4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@leeerinka dekuju moc za nazor na oznamko :) No zatim mam jen svou pisen na nastup :) Bude to jednoznacne tato: http://www.youtube.com/watch?v=nK4OIW... a pak mame na polibek a prstynky: http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2... a na gratulace zatim Halellujah
Profilova fotka
@mihsulka Tak já mám jasno zatím jedině v tom, že nám tam bude hrát nejšikovnější klavírista (kamarád) na pianino. Bude to nádherné, těším se. A právě proto, že je to profík, tak ani moc o hudbě přemýšlet nemusím. On mi tam určitě zahraje něco, co bych si přesně přála. Mám tip na dvě skladby - jednu od Roxette - naše oblíbená skupina, Sleeping in my car - na piano zní taky dobře...http://www.youtube.com/watch?v=JmLXgZ6ze2Q a druhou moji oblíbenou Everything I Do - taky samozřejmě verze jen s pianem http://www.youtube.com/watch?v=81ovFR... Jen nevím, kde k tomu sehnat noty, možná to taky nechám na něm :) Jen je průšvih, že můj pianista je z druhého konce republiky, tak nebudeme mít moc příležitostí se vidět, ale tak věřím tomu, že to nakonec bude dokonalé :)
Tak my máme také 4.6. na zámečku v Libochovicích a už máme skoro všechno zařízené. :-D , vletěli sme na to už začátkem roku, kdy sme hned začátkem ledna zamluvili místo, máme už doma prstýnky, veškerou výzdobu na hostinu, oznámení, už i většinu pití máme nakoupenou.. Svatební menu, místo na hostinu, fotograf, kameraman, vše zajištěno.. Už jen takové detajly, které nejde koupit dřív, jako jídlo a tak.. Tak teď už to doufám bude lážo plážo :-D
Profilova fotka
@amaretka2208 Tak to už máte snad opravdu všechno. Aby ses teď nenudila :) Já taky říkám, že už by ta svatba vlastně mohla být teď, když už je všechno zařízené, teď už jen musíme čekat:) Ale ono se pořád najde spousta maličkostí, které je potřeba vyřídit, pořád obnovuji seznamy s úkoly, je toho pořád dost :)
Je pravda, že když už skoro všechno máme, vždy se něco najde.. :-) Pracujeme na svatebních listech, chystáme se péct svatební perníčky, vždycky si na něco vzpomeneme, co bychom ještě mohli, i když by mě to na začátku ani nenapadlo.. No to asi proto, aby sme se nenudili a čekání nebylo tak dlouhé, co??? :-D
Profilova fotka
@amaretka2208 vletli jsme na to UZ zacatkem roku? :-D No vidis kolik toho mas, my na to vletlu UZ loni v srpnu, kdy jsme zamluvili datum a misto, pak byla dlouha pauza do prosince kdy prisly na radu me saty, Vanoce jsme vymysleli a ted postupne budem vse uvadet v realitu :) Na prstynky jsme pockali na svatebni veletrhy, pac ta sleva je bozska a ted si lamem hlavu s oznamkem coz je asi posledni. Mam domluvenou na duben zkousku liceni, domluvenou kadernici na zkousku a kolacky pece nejlepsi kucharka, ma maminka :) Takze to hlavni snad mame...uz jen kosili pro zenicha a bude hotovo :) @leeerinka jeste by byt nemohla :-D cekame na krasne teple pocasi
Profilova fotka
My na to vletěli UŽ ve středu a tento týden všechno objedem a bude zařízeno :-D Na první zkoušku šatů jdu asi tak za 5 týdnů. Ale nestresuju, věřím, že to všechno zvládnem. @mihsulka oznámko s tím fonendoskopem se mi líbí asi nejvíc z těch, co jsi sem dávala. Já jsem si oznámení udělala sama. Trošku šílené, leč pro nám výstižné :-) Ještě ho teda nemám doma, napřed musím domluvit, jestli bude sedět ten čas na 14hod a pak to nechám vyrobit. Jak dlouho před svatbou se rozesílají? My nebudeme péct koláče, takže to budu všem posílat.
Profilova fotka
@lennn no u me lidi co se brali a co tak ctu tak rikaji 2 mesice pred...zalezi co mate za den, kdo ma patek tak si vetsinou lidi musi brat dovolenou a je lepsi to vedet, my mame sobotu a vetsina lidi to vi a pocita s tim, tak to nehori, ale taky to chcem nejak ty dva mesice pred rozdat :)
Profilova fotka
@lennn @mihsulka Holky, řekla bych, že čím dřív tím líp. Taky záleží na tom, jestli už to oznámení máte, že...My ho budeme tisknout teď v průběhu dvou týdnů, musíme vymyslet kde. Poslední víkend v březnu máme nějakou rodinnou oslavu, tak to tam rovnou rozdáme a nemusíme posílat po republice. My jsme taky dávali vědět docela dopředu, takže i bez oznámení bych řekla, že s tím většina počítá. Zase, kdyby se poslalo oznámení moc brzo, mohli by na to zase zapomenout... Tak nevím. My to budeme řešit tou oslavou koncem března. Rozesílat zbytek budeme začátkem dubna, tzn. taky dva měsíce předem.
ahojda, my oznámení teda ještě nemáme, bude nám ho dělat kamarádka a budem to rozesílat spíš nakonci dubna, začátkem května ;-) takže zhruba měsíc dopředu. Skoro všechno už máme objednané, až na hudbu, chceme ji živou, ale ne DJ a většina kapelníků co znám v tento termín už někde hraje, je to na houby....
