4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@scvrcek culík z loken nee :)..a jakou barvu líčení?
@nanyska jen to chci zkusit:-) barvu asi do hněda-nebo hnědo zlata....ještě zkusím někdy něco do světlejších barev, trochu si v těch tmavých očích přijdu utopená... ale rozhodně nic výrazného, chci být k poznání :-)
Profilova fotka
@scvrcek jasně..zlatá pěkně prozáří...
Ahoj tak já se k vám přidávám,jsem z Hrádku a už máme zajištěný obřad,hostinu,ale zbytek si ještě rozmýšlím :-) Co už máte hotové a nachystané vy??
Profilova fotka
@nanyska opravuji, loni 4.6. byl chcanec jako blázen a an Moravě záplavy.... Vím to protože sestřenka se vdávala 5.6. a to bylo první den fakt krásně...a týden předtím permanentně pršelo :)
Profilova fotka
@carrynka Tak letos to bude urcite jinak :-D
Profilova fotka
@scvrcek my jsme na tom jak Nany, akorát na svatbě to bude 2 roky co jsme spolu...a my spolu začal hned bydlet. Tak ynebylo času na zbyt, a na tom se nejrychleji pozná jestli to bude klapat nebo ne...na nějaký roční chození a až potom bydlení není čas :D
Profilova fotka
@bayleis ahoj, nějak se nám to tady rozjíždí, konečně víc lidí :D
@carrynka jj, přesně, na chození není čas:-) Tý jo, to jsem fakt nějak nepostřehla ,že jste obě dvě tak krátce s přítelem,....no, u nás proběhli zásnuby po dvou a půl letech, tak bysme se taky nejradši hned vzali, ale říkám, raději jsme chtěli počkat:-) s tím počasím přesně 4. nevím, protože jsem sledovala ještě 11., ale 1. vím že byla zima a toho 11. už šílené vedro... tak to bych nemusela...ael určitě bude hezky! @bayleis vítej! Já mám zařízené vlastně jen místo obřadu, fotografku, předběžně hostinu a prstýnky, mám doma závoj, podvazek, bižu a nějaké serepetičky na vývazky a tak :-) šaty a oblečení pro ženicha, a detaily jako menu a tak, budu řešit až po státnicích za dva týdny :-D snad...když se tady nebudu flákat po diskuzích a začnu se učit..
Profilova fotka
@scvrcek Tak to já jsem asi ještě rychlejší. My jsme spolu byli na nový rok přesně jeden rok :-) Ale z toho třičtvrtě roku spolu bydlíme a to udělá fakt hodně. Takže svatba bude po necelém roce a půl :-)
Profilova fotka
@ptjj ja mela predtim delsi vztahy a bylo to na prd a ztráta času...když víš že ho miluješ tak není co řešit :)
Profilova fotka
@scvrcek :-D :-D :-D Presne si vystihla i me :-D Mam 9.2. nejhorsi zkousku, statnice za sebou, ale ty byly prd :) a co delam??? Ctu a hledam fotky a vse mozne...nevim jake hledas saticky, me pani v lednu rekla, ze kdyz chci v cervnu svatbu tak jakto ze jdu AZ ted :), ale myslim ze to bylo zbytecne pretazene... @bayleis My mame, misto, fotografku, saty, prstynky, ted makam na vyvazcich, mame krabicky na vysluzky, oblazky na vyrobu jmenovek, mame predstavu o hostine a menu, ale to zatim neresime moc, mam vybranou kytku a ted shanim kdo mi ji uvaze :) Jak jste na to vy?
Článek se načítá
Profilova fotka
@carrynka Jj, můj předchozí vztah trval 9,5 roku. Čekali jsme, až dostuduju, že se pak vezmem a místo toho po škole bác a rozchod. Je úplně jedno, jak dlouho spolu lidi jsou, stát se může cokoli. A vzhledem k tomu, že oba bychom už chtěli děti, tak není na co čekat. Vzhledem k tomu, že jsem v těchle věcech dost konzervativní, tak to potřebuju pěkně po pořádku, nejdřív svatba, potom děti :-)
@mihsulka já si budu nechávat šít, jenže švadlena mi celý rok říkala, že je času dost, že stačí v březnu, a teď mi oznámila, že už nešije, protože jí otěhotněla kolegyně a že nestíhá.... takže po státnicích budu hledat novou... @carrynka @ptjj jj, bydlení udělá hodně, já když vidím třeba kamaráda, co teď má novou přítelkyni, vídají se o víkendu, je z ní nadšený, tak mu vůbec nezávidím....to podle mě není vztah a nepoznáš toho druhého...je to ztráta času....pak zjistí, že spolu chtějí bydlet, každý z druhého konce republiky, a budou třeba po roce řešit, kde vlastně chtějí žít a tak.....narovinu říkám, že kdybych teď začínala vztah, tak na prvním rande vybalím otázky typu:kdy a kolik dětí, kde bydlet, co kariéra, kde pracovat..... protože randit mě bude bavit s každým...ale pak člověk začne řešit tyhle pragmatický věci, a hodně vztahů končí... @mihsulka a co je po státnicích nejhorší zkouška? U nás po státnicích už nic není... :-)
Profilova fotka
@scvrcek my jsme tyhle veci v podstate probrali uz pred prvnim rande :-D seznamili jsme se pres internet, takze tohle jsme si vsechno napsali uz predem a pak bylo vsechno jasny......ale ted stejne resime, kde teda budem nakonec bydlet, i kdyz jsme pred rokem meli jasno, ted se nam to tak nejak rozlezelo.....ale nastesti se to nezda obema, takze snad to zdarne spolu doresime :-)
Profilova fotka
No ja mam statnic 6, letos ve ctvrtaku jen jedna a dalsi v 5. a 6. roc. Ted me ceka farmakologie :-S Ja taky premyslela o usiti satu, ale nevysly by me o moc lip. Kdybych chtela jednoduche a daly by se pak treba upravit a nosit normalne tak bych do toho sla, ale chtela jsem tskove se kterymi to nejde.
