4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@carrynka To zní dobře. Já bych chtěla na předkrm asi mozzarelu a rajče, polévku asi nějakou s houbami (hospodské vývary nesnáším). Pak budou nějaké těstoviny, asi s chřestem, pak maso - už nevím pač to mám někde napsané, tak jsem to vypustila :). A hlavně se to ještě nějak prokládá sorbetem, tak to musím naštudovat.ALe na rautu prscuitto a bílý meloun...řízečky nee..hodně zelenina, ovoce na čokofontánu...pak to písnu až si vemu ten můj seznam doma ;)
Profilova fotka
@nanyska tak jsme zkonzultovali menu a asi nakonec tu kachnu necháme i za ten příplatek...to menu se mi líbí tak jak ho máme, jen bych udělala něco s tím rautem, připadá mi to moc klasické...
Profilova fotka
@carrynka já bych tam chtěla mít syrovou zeleninu, nakrájené ty delší tyčky z mrkve, řapíkatého celeru, okurky..k tomu nějaký dip...pak možná nějaká plněná rajčata...třeba i zapečené brambory s něčím...spíš takové pochutinky...nechci žádné ty talíře se šunkou a sýrem...to se mě nějak nelíbí ani vzhledově...musím frčet..večer sem mrknu ;)
Profilova fotka
Ahojky :) My to mame takove asi jednodussi, jelikoz se nam temer o vse postara hotel, kde bude svatba. Jen si diktujem co konkretne chcem, coz take nemusime, ale mame sve predstavy :) Takze si ted na veletrhu necham nazdobit stul, pani ze Svatebnich doplnku byla strasne ochotna a pry to nebude problem :) a ten si vyfotim a poslu do hotylku. Jidlo jsme vybrali, budou dve varianty, kdyby nekdo nejedl prvni, ale pokusime se asi pred svatbou uz vysondovat :-D co kdo ji ci neji, vegetariany a podobne, aby pak nebyl trapny maler. Jinak zatim mame rezervovane datum, misto, koupene prstynky, ktere si vyzvedneme v Diplomatu na veletrhu, pak mam udelane vyvazky :) to byla drinaaaa, koupene krabicky na vysluzky, koupene oblazky na jmenovky, uz je jen vytvorit (asi to hodim na svedkyni, krasne pise :) ) a ceka nas ted dojet vse vyridit na matriku. Jsme z Prahy, ale svtaba bude u Ml.Bolesl. tak je to trosku komplikovane. Jinak uz mam konecne zamluvene saty a vybranou kvetinku :) ted jen sehnat nekoho, kdo ji vazne dokaze uvazat, to bude boj. Jinak k jidlu, vecer budem grilovat kytu, budou oblozene misy, salaty, ovoce, rautik a sladke na svatbu si krom dortu delame komplet. Mamka je kuchrka, tak je cela zhava do vseho sladkeho (a musim rict, ze to umi bajecne). Zda se ze toho mame dost, kdyz to tu tak vidim napsane, ale...porad je toho jeste hooodne na zarizovani :) Utika to jako voda.
Profilova fotka
@carrynka Tak jsem tu :) Předkrm: buvolí mozarella s rajčaty, primo: rizoto s chřestem, secondo: telecí roláda s náplní ze špenátu a prosciutta + bram,kaše. Raut: Prosciutto+bílý meloun, Bílá ryba jemně zakápnutá omáčkou z pesta, jehněčí kotletky. Salát z najemno nakrájené okurky, rajčat a petržele. Pak teda předuzená kýta na rožni. No a otec možná doveze kaviár...tak na ten se těším :-D
Profilova fotka
@mihsulka No tak toho máte dost. A kde to máte v Ml.Bol.?
Profilova fotka
@nanyska tak to zní fajn, ale u nás by se to neujalo....my budeme určitě klasičtější. Akorát přemýšlím, že možná k oznámení přiděláme kartičky ke stolu a dáme na výběr ze dvou jídel, tu kachnu a pak asi nějakou rybu co jsme měli původně v nabídce...tak hádám že by třeba všichni nemuseli mít kačku. A oni by si řekli co chtějí a bylo by, nevím ani jestli všichni kačku jí...
