4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@gepe a co objednáváš? odkud? poděl se :)
Profilova fotka
@gepe ahoj, jj pochlub se at muzem tak ynacerpat nejakou inspiraci jeste nekde :P
@nanyska mrkni na www.save-on-craft.com maji tam uuuplne skvosty, akorat problem muze byt ze chteji US address a pres Bongo je pekelny postovny pokud clovek nema jinou moznost :-( hodim do alba jak to poslu tatovi a budu mit potvrzeny ze mi to proslo ;-) :-D
pardon www.save-on.crafts.com
Profilova fotka
@gepe no s tim postovnym je to mazec...ja objednavam na etsy a neco se vubec nevyplati kupovat i kdyz je to krasne :( To mne pak postovne stoji vic nez ta vec samotna :(
Profilova fotka
Kouknu, díky :), aspoň pro inspiraci
Profilova fotka
JJ maji tam fakt krasny veci....ale mit tak neomezeny rozpocet :( skoda ze u nas proste takove veci nemaji :(
@carrynka na etsy je to super, i kdyz nekdy mi tam prijdou ceny prepaleny nemluve o postovnym :-) no ono nejen rozpocet neomezeny na svatbu, ja bych tam poridila i spoustu veci domu :-) a mas pravdu v tom, ze ne ze tady v cr nemaji, ale maji prd a kdyz z toho mala si clovek vybere, tak to jsou nehorazny palky ]-( @nanyska za malo ;-) to pak uploadnu, jak mi tata pisne :-)
Profilova fotka
@gepe no ty ceny na etsy za nktery veci jsou taky mazec... kdyby to slo aspon nejak globane od tech prodejcu a ne platit 20 olaru za postovne u kazdyho kusu :( hruza.
Profilova fotka
@gepe @carrynka holky co si budeme povídat, tady to je bída když chce být člověk kreativní :(
@carrynka to tech 20$ jeste jde i kdyz u kazdyho kusu je to pak blby... vetsinou je jedna cena na prvni a na dalsi ks mensi... ale videla jsem i postovny v prepoctu na nase nejak 780kc a to mi prislo fakt moc, kdyz ta vec stala na nase necelou stovku :-D
Profilova fotka
@gepe jo kdyz nakupujes od jednoho...jenze vetsinou se mi libi kazda vec od nekoho jineho a to pak stoji za to :( hrozne se mi libi ty svitici balonky na te strance jak jsi posilala...to bych brala :)
Článek se načítá
@nanyska mas pravdu, ale muzu aspon doporucit co do papiru tenhle http://www.grandpapir.cz/ a pak dalsi velmi dobre zkusenosti s: www.davona.cz www.decuart.cz http://www.vytvarnepotreby.cz/
@carrynka taky jsem na ne koukala, ty ledkovy jestli se nepletu :-) akorat moc tomu neverim =-)
Profilova fotka
@carrynka já bych chtěla aby mi brácha udělat tu šnůru se žárovkama...to se mi strašně líbí :)...nebo koupím něco jako na stromeček :D
@carrynka lepsi jsou louce a svicky apod. osvetleni ;-)
@nanyska tak jestli budes mit moznost to nekde pichnout do elektriky tak super napad! :-N
Profilova fotka
@gepe tak to by snad mělo být v poho :)...
@nanyska tak to budete mit nadherny :-) ja chtela lampiony, ale na nasem miste prave maji standard uz louce a svicky, tak jeste stejne musim napsat email a sesmolit do wordu otazky - aby mi na ne odpovedeli, vcetne zaslani fotek - o ktere jsem se mela pripomenout a jaksi hlava derava, na vse cas :-D
@carrynka to je prave problem, ze kdyz chces od jednoho, tak nekdy tam proste nejsou veci ktere by se dali vzit taky :-)
Profilova fotka
jeste mne napada, holky nemate nejaky tip na zahraniciho vyrobce (nebo i tuzemskeho) co vyrabi alba a knihy hostu? Nasla jsem jeden obchudek ve statech, ale bude mne to stat asi 350 USD, tak hledam neco levnejsiho.
Profilova fotka
@gepe ja chtela taky lampiony, ale v okoli restaurace nejsou stromy tak by je nebylo za co povesit :(
@carrynka a jaky by sis predstavovala zhruba album - material? hele, to chce trosku kreativity - daji se udelat z kovu jen na zapichnuti haky, to by se urcite v nejakym zelezarstvi dalo, koupit tyc a jen to poohybat :) sice to nebude vysoko, ale taky pekny ;-)
Profilova fotka
@carrynka já jsem si koupila přes uk ebay. Ale je takový obyč, bez monogramu...takže to není nic podobného tomu co máš v albu... :-(
Profilova fotka
@gepe mně se právě hrozně líbí udělané jak mám foto v albu, dělají to na přání s datem a jménama, takže barvy a všechno i materiál si můžeš vybrat...tak něco takového jen za míň peněz kdyby bylo...kožený ani neřeším pač to bych se nedoplatila :(
Profilova fotka
@nanyska na ebay jsem nic takového zatím nenašla :( mají celkem pěkné i na Nkuku ale já bych chtěla knihu hostů a album ve stejném designu :(
@carrynka jsem se zrovna divala na save, jestli tam aspon neco podobnyho nemaji a nemaji :( pripadne kdyz nesezenes, tak si koupit nejaky zaklad a ten si sama takhle dotvorit
Profilova fotka
@gepe jj uvidime...treba nam bude chtit dat nekdo svatebni dar :D
@carrynka me se libilo jedno, ale vyslo nejak kolem 2tis, jsem moc asi narocna :-D tak to budu resit jinak
Profilova fotka
Holky pádím na schůzku...brzy navi :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?