4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Ale je super, ze resime vsechny tri takovy obdobny styl svatby, muzu cerpat inspiraci i u vas v albicku :)) Bezva.. :-D
Profilova fotka
me se to taky libi :) mate dobrej vkus!!! ted zrovna album prekopavam..protoze ty nejlepsi veci mam na FB
Profilova fotka
Tak prihod at to muzem pak zkouknout :)
Profilova fotka
Holky ja nevim porad co s tim obradem...kdyz nevyjde ta zamecka zahrada tak nevim... V tom hotelu by to taky slo, ale ja bych chtela mit takovy princeznovsky obrad...zbytek svatby uz bude uvolnena atmosfera a zadny luxus, takova ta moravska sláva :) Ale ten obřad bych prost chtěla někde jinde aby to mělo tu svatební atmosféru...a nevím kde to jinde udělat aby to byl hezký, venku, a ab nás tam oddali ve tři :( Ach jo..
Profilova fotka
cyrrynka: tyjo tak to ti nepomuzu :-( My naopak chceme "prostej" obrad... Aby se tam lidi chovali co nejvic prirozene. Aby viskali a tleskali, az si dame prvni manzelskou pusu..a to by na zamku neslo. Nebo sem takovy chovani zatim na zadny ze ctyr svateb nevidela..
Profilova fotka
ale v okoli brna je spousta krasnych mist, nedalo by se neco jeste vymyslet? Navic nechapu ze vam tam necce oddavajici ve tri prijit. Je to vsechno o domluve a pripadnym prisazeni penez holt :((
Profilova fotka
nebo mit unitarskej obrad
Profilova fotka
Treba neco vymyslime zitra s tou agentkou...ja chci obrad venku, na zamku se mi libi jen ta zahrada...ty naskrobeny saly nejcou taky nic pro mne...tak uvidime no...co se da jeste vymyslet
Profilova fotka
carrynka :) urcite neco vymyslite.. predstavu mas krasnou a ze se ti nelibi naskrobeny saly taky velice schvaluju Uvidis, ze to bude dobry..
Profilova fotka
Koukam ze vsude vedou pivonky...:)
Profilova fotka
u mě ně..líbí se mi hrozně moc,ale protože chci ten věneček (když sme se s přítelem seznámili žertovala sem, a vezmeš si mě za ženu, ikdyž se budu chtív vdávat s věnečkem na hlavě?) budem muset zvolit jinou variantu
Profilova fotka
Aha tak to jo :) Určo se dá z čeho vybírat...
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, libi se mi ta hodne zelena kytice co mam v albu,hodi se k tomu.. resim ted hodne barevnou skalu, protoze to bude tezky ukocirovat :D chci to docela barevny ale jemny pastelovy barvy a hodne smetanove k tomu. Ted shanim nejakej peknej velkej kovovej, nejlepe gravirovanej tac.. Ale tady to pujde jen tezko :((
Profilova fotka
No tak to mas co delat....a kdyz bude prset mas nejakou variantu?
Profilova fotka
Tak jsem zase tu :D... No carry, já myslím, že by se kolem Brna dalo najít spoustu hezkých zahrad, nebo to můžete mít v nějakých klášterních zahradách třeba? Nebo tam jsou jen církevní obřady? Těžko radit no...mě se např. strašně líbil svatý kopeček (nepletu se?) v Mikulově..ten výhled...nádhera...ale je fakt, že to není na princeznovskou svatbu... V prvním albu mám ten kostel...a pak mám foto i z restaurace... Efe: tác? na co? to asi budeš muset pohledat na zahraničních webech :(...nebo nějaká vetešárna...
Profilova fotka
Já zrovna hledám na netu kravaty pro družby...ideálně kdyby byly hnědo růžové, ale nic moc teda... :( Jo svatý kopeček je fajn, ale to už je zas z ruky... ještě zkusím pokoukat na netu...spíš mně štve že tě nechtějí oddat odpoledne...doufala jsem, že to nebude problém :(
Profilova fotka
No to nevím proč je to pro ně problém :(...tak uvidíš no, třeba to nakonec půjde... Efe: už jsem koukala na ten tác :) co máš v albíčku ;)
Profilova fotka
Nany: Uz jsem koukala...a tam jak mas nafoceny ten park, tambude co? Kdyz obrad kostel a hostina ta restaurace?
Profilova fotka
Carry: tak jsem právě mluvila s pí. Skokanovou ze Slavkova, pro rok 2010 byla poslední svatba ve 13:00, pro rok 2011 je dost možné, že už bude poslední ve 12:00, neboť budou brát méně svateb.... :-( chju... asi jsem Tě nepotěšila...vím...samotnou mi to také radost neudělalo..... :-(
Profilova fotka
reni: No ja jsem si to tak myslela...ale zkusime to jeste nejak usmlouvat...treba za priplatek nebo tak.
Profilova fotka
nanyska: ten kostel je nadhernej..
Profilova fotka
Jj, pani Skokanova mi rikala, at se ozveme urcite toho 27.9. - taky si myslim, ze nejaka domluva musi existovat.... nedokazu si predstavit, ze budu zvat hosty, kteri prijedou z druheho koutu republiky na tak brzo.... :-(
Profilova fotka
a ty jsi to chtela na kolik???
Profilova fotka
Carry: jak je ta "zahrada" tak to je u restaurace, tam by byly party stany. Kostel je tak 5min chuze odtamtad. Kdyby lilo, což podle efe nebude ;), tak to bude v restauraci a v salonu..ten vyfocený nemám, pač to patří k divadlu a byla jsem tam jen jednou...ale je to secesní všechno...
Profilova fotka
Carry to mě mrzí, snad to nějak zvládnete s tím zámkem... Jinak mi dnes přišel podvazek ;)
Profilova fotka
ja to jeste uplne s tim zamkem nevzdavam...se nedam :) Kua kdyz se lidi berou pod vodou, v balonu, na Mt Everestu...tak mi nerikejte ze se nemuzu vdat u zamku ve tri odpoledne :P
Profilova fotka
Já myslím, že to půjde...musí! :) hodně síly do boje...
Profilova fotka
carry: mezi 13:00 - 14:30, alespoň tak... Hosté pojedou z Liberce, Prahy, východních Čech... fakt si to dříve nedokážu představit..... musíme je tam nějak umluvit.... :-) :-) ale věřím, že Ti to vyjde.... obřad máte zajišťovaný přes agenturu, ne? to je plus bod!! :-)
Profilova fotka
no na obřad chceme určitě agenturu... zitra mam schuzku s agentkou tak to budem resit...
Profilova fotka
tak to dej pak vedet, budu drzet pesti.. ja myslim, ze se urcite domluvite a spolecnymi silami matriku presvedcite! :-) ja bych to chtela mit tak i kvuli tomu, ze se nechci potkavat s dalsimi x nevestami, rada se podivam, jak jim to slusi... :-) to ano, ale na druhou stranu v tom Slavkove je stale tolik nevest, ze potkavat se v parku, na nadvori, atd.... no nevim.... mozna to vidim jen moc cerne! 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?