4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
JJ uvidim...zkusim hledat jeste i neco jineho...no uvidime...
Profilova fotka
nanyska juuu jakej? :) ja o nem porad premyslim a nevim asi se k tem mym satum ani nehodi
Profilova fotka
Mám ho v albu..hledala jsem nějaký trošinku jiný..rozhodně ho nebudu dražit :)...a hlavně aby byl champagne...no mě se líbí...sice je trochu kýčovitý, ale co jinak modrého že?
Profilova fotka
nany: Je roztomilý :) to já ještě takové detaily nenakupuju...ale dnes jsem si objednala svatební skleničky :-D
Profilova fotka
:-D tak já teda po svatebních skleničkách netoužím, ale zase po jiných blbostech ano :-p
Profilova fotka
u nas,kdyz uz sklenicky tak nejaky antik brouseny (nemyslim bohemia sklo).. sme na tohle hrozne vybiravy. Penize sice nemame a stejne sem si snila(jen jednou nahlas) o jednech art deco nausnickach a k memu nevyslovnemu prekvapeni jsem je od myho dokonalyho muze za par mesicu dostala k narozeninam :D brecela sem jak zelva
Profilova fotka
Jéé tak to je krásný,...to je fakt úžasný, když tohle chlap poslouchá...to já bych mohla hučet a hučet...a lepší je když si to přesně vyberu...no holt není nic dokonalé....art deco mám taky ráda ;)...sice se ke mě stylově nehodí, jako třeba šperky a tak, ale je to tak elegantní :)
Profilova fotka
dala sem je do alba. On je ten muj Kuba takovej holcici v tomhle, opravdu nasloucha a pozna kdyz mi na necem opravdu zalezi, mame navic stejnej vkus(nebo nevkus?).. Mam obrovsky stesti.. Myslis ze se k tobe artdeco sperk nehodi? Na me treba sedi, ale zase mi neslusi moderna ://
Profilova fotka
narodila sem se do spatny doby :-D
Profilova fotka
Jukla jsem na ně...jsou krásné :)...a taky jsem tam viděla čajové růže. Ty miluju, nádherně voní :). No mě to nesluší, jsem na to "velká" :). Jsem hodně vysoká a nejsem žádný drobínek. Takže já potřebuji "větší" kusy šperků. Třeba perly mi jdou krásně, nebo velké prsteny a taky pak úpně jednoduché šperky. Možná to je blíž té moderně :). Hele kdybych ti vyprávěla...můj miláček spíš kupuje podle toho co se líbí jemu ;)
Profilova fotka
Jo a tvůj přítel je fešák...jste pěkný pár.. Jak máš tu fotku s botama, by mě zajímalo kde sehnat ten dřevěný kbelík ;)...by se mi totiž hodil na dekoraci :)
Profilova fotka
:D no aspon ze to jsou veci pro TEBE, ja sem zazila lidi, co svym pritelkynim kupovali vylozene to, co chteli oni sami. Napriklad gramofon. Slecna moc velkou radost teda nemela :DD Mas krasnou postavu,hned bych menila a vsadim se, ze ty perly ti vylozene sednou!! budes je mit?
Článek se načítá
Profilova fotka
Asi ano..mamka mi půjčí svoje :-D , aspoň říkala :). No postava, to víš každý na sobě něco vidí. Já jsem na dovče přibrala a nějak ne a ne se toho zbavit...naštěstí to v šatech nebude vidět ;). Hehe já jsem dostala presovač "do ruky" na piknik...hádej kolikrát jsme byli ;)??? Jak jsi vysoká? Myslím, že to všechno máš hezky vybrané...jsem zvědavá na fotky pak :). Koho máte jako fotografa?
Profilova fotka
:))) ja mam 168 a ted hroznych 60 kilo..ale nikdo by mi to nerekl :-D u me se to neda tak brat, mam silny kosti takze postavu mam normalni, kdyz sem vazila 54 kilo, tak sem byla opravdu "vychrtla".. Ale stejne se pokusim neco malo shodit.. Fotografku mame uz od brezna zarezervovanou..uzasna Lucka Peskova Kulichova. (www photographypk com) Budem v listopadu fotit i "zasnubni" fotky. Driv nam to nevyslo, ceka miminko. Chci si to foceni ozkouset, protoze sem hrozne nefotogenicka, na vsech fotkach budu mit jiste skleb nebo zavreny oci 8-) pripadne oboji
Profilova fotka
No tak to je v pohodě, taky mám těžký kosti :D Kouknu na tu fotografku. To je fajn, zásnubní fotky :)...
