4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
carry uz vis neco o tech fotkach?:) Ja budu nejspis s tou nasi Luckou fotit i budoir fotky..bude to hrozna sranda :D
Profilova fotka
Efe: fotky zatim nemame, kamoska toho ma ted hodne a rekla jsem ze na to nespechame. Ale jsem zvedava. O budoir fotkach jsem taky premyslela, ale casem az shodim tak deset kilo, ted by nebylo co fotit :) Jinak, asi jsi prehlidla muj starsi prispevek, psala jsem, ze jsme se rozhodli ze to oznamko nebudem davat na vanoce, takze staci pozdeji, tak jsem se ptala jestli by ses do toho nechtela pustit :)
Profilova fotka
carrynka :) to je super!! chtela chtela chtela :) moc se na to tesim!
Profilova fotka
Tak fajn, pak se domluvime, az budu mit fotky tak je poslu i s nejakyma oznamka co se mi libi, a zkusila bys nam udelat navrhy. Tak si promysli i cenu ju, chteli bychom oznamko + etikety na vino+ program svatby tak nejak v jednom designu. :)
Profilova fotka
ok :) jeste se domluvime..sem v praci porad- i ted. Tak proto sem ted nepisu :(( uz aby byl prosinec
Profilova fotka
Tak se domluvime jak uz nebudes pracovat, at mas vetsi klid ju :)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsem absolvovala snad jiz posledni tour po salonech..... mam dalsi favority, dalsi pridane fotky.... snad si uz vyberu!!! co na ne rikate?! diky moc za rady.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj reni, asi jen ty druhé. ty první tě podle mě zmenšují..ale asi bych vybrala nějaké z dřívějšího zkoušení.. =-) ..tak snad jsem tě moc nezklamala...
Profilova fotka
Nany, vubec ne... jsem rada za kazdy nazor.... :-)
Profilova fotka
Ahoj, mne se libi cisla 62,65 a 83. Byla jsi v El že? Mně taky přijde že ty MS tě zmenšují, nejvíc se mi na tobě stejně pořád líbí ty 62 :)
Profilova fotka
Jj, Carry... byla jsem i v El, saty krasne, pravda, ze i ceny tomu odpovidaji.... ale rozhodne kvalita je znat! Mam sve favority... stale ale premyslim nad materialem... chci se vyhnout tvrdemu satenu.... musim brat v potaz, ze mozna bude horko, budu v nich cely den... radeji bych neco vzdusnejsiho........
Profilova fotka
musis si stejne vybrat podle sebe, ja ti taky rikam nazor podle toho, co se libi mne...takze vyber v cem se libis sama sobe a taky se citis fajne :)
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, Carry, urcite takovy pocit vyhraje... :-) ale jsem rada za kazdy nazor..... ;-)
Profilova fotka
reni: za mě z té nové várky nic..ale to tím, že mě se takové šaty nelíbí..mě se nejvíce líbí stejně jako carry obr. 62 a 65..Ale můj názor není objektivní, protože vybírám podle toho co se líbí mě.. :-)
Profilova fotka
Sarpie... diky za radu.... :-) Musim si rozhodnout sama, ja vim... :-)
Profilova fotka
reni: no já si taky nechala radit a většinou jsem s těmi názory nesouhlasila, ale zajímalo mě to jen tak ze zvědavosti a každý mi doporučoval přesně ty šaty co se mi nelíbí a necítila jsem se v nich a vybrala jsem si takové u kterých naopak tvrdily, že mi ten styl nesedí :-D a jsem spokojená, i když šaty ještě doma nemám, tak snad budu spokojená i pak :-)
Profilova fotka
holky...tak ja jsem uplne nasupena :(((( Po dvou tejdnech co jsem si objednala tu krajku a porad nic, jsem jim napasala a bylo mi docela rychle odpovezeno, ze krajka neni sklade (presto ze psali ze je) a ze neni svatebni sezona a tak to bude trvat o dost dyl nez tri tydny!!!!!!!!!! Tak sem jim jako nejzassi termin dodani napsala zacatek unora a budu hodne nastvana,kdyz me nechaji na holickach v tom unoru a reknoou ze ji nemaji :(((
Profilova fotka
efe: to jsou ale pacholci, tak to mě moc mrzí.. co s tím má společného svatební sezona? Naopak bych řekla, že teďka by jí měli mít aby se z ní mohlo šít a šaty mohly být na sv. sezonu hotové no každopádně kdyžtak máš rezervní když budeš chtít ;-)
Profilova fotka
A hlavne si myslim, ze krajka se nepouziva nejen na svatby, ale i na plesy, tanecni atd... to je hodne spatne vymluva, ze neni svatebni sezona!!!!! Efe, ono to dobre dopadne... vetsinou, jak clovek pohrozi, se to zacne hybat.... ;-)
Profilova fotka
Efe: a neda se sehnat i nejak jinak pres jiny obchod? Reni: saty budes mit na sobe ty, a kdyz na sobe budes mit buhvi jak uzasne saty o kterych ti kazdy bude rikat a jsou nadherny, ale ty budes mit pocit ze ti nesedi nebo se ti nelibi, tak je to nejhorsi...bude to pak i videt ze se v nich necitis, takze fakt podle sebe. Ja taky mam tipy na saty co mi pulka lidi rekne ze ne, ale ja bych si proste svtabu v 10 kilovych satech neuzila, a preci jen tam bud pobihat po venku a na to by ty vlecky a krajky a spodnice doplatiy :)
Profilova fotka
carry: a kde jsou ty fotečky? hrozně jsem se na ně těšila :-(
Profilova fotka
jaj, uplne jsem zapomnela...akorat nejsem ted doma, budu tam az ve st tak poslu pak ju.
Profilova fotka
no tak já to vydržím ;-) jsem zvědavá jaké jsi v Adině zkoušela
Profilova fotka
zkoušela jsem jich hodně, ale půlka se mi nelíbila a neseděla. Moje favoritky tam byly ty valentynky, jinak z tech antickych mi moc nesedely. A pak jeste troje princeznovske co se mi na mne celkem libily, ale to uz je hold ten "jiny" styl no.
Profilova fotka
Carrynka:prave ze je to jedinej obchod ktery ji mel, nebo i podobnou.. dovazi to ze zahranici -ale tam by me to nakonec stalo vic..tak musim trpelive cekat. Ale pozitivum je, ze uz se nam vyrabi darecky pro hosty..jupi jupi jupi
Profilova fotka
Efe, uz mame prvni tri fotky z foceni, mam je na FB :)
Profilova fotka
efe: a co budete mít za dárečky? Já pořád přemýšlím jestli taky nějaké dávat, přítelovi to přijde zbytečné a jak si tak říkám, tak to asi stejnak nikdo neocení :-( carry: jé já bych je chtěla taky vidět.. :-N
Profilova fotka
a mas FB? Mne se tu do alba nevejdou...
Profilova fotka
mám..napíšu ti jméno do IP děkuji :-)
Profilova fotka
uz jsem ti taky pisla moje :D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?