu... ma to zase uplne jinou atmosferu.... proste krasa! :-)
Profilova fotka
No já jsem na tom jako Efe. I když přítel je pokřtěný, na Slovensku je věřící každý druhý... Ale tak nějak jsme se nakonec dohodli že obřad nemusí být v kostele jak původně přítel chtěl... naštěstí, já bych se tam asi necítila... Tak to budeme kompenzovat tím zámkem a budem spokojení oba :)
Profilova fotka
Jj koberec jsem koukala, že ve svatební agentuře půjčujou, nebo zkusím gastro půjčovnu. Potahy zatím nevím. Jen asi do kostela pro nás dva na takové ty bobky. Pak na oběd...na party ne, tu chci venku, takže tam to bude takové "volnější".
Profilova fotka
carrynka: u nas budeme pronajimat zidle(jeste vazne nevim kde) a chteli bychom sehnat nejakej krasnej starej stul na obrad. Mas pravdu, ze s agenturou je o dost min starosti, takle to budu delat povetsinou ja a svedkyne.. udelame jednu zkusebni chvilku, ze to tam prijedem nazdobit(treba tyden pred) a pak to ona s kamaradama zopakuje. Nechci se dozit ze by to bylo uplne jina :D na tohle sem az moc puntickarka.. Vy tam mate ten zamek, jenze kdyby lio nam, tak budem muset do stodoly(coz by bylo taky pekne, kdyby nebyla tak hrozne malicka :(( Takze si vsechny musime drzet palce at je nadherne!!!
Profilova fotka
Nahodou stodola...to je taky originalni :)) Ja jsem taky v tom zdobeni stolu a obradu docela puntickar, taky bych to nejradsi videla dopredu...uvidime, snad se da pak verit agentce ze to udela tak jak ja chci.
Profilova fotka
nejlepsi je to vazne nafotit .) at to maji podle ceho delat. Jojo, stodola by byla taky dobra, ale jak rikam, ctyricet lidi by tam bylo jako sardinky ve stoje, nevic je tam pekna tma a reflektory nejsou nic moc (stejne pro jistotu koupim dovnitr lampiony) a malem bych zapomnela ze po stranach ulicky jsou vystaveny zemedelske sroje :DD Ale dobra je jeste ta varianta, ze oddavaji ve svetnici...to uz by bylo lepsi :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?