Profilova fotka
Fotky má úžasné teda!!! Já se toho malinko obávám, pač nás bude fotit kamarád co jinak fotí spíš modelky a tak ivanmladenov. Tak snad to dopadne dobře. Zase přes něj budu mít holku co mě nalíčí, on je spolehlivý a ví, že jsem pintlich a náročná...už mě párkrát fotil jen tak pro mě...
Profilova fotka
no vidis, tak to mas uz aspon ozkousene a navic ho znas. A vypada to, ze je fakt dobrej. ty jeho tonovany fotky jsou taky krasny.. Me se libi prave tonovane fotky "do stara" takova trochu amerika. Takze PK byla jasna uz od prvni chvile..miluju ty jeji fotky snubaku
Profilova fotka
No já chci právě taky pár fotek jak mám v albu...on není profesionál, takže taky rád experimentuje :) Kolik budete mít lidí? Jak to vlastně plánujete po obřadu? Plánujete nějaké "aktivity"?
Profilova fotka
Holky jste se pekne rozjely :) Efe: fotky budete mit teda krasny... My jsme se s pritelem nemohli dohodnout, ja mam rada cernobile fotky a on barevne, tak to budeme mit pul na pul :) Jinak saty pro druzicky v hnede barve mi prosly :))
Profilova fotka
aktivity hehe :D my sme divny, rozhodne si ani trochu nedokazu predstavit, ze zajedeme do nejakyho penzionu, kde probehnou hry a ukoly a vseobecne veseli a pak budeme mit svatebni noc v podstate tesne "u hlav" svatebcanu. Vim, ze to ted byva zvykem a nikoho za to nepranyruju,ale my to proste nechceme. Bude nas tak do ctyriceti. Po obrade bude obcerstveni na miste(zatim co se budeme fotit) a bude tam pro ne pripravena "fotobudka",kterou bude obsluhovat moje segra svedkyne. Takze se lidi nudit nebudou.. Pak se pojede na obed do restaurace, kde bude ziva hudba a v sest hodin (zalezi na tom kdy zacne obrad) odfrcime pryc :)) Abychom si taky uzili jeden druhyho. Malo kdo to chape. Mozna to zni strasne sobecky a bude to desne nudna svatba, ale my timpadem sme asi oba desne nudni :))) a radsi nez v obeti teticek a strejdů, sme ve vlastnim objeti. Proste nase svatba neni cirkus humberto, nezveme lidi aby se mlatili smichy do kolen u toho, az budeme prebalovat panenku (coz taky nebudem! sme oba odpurci tehlech her, ukolu a unosu nevesty) Jediny co chceme a proc je vlastne zveme je to, aby byli svedkama spojeni dvou lidi, dvou rodin, nasi lasky.. Z toho maji byt vsichni stastní a nadsení.. uf snad tim nikoho neurazim...bylo to docela vycerpavajici, tak snad je to srozumitelny :)))))
Profilova fotka
Efe: Vsak to je kazdeho vec, hlavne aby byl spokojeny:) Je to preci vase svatba. My budeme mit taky kolem 40 lidi, ale ani ne celou rodinu...pozvali jsme jen ty nejblizsi. My teda planujeme veseli az do rana, tak uvidime jak dlouho vydrzime. Ale to prebalovani panenenk a podobne veci taky nesnasim!!!! :)
Profilova fotka
jenze nejhorsi je, ze jim muzeme stokrat rict, ze takovy ptakoviny nechceme a stejne to urcite bude :-( protoze je to preci "legrace"..ale ja se nesmeju fakt ne. A kdyby kuba dostal takovy to triko s napisem game over tak vazne nekoho zmlati. Mozna bychom to meli brat s vetsi nadsazkou,ale jak rikas, je to nase svatba.. :-N
Profilova fotka
Tak musis to brat ze hold ne vsichni vedi co od svatby cekas ty a pritel, a mysli si ze ti tak udelaji radost. Nebo babickam a tetickam by to prislo hezke...vis jak. My tohle taky nechceme, ale zase jsme pro aby se na nasi svatbe vsichni bavili...a chceme si ji uzit, mne by to asi bylo lito utect tak brzy...a rodina by to asi nerozdychala... asp si myslim.
