4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
JJ chcipl tu pes :) Ja vim, jsem hrozna ale ja se jeste nedostala ani k tomu abych je natahla do compu... porad nekde litam a nemam na to cas :(
Profilova fotka
Carry koukni na můj FB, označila jsem tam fotky kytek co jsem vydražila... :-D
Profilova fotka
Nany: koukala jsem ale nenasla nic :( Mas to v albu nebo kde?
Profilova fotka
A na mojem profilu to neni? No tak se mrkni na fb flowerbed...a mají tam vyfoceny všechny výtvory :)...jaký jste měly víkend? tady pěkně přituhlo...Carry jak bylo ve Vídni? Nebylo hodně lidí? V Pze začíná totální blázinec nakupování, to nesnáším...
Profilova fotka
Jo uz jsem to nasla :) Nejvic se mi libi ta co mas pro mamku, ta je supr. Koukla jsem i na jejich stranky a delaji moc hezke veci :) Ve Vidni bylo supr, byli jsme s mamkou a pritelovyma rodicema a bylo to bezva. Ja mam tu Vanocni atmosferu rada a takovy punc co delaji tam nemaji nikde :)
Profilova fotka
Tak to je fajn, že se vaši takhle setkávaj...naše rodiny se ještě neznají...
Profilova fotka
u nas se taky neznaji a jsem tomu docela i rada... juuu dneska sem posledni den v praci a pak SVOBODA!!!!!! :-N
Profilova fotka
Tak to je dobře Efe!! Tak si ten poslední den "užij", pak tě tu snad uvidíme častěji :)
Profilova fotka
urcite :) uz se moc tesim..!!!! Do vidne se taky chystame, jen me mrzi ze frida konci uz patyho prosince :(( chtela jsem ji stihnout. Jinak holky jsem koukala, ze sehnat pekny ozdoby na stromek prez net je vcelku nemozne, maji vsude vyprodano..ale to je logicke ze :)
Profilova fotka
JJ teď už je asi trochu pozdě :D..my teda máme jen koule...zelené, čerevné a zlaté..a červená světýlka..úplně jednoduché, pač máme i malý stromek dycky..
Profilova fotka
ja zas minulej rok mela takovy ty ozdoby z detsi, dostali sme je od babi.. barevny, chaloupky, koule, eskymaci, trumpety, ptacci atd :D ale letos bych chtela neco vic stylovyho :DD
Profilova fotka
:-D jj to je takový vzpomínkový :-D ...no já už jsem nakupování vzdala, pač bych se pak nevešla do bytu..
Článek se načítá
Profilova fotka
My máme taky krabici starých ozdob, ale jsou celkem poničené, tak jsem si navybírala jen ty co jsou ještě schopné viset na stromku :) Máme každý rok stromek laděný do bílé barvy, takže jen bílá světýlka a bílo stříbrné koule. Já jsem si právě teď ve Vídni nějaké skleněné nakoupila, byly teda dost drahé...na aukru jsem si koupila jednu krabici použitých čistě průhledných koulí za 50 Kč :))
Profilova fotka
No české skleněné ozdoby jsou drahé a pak když se prodávají v zahraničí, tak ještě dražší...
Profilova fotka
Efe tak si ten poslední den v práci alespoň užij :) Co víš, třeba ti to bude chybět... My jsme s drahým rodiče seznámili preventivně už v létě, a celkem si kápli do noty, takže naši už byli i v Košicích na návštěvě a byli nadšení :) A teď už si tykají a mamky si i telefonují, je to celkem fajn že si tak rozumí :)
Profilova fotka
Ale Vánoce mám ráda, dělám jak adventní věnec, tak na dveře...a stromeček živý..jo a mám svíčku od Yankee candls Christmas in Paris a to je nááádherná vánoční vůně, jehličí a tak nějak :D
Profilova fotka
No tak to u nás asi takhle nebude...ne asi, ale určitě..to máš fakt štěstí...
Profilova fotka
já mám Vánoce taky ráda, stromek máme teda umělý spíš kvůli úklidu hlavně...v prosinci pracuju jen do 9.12. tak se uz tesim ze budu mit taky volneji, a dostanu se konecne i k tomu cukroví a pečení :) Kvůli práci teď jsem hrozně pozadu se školou, nestíhám odevzdávat práce a posouvám termíny...snad to stihnu vše než odjedem do té Paříže. ach jo...
Profilova fotka
tak to držím palce!
