4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
tobe taky krasny vecer :-) vam obema holky
Profilova fotka
Dobre rano...to byla silena cesta do Kosic...vidim ze tu neco zas pribylo :) Nany: Delam monitoring dotaci z EU, je to celkem v klidu. Tedka je prace dost, ale jak dotace skonci tak budu muset vymyslet neco jineho...delat na sebe ma vyhody, ale jak rika Efe, nikdy nevis co bude... Efe: Tak super, ze teda 4.6. nebude prset :)) Jeste ze tak :)
Profilova fotka
Ahojky, ty jsi carry nějaké ranní ptáče ;). Jela jsi busem nebo vlakem? Já moc o víkendu u kompu nejsem, tak asi až v pondělí večer. Holky mějte se tu zatím báječně a ne ať tu je 10 stránek...to už bych asi byla líná dočítat :-D
Profilova fotka
Ahoj, jeli jsme autem a vsude same kolony... :( Neboj, tolik tu určitě nebude, já taky teď přes víkend nemám moc času sem chodit...
Profilova fotka
no z brna to jeste jde, alůe my jezdime kazdorocne do kosic z prahy a to uz je pane streka.. :(( ted snad pojedem vlakem, to utika lip
Profilova fotka
jinak sme konecne nasli misto na svatbuu :)) jupi jupi jupi :)
Profilova fotka
Ahoj efe, dnes jsem jen na skok, mám volno. Tak to je paráda! a kde to tak přibližně je?
Profilova fotka
v českým ráji.. moje mamka bydli v krkonoších, tak je to tak hodinka ze všech stran :) Musíme se jen modlit aby nám nepršelo a aby byl termín. Vypisujou je až v lednu..takže musim co nejdřív urvat místo :-D
Profilova fotka
Aha,takže to je místo, kde se svatby dělají bežně? Tak to je paráda...no musíš tam v tom lednu být jako první ;)
Profilova fotka
:D zase takovej sup nejsem.. bezne moc ne. Asi sestkrat do roka, spis se jedna o to,aby na me vysla pani z matriky.. docela se sice bojim, jakej proslov zvoli, pochybuju ze nam do nej necha nakouknout.. zazila sem uz tak hrozny proslovy, ze mam vazne strach
Profilova fotka
No to já taky zažila hrozný. Ale kámoška mi říkala, že její kámoška si to dokonce napsala sama a ta matrikářka to přečetla. Asi záleží na koho natrefíš. Ale chtělo by to něco s myšlenkou...minimálně ;)
Profilova fotka
Mas pravdu :) je to dobrej napad. Nebo pak existujou ruzny ty alternativni oddavajici..ale to clovek taky nevi co cekat
Článek se načítá
Profilova fotka
No asi to budeš muset nějak naštudovat a věřím tomu, že pokud ta matrikářka bude v pohodě a neudete mít esej na tři stránky, tak vám to úplně v pohodě přečte...tak zatím se měj krásně...zítra se k vám s carry připojím :)
Profilova fotka
Papa a užij se volnej den :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se dnes po narocnem pracovnim dnu konecne dostala na net... Tak efe congrats k mistu :)) Snad uz jen to pocasi kdyby slo zarezervovat... Ja mam fakt obavu z toho naseho Slavkova, co rikali holky tak nas tam ve tri asi urcite neoddaji...tak teda nevim co budem delat :(
Profilova fotka
Nany: Porad premyslim o tech kytkach, jestli pivone a nebo orchideje...ja mam u tech pivoni strach ze ten kvet je na korsar pro zenicha moc velky...chtela jsem mit i dort s zivymi kvety a nevim jak s tema pivonema...na dort asi taky velky. Jak to mas vymyslene ty?
Profilova fotka
Ahoj carry, teda taky to u mě dnes vypadá na nabitý den :(. No v jednom albu mám (nebo teda aspoň myslím) korsáž s pivoní a taky fotky dortů s pivoněma...musím se podívat jestli jsem to tam dala, nebo jestli to mám jen na kompu...a vypadá to krásně...podle mě se na korsáž musí dát ještě nerozvitý květ...
Profilova fotka
Tak jsem ji tam přidala..mám pak fotku ještě úplně jednoduchou, jen tu pivoni, ale tohle se mi líbí víc...
Profilova fotka
Ja porad vaham....nemuzu se rozmyslet. Treba na dortu se mi ty orchideje libi vic. A ty budes mit nejake saty pro druzicky nebo to neresis? Ja prave vaham mezi zelenyma, ruzovyma a hnedyma...bojim se ze se to do toho prostredi nebude hodit :( Ruzova mi prijde takova infantilni, a zelena se mi hrozne libi ale nevim...v tom hotelu maji restauraci vyzdobenou spise do modra, tak aby se to netlouklo... pak jsem nasla na netu jeste saty pro druzicky v hnede barve, taky vypadaji krasne...ta by se tam i hodila.. ach jo to je dilema :)
Profilova fotka
A taky jsem prihodila dve fotky dortu s pivonkama, muzes mrknout :)
Profilova fotka
No já nebudu mít družičky, budu mít jen svědkyni a ta si půjčí šaty v nějakém salonu...takže toto naštěstí řešit nemusím. Mě se hnědá líbí a myslím, že někomu jde k pleti líp než zelená :D
Profilova fotka
Dortíky pěkné ;)
Profilova fotka
Taky si rikam ze ta hneda by asi byla lepsi...v hotelu je takovy hnedy nabytek a zidle, tak by to i vypadalo lip. Pro mne kytku z biloruzovych pivonek, pro druzicky ruzove :) Ze by tak? :) Stejne to jeste trikrat zmenim... zitra mi prijde svatebni agentka tak jsem zvedava, doufam, ze bude lepsi jak ta minula...
Profilova fotka
no tak to jsem zvědavá...mi pak musíš říct jaké to bylo a jak to dopadlo.. Jo a kombinace růžové s hnědou je pěkná..i kdyby sis nakonec vybrala ty orchideje...:)
Profilova fotka
Ty jak tak koukám to plánuješ tak nějak do růžovo-zelena ne? Už ani nevím, jestli jsi psala jaké máš místo a kde...?
Profilova fotka
ahoj holky :) obe mate nadherna alba :) carrynka hlasuju pro hnede saty..oni ty cokoladove vypadaji s pivonema na vsech fotkach co sem videla skvele :)
Profilova fotka
co vlastne dela ta svatebni agentka?:)
Profilova fotka
Plánuji růžovo-zeleno-bílou :). Tak nějak miš maš a různé odstíny :)...A budeme to mít v Litomyšli :) Efe díky :)...ty tam máš taky zajímavé věci, se mi líbí ta fotka jak tam ukazuješ ten prstýnek, ta čb...:) ti to sluší :)
Profilova fotka
nanyska :) to vis stastna..ale bylo asi deset pod nulou tak sem rada,ze je CB jinak bych mela ruku uplne rudou :D
Profilova fotka
Tak dik za nazor holky, zkusim ukazat drahemu co rekne na hnede saty :) Efe: no svatebni agentka...chtela jse hlavne koordinatora na svatebni den, jinak ona ti se vsim poradi, doporuci dodavatele prip. to i zaridi za tebe... asp by mela byt od toho aby ti zaridila na co si vzpomenes. Ja mam s ni zatim jen info schuzku, urcite nebudeme chtit vsechno pres agenturu pac uz mame celkem jasnou predstavu, spis jen neco... uvidime. Nany: a v Litomysli kde? myslím, že jsi psala nějaký kostel ne? Hoď si do alba nějaké foto, a hostinu už víš?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?