Profilova fotka
@nanyska Hotel Galatea v Kosmonosech :) kousek od blazince :-D
Profilova fotka
@carrynka Jj ryba je dobrá alternativa, kor jestli bude teplo, tak je to takové lehčí jídlo. @mihsulka Jéé tam jsem minule navigovala přes telefon šéfa co tam jel přednášet doktorům :-D , takže jsem to viděla na mapě :)
@mihsulka tam se vdávala kamarádka vloni...já jsem z jičína, ale studuju v Bolce:-) @nanyska super menu! My budeme mít místo hostiny jen raut, a společný jen předkrm...už se těším až po státnicích začnem sestavovat "menu" do rautu...určitě to bude něco netradičního - máme to v Mexické restauraci, kde výborně vaří...takže grilované macíčko, zeleninka, tortily, steaky, a tak..nechci žádné řízečky, guláš, ani salámové mísy, i když přítel zrovna ty sýrové a salámové talíře chce...mě to přijde děsný, vůbec se to tam nehodí ke zbytku.....takhle mísy s pršutem nebo chamonem, nakládané síry, minimozzarelky, to už vypadá líp než eidam a vysočina :-D
Profilova fotka
@nanyska @scvrcek wow :-D ja jsem o tom driv nikdy nevidela ani neslysela, tak to je dobra nahodicka. Ted resim problem s kosmetickou, chtela bych se nechat nalicitn az na miste, aby to liceni i vypadalo krasne cely den. Obradn mame v 13:30 tak potrebuju nejaky dobry typ na vizazistku ci kosmeticku z Ml.Bolky...nemas typ prosim??? Ja tam prave vubec nic neznam, budu tam muset udelat vylet, kvuli dortu a prave i kvuli te kosmeticce, tak by bylo super mit nejaky typ. Dekuji
Profilova fotka
@scvrcek Tak mexická kuchyně to bude super!
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihsulka a proč to máte tam?
Profilova fotka
@nanyska Mame dost hostu a pomerne velkou rodinu, babicky a tak...ja jsem puvodne z Liberce, snoubenec z Prahy, za prve se nam to tam moc libilo..v Praze svatbu nechci, bud by stala moc penez, aby se nam to libilo anebo by se muselo z obradu prejizdet na hostinu jinam. Tady se nam libi, ze budem cely den na jednom miste, rodiny to budou mit druhy den stejne daleko domu :), ale hlavne, hlavne nas to tam nadchlo...je tam klid, zadny ruch, zadne silnice, lidi nic..mame proste radi klidek :) Zadny hlubky vyznam to jinak nema
Profilova fotka
@mihsulka Aha, no tak to je fajn..já byla v LBC na střední :-D
Profilova fotka
@nanyska Jeee no vidis, a ja se ted prestehovala do Prahy taky za skolou..a nakonec to bude Boleslav, kde se vemem :) A kde presne mas svatbu Ty?
Profilova fotka
@mihsulka My to máme v Litomyšli..přítel je odtamtud..takže ještě studuješ?
Profilova fotka
Paaani, Litomysl je nadherna....ano studuju a jeste dalsi 2 a pul roku mam pred sebou...zni to silene :-D
Profilova fotka
@mihsulka No tak to seš asi mladinká :-) , to závidím...my co máme blízko ke 30...
Profilova fotka
@nanyska :-D :-D :-D Noo ja si spis vybrala delsi studium, je mi 23, ale snoubenec je starsi, takze nam to tak hezky vyslo a sme spolu temer 6 let....nahodou zeny okolo 30 jsou udajne v tech uplne nejlepsich letech ;-)
Profilova fotka
@mihsulka Každý vyspívá jindy, já byla ještě tele :-D , tak snad už teď konečně dospívám... :-D
Profilova fotka
@nanyska :-D :-D :-D a jak dlouho jste spolu? Ja se uz ted zacinam modlit za krasne pocasi, mame to venku a vsichni slibuji jak uz v cervnu bude krasne...nezbyva nez doufat. Mate vybranou nejakou svatebni cestu nebo alespon typ kam planujete?