Ahoj holky...=) Do vaší diskuze nepatřím, my jsme svatbu už měli...ale občas sem přesto nakouknu, protože si myslím, že máte opravdu krásný nápady a na vaše svatby se určitě potom podívám a těším se...jsem si jistá, že je na co a přeju vám, aby jste si přípravy užili i se snoubenci parádně a váš den, aby byl nezapomenutelný!!! ;-) My s manželem ještě pořád na svatbu i na přípravy vzpomínáme a stále dokola si říkáme, jak to byl úžasný a neopakovatelný den! :-) Kdysi jste se tu spolu bavily o tom, že dlouhé vztahy bývají přechozené...no, to byste asi z nás radost neměly - v lednu spolu budeme 11 let...:-D :-D :-D Jsme jedním z příkladů gymnazijní lásky, která vydržela i úskalí dospívání, hehe...začali jsme spolu chodit v 16, teď je nám tedy 27...ale v žádném případě nemám pocit, že bysme byli přechození nebo už "jen kamarádi"...náš život není nuda, oba stále studujeme, rádi se bavíme a jestli je to možné, milujeme se stále víc a víc...=) Manžel je pro mě neuvěřitelnou oporou a je i ten nejlepší kamarád...v žádném případě ale není "jen" kamarád...:-D My jsme šli do našeho vztahu po hlavě už od začátku, ale na svatbu bylo nejprve brzy, pak byly různé jiné starosti, no a až letos v lednu jsem dostala k našemu 10.výročí romantický prodloužený víkend v Londýně (pro upřesnění - moje nejoblíbenější město, strašně to tam miluju a vždycky si to tam maximálně užívám) a tam mě můj Jiřík kousek od London Eye a Big Benu požádal o ruku...už jen ten Londýn mě dostal a tohle, no to byla třešinka na dortíku...:-D Takže asi takhle je to s náma...a taky ale nutno podotnknout - určitě nejsme příklad lásky na prvná pohled...:-P Při našem prvním setkání jsem Jiříka poslala do pr....:-D :-D :-D Bylo to na horách, na školním lyžařským výcviku, já spadla a on kolem projel a nahodil mě sněhem...:-P :-D Machroval...:-D Nicméně - každýmu z nás se v té době líbil někdo jinej, takže jsme se dokupy začali dávat až v tanečních, oficiálně pak až v lednu...:-D Náš vztah překonal už i krizi, někdy po 3 letech chození (přechod na vysokou a tak), která nás na 100% posílila, protože jsme si potvrdili, že bez sebe být prostě nemůžeme...=) Takže ta doba chození je asi hodně individuální...někdo se bere dřív a už i třeba zakládá rodinu, někdo to má holt jako my...ale manželství si teď oba strašlivě užíváme a někdy v budoucnu snad budou i děti...=) Teď stačí zvířátka a do toho si opět zvelebujeme byteček, kde bydlíme už 6.rok a dostudováváme...:-D To taky není úplná nuda, hehe...No, už nebudu ale takhle plácat, v podstatě jsem vás chtěla jen takhle pozdravit, pochválit vaše nádherný alba a popřát překrásnou svatbu snů!!! ;-) Čauky V+J...
Profilova fotka
AAhojky, no já jsem na tvoje album koukala a líbilo se mi :)..i oznámení jste měli nápadité! Fakt vše povedené! Tak ať se vám daří! a děkujeme za pochvalu ;))..holky se určo přidají :)...
Profilova fotka
Ahoj, já jsem se taky pokochala tvým albem a hodně věcí se mi tam líbí :) Tak se taky přidávám k přání všeho nej a díky! :P Koukala jsem, že jste měli svatbu v Brně, tak bych tě hned zneužila :) Nemohla bys mi do IP poslat kontakt na vizážistku co jsi měla? A jak moc jsi s ní byla spokojená? Jinak taky přemýšlíme nad tím houslovým triem přes agenturu, mohla bys mi písnout nějakou referenci i na ně? Děkuji moc :)
Taky děkujeme za pochvalu...;-) Oznámení je podle našeho návrhu, sami jsme se s Jiříkem nafotili (foťák se stativem :-D ), nakreslili jsme si návrh a s realizací nám pomáhal můj brácha s kamarádem - jsou z oboru (dělají grafický návrhy různý, webový projekty a tak - dělali nám i webovky parádní a zaručeně originální ( http://jirikaverunka.cz/ )...=) a moje mamka zajistila různý kraječky a sešila je...;-) Přípravy nás opravdu oba strašně moc bavili, ale těch 8 měsíců stačilo, hehe...bylo to akorát...ale je fajn, si to užít, patří to k tomu...a zapojte i mužský, pak si toho všeho víc váží...;-)
Profilova fotka
Tak stránky máte super :) Díky za info v IP, slečně se určitě ozvu :)
Profilova fotka
Webovky máte fakt super krásný!!!
Profilova fotka
Holky začínám přemýšlet o tom jak by měl vypadat dort..mám pár nových obrázků v albu (líbí se mi)...jak se vám líbí? Efe co ty dárečky? Už jsou? Konečně mám hotové vývazky i s nalepeným středem..
Profilova fotka
Nany dortíky jsou super...to ja nejak jeste neresim....ja vlastne ted neresim nic pac nevim co driv. A dnesni cesta z Ostravy...no to byl dobrej mazec :( Jinak jsem se rozhodla ze vymenim ruzovou barvu za zlutou a asi zrusim pivone :)) Ach jo uz aby to bylo nez si to jeste stokrat rozmyslim :D
Profilova fotka
Jééé a proč ta změna? Ale žlutá s hnědou je taky super...a co za kytky? No já jsem dnes měla nějako volněji, tak jsem se zabývala blbostmi :D Jo to věřím cesty jsou hrozné, my večer jeli do města a všude samý sníh, i na silnici. Ani to neodhrabujou...sem zvědavá na ráno, má sněžit celou noc...
Profilova fotka
Jeste nevim presne, uz jsem si zalozila zlute albicko :) A ty kyti co am mam se mi moc libi, ale jeste uvidim :)
Profilova fotka
ahoj holky nany: ten volánkový je super :-) ještě jsem takový neviděla. My bychom rádi nějaký jednoduchý z těch co mám v albu já a teďka se mi začal líbit i ten co tam mám s těmi sovičkami navrchu :-) carry: moc hezká barevná kombinace, určitě lepší než růžová ;-) Taky bych nejradši vyměnila fialovou za nějaké přírodnější barvy, ale už máme hodně věcí ve fialové nakoupených, tak do toho zkusím zakomponovat smetanovou nebo co myslíte, že by k tomu šlo za barvu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?