4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
@nanyska jop @sarpie to si musis rozhodnout sama, jak chces delat darky a vysluzky :-)
Profilova fotka
@gepe dík za radu, to vím..ale ptala jsem se na názor jestli si myslíte, že to není blbý dávat jedno do rodiny..
@sarpie jestli budes davat do kazde rodiny pouze jednu vysluzku, tak to blbly neni.
Profilova fotka
@gepe ty budeš dávat dárečky, pokud je tedy máte, rovnou do výslužky? ta se dává rovnou na hostině, je to tak?
@sarpie my budeme davat vysluzku jako takovou jednotlivcum, ne do paru ci rodiny.
Profilova fotka
@gepe Já budu dávat jen na obědě ty mandličky a našla jsem peprmintová srdíčka na osvěžení dechu,tak to dám do mističek na party...místo žvýkaček :-D
Profilova fotka
@gepe aha, jakože každý dostane svou krabičku?
@nanyska ten pepermint, to je dobra vec, to se lidem bude hodit :-D @sarpie my nebudeme davat krabicky :)
Profilova fotka
Jinak holky, asi zruším ohňostroj...sice ho miluju, a hrozně jsem ho chtěla, ale radši penízky přesunu na svatební cestu..třeba se pak někdy dočkám k nějakému výročí :-D
@nanyska tak to ja zrusila holubicky :-) posilam cosi do IP ;-)
Profilova fotka
@gepe ja uz tam dlouho nebyla...ale kdyz jsem tam chodila tak tam psalao hrozne moc lidi a holky tam resily kde co, takze za jeden den pribylo 10 stran a to se fakt nedalo...spis se tam resil soukromy zivot nez svatba mi tak prislo... :-|
@carrynka proto je to odvedene mimo beremese, jak jsem psala a resi se tam svatby :)
Článek se načítá
Profilova fotka
@nanyska takze nebude? ja ho mam porad v planu, tech 6 tis. mne nezabije...jinak asi nakonec budou ty prsteny z ALO Diamonds, teda pokud nas neuchvati jeste nejake na veletrhu...prodali jsme auto a zustaly nam nejake penizky na vic tak je asi dame za ty prsteny :)
myslim v planovani ze se resi svatby :)
Profilova fotka
@carrynka jo tak Alo je fakt hezký...já uvidím ještě podle rýdla, ale osobně jsem pro kottnera...i když přítel je spíš pro levnější variantu, což je rýdl...no tak uvidíme, na čem se domluvíme.
Profilova fotka
@gepe tak to jo...ale ja uz si zvykla tu :) neni tolik lidi, to mi vyhovuje vic...a navic vsechny svatby co tu resime se mi libi...:) takze taky plus :) není tu nikdo s šíleným vkusem :P
@carrynka jo to chapu, ze jsi tady zvykla, taky te do planovani nenutim ;) tak to my prstynky jeste vubec neresili.. mozna to nechame bez prstynku a pri obradu si dame jen cosi symbolickyho :))
Profilova fotka
My možná budeme mít vyřízené prsteny o víkendu, pokud budou ve skutečnosti tak krásné jako na obrázku :-)
Profilova fotka
my ještě vydržíme do veletrhu kdyby nás tam něco oslovilo...a pokud ne tak půjdeme do těch ALO :)
Profilova fotka
@carrynka Myslíš na veletrh do Diplomatu? My jdeme teďka o víkendu :-)
Profilova fotka
@sarpie tak máš kytičky poslané doporučeně :) No my máme ke konci ledna veletrh v Brně, tak asi tam....ale do Diplomatu pojedem asi taky a ještě jsme chtěli do Blavy.
Profilova fotka
@carrynka hodná, moc děkuji..už se na ně těším..my jdeme taky kvůli prstýnkům, jinak pochybuji, že tam bude něco k sehnání..
Ahojky, připojuji se k datu 4.6.2011 a souhlasím, že je nás celkem málo oproti jiným datumům :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, také se přidávám-máme stejný termín:-)
Profilova fotka
@paoliiina @zuzik22 Ahoj holky, vítejte..kde budete mít obřas? Odkud jste?
Profilova fotka
Já jsem z Roudnice nad Labem a svatbu budeme mít na zámku Ploskovice...Ale máte pravdu, že nás v tomto termínu moc není...
Já jsem z Plzně a obřad bude tady :-) :-)
Profilova fotka
@zuzik22 V Roudnici jsme kdysi měli chatu :) @paoliiina Ono v červnu je asi nejvíc nevěst 11.6...to jsme taky původně chtěli...ale nakonec je to 4 :)..
Profilova fotka
My také, ale na tom zámku mají oddávací den jednu sobotu v měsíci, takže jsme se nemohli vybírat, ale nevadí...a odkudpak jseš ty a kde to máte? @nanyska
Profilova fotka
@zuzik22 Jsem z Phy a máme to v Litomyšli...a 10.6. tam začíná Smetanova Litomyšl, tak proto toho 4..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?