Profilova fotka
@mihsulka Budeme spolu v květnu dva roky..Taky bych ráda hezké počasí, pač párty by měla být venku...ale loni už 4.6. bylo hezky, 3. nebo 2. byla ještě zima :( Chceme na safari, ale asi až v září, přítel mění práci, tak by to nebylo vhodné...
Profilova fotka
@nanyska Ahaaa, vidis ja ani nevedela jak loni bylo...tak snad to vyjde letos priznive. My mozna pojedem taky v zari nebo jeste v cervnu, podle nabidek cestovek, asi to vypada, ze budem cekat na last. :)
jéé, tady se to rozjelo :-) @mihsulka typ na kosmetičku nemám :-( já to asi zmáknu sama, nechci vypadat ve svatební den až tak moc jinak než normálně....ani přítel to nechce..včera jsem se zkoušela večer "svatebně" nalíčit, a bylo mi to schváleno, i s účesem, takže nebudu mít ani kadeřnici... :-) @nanyska jéé, já jsem nějak přehlédla, že jste spolu "tak krátce" - to byla rychlovka teda:-) My bysme se ale taky bývali vzali dřív, ale chtěli jsme mít hotovou školu a být už úplně 100% samostatní...takže zasnoubení jsme už rok a půl :-) a celkem jsme spolu v březnu čtyři roky, z toho tři a půl spolu bydlíme :-D
Profilova fotka
@scvrcek My spolu bydlíme od začátku vztahu..a v našem věku není na co čekat, kor když bych chtěla baby do 30ti...neviděla jsem důvod proč spolu prvně půl roku randit, pak teda začít milostný život a pak bydlení..možná jsme toho dost přeskočili, ale jsem pragmatik ;-) A jak se budeš líčit? A vlasy?
Profilova fotka
@scvrcek Paani tak to jsi sikovna...ja se normalne moc nelicim, jen rasenka a pudr, obcas nejaky lehky make-up, ale na svatbu bych chtela, abych se nemusela starat o to, ze bych si mela jit prepudrovat nos a porad se hlidat. TTak kosmeticku chci spis kvuli kvalitnim pripravkum. Chci jen lehke naliceni a mam bohuzel mastnou plet, tak budu mit epsi pocit, kdyz se nekomu sverim. Mam jednoduche saty, vlasy budou navlnene rozpustene a tak chci jen lehke naliceni...sama si ale ntroufam :) Jsi sikovna, kdyz to zvladas sama. Urcite bych prave k nekomu chtela jit na zkousku abych pak nevypadala jak zmalovany obrazek, prirozenost je nej :)
@nanyska však já to nemyslela nijak špatně, taky nesnáším půlroční randění, na kterým člověk nic nezjistí - randit a užívat si večeře a kina můžu v podstatě s kýmkoli, i když pak zjistím, že je to vlasně protivnej člověk....tohle vidím asi podobně jako ty.. my jsme se poznali v zahraničí, kde jsme byli oba sami, takže jsme od prvního dne fungovali jako v běžném životě - nákupy, bydlení (i když střídavě), a po půl roce začali bydlet společně... @mihsulka já moc šikovná nejsem, taky se moc nelíčím, takže to takový zázrak nebude :-)
Profilova fotka
@scvrcek jak člověk píše, tak to občas vyzní blbě..taky jsem to nemyslela špatně..tak to jste si to vyzkoušeli v takových těžších podmínkách, to je dobře... :-) ..je třeba si člověka pořádně prověřit..
@nanyska jo a přehlídla jsem otázku líčení a vlasů - nebudu to nijak hrotit, líčení jen malinko výraznější než obvykle, a s vlasama vytvořím nějaký "drdol" :-D a nebo ještě až budu mít čas zkusím culík z loken...ale to až se mi bude chtít kulmovat :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?