4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@carrynka no já se musím znovu podívat, pač jsem to tam předtím nenašla...no u kottnera je jen ten dámský za 40, pánský za 20...
Profilova fotka
@carrynka oni tam ty svatební předtím neměli ;-) , a jaký typ se vám líbí?
Profilova fotka
@nanyska Aha, máš je v albu :-D
Profilova fotka
@nanyska nejvíc se nám líbily ty co mám v albu, akorát přítelův bez kamínků...
Profilova fotka
@carrynka Je fakt hezký...myslím, že na míru jinde by vás vyšly levněji..já ještě počkám na ten veletrh v Diplomatu, prý jsou tam dost slevy na prsteny...koukala jsi na web Rýdla?
Profilova fotka
@nanyska nekoukala, ale vsimla jsem si že hodně lidí si nechává dělat tam... taky ješt počkáme, v lednu je v Brně svatební veletrh tak se mrknem tam a pak uvidíme...chtěli jsme si dát prstýnky k Valentýnovi :) kdy je ten veletrh v Diplomatu?
Profilova fotka
@carrynka Je tam akorát ten víkend kolem Valentýna, takže to byste asi nestíhali :)
Profilova fotka
@nanyska no uvidíme...koukal ajsem že bude i na tom veletrhu v lednu v Brně, tak se mrknem tam...koukala jsem na stranky a ty ceny nejsou tak zlý...akorát přesně takový jaký bychom ctěli tam nemá, nevím jestli dělá i na míru....
Profilova fotka
@carrynka myslím, že určo dělá na míru. tak když bude v Brně, tak to je v pohodě, slevy bude určo dávat i tam...to víš, alo musí vydělávat aby si mohlo zaplatit tu modelku co jim dělá tvář (teď mi vypadlo její jméno)
Profilova fotka
@nanyska němcová ne? :) jako i to prostředí obchodu, šampáňo a ten celoživotní servis a záruka...
Profilova fotka
@carrynka jj :-D němcová...no právě..uvidíte na veletrhu no...co se týká kvality diamantů to nevím, určo mají dobré když je v pze prodává třeba dušák...
Profilova fotka
@nanyska tak ono podle mně ten rozdíl nemůže být nějaký velký...spíš zpracování...to samé cena zlata by měla být všude stejná...jenže ten servis a zančka hold stojí dost.
Článek se načítá
Profilova fotka
tak holky jak pokračujete s Váničními přípravami? Já už jsem dopekla co jsem chtěla, uklidila a kašlu na všechno :) zítra jen udělám bramborový salát, nakoupíme a snad máme vše hotovo :)
Profilova fotka
@carrynka Nám teď akorád odešla návštěva, uklizeno máme, strom ozdobenej máme.. už jen zabalit zbytek dárků a hotovooo :)
Profilova fotka
Vy se máte, mě zítra čeká ještě úklid šatny a koupelny, stromek a balení dárků :-p Na večeři budeme u našich, takže žádné vaření :-D
Profilova fotka
@sarpie tak aspon ze ta vecere :-D Ja mam hroznej neporadek ve skrini na obleceni..mame jednu malou.. mam dve policky a musi se mi tam vsechno vejit.che che.. ale protridim a uklidim to az pristi rok.. ted je to schovane za dverma šatníku 8-)
Profilova fotka
Holky...všem krásné Vánoce a ať ten příští rok patří mezi ty nejkrásnější... :-)
Profilova fotka
Přeji vám krásné a klidné Vánoce!
Profilova fotka
Ahoj holky, taky Vám přeju krásné Vánoce a doufám, že je budete mítklidnější než já :)
Profilova fotka
Holčiny přidávám se k přání spokojených a klidných Vánoc :-)
Profilova fotka
jejda...naše téma bylo až na třetí straně hoky!!!! :-D
Profilova fotka
ostuda :-)
Profilova fotka
@carrynka stejně mi přijde zvláštní, že je nás tak málo na 4.6.
Profilova fotka
@nanyska já jsem tu viděl ahodně alb na 4.6.2011 ale holky se nějak do diskuze nezapojily :( všichni si píšou v té diskuzi plánování 2011, al etam se to nedá...těch příspěvků je tolik že to člověk nestíhá vůbec dočítat...
Profilova fotka
@nanyska mě se to náhodou líbí :))
Profilova fotka
@efe tak on už by se asi nikdo jiný nechytal :)
@carrynka mas neco proti planovani? ;-) :-D ono uz to tam tak "nezije" cast je presunuta jinam z beremese :-N
@nanyska myslim ze by se chytal, kdyby se zapojil :)
Profilova fotka
holky myslíte, že ty mýdlíčka se sovičkama jako dárečky co máme v plánu dávat, tak jedno do rodiny nebo páru není blbý? Když bych musela kupovat každému jeho, tak by to vyšlo na moc..
Profilova fotka
@gepe jste na nyxu ne?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?