Profilova fotka
Holky, tak co je u vás nového? Já poctivě nakupuji různé maličkosti, vyrábím vývazky a dárečky (čokoládky) pro hosty. Dnes mi přijdou popůlnoční šatky, tak sem pak hodím názor na studio princess - hodně nevěst má v albech jejich šatky, tak abyste věděly :) Jinak oznámení jde dneska do tisku, tak se těším, jak bude vypadat na papíře :)
Profilova fotka
Ahojte, Vy jste všechny šikovné, vyrábíte si věci samy a už je dokonce i povětšinou máte. Já s tím moc nepohla :-( Holt období daní ]-( Ale zítra jedem po obchodech, obkouknout prstýnky, obleky, boty, tak snad se nám už podaří něco zařídit. A v pondělí už musíme zajít na matriku podat žádost. Ale mám radost, máme už oznámení, v sobotu objedem známé a dáme jim to do schránek, protože neznáme adresy :-N O svatbě ví jenom naši, budoucí tchýně ještě vůbec nic netuší. Ani nikdo se známých :-D Bude to překvápko.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, nema nektera z vas nejaky typ, co udelat pokud budu mit otekle prstiky a nepujde mi natahnout snubak?? Je mi normalne uplne krasne, ale jak ho mam nove, tak jsem nadsena a dnes jsem si ho rano chtela opet zkusit :-D a normalnesem ho nenatahla :( Co s tim??? Dat prst do studene vody???
Profilova fotka
@mihsulka Ty jo, tak to nevím. My je ještě nemáme. A jakože máš napuchlé prsty? Říkala mi kamarádka, co se vdávala v červenci, že měli při obřadu oba teplem trošku napuchlé ruce a že jim šlo špatně natáhnout prstýnek tomu druhému. Tak plánuju, že to budeme muset vyzkoušet před obřadem :) a když to nepůjde, tak půjdeme na obřad s krémem :) Ale když to řešíš teď, tak zkus tu studenou vodu...nebo počkat do večera, to trošku ruce povolí...
Profilova fotka
@leeerinka ahojky, no to ono je to vazne mirne oteklym prstikem, to vis, ze jiinak mi je v pohode, prave tam mam celkem i misto jeste, ale rano kdyz jsem vstala tak jsem mela ten prstik asi trochu otekly, to dela teplo a jak se v noci nehybes, tak me napadla situace, kdyz v cervnu bude teplo a ja budu mit otekle prsty, tak abych ho pak natahla...v to rano se mi totiz zasekl na kloubu a dal nesel ani ťuk. Voda normalne studena pomaha na otekle prsty, ale ten krem zni dobre :), urcite ale tesne pred obradem ten prstynek zkusim
Profilova fotka
@mihsulka ono je totiž taky rozdíl, jestli si ho navlíkáš sama, nebo někdo jiný. Musíme to nazkošet. Když si ho dáváš sama, tak víš, jak máš ten prst natáhnout, propnout a tak...tak aby nebyl při obřadu trapas :-N
Profilova fotka
Zítra přijede tchýně (budoucí) :-) Tak ji oznámím naše pojetí svatby. Snad to rozchodí :-D Vynechali jsme totiž pár zvyklostí - žádné vývazky, žádné zdobení aut (vše máme v jednom místě, takže nikam auta jezdit nebudou a proto nám to příjde tak nějak zbytečné), žádné koláče, žádné dárečky nebo výslužky hostům, nebude tamtamtadááá, žádné rozbíjení talířů, krmení se z jednoho talíře (máme jenom raut :-D ), noc před svatbou spolu normálně budeme spát doma v jedné ložnici (po 11 letech snad od nás ani nikdo nemůže čekat, že půjdem spát k rodičům :-D ). A to si ještě na něco, co jsme zrušili, určitě vzpomenu :-D Obřad máme v 15hod, pak bude raut a jenom a jenom zábava 8-) A komu se to nebude líbit, ten má smůlu. Je to náš den a tak ho chceme mít podle svého :-D Uvidíme, co na to starší generace.
