4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Carry :) moc hezky!! ale zase vymysleni od znova vid :) Sarpie..fialova, smetanova svetle seda(nebo stribrna :)) Co ty saty co ty saty? :)
Profilova fotka
efe: šaty už jsou u stejdy, ještě čeká na jednu věc, kterou neměli skladem, ale už je na cestě a pak balík pošle, nemůžu se dočkat :-N
Profilova fotka
sarpie: ja bych to taky videla na nejakou smetanovou nebo strivrnou, i sampan k tomu nevypada spatne :) efe: Jo to bude zas vybirani odznova, ale to mi neva...jeste ze je tolik casu :D Jinak na mne leze angina...ale do 9.12. si jaksi nemuzu dovolit ani na jeden den lezet, tak to budu muset nejak prechodit a lehnout az pak :( Jinak vcera cesta Ostrava-Olomouc 3h, a Olomouc-Brno 3,5 h. Dojela jsem domu v 1 v noci :(
Profilova fotka
ta doprava je fakt šílená, ráno jsem vyrazila od nás v 6:30 na Černý Most, je to přibližně 20 km a do práce jsem dorazila za 4 hodiny místo 40 minut..a to jsme ještě museli vystoupit z busu a dojít pořádnej kus pěšky jak to bylo zasekaný.. :-( holky co budete mít za parfém na svatbu?
Profilova fotka
Jo je to děs, já jsem radši na home office... Krémová k fialkové je pěkná. Stříbrná mi přijde trochu smutná k tomu... Parfém? O tom jsem nepřemýšlela, asi takový na jaký budu mt chuť ;)...celkem je střídám, tak asi jeden z oblíbených...možná chloé...
Profilova fotka
No ja jsem tento tyden uz po ctvrte v Ostrave...nic proti tomu mestu, ale zacinam ho nenavidet :D no ja mam taky parfemu vic, ale muj favorit je Salvator Dali - Eau De Ruby Lips a nebo Valentino - Rock´n´Roll Couture na večer :) Z obou jsem nadšená :)
Profilova fotka
Holky ja ted resim hudbu na obrad... V tom hotelu budeme mit k degistaci vina a k hostine cimbalovku, a ani doporucuji cimbalovku i k obradu...vubec si neumim predstavit jak to muze znit, samozrejme kdyz si nadiktujeme co se bude hrat...a asi tam nemusi hrat ani vsichni clenove toho cimbalu ne? A nebo houslove trio... spis mi prijde ze do toho moravskeho prostredi se ta cimbalka hodi, ze by to bylo takove stylove :) ale vubec nemam zkusenosti jak muze znit ta pomala hudba...co myslite?
Profilova fotka
Carry, tak to nezávidím, furt takhle na cestách.. Já si tedy cimbálovku moc představit neumím, ale třeba na youtube bude nějaký záznam ze svatby s cimbálovkou...já bych teda radši ty housle...aby té cimbálovky nebylo moc...ale záleží určo i jakou hudbu vyberete...
Profilova fotka
Já právě si říkám, že by se dalo třeba použít jen ty housle z té cimbálovky + ještě něco (nevím na co se tam ještě hraje) a že by to třeba šlo, stejně budeme mít zaplacenou asi na 5 h, pač oni nedělají kalkulaci na míň hodin, takže bychom ušetřili třeba další 4 tis. za další houslové trio... ale mrknu na youtube, treba tam neco najdu :) zas by to bylo o neco jednodussi. Jinak mne to cestovani takhle v zime taky nebavi, ale jelikoz tyhle zakazky budou koncit nejpozdeji nekdy v dubnu a pak nic, tak musim jezdit co nejvic abych shrabla z toho baliku co nejvic pro sebe :) pak uz nebude nic :( tak at stihnem nasetrit asp nejaky prasulky. Uprimne, neumim si ted predstavit, ze bych sla nekam do kanclu za 15 tis. :( jo to je hold zivot...premyslim, ze jak tyhle zakazky skonci tak se vrhnu na ten salon :)
Profilova fotka
Jj tak ty housle by určo šly použít..a podle mě to nemusí být ani trio....spíš se s nimi dohodnout co mají v repertoáru...uvidíš, třeba tě utube bude inspirovat... No tak to naprosto chápu... Já jsem zvědavá jaké to bude v tom Miláně...co jsem si dělala pedběžnou kalkulaci, tak to vyšlo hooodně moc draho a vzhledem k tomu, že plánujeme rodinu...no nevím...navíc Honza taky bude mít možná změnu práce...uvidím po Miláně...jinak jestli opravdu ruší 7th heaven, jak se prý říká...tak to tu nebude nic "jiného"...
Profilova fotka
No však uvidíš...hold je to velká investice která se numusí vyplatit.... taky z toho mám strach. Já bych asi nešla do Italským odelů, spíš bych šla do US značek co tu ještě nejsou. ale ještě je to celkem daleko tak se to určitě ještě vytříbí. Taky mám strach. Já bych chtěla hlavně zapůsobit tím interiérem a službama, což mi přišlo že v Brně je katastrofa. Přístup a vůbec, šílený. A to hold bude taky stát dost.