Profilova fotka
Ne, tak to ja zase beru tak, ze kdyz nam tim chteli udelat radost, tak samosebou budu taky rada a prijde mi to mily. Oni ale vedi ze na svatebni hry vubec nejsme a ze by nas to spis jen stresovalo, tak to snad bude dobry.. Jinak vsichni vedi, ze vecer pojedeme po svym a zatim nikdo nic proti tomu nema, naopak babicky si docela oddychly ze budou moct brzo do postele. A navic na nedeli mame pripravenou velkou aftrparty,takze kdo bude chtit, muze prijit.. Je to takle rozdeleny do dvou dnu i pro to, ze s rodinou zenicha si moc nerozumim, maji me moc radi a vychazime skvele to jo, ale kdybys znala tchana, asi bys to resila podobne :-( Me bude stacit tech par hodin v sobotu a i tak se budu bat co zas rekne.. s nim si to opravdu neuziju, celej den bych na to myslela.. tak to pomohlo v rozhodovani jak to vyresit... Protoze pul lidi domu poslat nemuzeme
Profilova fotka
Efe, taky si myslim, že je každého páru věc jak si to udělají a jak si to představují. mě teda taky nějaký přebalování a únosy přijdou až trapný. Bohužel přítel trochu spadá k té masovce a jemu to přijde vtipný. A o únosu prý nerozhoduje. Takže to holt budu muset přežít a vychutnat si tu "moji" půlku. Já bych chtěla hodně tančit, takže budeme mít super kapelu a pak DJ. Na to se těším, ale na ty rádoby vtioný věci nee. Tak zase tím, že to budete mít na dva dny, tak ti to tak rychle neuteče ;). Carry docela ti závidím, že to ten tvůj s tebou tak prožívá...no holt každej chlap je jinej... Vydrží nám debaty až do našich svateb? ;)
Profilova fotka
ja myslim ze jo, porad bude co resit :) ja ted shanim misto, kde by nam pujcili thonetky,nebo neco podobneho.. protoze plastovy rozkladaci zidle bych neprezila :-D Nasla sem jedno misto,ale s jejich dovozem z prahy to bude hrozne drahy..
Profilova fotka
Nany: no nevím jesti "prožívá" je to správné slovo... spíš si myslí že to trochu přeháním...je do svatby přece 9 měsíců a já mu ukazuju kde jaké blbiny :) Většinou když mu něco ukazuju tak jen řekne hmm hezký, ale to mi stačí na to abych to brala jako souhlas.. :D A většinou mu stejně vnutím to co se líbí mně, mu je spousta věcí tak nějak jedno...mluví jen do toho důkežitého. Můj přítel taky spadá do té skupiny jak Nany, taky je zvyklý na nějakou zábavu na svatbě a tak..takže jediné co jsem povolila z těch zvyků je rozbíjení talíře a redovy tanec o půlnoci...na tom trval :) Jinak my máme taky DJ na svatbu, v tom hotelu mají i vlastní cimbálovku, takže tu jsme si zamluvili na 2 hodiny...já to moc nemusím, ale rodiče z toho byly paf... tak bude hrát asp k jídlu, a pak to namixujeme s tím DJ aby se bavili vsichni. A k obřadu by jsme chtěli nějakou živou hudbu, nejradši bychom jen kytary, ale to asi nesezenem, takze pripada v uvahu nejake houslove trio ci tak neco...
Profilova fotka
Efe: no tonetky jsou pěkné židličky, ale pro toliko lidí...třeba ještě seženeš nějaké jiné :) Carry: jo tak rozbíjení talíře mi ani toliko nevadí, jako spíš takové to plnění úkolů :(...já chci o půlnoci nacvičit tanec z hříšňáku ;)...líbí se mi to, je to romantish :-D ..máme kamarádku tanečnici..ale bez zvedačky samozřejmě hihi... Cimbálovku taky nějak nemusím, ale k jídlu dobrý ;)
Profilova fotka
Nany: tak jestli k tomu přemluvíš přítele tak klobouk dolů...já ho chtěla nalákat asp na taneční kurz, ale to neporšlo...a první netradiční tanec taky neprošel :(
Profilova fotka
první tanec budeme mít wals...aspoň doufám, že nám kapela něco takového zahraje, kdyžtak půstíme z repráků...to nás taky naučí kámoška... Já jsem mu nedala moc na výběr ;)...ale je zase fakt, že tančí a předvádí se rád ;)...a takhle to pro nás bude i pěkná společná aktivita...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?