Profilova fotka
Prstýnky dneska nedorazily, tak snad zítra. A pak budem trénovat nasazování :-D
Profilova fotka
@carrynka @nanyska @lucuschka @rawenna ahoj holky, mohly byste mi prosim trochu poradit ohledne bizuterky? Udelala jsem album, kam jsem dala varianty ktere mam a nevim. Ti strasovou s perlickama mam doma, je krasna, ta zlata je ted v bazaru, libi se mi a ta treti je z fleru, je uzasna, ale pani nedela celenky ani korunky a ja do vlasu potrebuju, strasne to ozivi muj uces...co myslite? Pripiste k fotkam prosim nazor...moc diky a preju krasny pokracovani v pripravach
Profilova fotka
@mihsulka ja bych byla pro tu variantu 2 :)
Profilova fotka
@carrynka Carry dekuju ;-)
Profilova fotka
ahoj nevěsty tak i já se budu vdávat 4.6.2011 ... máme to od 13h na radnici v Dobřanech :))) nu oznámení jsme už rozeslali, aspon něco :D jinak v sobotu jedu do salónu do plzně mrknout na šaty a taky jedeme objednat prstýnky :) tak snad dobře pořídíme . Jo a chtěla jsem se vás zeptat jestli náhodou některá nevíte nějakou dobrou inter.stránku kde prodávají figurky na dort .... jednou jsem totiž viděla nevěstu a ženicha ... on jakoby nechtěně padal z dortu a ona mu podávala ruku aby nespadl , vypadalo to mooooc hezky .... ale bohužel to už nikde nemůžu najít :((((
Profilova fotka
@monyjon ahoj, já jich viděla celkem hodně tady http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/sva..., ale jestli mají tu ci chceš Ty, to fakt nevím :-N
Profilova fotka
@lennn mooooc děkuji :) ale i tak tam není ta co chci ..... hm asi se budu muset rozhodnout pro jinou :D ještě jednou díky
Profilova fotka
@monyjon Ahojky, asi vim kterou figurku shanis, taky se po ni poohlizim, kdybych ji nebo podobnou videla, tak dam vedet :) Jinak gratuluju ke krasnemu datu svatby :-D :-D
Profilova fotka
@mihsulka Ahoj, opravdu nejsem jediná kdo takovou shání!!! no tak to mi spadl kámen ze srdce už sem si začínala řikat jestli jsem to vůbec někde viděla :))))) nu pokud bys na něco podobnýho kápla tak dej určitě hnedka vědět :))) a to samé já :))) předem děkuji :) i já gratuluji k datumu :)))))))
Profilova fotka
Holky ... tak se přidávám k tomuto Datu :-) Už nám zbývá jen 50 dnů..docela to letí :-) Už máme téměř vše zařízené...tak už jen čekat...:-)
Profilova fotka
@pepina271 ahojky :) presne tak, uz to mame za chvilku...taky uz mame zarizeno, mne uz chybi jen doladit uces, cekam na sperky a pak hura na to a pak ted na konci mesice mam zkousku liceni, tak se tesim, snad to dobre dopadne :)
Profilova fotka
@mihsulka Tak líčení a účes moje kadeřnice nezkouší, jde do toho na plno až v ten DEN:-) ale je šikovná, má krásné fotografie, co už dělala...tak se toho nebojím...ví co se mi líbí, jaký účes a jaké líčení:-) tak budu mít takové překvápko :-) MI teť sepisujeme...alko nealko..pivo,víno...to je teprve fičák...:-D kdo co pije...kolik se asi vypije..no hrůza 8-) Ještě bych chtěla dokončit zasedací pořádek, ale nějak mi to nesedí, určitě budu sedět vedle svých rodičů...a svědků nebudu cpát mezi babičky...ale ke stolu, kde budou sedět všichni ostatní kamarádi...snad to nebude nikomu vadit...ani mi moc nevychází pořádek, holka, kluk, holka...a naproti sebe:-D Když mají děti...a někdo je sám, těžko se to dohazuje...a nechci je zase až tak promíchat...aby seděl nekdo vedle někoho...kde si myslím, že by sedět nechtěl:-)
Profilova fotka
@pepina271 my mame na hostinu 40 lidi a mam to delane podle sebe ten zasedak, kaslu na nejaka pravidla a tradice ci co...mame tecko stul, v cele jen my dva a jedine co trochu drzime, tak je ze na me strane mopji pribuzni a u pritele jeho. Hned u nas rodina a za ni svedci a ostatni kamaradi...zasedak jsem nedelala holka kluk, ale tak, aby ti dva vedle sebe vzdy meli co povidat a aby se snesli...mame tam par problemacu, ktere nechci aby vedle nekterych lidi sedeli, ale to se vse udelalao a ted je to ok k tomu ucesu...ja vedela co chci a jak to chci, nechala jsem si to ucesat a ve vysledku to nebude...z fotky vidim, ze se to k satum az tak nehodi a zmenim uces, takze pro me zkouska dobra...plus to liceni chci videt. Sama se moc nelicim, jen rasenka a makeup a tak jak sem tu cetla, nektere nevesty maj pak spatne zkusenosti, navic slecnu vizazistku neznam, je z Boleslavi a ja z Liberce, tak ji chci zkusit, snad vse sedne, nechci uz nikoho shanet :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?