Profilova fotka
No to rozhodně...uvidíme ;)
Článek se načítá
Profilova fotka
Sarpie: ten dort s modrou kytkou je fakt bombastickej!!do PC si stáhnu ten obrázek...pro inspiraci :)))
Profilova fotka
nany: klidně si ho dej do alba tady ;-) jinak se musím pochlubit, dneska mě byla stříhat kamarádka a domluvily jsem se, že mě učeše na svatbu. Pracuje u jednoho z nej kadeřníků v Praze :-)
Profilova fotka
sarpie:tak to je paráda...a představu o účesu máš?
Profilova fotka
ještě moc ne..ale asi to natočíme na větší lokny a pak něco z toho..nějak sepnout a chtěla bych kytku do vlasů, ale teďka nevím jestli látkovou nebo živou..
Profilova fotka
sarpie: tak to je supr, zas mas dalsi vec z krku :) Ja zatim o kadernici nemam vubec paru... Byli jsme se s drahym koukat po zlatnictvi na prstynky, ale nejak nas moc nic nezaujalo. Takze stejne pujdeme nechat delat na zakazku. Myslela jsem, ze v obchode by mohly byt levnejsi nez v dílně, ale nevybrali jsme si :(
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem si dnes zamluvila satecky a zaplatila zalohu... :-) huraaa... :-) jedna velka vec z krku!
Profilova fotka
Reni tak blahopreju k vyberu satu :) Nakonec jsi se rozhodla pro El?
Profilova fotka
jj, presne tak.. vcera jsem tam byla s obema maminama.... a muj pocit i jejich doporuceni vyhralo... :-) I kdyz ty saty nejsou nejlevnejsi, tak kvalita je znat.... v unoru jim prijde jeste 18 novych satu, tak se pujdu podivat, vymena v ramci salonu je mozna, ale predpokladam, ze jsem opravdu nasla ty nej... :-) snad.... :-)
Profilova fotka
ja se tam asi taky jeste pujdu mrknout, ale necham to az po Novem roce. Tak urcite jste vybrali ty nej kdyz jsi mela s sebou takovou oporu :) I kdyz mne se na tobe stejne nejvic libily ty jedny hladke bez krajek :) Ale vybiras podle sebe. Koukala jsi na stranky te floristky? Ja lezim doma s teplotou a piju cajik, beru prasky a kapky :( Jsem jak chodici lekarna. Zitra musim jet do Phy na skoleni, tak se musim dat asp trochu do kupy.
Profilova fotka
Carry, dekuju... snad ano, citila jsem, ze mi sedi, k prostredi zamku mi prisly naprosto idealni... ale ono to neni jen o satech... :-) Preju Ti, at je brzy lip.... at jsi fit!!! ;-)
Profilova fotka
ahojky holky..teda tady to vůbec nežije :-( a to nám zbývá už necelý půl rok do svatby ;-) renik: gratuluji k šatečkům
Profilova fotka
Díky Sarpie.. :-) asi předvánoční shon, práce, atd...
Profilova fotka
a kolik chtějí za půjčovné? jestli se teda můžu zeptat :-) moje šatičky už jsou taky na cestě, tak se moc těším.. no já právě začínám plašit jak rychle to letí a ještě v podstatě skoro nic nemáme hotového :-o
Profilova fotka
Jsou to Maggie Sottero...takze pujcovne je trosku vyssi.. 10.000,- o to delsi dobu se budu snazit v sateckach vydrzet.... :-) at si je za ty penize uziju.... :-) vzdyt mas takove krasne album a spoustu veci nakoupenych... neboj.. vse se zvladne.... :-)
Profilova fotka
Za MS saty je ta cena celkem v poho....ty moje v kosicich stoji 430 Eur. Sarpie: Ted je toho fakt hodne, moc prace a Vanoce a tak :) Ja jsem na antibiotikach, ale uz jen tenhle pracovni tyden a pak mam do ledna volno tak snad vse stihnu. Zatim jsem se dokopala jen k tomu, ze jsem upekla pernicky :) Zbytek musi jeste vydrzet. Hlavne musim dodelat vsechny resty do skoly co porad posouvam pac nestiham...no a pak jeste svatba :) Jeste jsem premyslela o te hudbe na obrad, a celkem se nam jeste zalibila keltska hudba...nebo spis ten styl keltske hudby, ale i na tech klasickych svatebnich melodiich tak premyslime i o tom...
Profilova fotka
Jee holky tak konecne uz to funguje :) nejak nemam rada nove verze stranek kdyz uz jsem zvykla na neco jineho... ale snad bude nova verze fajn :) Ja uz mam odpracovano, tak si konecne uzivam volna...jen mi chybi dodelat veci do skoly a vse odevzdat, ale hlavne ze uz nemusim jezdit hore dole :)
Profilova fotka
ahoooj :) dneska jsem se po dloouhe dobe vratila z kosic a takovejch novinek tadyyy :-D
Profilova fotka
ahojky holky.. teda já jsem tady úplně ztracená, taky nejsem fanoušek takových změn, tak se tu musím nějak zorientovat :-) jak jdou přípravy? mezi tím co to tu nefungovalo jsem pokoupila alespoň pár věcí na svatbu :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?