@mihsulka jo,medina, tak to jooo, to te lituju, mám na medicine hodne kamaradu, ale vsichni uz v sestaku... my mame statnice az na konec, 4 - ekonomka... Já právě chtěla ušít rovnou dvoje šaty, jedny koktejlky - čeká mě hodně svateb letos, tak na střídání abych měla k těm, co mám doma...a jedny svtební.. jenže jedna nová švadlena, co se mi ozvala, chce za ty svatební 7 tisíc, tak mě napadlo, že bych je potom mohla obarvit a použít jako ty koktejlky (svatební chci krátké), ale nevím, aby se to nezkazilo...nemáte s tím někdo zkušenost? A nevíte, kde v Praze sehnat KVALITNÍ elegantní koktejlky, ne žádné hadry z činy??? Já mám ty co mám doma z Vilworstu u prašné brány, ale stály 9 000... ale jsou luxusní, mám je kolik let a jsou pořád perfektní a každý je chválí, tak moná zainvestuju radši do kvality opět....byla jsem v jednom sv. salonu kde prodávají šaty, i koktejlky, a byly to přesně ty co jsou všude v eshopech, ale to je tak přišerný hadr!!!!! Jak od vietnamců...navíc šílené střihy, no hrůza :-(
Profilova fotka
@ptjj tak s tím internetem to je i náš případ :) není to sice ideální způsob seznámení ale hlavně že to fungovalo :)
Profilova fotka
@nanyska našla jsem pěkný dortík co by se ti mohl líbit, mám ho v albu :P
Profilova fotka
ahojky holky, dneska jste toho hodně napsaly :-) vítám nově příchozí také se připojím k tématu, my jsme spolu už přes 6 let, svatbu odkládáme ale dva roky, chtěli jsme počkat až na dobu kdy budeme bydlet sami spolu, jinak spolu bydlíme už do začátku, ale bydleli jsme u mých rodičů :-) dneska mi přišla ta bižu ze souk. alba a teďka jsem na vážkách, příteli se líbí víc takhle nová
Profilova fotka
@sarpie mně se taky líbí víc ta nová :)
@sarpie a mě ta stará :-D dej na sebe a na přítele :-) ten se na tebe bude dívat :-)
Profilova fotka
@carrynka tak s tím datem to je možné, pač to byl takový přelom...každopádně tak od půlky května to byl hnus a hnus...to zas vím pač kolegyně měla svatbu 15.5. a měla pěknou kosu Na dortík se mrknu :) Koukalas ke mě na nakreslený strom? Budu tu až v pondělí, zítra letím :D
Profilova fotka
@nanyska a jo ty jsi v tom Milanu ze :) Uz se tesim na novinky :)
Profilova fotka
Teda holky, tady se vubec nic nedeje....clovek se sem obcas mrkne a doufá, že se dozví něco nového a ono nic :D
Tak už máme vše na matrice i kapličce zaplacené :-) Šaty se šijou, výzdoba nakoupená, tak ted už jen doladit raut a těšit se :-)
Profilova fotka
@paoliiina tak to máte super...my máme skoro vše kromě nevěsty co ještě nemá kromě podvazku skoro nic :D
Profilova fotka
Ahoj nevesty :-) pridavam se k vam i kdyz mame svatbu 3.6, tak snad to nevadi :-). Chteli jsme to 4.6, ale nemohli jsme uz najit zadneho dobreho fotografa, tak jsme to kvuli tomu presunuli na patek. Hlavne at nam vsem ten vikend sviti slunicko a ne jak minuly rok dest :-)
Profilova fotka
také to máme 4.6... mám už šaty a botky a plnou hlavu představ a nápadů... Budeme to mít na zámku v Chýši...
Profilova fotka
@marki28 ahoj, koukal ajsem ze mate svatbu nabouzove...a kd epresne, v tom rytirskem sale? Jinak Simcu mame na foceni taky, tak doufam ze ji moc neunavite :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?